Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bochkala_WAR
Añadido 14 jul. 2024

Bochkala_WAR

@bochkala_war
Número de suscriptores: 41 888
Fotos: 14,200
Videos: 7,380
Enlaces: 9,650
Descripción:
‼️Огляд та аналітика подій в Україні 🇺🇦Тут багато ексклюзиву та прогнозів від військового оглядача Романа Бочкали. https://t.me/bochkala_war Реклама та адмін: @ba1tazor

👥 Número de suscriptores

41 888
Promedio/Día:: -98
Promedio/Tiempo:: +1760
Promedio/Mes:: +70

👁️ Vistas promedio por mensaje

18 790
Promedio/Día:: 4,900
Promedio/Tiempo:: 5,409
ERR: 44.86%

📊 Mensajes por Día

4
Último día: 10
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 4

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,840 26-01-20 21:20
Шмигаль: Продовжуємо роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області. Заслухали доповіді щодо актуальної ситуації в столиці після чергової масованої атаки ворога.📌 У Києві відновили водопостачання. Система набирає необхідні параметри, проте ще є райони зі зниженим тиском. Через обстріл були знеструмлені об’єкти водопровідної інфраструктури.📌 Щодо енергетики. Ситуація залишається складною. Утім ліквідація наслідків атаки триває. Ремонтні бригади енергетиків працюють безперервно. Паралельно буде переглянута робота об’єктів критичної інфраструктури. Аналізуємо, яку кількість електроенергії можна додатково вивільнити, щоб скерувати її побутовим споживачам. Доручив провести додатковий аналіз та перевести на генератори всі об'єкти, які можливо, щоб вивільнити електроенергію для людей.Київ вже отримав 49 генераторів із 55 запланованих, які були виділені з резервного хабу Міненерго. Решту очікуємо в найкоротші терміни. 📌 Щодо теплопостачання. Після нічної атаки в столиці чотири тисячі будинків залишаються без тепла в оселях. Тривають роботи з його відновлення. Маємо чіткий план. Пройшлись по ньому детально. Пускові операції триватимуть усю ніч. Плануємо сьогодні пізно ввечері почати прогрів котлів, щоб уже вранці почати повертати тепло в оселі киян. За даними Мінрозвитку, у столиці суттєво посилені ремонтні можливості: тут вже працюють 68 бригад, з яких 43 - від «Укрзалізниці» та 25 - з інших областей.https://t.me/bochkala_war
👁 178,000 26-01-05 19:26
Дивлюся несеться знов по Службі. Тепер зашатали Поклада. Диванні експерти розмірковують, хто має бути першим замом нового керівника. На секунду - ключової спецслужби воюючої країни у військовий час. Моє відношення до цього ви зрозуміли. Але зараз про інше. Знаю Поклада задовго до того, як він виріс до керівника державного рівня. Скажу так. Це дуже непублічна, але дуже професійна людина. Цільна, глибока та ефективна людина. Звідки такі знання? Ми разом були у Іраці у 2020 році. І я побачив Валентиновича не в кабінеті і не на корпоративі. А при виконані завдань.Тепер вже можно про це говорити. За ініціативи Міністерства закордонних справ, я був залучений, як цивільна особа, до складу групи - для повернення з Сирії громадян України, що опинилися в заручниках у ІДІЛ. І ми тоді це зробили. Спеціальний борт з жінками та їх дітьми повернувся до Києву під ялинку - о 23 годині 31 грудня 2020 року. Завдання було виконано, не дивлячись на шалені перепони. Обʼєктивні та субʼєктивні. Памʼятаю, як планувалася та операція за місяці до її початку. Наради на Володимирській до самої ночі. Як в деталях пророблялися сценарії розвитку подій. Я, як воєнний журналіст, мав непогані контакти по сирійській стороні та максимально задіяв їх. Паралельно були залучені купа різних відомств та служб. Але головне було те, що відбувалося там - у Іраці та Сирії. Під час виконання фінальної стадії місії. Коли треба було оперативно реагувати та приймати рішення. Командував тою операцією Олександр Валентинович Поклад. Потім була купа інших завдань. Ще більш важливих та складних. Які ще по переду - знає тільки один Господь Бог. На то вона і Служба - Божа)) До чого це я. Спецслужба це не та організація, ефективність керування якою можна вимірювати лайками та смайлами. Навіть навпаки. Вони зайві. Як показує мій досвід, справжні профі - скромні та мовчазні. Поклад саме з таких. І тому він потрібен. Але однозначно комусь дуже заважає. Мудрості та холодного розуму - ось чого я хочу побажати всім нам. PS у якості ілюстрацій - фото з тієї поїздки. На першому знімку - Поклад по центру ліворуч у місці - ковідний час. Керує переговорами з іракськими курдами. Вони тоді дуже допомогли у поверненні наших з Сирії. Але про те, що цю історію тягнув Поклад знову ж таки, ніхто ніколи не казав…https://t.me/bochkala_war
👁 4,340 25-12-08 07:37
Держзрада як сервіс. Made in India, delivered to Iran.Українське підприємство співпрацює зараз з виробником шахедів в Ірані? Та ну…. якась маячня, як це можливо?😏Поки «Шахеди» прилітають нам у вікна, виявляється, українські технології чемно їдуть у бік їхнього виробника. І все це — під соусом «міжнародного партнерства». Ну ви зрозуміли.Як це взагалі працювало? Дуже просто, як будь-який токсичний аутсорс:• індійський менеджер Раджів Джаін ще з 2016 року через британську прокладку «оптимізував» активи харківського КБ «Коксохіммаш» — 420 патентів, між іншим, не чайний сервіз;• його BEC підписала контракти з Esfahan Steel Company — тим самим іранським стальнометалом, що годує виробництво «Шахедів»;• дрібний нюанс: саму індійську BEC у себе вдома дискваліфікували за ліву банківську гарантію на €15 млн. Але кого хвилюють такі дрібниці, коли є ринок?А тепер трішки правового стендапу:Указ Президента №308/2023 забороняє будь-яку передачу Україні-Ірану технологій на пів століття. П’ятдесят років, Карл.Але схема жила собі чудово й після 24 лютого 2022-го.І BEC навіть пробувала «зайти» на інші наші держпідприємства — наприклад, у банкрутне ДП «Гипрококс». Бо чому б і ні? Ризик менший, ніж у криптофонді.Фінальний акорд:Кримінальні провадження є.Покараних немає.Відповідальних — нуль.Виходить можливо, тепер діло за СБУ та РНБО😏Підписуйся | Викривач
👁 5,010 25-12-07 12:07
Ексрегіонал та міністр оборони часів Кучми, якого Зеленський звільнив з армії у 2019-му, засвітився на нагородженні військовослужбовців Сил ТРОСвітлини з нагородження Сили територіальної оборони напередодні виклали на своїй сторінці у Facebook. У 2018-му році Київський науково-дослідний інститут судових експертиз представив на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної Ради аналіз, який засвідчив: Кузьмук - один з міністрів, за якого Україна планомірно втрачала обороноздатність. За Олександра Кузьмука – з 24 вересня 2004-го до 3 лютого 2005 року – зі складу ЗСУ вивели 248 ПЗРК, 136 танків, 781 БМП/БТР, 96 літаків і 18 вертольотів Міноборони, пише УП.У 2000 році внаслідок невдалих навчань українських військових ракета типу "Точка-У", без бойового заряду, влучила у 9-поверхівку в Броварах Київської області - троє мешканців загинуло, іще п'ятеро отримали важкі поранення. Після трагедії Олександр Кузьмук відмовився йти у відставку. Кузьмук - один із 148-ми депутатів Верховної Ради України, хто у червні 2013-го підписав звернення до Сейму Польщі з проханням визнати геноцидом проти поляків події національно-визвольної війни України 1942—1944 років.На сторінці ТРО нині зазначена пряма мова Кузьмука під час нагородження: «За історично невеликий період Збройні Сили України пройшли великий шлях. Якщо ми чинимо опір монстру, який своїми силами переважає нас в багато разів, то це виключно завдяки вам – усім офіцерам, сержантам і солдатам, які б’ються мужньо і стійко! Честь вам і хвала!», - зазначив Олександр Кузьмук. Після шквалу гнівних коментарів допис закрили від коментарів. У соцмережах волонтер Сергій Стерненко зазначив, що до ТРО Кузьмука повернув нинішній командувач Ігор Плахута. Кузьмук, за даними Стерненка, нинішній радник Плахути. Плахута командував внутрішніми військами у 2013-2014, які залучалися до розгону євромайданцівців.5️⃣ Сайт😁WhatsApp
👁 4,460 25-11-21 08:16
Умєров: "Під час відрядження до США моя задача була технічною – організація зустрічей і підготовка діалогу. Жодних оцінок чи тим більше погоджень будь-яких пунктів я не надавав"Публікації у ЗМІ про нібито «погодження» чи «вилучення пунктів» не мають нічого спільного з реальністю. Це приклади неперевіреної інформації, яка виникла поза контекстом консультацій. Ми виважено опрацьовуємо пропозиції партнерів у межах незмінних принципів України – суверенітет, безпека людей і справедливий мир. Таким чином секретар РНБО спростував повідомлення в медіа щодо нібито вилучення українською делегацією одного з 28 пунктів "мирного плану", який розробили США і рф.Раніше The Wall Street Journal з посиланням на високопоставленого американського чиновника повідомила, що Україна нібито змінила один із 28 пунктів «мирного плану» США у версії, яка з'явилася в мережі.Так, один з пунктів плану передбачав аудит всієї міжнародної допомоги Україні. Цей пункт мав сприяти виявленню ймовірної корупції. Однак формулювання змінили й мова йде про те, що всі сторони отримають «повну амністію за свої дії під час війни».5️⃣ Сайт😁WhatsApp
👁 4,350 25-11-05 14:28
⚡️Оточення наших підрозділів та частин в Покровсько-Мирноградській агломерації немає, - ГенштабВ ГШ повідомили, що нині Сили оборони блокують супротивника, який намагається просочуватися та накопичуватися в Покровську. Триває активна протидія спробам груп ворожої піхоти закріпитися.В Покровську Сили оборони України здійснюють ударно-пошукові дії. Зокрема залучені штурмові підрозділи 425 ОШП, оператори СБС, зведені групи ССпО, ВСП ЗСУ, НГУ та ГУР МОУ. Посилено військові частини, які обороняють місто. Лише за минулу добу неподалік Покровська наші воїни ліквідували 26 окупантів, ще 64 загарбників поранено. Загалом, з початку тижня, на Покровському напрямку втрати російських військ склали: 249 окупантів (з них 159 безповоротні), 7 пунктів управління БпЛА, 26 одиниць автомобільної й мото-техніки, танк та бойова броньована машина.Одночасно ведеться робота з укріплення флангів оборони Покровсько-Мирноградської агломерації, забезпечення та захисту логістичних маршрутів. Триває Добропільська операція. Минулої доби українські штурмові підрозділи на окремих напрямках просунулись від 100 м до 700 м. Загалом за час операції, станом на 05 листопада 2025 року, звільнено 188.9 км², а 249.9 км² - зачищено від ДРГ супротивника. 5️⃣ Сайт😁WhatsApp
👁 4,490 25-09-18 14:05
⁉️Російський «Шахед» із реактивним мотором?Українські спеціалісти розібрали цілком цілий реактивний безпілотник «Шахед» — у начинці виявили 45 іноземних компонентів та камеру, що нагадує системи з прямим керуванням. За вимірами, максимальна швидкість — близько 330 км/год, тоді як у повідомленнях фігурує цифра до 500 км/год; проте при таких прискореннях дрон надто швидко «їсть» пальне і не долітав би на практичну дистанцію.Фахівці припускають, що нинішній апарат — радше прототип або дослідний зразок нового двигуна, який російські інженери тестують «у полі»: цей варіант може тримати крейсерську швидкість 280–300 км/год на основній ділянці маршруту й здійснювати короткі розгони — наприклад, щоб уникнути ППО. У конструкції помітні елементи, які свідчать про спроби поєднати вигляд реактивного літака з обмеженою паливною ємністю й системою керування, ближчою до прямих каналів управління, аніж до класичних «поршневих» Шахедів.Що важливо.• Наявність великої кількості іноземних компонентів і камери для прямого керування змінює уявлення про технологічну базу цих апаратів.• Різниця між заявленими (до 500 км/год) і фактичними (~330 км/год) параметрами вказує на експериментальний статус модифікації або на те, що швидкісні режими досяжні лише при значному зростанні витрат палива.• Такі апарати, навіть у вигляді «обкаткового» прототипу, становлять інтелектуальну й оперативну загрозу: здатність тримати крейсер 280–300 км/год та одночасно робити короткі «ривки» ускладнює роботу ППО.https://t.me/bochkala_war
👁 4,620 25-09-17 18:07
Як відчував, уже 9 чиновників запідозрили за чорні вирубки на Франківщині😏З’явилися перші результати розслідування незаконних вирубок лісу на Прикарпатті, яке може стати одним із наймасштабніших у регіоні. На Івано-Франківщині викрито масові зловживання в лісовій сфері: дев’ятьом чиновникам повідомлено про підозри, а збитки державі оцінили в 721 млн грн. Цей кейс є частиною протидії системній корупції у лісовому господарстві України. Досудове слідство триває. Справу прокоментували Генпрокурор Руслан Кравченко і голова обласної прокуратури Антон Войтенко."Ліси України – це не чиясь власна каса, а національне багатство. Роками система була обплутана корупційними схемами: незаконні вирубки, продаж деревини за заниженими цінами, службова недбалість. Ми послідовно викриваємо ці злочини, і сьогодні йдеться про Прикарпаття: збитки державі – 721 млн грн, підозри – дев'ятьом посадовцям. Це черговий доказ: системна корупція руйнує нашу екологію. А ми будемо реагувати принципово. Працюємо далі", – сказав Кравченко."Ми продовжуємо викривати злочини у сфері лісокористування. Завдяки роботі правоохоронців задокументовано масштабні порушення, які призвели до знищення лісових ресурсів та сотні мільйонів втрат. Івано-Франківська обласна прокуратура й надалі принципово реагуватиме на правопорушення у сфері довкілля, забезпечуючи захист природних ресурсів та інтересів держави. Карпатські ліси – це національне багатство, і ми зробимо все, щоб вони були захищені" зазначив Войтенко.Досудове розслідування ведуть слідчі ГУНП в Івано-Франківській області та слідчі П’ятого слідчого відділу ТУ ДБР у Львові, за оперативного супроводу СБУ та УСР. Кримінальні справи кваліфіковано за статтями про перевищення влади, незаконну порубку та службову недбалість.Як повідомив Генеральний прокурор, у межах розслідувань щодо "Лісів України" вже задокументовано збитки на майже 925 млн грн та вручено 44 підозри😏Сподіваюсь мої викриття були корисними, і правоохоронці не зупиняться😏Підписуйся | Викривач
👁 160,000 25-09-09 18:31
У межах проєкту «Павутиння» ми передали чергову партію антидронового захисту воїнам: ще 20 фур вирушили на фронт 🙏Згадую, як на початку нашої ініціативи минулого року чимало людей скептично ставилися до ідеї з передачі ще риболовецьких сіток, які військові використовують для захисту позицій і техніки від ворожих дронів, сумніваючись в їхній ефективності. Наразі ж загальна кількість наданої такої допомоги становить понад 2 000 тон, а до нас щодня надходять десятки позитивних відгуків і запитів від воїнів для поставок…Я в захваті від того, що обʼєднавшись, БФ «Батальйон Волонтер», Life Guardians, «Міксмарт Поміч», ГО «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», «Фундація Течія», а також виробник дронів «Генерал Черешня» змогли досягти за рік таких потужних показників і допомагають рятувати життя наших воїнів!До слова, ще влітку 2024 року я мав зустріч із поважним Головнокомандувачем Збройних сил України паном Олександром Сирським. Ми обговорювали ворожі засоби ураження та спілкувалися стосовно потенційного захисту. Тоді наш проєкт «Павутиння» лише зароджувався, але отримав благословіння від командування 🔥Через рік — ми пишаємося результатами спільної роботи та лише нарощуємо потужності для розвитку ініціативи. Спільними силами — на благо захисників!Низький уклін, хлопці та дівчата 🇺🇦https://t.me/bochkala_war
👁 4,710 25-08-10 18:24
Були у Марганці. Спілкувались із керівництвом міста. Дізнався про одну неприємну річ, яка мене шокувала. Пʼємо каву, обідній час. Прильот. Ворожій 122 снаряд поцілив у будинок. Звичайний приватний будинок, в якому жила родина. Півбудинку не стало. Пожежу швидко загасили, люди живі. Але жити в цій домівці більше не можна. В таких випадках складається акт і людям нараховують кошти за знищене майно. Буває мільйон гривень чи навіть два. Буває і більше. Щоб можно було відремонтувати помешкання або переїхати в нове. Але є одне але. Місто Марганець внесли до зони активних бойових дій. А якщо житло знаходиться в зоні активних бойових дій, то виплати на його відновлення - заборонені. Програмою єВідновлення такі платежі теж не передбачені. Типу не раціонально - завтра може бути новий прильот. Чи не дай Боже ворог відіжме. Але ж мешканцям Марганцю від цього не легше. Там і зараз живе чимало людей - понад 25 тисяч. Проводиться мобілізація. Працює бізнес та заклади освіти, медицини, соціальної сфери. Та й не так щоб безпекова ситуація там суттєво змінилася в гіршу сторону. Ситуація так собі звичайно, але не критична. Тому в Марганці і здивувалися - чого раптом їх внесли в перелік зони активних бойових дій. Бо ворожа активність хоч звичайно і є, але приблизно така сама як і рік, і два тому. «Плюсів - ніяких. Тільки мінуси», - поскаржився мер Марганцю Генадій Боровик. Він розповів, що тепер, коли місто потрапило в цей сумний перелік, людям не можно виплачувати кошти навіть нараховані раніше. І навіть з місцевого бюджету. Тепер це нецільове використання. Є родини, яким гроші впали на рахунок за житло, знищене ще тоді, коли місто не було в зоні активних бойових дій. Але виплачувати їх - тепер заборонено. І це дивує.https://t.me/bochkala_war