Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Bochkala_WAR
Añadido 14 jul. 2024

Bochkala_WAR

@bochkala_war
Número de suscriptores: 41 888
Fotos: 14,200
Videos: 7,380
Enlaces: 9,650
Descripción:
‼️Огляд та аналітика подій в Україні 🇺🇦Тут багато ексклюзиву та прогнозів від військового оглядача Романа Бочкали. https://t.me/bochkala_war Реклама та адмін: @ba1tazor

👥 Número de suscriptores

41 888
Promedio/Día:: -98
Promedio/Tiempo:: +1760
Promedio/Mes:: +70

👁️ Vistas promedio por mensaje

18 790
Promedio/Día:: 4,900
Promedio/Tiempo:: 5,409
ERR: 44.86%

📊 Mensajes por Día

4
Último día: 10
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 4

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,600 25-06-21 10:12
Невже у ЗСУ нові герої тилу — не штурмовики і не сапери, а кухарі з тендерного фронту. Один з них — Володимир Осіпов, одеський ресторатор воєнного розливу. Через свою фірму «Гранпрі ЛТД», він отримав контрактів на понад 3,3 мільярда гривень на постачання харчів для військових.Фірма з капіталом у 2 млн грн, раніше відома як «Юг Хімтек», уже у 2024 році провалила харчування для бійців на Донеччині — проблеми з матеріально-технічною базою, кажуть. ДОТ навіть розірвав контракт. Але, схоже, улюблений рецепт Осіпова — це “друге шансо з підливкою підрядів”, бо вже за кілька місяців компанія знову виграла три тендери на 3,19 млрд грн. Невже це він сам? Чи може це хтось йому сприяє?За документами, «Гранпрі ЛТД» керує сам Володимир Осіпов. До цього фірмою володіли Павло Смоляков (той ще гурман з фірм «Афектер», «Гертер», «Мейферс» і «Праймікс Лтд»), Катерина Болотова та Микола Бахтєяров. Із таким набором інгредієнтів можна зварити будь-який бюджет.До речі, як підказують джерела в правоохоронних органах, слідчі дії вже провели і по фірмах Осіпова, і по пов’язаних з ним особах. І навіть медіа встигли вказати на можливий зв’язок Осіпова з одеським підприємцем Валерієм Друзенком — ще одним постачальником «високої кухні» для армії (фірма «Аскіс Груп»).На жаль, у сухпаї цей “бізнес-смак” не додають. Але якби годували силовиків і бійців обіцянками з тендерів — Україна вже давно була б ситою і переможною.А ще Володимир Осіпов відзначився у схемі із Сергієм Шапраном ( який вже за моїми джерелами отримав підозру😏) по захопленню активну, в обхід АРМИ та інтересів держави, - підсанційної групи підприємств проросійського Ігоря Наумця, но це вже наступна історія 😏
👁 4,300 25-06-18 17:06
Мої джерела в правоохоронних органах підтвердили, що організатором схеми є одіозний Герман Фісталь!Це як називається? «Онкобізнес» по-фісталівськи: НАБУ та САП викрили схему на 231 млн грн — і підозрюваний Герман Фісталь Лікувати онкохворих? Ні, дякуємо. Краще “заробити” на них. Саме такий підхід, за версією слідства, обрали учасники масштабної корупційної схеми, викритої НАБУ та САП під час закупівель медичного обладнання для Національного інституту раку.Замість реальної конкуренції — ілюзія тендерів, фірми-прокладки, повний контроль над ринком і понад 231 мільйон гривень, які мали рятувати життя, але осіли у кишенях “правильних” ділків.Правоохоронні джерела Викривача підтверджують: організатором цієї схеми є Герман Фісталь — одіозний персонаж медичних оборудок, якого добре знають і в коридорах влади, і в комерційних кабінетах з тризначними накрутками. Саме він, за інформацією джерел, стоїть за мережею з понад 300 компаній, якими і прокручувалась афера.Поки українці здавали останнє на лікування рідних, дехто — як показує слідство — будував тендерну імперію з фейковими аналізами ринку та заздалегідь відомими переможцями. Вочевидь, не просто так ці компанії отримували “вдячності” за кожен виграний мільйон.Слідкую за справоюЗавтра розкажу про нього більше , і про брата, і про Тетяну Бахтєєву😏
👁 14,000 25-06-10 16:55
У Нідерландах помістити у вʼязницю - остання справа. А перша - дати засудженому можливість виправитись. Для цього існує пробація. Звичайно, мова не йде про душогубів, що скоїли особливо тяжкі злочини. Тут компромісу бути не може. Але якщо людина здійснила крадіжку? Чи варто її відправляти “на зону”? При цьому зауважу. Пробація це не про штраф замість позбавлення волі і не про покарання як таке. Це про повернення до нормального життя у суспільстві. Зробити так, щоб в подальшому у громадянина не було бажання переступати закон. Щоб людина не стала зеком. Реінтеграція у цивільне життя так би мовити. Українській системі пробації вже 10 років. Голландській для порівання - понад 200. І як ви розумієте, Нідерланди дуже прогресивні в цих питаннях. Тому наразі тут делегація Міністерство юстиції України, Державна кримінально-виконавча служба України, держустанови «Центр пробації». Вивчаємо досвід. Він нам дуже потрібен. А чого саме і в якому контексті - розкажу завтра. Дякую за запрошення Центр міжнародного правого співробітництва CILC 🤝🇺🇦 🇳🇱 Консультативно-експертній раді при ДКВС буде чим зайнятися по результатах цього візиту:) не люблю слово реформи, але наша Пенітенціарна служба точно потребує змін.https://t.me/bochkala_war
👁 5,600 25-05-22 16:53
Як у Звягелі діти стали декорацією передвиборчої кампанії22 травня у Звягелі стартувала не вистава, а справжній передвиборчий цирк. До міста прибув «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко, і вирішив не гаяти часу: зібрав малюків віком 3–6 років, зокрема дітей загиблих воїнів та тих, хто зараз боронить Україну, на показову акцію «Діти Перемоги».Все виглядало зворушливо, поки після вистави не почалась основна програма: «Сфоткайся з депутатом і Патроном — отримай цукерку!» Діти вишикувались у чергу за солодким подарунком, а депутат — за контентом для соцмереж.Але не минуло й кількох хвилин, як казка закінчилась. Виявилось, що цукерки — прострочені. Термін споживання збігав саме цього дня. Символічно, чи то просто рівень підготовки — судіть самі.І якщо хтось думав, що політичний цинізм має межі — спробуйте уявити, як діти загиблих захисників отримують «подарунки» з вичерпаним терміном дії — під оплески піарника в костюмі депутата.Ганьба не тільки Пушкаренку, а й тим, хто вважає, що можна прикривати рейтингом чужий біль.Підписуйся | Викривач
👁 4,300 25-04-20 05:18
Дорогі воїни, шановні українці!Щиро вітаю всіх із Воскресінням Христовим! Великдень — це свято перемоги життя над смертю, символ віри та непохитної надії. Для нас - надії на те, що в Україні запанує довгоочікуваний та справедливий мир.Але надії не буває без дії. Віра в перемогу — наш фундамент, але лише щоденна боротьба наближає нас до мети. Життя переможе смерть, якщо кожен із нас докладе зусиль та боротиметься за свою свободу. Перемога — це наша спільна справа. Мир в Україні не прийде сам собою, його не здобути без єдності. Осторонь Збройних Сил його не здобути. Лише разом, пліч-о-пліч із Силами оборони, ми здатні здолати ворога.Окремо хочу звернутись до родин наших воїнів із словами вдячності. Ваші близькі, які нині на передовій, на бойових чергуваннях чи полігонах, а не за Великоднім столом, — справжні герої України. Ваша підтримка — їхня міць, ваше терпіння — їхня опора. Дякую вам за наших захисників!Бажаю всім нам незламності духу та мужності продовжувати двобій за правду і справедливість!Нехай Великдень надихає нас на подальшу боротьбу!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
👁 4,900 25-03-26 19:09
Звітую. Свого часу ми пообіцяли забезпечити всю лінію фронту антидроновими сітками. Наполегливо продовжуємо реалізовувати поставлену мету 🫡За півроку вже передали 750 тонн сіток. Це 42 фури. 90 військових частин.І це тільки проміжний результат реалізації масштабної ініціативи «Павутиння», яка обʼєднала навколо благодійної мети фонди Techiia Foundation, Кіноспілка - ГО «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» - SPTK.org.ua та БФ "Батальйон Волонтер".Сьогодні нам вдалося передати ще 4 фури, завантажені вживаними рибальськими сітками, які використовуються військовослужбовцями на фронті як захист від ворожих безпілотників.Загалом за півроку ми, благодійники, забезпечили наших героїв із понад 90 військових частин таким ефективним захистом від дронів. Щиро вдячний кожному волонтеру, який докладає зусиль до реалізації такої важливої справи. Захоплююся тим, яких вершин ми досягаємо, коли рухаємося обʼєднано, зі спільними поглядами та цінностями! Разом до Перемоги!!!🇺🇦https://t.me/bochkala_war
👁 80,600 25-03-21 19:12
Сьогодні цілий день були на Покровському напрямку. В бік Новопавлівки. І ви знаєте, там Збройні Сили дуже гарно стабілізували ситуацію. І це при тому, що по деяких ділянках ворог цілодобово штурмує. Невдало, несе значні втрати. Але не шкодує живої сили та далі пре. Виглядає це наступним чином. Противник відправляє смертників двійками. Іноді їх прикриває бронетехніка. Завжди супроводжує дрон. Два бійця з однією радіостанцією на двох повзуть до нас за комірець. З метою просидіти десь під деревом чи у яру з банкою консерви добу-півтори. Дочекатись підкріплення та окопатися. 9 з 10 таких двійок - гинуть. Ті що дивом виживають - наступного штурму вже не йдуть першими. Заслужили Чиста Squid game. Був на КСП батальйону 46 бригади та на власні очи бачив як в режимі realtime москальську біомасу кладуть пачками. Особливо цинічно та по-братерські виглядало те, як купка ворогів прикрилися тілом пораненого, але ще живого товарища від українського FPV. Нічого особистого, але мабуть такі правила в них. Жертвують трьохсотим побратимом заради друзів. Може ще потім ідуть до храму та ставлять свічку за упокій братухі. «Ти всєх нас спас». Це є на відео! Покажу на ютубі. Ну і отак цілий день. Зомбі-юніти - пруть, наші їх - палять. І та ворожа двійка, що дивним чином десь добіжить до посадки, доповідає «наверх» про просування. Тримають своє керівництво в теплій ванні насправді. В дійсності нічого глобального не відбувається. По всьому сектору, де я був, передній край дуже нерівномірний. Десь навіть у шахматному порядку. Відчувається, що ворог втомлений. У них трохи вище рівень комплектації підрозділів. Але бойова готовність - нижча. Вирішальної переваги щоб суттєво просунутись - у рашистів немає. І штурмові дії більше зараз націлені на те, щоб вирівняти свій край оборони. Зайняти вигіднішу оперативну позицію. Це іноді дуже локальні задачі - вибити ворога з конкретної хати. Чи накидати з неба гранат у якийсь бліндаж. Ворог реально дуже втомлений. І просто відправляє двійками у штурми необстріляний матеріал. Але є одне але. Такого відбувається багато в паралелі. І звичайно вимотує наших хлопців. Це важко, втім не критично. І нам дійсно вдалося стабілізувати цей напрямок. І чую від хлопців, що не тільки його. А в цілому на сході.https://t.me/bochkala_war
👁 6,100 25-03-05 20:08
‼️Головне зі звернення президента Франції Макрона:🔹 «Я вирішив також почати стратегічні обговорення щодо захисту всього континенту за допомогою нашої ядерної зброї. Рішення залежатиме від голів та головнокомандувачів європейських країн».🔹 «Загроза з боку Росії поширюється на всю Європу. Це не просто російсько-український конфлікт, це міжнародний конфлікт».🔹 «Ця агресивність здається далекою, але вона дуже близько. Росія уже втручається в наші вибори, вони скрізь поширюють пропаганду».🔹 «Росія продовжує переозброюватися, вона витрачає 40% свого бюджету на оборону. До 2030 року Росія хоче мобілізувати додатково ще три мільйони солдатів і додати до озброєння ще чотири тисячі танків».🔹 Макрон вкотре нагадав на можливості відправки європейських військ в Україну: «Це не означає, що вони будуть на фронті. Але якщо буде підписано мирну угоду, то вони будуть гарантами її дотримання».🔹 «Ми прийняли рішення збільшити фінансування для виробництва танків та гелікоптерів на території Європи. Я звернувся до уряду аби забезпечити це».https://t.me/bochkala_war
👁 4,900 25-02-02 07:58
Вбивства військових у тилу — це червона лінія, яку не можна перетинати. Ми не маємо права мовчки спостерігати за наростаючою хвилею зневаги до захисників України — це за межею того, що можна толерувати.Все не стається раптово. Ми вже бачили випадки приниження та агресії щодо наших захисників, але я не бачив гострої реакції суспільства на це. Тепер маємо прямі збройні напади. Так діє ворог. Він працює з нами і поміж нас, поки ми роздивляємось, хто що лайкнув.Немає жодних виправдань вбивству військовослужбовця і нападу на ТЦК. Блискавична і жорстка реакція влади – єдина можлива в ситуації свавілля проти військових. Без справедливого покарання вбивць, зловтішників і зрадників, ми отримаємо ще більше вбитих в тилу побратимів. В інших містах. В інших кварталах. На заправках, у супермаркетах, у під’їздах, на вулицях, які ми називаємо іменами Героїв. Якщо суспільство перетравить ці напади, погані симптоми стануть діагнозом. Хочу вірити, що в тій точці, де ми зараз, це не є можливим. Бо єдине, що відділяє нас від ворога – це Сили оборони України, Збройні Сили.Поки ми втрачаємо найкращих наших людей на фронті, в тилу не маємо втратити совість. Зневага до людини в пікселі починається там, де закінчується гідність. Ми зобовʼязані поважати тих, хто взяв до рук зброю і ціною власного життя боронить наші міста, людей у них, кордони, небо і землю, нашу державу, наш прапор, наш дім. Світла пам’ять загиблому воїну. Щирі співчуття рідним, близьким і побратимам.
👁 6,400 25-01-19 18:26
Привласнили 2,5 млн грн донатів для ЗСУ – викрито групу осібЗа процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру трьом особам у шахрайстві та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом ( ч. ч. 3, 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209 КК України).За даними слідства, підозрювані створили в кількох популярних соцмережах десятки фейкових акаунтів. Використовуючи фотографії документів діючих українських військовослужбовців, вони публікували оголошення про збір коштів нібито на потреби ЗСУ. Натомість, отримані кошти чоловіки використовували на власні потреби. На цей час встановлено, що підозрювані привласнили донати силам оборони України на понад 2,5 млн грн.Під час проведення обшуків за місцями їх проживання та реєстрації на території Черкаської та Київської областей вилучено мобільні телефони, банківські картки, компʼютерну техніку та інші речові докази.Наразі встановлюються всі, причетні до злочину особи, постраждалі громадяни та загальна сума завданих збитків.Досудове розслідування - Нацполіція України.