Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | З української журналістики непомітно зник простий репортаж. Є лонгріди...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
4 690 Vistas/Alcance 2025-09-21 06:04 Mensaje №12698
З української журналістики непомітно зник простий репортаж. Є лонгріди, через які важко продертися і де відсутність фактажу компенсується порожнім словоблудієм. Є "подкасти", які насправді не подкасти взагалі, а інтерв'ю на ютубі. Бо "подкасти" в класичному вигляді це, по-перше, аудіоформат, по-друге, цікава історія з помірною кількістю синхронів і звукових вставок.Про все це я подумав після того як побачив простий, ненав'язливий репортаж у WSJ. Він про важливу для сходу тему - дорога з Ізюму до Слов'янська. Місяць тому про це не говорили в голос. Потім кількість уражених ворожими дронами машин почала бути більше п'яти щоденно. Потім ураження в центрі Слов'янська, антидронові сітки на дорогах, незрозумілі дії тих, хто має забезпечувати безпеку на цій, ще донедавна спокійній ділянці...Наші медіа здебільшого відбилися сухими новинами. "Противник уразив....". Офіційна комунікація цієї ситуації не віталася, бо це призведе до непотрібних висновків: якщо під@рів там не було і небо було чисте, то тепер вони там є. Про що це говорить? А WSJ просто поїхав і зробив матеріал. Це не єдиний матеріал цієї групи. Будуть ще. Немає сенсу їхати в зону бойових дій заради одного тексту. Але за те, що вони розповіли просту, але важливу історію про дорогу - подяка. А нашим акулам треба потрохи спуститися з небес. Трамп вас розбалував. Без ваших фантазій на планетарні теми люди якось проживуть. Допоможіть краще реальними історіями.