Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | І ще про математику війни. Кіпіш навколо 19 дронів для українців вигля...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
5 870 Vistas/Alcance 2025-09-11 12:54 Mensaje №12687
І ще про математику війни. Кіпіш навколо 19 дронів для українців виглядає дивно. Відверто, для нас 19 дронів це спокійна ніч. Там де я, за вчора було 16 і це на одній, відносно невеличкій ділянці. А тут 19 на всю країну. Пхх. Європейці в паніці. Польща включає 4 статтю договору НАТО. Терміново просить додаткові Петріоти. До речі, а навіщо вони вам, якщо загрози ж немає?) Ви ж не війну воювати йдете. Ідіот з Угорщини розповідає про те, що йому хочется вірити, що "польські дрони" мали опинитися в Україні. Фейкомети з рашки розповідають, що це ми запустили по полякам дрони, аби втягнути НАТО у війну... Тобто суцільний пи@дець, хаос і паніка чуваків, яким на хвилину показали те, що Україна переживає вже четвертий рік поспіль. Красномовними є цифри відбиття атаки. Я тут через ШІ прогнал інформацію з відкритих джерел. Стосовно чим атакували і чим відбивали. Вийшло таке. Вартість атаки (19 БПЛА): $40 000 – $190 000. Ту важливо пояснити. ШІ побачив "Гербери" за 10к доларів. Тому така велика крайня цифра. Вартість реакції (збивання + авіація): орієнтовно $1,3 – $1,5 млн (мінімум, якщо без Patriot). Тут пораховано і пуски з ПЗРК Piorun (≈ $100 000 за одну ракету) і вартість двох годин польоту F-16 (≈ $40 000) та F-35 (≈ $70 000–$80 000.) Якщо бодай одна ракета Patriot була застосована, то одразу треба буде додати +$4 млн.Підсумок. Виходить, що реакція НАТО коштувала у 10–20 разів дорожче, ніж сама атака, навіть без урахування Patriot. Це і є стратегія рф — вимотувати ППО дешевими дронами.