Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | До останнього не знав, чи варто щось писати на свій 49 рік народження....

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
4 310 Vistas/Alcance 2025-09-30 16:13 Mensaje №12710
До останнього не знав, чи варто щось писати на свій 49 рік народження. Якась дивна дата, недолуга. Десь поруч стоїть «полтос», який остаточно заводить тебе до категорії людей похилого віку. Що звичайно не так) Перше, що сказав один з моїх побратимів, коли я «затягнувся» туди там де я зараз: «Валєр, вот скажи как человек, который прожил жизнь…» Скажу. Я прожив добре життя. В мене лади в сімʼї. Побутові питання закриті. Жити і жити, якби не ця сучья війна.Останнім часом я часто спілкуюся з рашистськими полоненими. За декілька днів до дня народження це сталося знову. Переді мною сидів якісь дід з Томська. Позивний «Альбінос». На війну потрапив по пʼянці- зранку бухнув, став дуже сміливим і пішов підписувати контракт. Коли протверезів думав відіграти все назад, але ніт. «Родина зовет». Водила. Два місяці на полігоні. Декілька днів на фронті і тепер в полоні. Дід виявився на два тижні молодше за мене. «Косяк осознал». Це його відповідь на питання, що він хоче сказати жінкам, які хтось чекає своїх чоловіків вдома, а хтось вже ніколи не дочекається. Я бажаю всім нам закінчення війни. Відійти від цих кацапів. Повернути своє. Займатися улюбленою справою. Жити з коханими. Я знаю що кажу. Я «жизнь прожил»))) Дякую вам всім за привітання.