Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біла Варта
Añadido 06 dic. 2025

Біла Варта

@bila_varta
Número de suscriptores: 6 285
Fotos: 6,370
Videos: 878
Enlaces: 2,720
Descripción:
Канал позасистемної націоналістичної організації "Біла Варта" @bila_varta_chat - для обговорення Ютуб: https://www.youtube.com/@bila_varta Прямий зв'язок: @white_guard_contact Пошта: [email protected] Резерв: https://t.me/whiteguardua_polit

👥 Número de suscriptores

6 285
Promedio/Día:: +85
Promedio/Tiempo:: +169
Promedio/Mes:: +280

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 152
Promedio/Día:: 1,320
Promedio/Tiempo:: 2,674
ERR: 34.24%

📊 Mensajes por Día

3.5
Último día: 2
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 3.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,440 26-01-16 15:06
У пояснювальній записці зазначається, що прийняття законопроєкту зумовлене необхідністю встановлення кримінальної відповідальності за публічні заклики або публічне підбурювання до насильства щодо державних чи громадських діячів. Чинне законодавство України не містить норм, які б передбачали відповідальність за такі дії, що фактично призводить до їх безкарності. При цьому фіксується значна кількість випадків поширення закликів до насильства стосовно посадовців у соціальних мережах та через інші засоби зв’язку в мережі Інтернет.Також, за словами авторів законопроєкту, тривогу викликає той факт, що в умовах воєнного стану спостерігається озброєння цивільного населення: за оцінками експертів, в Україні нині може перебувати від 4 до 5 мільйонів одиниць вогнепальної зброї, значна частина якої перебуває поза офіційним обліком. За таких обставин будь-який словесний заклик до насильства може легко перерости у реальні дії, що суттєво підвищує суспільну небезпеку відповідних посягань. У зв’язку з цим законодавець має вжити додаткових заходів для захисту посадових осіб від закликів і погроз, спрямованих на їх дискредитацію або фізичну ліквідацію у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків. Воно боїться (ц)Однак, якщо хто думав що раніше за погрози чиновникам в інтернеті не карали – подумайте ще раз. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,250 26-01-16 10:58
"Влада у нас така, якою є український народ. Все, що є хороше і погане в українському народі – все проявляється у владі. Давайте припинемо історію про хороший народ і погану владу." – ексголова МЗС Дмитро Кулеба. Вкрай дешева і підступна спроба перекласти відповідальність. Народ не голосував за повальну корупцію. Народ не голосував за здачу півдня країни. Народ не голосував за закриті кордони. Народ не голосував за передачу ядерної зброї. Коли на те пішло, всю історію незалежності український народ перебував у постійному стані боротьби з українською(?) владою і єдина причина збереження цієї корупційно-олігархічної системи – це брехня, брехня і примус. Народ винен що дає себе ошукати? То хіба пробачимо шахрая через наївність ошуканого, крадія за неуважність окраденого, грабіжника за слабкість пограбованого? Та й хіба можна звинуватити домогосподарку, чи робітника, що піддалися омані політиків, за якими стоять цілі штаби та інститути, денно й нощно працюючи тільки на те, аби залізти простій людині у голову?Ні, панове, не народ такий як влада. Народ наш антинародною владою пригнічений і лише ця влада несе відповідальність за власну брехню і заподіяну нею шкоду. І коли прийде час розплати, важливо не забути – за кожним злочином, за кожною недбалістю й корупціною оборудкою – стоїть не абстрактний "народ", а конкретні імена та прізвища виконавців. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,600 26-01-05 18:16
"Головний принцип – технологічність нашої оборони повинна зберігати життя наших воїнів. Росія в цій війні має одну значну перевагу, а саме можливість тиснути масштабом ударів, масштабом штурмів на Україну. Ми маємо та мусимо відповідати більш активним застосуванням технологій, більш швидким розвитком нових видів зброї, новою тактикою Обговорили формати змін, які Михайло Федоров готується впровадити на посаді міністра оборони України. За тиждень Михайло представить проєкти рішень, які потрібні. Розраховую, що в парламенті підтримають таке посилення", – наголосив Зеленський. Складається враження, що призначенню Федорова передували приблизно такі міркування:"Так, ми що, втрачаємо позиції? Не вистачає піхоти? Потрібна роботизація армії? Добре, хто у нас там по технологіям... О, Мінцифри! Це ж технології? Технології! Технологічніше нікуди. Федоров он як все автоматизував через Дію, хай в армії так само зробить, щоб взагалі без людей воювати можна було! Давай, Міша, технологізіруй!"Яким місцем ні дня не служивший СММ-ник Федоров до оборони, звісно, нікого не хвилювало.Само собою, не будемо забігати наперед, побачимо що він там натехнологізує... Але інтуїція підказує готуватися до гіршого. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 11,800 26-01-04 15:32
При голосуванні за всю угоду процес виглядатиме приблизно так: Угода:1. Укладаємо мир.2. Відкриваємо кордони.3. Оголошуємо демобілізацію.4. Припиняємо красти.5. Караємо всіх корупціонерів. 6. Націоналізуємо майно олігархів.7. Відновлюємо ядерну зброю.8. Підвищуємо пенсії.9. Колонізуємо Місяць. 10. КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ ЗАБИВАЮТЬ ПІВМЕТРОВИЙ КІЛОК У СРАКУ.Підтримую Не підтримую 95% голосують проти, Зеленський відзвітовує що українці абсолютною більшістю проти миру, за війну до кордонів 91-го року і на цьому його повноваження все (не президентські, само собою, тільки миротворчі). Тому, ще раз наголошуємо, ніяких "пакетних голосувань". Голосування обов'язково має відбуватися окремо за кожен пункт потенційної угоди. Можна навіть на одному бюлетені, де навпроти кожного пункту громадяни ставлять галочки "за" чи "проти". Тоді буде видно з ЯКИМИ САМЕ пунктами не згоден український народ і конкретно з чим треба працювати – чи можливо їх видозмінити, або взагалі викинути з угоди.Інакше це стане, в кращому випадку, фарсом з легітимізації відмови від перемовин, а в гіршому – скориставшись відчаєм народу, протягнуть такі пункти, які б і у Росії не вистачило нахабства вимагати.👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,430 26-01-03 18:46
У контексті "доктрини Трампа" винесу в окремий пост стратагему нашого розвитку.Її ще можна назвати "прихованою стратегією".Є таке поняття "неписаних стратегій розвитку".Наприклад, Фінляндія після Другої світової війни - офіційна стратегія ровитку полягала у "фінляндізації" зовнішньої політики (нейтралітет, балансування між НАТО та СРСР).Але неформально, політичні еліти країни продовжували сувереністський поступ своєї країни, досягши вражаючих результатів розвитку економіки та людського капіталу.Поняття "стратагеми" пішло з давньокитайського воєнного трактату, а саме слово з грецької мови - "воєнна хитрість".Для нашого випадку підходить саме ця стратагема:- Ввести в оману небо (імператора), щоб перепливти море. (瞞天過海). Означає приховування мети, зпантеличення.Але з точки зору геополітичної "мімікрії", ми робимо все навпаки - максимально декларуємо свої наміри, навіть не маючи реальних механізмів для їх втілення.Тобто попадаємо в кризову ситуацію лише "за думки вголос".Наші стратагеми для "скритої дії" або неформальна стратегія політичних еліт, яка дозволить позбутись шкідливого і небезпечного "яскравого геополітичного пір'я", яке "приваблює" хижаків, це наступний набір: 1. Гнучка політична система, здатна до коригування економічного та політичного курсу; 2. Інноваційний характер розвитку, що забезпечує багатство та вплив; 3. Фінансова система як кредитний донор промисловості та монетарний суверенітет центрального банку; 4. Технологічний сектор, який формує військовий потенціал (ОПК) та регіональний вплив; 5. Мережа союзів — і не тільки на Заході, але й в Азії та на Близькому Сході; 6. Використання переваг географії, а не знищення їх; 7. Створення моделі мультикультуральної привабливості; 8. Пріоритет у політиці сувереністських, а не глобалістських принципів розвитку.Для цього необхідно послідовно та спадково робити кроки, направлені на:1. Відновлення культури технічних навичок та компетенцій; 2. Недопущення дискримінаційних і руйнівних ідеологічних практик; 3. Максимальне розширення енергетичного розвитку; 4. Реіндустріалізацію економіки та розширення ланцюгів доданої вартості; 5. Контроль над стратегічними ланцюгами поставок (передусім у переробці природних ресурсів); 6. Надання економічної свободи громадянам через зниження податків на працю та передачу права на сплату податків від роботодавця безпосередньо працівнику. 7. Інвестиції у передові технології та фундаментальну науку.Мета — об'єднати все це в єдину систему, що посилює українську міць та регіональну перевагу.Але для цього доведеться відновити інтелектуальний суверенітет, або суверенітет смислів. І зробити це буде досить важко, адже розвинута грантова система — це завжди антипод інтелектуального суверенітету. Крім того, за незалежні думки ніхто не платить. Хоча, може, такий суверенітет смислів усе ж буде відновлений в рамках ренесансу сувереністських правлячих еліт нового часу?
👁 2,190 25-12-30 19:05
☠️ Десята річниця масових зґвалтувань в Німеччині: миттєвий ефект прийому біженцівПротягом святкування у новорічну ніч 2015-2016 одразу в декількох містах, серед яких Кельн, Гамбург, Дюссельдорф та Франкфурт, понад 1200 німецьких жінок стали жертвами групових зґвалтувань та інших сексуальних злочинів.Офіційна статистика свідчить, що з усіх ідентифікованих у Кельні підозрюваних 97% були іноземцями, 2/3 були вихідцями з Марокко або Алжиру, 44% — біженцями, а 30% мали "невстановлений імміграційний статус". Поліція заявила, що половина підозрюваних прибула до країни протягом 2015 року, тобто коли уряд християнських демократів і соціал-демократів на чолі із Ангелою Меркель прийняв до Німеччини декілька сотень тисяч арабів.Яка була реакція "демократичної" держави на даний безпрецедентний і, здавалося б, неприпустимий в суспільстві поваги до прав і недоторканності жінок випадок? Збільшення чисельності поліції на вулицях, збільшення камер відеоспостереження, гучні коментарі політиків, серед яких — порада жінкам тримати потенційних ґвалтівників «на відстані витягнутої руки». Зазнала впливу лише лінія міграційної політики сусідніх Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини, чий політичний клас відкрито заявив, що бачить чіткий зв'язок між прийомом біженців з неєвропейських регіонів та цими трагічними подіями. У свою чергу німецькі можновладці не зупинили цей експеримент із власними громадянами, продовжуючи приймати біженців з Афганістану, Сирії, Іраку та Туреччини. Пройшло рівно 10 років, і жодних масових депортацій німці так і не побачили.ukrain1an ꑭ news
👁 2,440 25-12-29 18:49
Кримські татари висловлюють занепокоєння через те, що у проєкті "мирного плану" відсутні положення, що забезпечують повноцінне відновлення територіальної цілісності країни. Зокрема, у документі не згадуються Крим та Севастополь, які залишаються частиною України, тимчасово окупованою РФ."Ми категорично не приймаємо будь-які спроби визнання Криму російською територією — ані де-факто, ані де-юре", — наголошують у Меджлісі. Там також підкреслюють, що будь-які угоди щодо статусу півострова без участі України та кримських татар є незаконними. Також, обов'язково треба включити до переговорної групи і представника Греції – адже греки теж довгий час проживали в Криму (задовго до кримотатар, до речі). А ще – жидів та циган, бо куди ж без них. Ну й від індусів можна представника, їх же 300 тисяч щороку має прибувати після війни. Та і вірменів, азербайджанців, угорців – їхні діаспори проживають на території України, значить мають право. А коли не вистачить місця для українців в делегації – не біда, адже волю українців представлятиме жовто-блакитний прапор, вивішений над головами цієї різномасної братії. Головне не забути жодної народності, навіть якщо вона складає піввідсотка населення. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,430 25-12-27 19:40
В доповнення до допису вище.На фоні подій на Сумщині, одним з наших учасників була подана пропозиція щодо вирішення проблем викрадення і захоплення в полон цивільних в прифронтових районах. Подана через петицію до президента наступного змісту:Примусова евакуація всіх цивільних з прифронтових районів Перебування цивільних людей на лінії боєзіткнення та в безпосередній наближеності до неї ставить під загрозу як їх власне життя так і життя українських військовослужбовців, що виконують задачі в тих самих районах. Можна сказати що кожна доросла людина вільна сама ризикувати своїм життям, але цивільні, захоплені противником, поповнюють обмінний фонд ворога, ускладнюючи повернення з полону інших людей, які потрапили туди не через власну впертість. Також, росіяни неодноразово використовували полонених цивільних як живий щит, що, очевидно, ускладнює роботу підрозділів СОУ.Не менш ускладнює її і сам факт перебування цивільних у зоні бойових дій. Знаючи про наявність цивільних у районі військові можуть коливатися відкривати огонь по неідентифікованих цілях – затримка, яка в бойовій обстановці може коштувати життя. На додачу, деякі колаборанти, користуючись милосердям українських військових спокійно пересуваються населеним пунктом, збирають інформацію про наші позиції і передають її противнику. В решті решт, цивільні займають укриття (підвали, будинки), які могли бути використані для розміщення особового складу, та споживають ресурси (їжу, воду) які на лінії боєзіткнення можуть бути вкрай дефіцитними.Відповідно, для збереження життів громадян та підвищення ефективності дій СОУ при обороні населених пунктів пропонуємо президентові:Розробити (або доручити розробку компетентним особам) необхідної правової бази для автоматичного визнання 5/10/15 кілометрової (чи іншої, визнаної доцільною) зони перед ЛБЗ – бойовими позиціями Сил оборони України із обмеженням доступу та обов'язковим відселенням УСІХ цивільних осіб. При наближенні "зони відчуження" до населеного пункту сили правопорядку, чи інші кваліфіковані органи, мають прочісувати н. п., оглянути кожну хату, усадити всіх жителів на автобуси і евакуювати за межі небезпечної зони – тоді, коли це ще можливо зробити без надвисоких ризиків для життя. Так само, одразу після евакуації цивільних осіб, Силам оборони України має бути ЗАЗДАЛЕГІДЬ забезпечений доступ до усіх споруд та територій, які можуть бути задіяні для облаштування позицій та розміщення особового складу. Щоб солдати, намагаючись укритися від обстрілу чи дрону не упиралися в закриті двері підвалу із пудовим замком навішаним попередніми власниками, і не ламали ті самі двері фактично вже під вогнем противника.Звісно, для примусово відселених цивільних мають бути передбачені тимчасові табори розміщення із задовільними умовами проживання та інфраструктурою. Ресурси на це нескладно знайти скоротивши некритичні витрати, накшталт ремонту фонтанів, озеленення клумб і подібного. Для когось така ініціатива може здатися надлишково жорсткою і, навіть, негуманною. Але збереження життів наших цивільних та військових іноді вимагає вольових, непопулярних рішень, на котрі, упевнені, у президента вистачить духу. Доволі нейтральний та витриманий текст, але... не відповідає встановленим вимогам. Яким саме вимогам – здогадайтеся самі 🤷🏻‍♂️Це давно не новина, але петиції президенту, мало того що не працюють, так ще й публікуються суто вибірково, на дозволені теми.Виходить дієвих механізмів зворотнього зв'язку між народом і президентом не існує. Якщо ви віддали голос за президента і він починає діяти всупереч тому, за що ви голосували – нема, навіть формального, засобу вплинути на нього, чи, хоча б, донести думку мас. Тоді народу лишається тільки одне – кожного разу приходити під Офіс, заходити в кабінети і кожне звернення передавати президентові особисто в руки під підпис, щоб не було потім відмазок "не донесли", "не повідомили"...А що ще робити?👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 3,350 25-12-24 10:44
Зеленський розкрив 20 пунктів мирного плану. Пункт 12 – прийнятні усі з озвучених варіантів. Пункт 14 – краще зупинка по лінії, але, в принципі, прийнятний будь-який з озвучених. З єдиною поправкою – на референдум має виноситися окреме питання, а не весь документ, чому – дивіться далі. Пункт 7 – не критично, але в ЄС Україні і задарма не треба, привілейований доступ до ринку призведе тільки до посилення експорту української сировини за безцінь. Цей пункт просто не потрібен. Найбільш критичний і принципово неприйнятний – пункт 13. Не знаємо хто його туди вніс, можливо й самі українські жиди. Подібні "символічні" поступки можливо приймати коли в країні є сильний національний уряд, який може формально прийняти, а реально – класти болт на такі ініціативи. В наших же реаліях цей пункт означає, без перебільшення, програму поступового знищення української нації, адже расизм та упередження – єдині і головні захисники ідентичності народу.Цей, здавалося б, непримітний пункт встановлює режим окупації, нічим не кращий, ніж якби Росія повністю захопила усю Україну. Тому ми і, вважаємо, усі праві рухи, усі, хто визначає себе націоналістами, та й усі громадяни України, що не хочуть повторити долі британців – мають виступити єдиним фронтом саме проти 13-го пункту. Така умова гірша й за, навіть, повну заборону української мови. Її неприпустимо підписувати навіть коли залишається останній український солдат в останньому неокупованому селі. Багатьом це може здаватися незначущим, але це та сама деталь в якій криється диявол, той кінь, повний троянців, від якого відволікатимуть гучними суперечками навколо територій та електростанцій. Ми підозрюємо, що якраз це – головна причина чому Зеленський хоче проводити голосування за одразу весь документ. То ж українське суспільство має чітко і гучно сказати "Ні!" саме диявольському 13-му пункту. Звісно, якщо це суспільство хоче залишитися українським. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,620 25-12-22 16:42
Отак стараєшся, зрадолюбиш... А про нові методички все одно дізнаєшся не від ФСБшних кураторів, а зі зливних бачків ОП 😢Ну, раз пишуть що вся "рука Кремля" задіяна то будемо працювати.Тепер серйозно. Електронне голосування – найбільш мутна і ненадійна з можливих форма виборів. Якщо в живому голосуванні хоча б присутні якісь умовно незалежні спостерігачі і з ними усіма доводиться окремо домовлятися, то в електронному голосуванні спостерігач один – на сервері Дії, яку цілком і повністю контролює... вгадайте хто? По друге – безпека. Коли на одній дільниці згоріла урна – повторюють вибори на цій дільниці. Коли згорів сервер (і резервний сервер "ну вибачте, так сталося, і це ніяк не пов'язано з тим що виходили погані для нас результати") – вибори треба повторювати по всій країні. Та в подібному навряд виникне потреба, адже накрутки стають ще простішими. Перевірити як проголосували "мертві душі" й ті що не прийшли і так майже нереально, а при електронному голосуванні й морочитися з вкидами не треба – все виконується у два кліки. Плюс – скільки разів там вже Дію зламували? От зламає РФ нашу систему голосування, а ніхто й не почухається, доки Бойко не набере 146%, бо "кібербезпека переоцінена".Коротше, навряд треба довго пояснювати наскільки це безтолкова ідея і хто може бути її єдиним вигодонабувачем. Голосування, якщо воно буде, має проводитися виключно фізично – через пересувні дільниці, в більш тривалий термін, але без жодних "голосувань у смартфоні". Інакше цей фарс перетвориться суто у виставу з легітимізації правління Зеленського. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух