Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐶Бєлка і Юля
Añadido 06 dic. 2025

🐶Бєлка і Юля

@belkajulim8
Número de suscriptores: 2 620
Fotos: 2,500
Videos: 6,150
Enlaces: 72
Descripción:
Брадва і Катєріна

👥 Número de suscriptores

2 620
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -19

👁️ Vistas promedio por mensaje

911
Promedio/Día:: 1,040
Promedio/Tiempo:: 896
ERR: 34.77%

📊 Mensajes por Día

6.8
Último día: 2
Promedio semanal: 7.1
Promedio por día: 6.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,040 26-01-21 20:03
Котєріна негодовав. До нього даходили ~шлюхи~ слухи, що білий кит подкідиш сошов сума і собираєця піти замуж. Котюшка не мог смириться. Ця махната женщіна не тяжолої даступнасті і так пазорила його ім'я. Особєнно обідно було вазможно і того що Кать нікагда не знав любві, теплати і нєжнасті. Женщіни не визивали в нього інтірєса. Впрочем і мужчіни тоже. В ньом не тріпітала страсть. Не бурлили бабочькі в животє, не сносило голаву ат любві. Врочім він неразтраювався. В цьому мірє було багато інтірєснісніших віщей. Вот напрімєр недавно в голаву йому пришла мисль, що вазможно вазможно з нього вийшов би неплохий папа. Папа ~Васильківський~ Римський. Він представляв як стаїть на балкончику Ватікана в красних черевичках з бокалом святого кагора і думає на вечірньою пропавєдью. В цей момєнт пальота його фантазії, в реальность вернув непріятний Юльлькін голас, яким можна було б питать врагів і від якого у Коті начінальсь пріступи мігрєні.Надобно пазванить в ГуР і прідложить їм Юльку як нове оружиє массового параженія. О нє нє, апять всповнивши про свадьбу Снєжани, Катєріна прийняв твьорде рішеніє - я ляжу но ця видра нікого на мій хліб не приведе. І на сир. І на чай.
👁 950 26-01-12 20:21
Жив собі дід і баба тоїсть Юля і Бродяги. Жили поживали добра наживали. Ну як добра. Просто добрі були. З добром непанятно. І тут Юлі стало грусно. І каже вона до бродяг- а підіть но у підвал, поскребіть по сусєках може я булку яку іспечу. Пішли бродяги бо були дуже слухняні. І шо б матуся не сказала - все так і робили. Нашкребли вони муки. Принесли. Юля почала місити тісто. Аж тут не хватило 2х яїчок. Каже а йдьть до до баті Георгія Іванича одолжіть. Поки вони пішли до мисачки з тістом прийшов Котєрінка і як всігда начав читать свої магічєскі заклінанія на богацтво. Бо в ньом текла королєвска кров. Він хотів бричку з конями і багато сундуків із золатом і драгаценнастямі. Почті як в Міндіча але чуть поменше. Коли бродяги через пару часіків притарабанили яйця чіпси і колу , Юля дарабила тісто і усунула його у піч. Тісто хорошо підходило але було пізно і всі лягли спать. Аж на утро Юля заходе на кухню , глядь а там величезних размєров біла махната булочка лежить і каже - здрастє я ваша тьотя. Тоїсть ваша Бєлка. Так з тєх пор зажили вони вмєстє щасливо. А бєлка є тепер у всіх хто оце все читає.