Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐶Бєлка і Юля
Añadido 06 dic. 2025

🐶Бєлка і Юля

@belkajulim8
Número de suscriptores: 2 620
Fotos: 2,500
Videos: 6,150
Enlaces: 72
Descripción:
Брадва і Катєріна

👥 Número de suscriptores

2 620
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -19

👁️ Vistas promedio por mensaje

911
Promedio/Día:: 1,040
Promedio/Tiempo:: 896
ERR: 34.77%

📊 Mensajes por Día

6.8
Último día: 2
Promedio semanal: 7.1
Promedio por día: 6.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 748 26-06-16 15:53
Ситуація така: у Черкаській області, село Бакалея (біля Сміли), на ставку знайшли лайку. Хлопчик,дуже виснажений, худоба, але неймовірно тягнеться до людей — підходить до всіх, хто приїжджає, проситься в машину, дуже просить їсти. Найбільше мене здивувало, що знає команди (випадково виявила) Є відчуття, що просто покинули. Не сходить з однієї локації, поруч є занедбані будинки, і він навіть протоптав собі доріжку в сарай, де, схоже, ховається. Якбипросто загубилась, думаю, вже ходила б по селу, шукала людей і показувалась.Видно свійських не їсть, бо вже б прибили.. у сусідів хазяйство є.Я робила пости, писала в групи, але поки ніхто не відгукнувся. Одна дівчина наче хотіла допомогти, але потім написала, що собаки там немає, хоча наш знайомий вчора приїжджав — вона була на тому ж місці.Собачка дуже контактна, розумна, спокійна. Видно, що її привчили бути поруч із людиною, не тікати далеко. А видно, як держить тебе в полі зору. Також помітно, що він не агресивний і не чіпає інших тварин, грається з ними. Візуально здоровий, лапки не пошкоджені. Також, поки з ним гралась. Він різко пропав, я спочатку не зрозуміла куда. Потім чую, щось смердить поряд ще таке різке, дивлюся, а він в «украшеніх» 😂 згадала Білочку. Дуже дякую ♥️ підготую пост і відправлю ♥️
👁 934 26-04-08 19:05
-Ало єтнто служба спосєнія? - да. Назовіть хто ви і шо случілося- я Катя. Котєріна. Лєт 5 отроду. Я домашній кіт. У нас возніклі некоторі проблеми- альо не слишно. Катя ви хто? Дід? Домашній дід? Гаваріть галасніше плохо слишно. - я не могу гаварити галасніше. У нас некоторі проблєми. У женщіни яка живе у мене на квартірі. В неї є діти. Много дітей. Деяких вона взяла с уліци у циган обміняла на 4 сахарка. - ало? Непанятно в чоьом праблєми? Шото з дітьми чи з циганами? Дамашній дід? Що случілося всьо такі? - случілось непаправімоє... я сидів на кухні. Ну не сидів а іграв в воображаєме казіно. Ставив фішкі і крутив рулєтку. Всьо було харашо. - не сильно січас понятно? У вас подпольне казіно в квартірі з дітьми і циганами? Уточніть пажалусто.- нє. Ну вобщім почті да але нє. Ну вот я ж разказую. Я іграю. Мая ставка не сиграла. І тут з комнати раздаються крики. Я думав що упаду вобмарок ад страха. Но смог дапалзти да тіліфона. - Катя? Правильно? Катєріна. Каму плохо вам ? Надо утачнить яку бригаду висилать- ой я не знаю яку бригаду. Возможнт батюшок. Чи екзарцистів. Чи екстрасенсів. Тут не сильно случяй панятний. Но только паскорєй кагось вишліть. Мені очінь страшно. І не чуть даже білого кабана . - дамашній дід. Ми вас услишали. Білий кабан тоже з вами живе? Це всі герої праішествія чи ше хтото є? - є. Є ше но я їх не запамінаю. Приїжайте скарей! - ми вас пачули. Ждіть. Бригада виїзджає. Постарайтесь продіржатся. Ми вже мчим да вас.
👁 910 26-03-23 18:34
Жили собі були у синього моря Юля, бродяги, її дочь Сніжанка і Котєріна ( Котєріна це не дочь, всі должни знать). Котєріна був дуже роботящій. Всьо рабив па хаті. Лежав, сидів, мив торєлкі за всіма, опять же у нього було 3 бізнес точькі. Одна з тапками, одна із зокрутками а одна із каврами. З каврами бізнес не йшов. Пока Котєріна не понімав почєму. Точька Джи возможно тоже була, но ніхто її не мог найти у нього. І вот однажди Котєріна пішов як абично на море закінуть нєвод і поймать риби , бо хотів стушити з овощами і томатним соусом бродягам на вечір. Закінув він раз сєті- нічого, другий раз зокінув - нічого. Вже і розтроївся. Але ж на третій раз щось попало. Витащів він сєті , аж там залата рибка! І каже рибка- Котєрінка Юлійович, одпусти пожалуста, а я за єто виполню три тваї жиланія. Котірінка обрадувався і каже - перше щоб бізнес з каврами пішов. Рибка каже - окей. Друге- щоб в халадільніку всігда було свіже масло французкій бегет і ікра - і це окей, каже золота рибка. Ну і саме саме моє завєтне жиланіє - щоб білий жирний наглий кабан переїхав жить на Антарктиду. Рибка притихла і каже - а закрий глоза Котєрінка. Він закрив- а подвинся бліже каже золота рибка. Ше бліже, прям на ростояніє мілімєтра. Подвинувся бідний Котєріна. А хрена тобі з два! Щось зверещало над ухом і запахло мусаравозом. Над бідним котіком навісало страшне біле махнате чудовіще. От бля- матюкнувся Котєріна. Нечисть ти нехрещона прапади. І пішов сірими малєнікіми лапками па ваді...
👁 762 26-03-21 18:50
Здраствуйтє студія. Здраствуйтє товаріщ відющій. Мене звати Котєріна. І я тут щоб розказать про псіхушку в якій живу. І я хочу привлєч до цієї проблєми журналістів, дєпутатів, ООН, НАТО і мера Василькова. Почну з конца. Началось всьо давно. Юлька в одне врємя пачяла уходити з хати. Ми знали що вона плотно сидить на утрєній дозі горішків. Да це праблєма. Врачі разводили руками, ми привикли і пустили всьо на самотьок. Ніколи. Слишите - ніколи не думайте шо горішкоманка то не праблема. Іначе всьо буде як у нас. Горішки видно сильно вдарили їй у голаву ібо через якесь врємя до хати вона притарабанила чупакабру. Ну ми сночала коли це пабачили то подумали шо то воно. Потім оказалось що це Юлькіна 3тя дочь яку кались з колясочькі укралии на автастанциї цигани. І зоставили ( ну це все со слов чупакабри) пабиратись на уліце і їсти з мусаркі. Ну я так і називаю її тепер - Мусаравоз. Я сильно був протів. І не тільки я, але аставили цю дєвачьку переростка у нас. Я чесно я довго питався научіти її правилам етікета, витанченим манєрам. Ставив їй торелочьку, клав справа ножичька, зліва вилачьку, налівав в хрустальний бокал божолє. Ну карочє. Ніхрена воно не памагло. Як то кажуть - дівчину з мусаркі вивезти можна а мусарку з дівчини нє. Всі ці собитія сильно пошатнули маю псіхіку. Я начяв хадити до псіхолоха. Він мені посовєтов принімати все як є. А єслі чогось нема то принімати все як нема.
👁 928 26-03-19 17:26
Юля! Юлічка мамачька моя дорогая хоть і прийомна! Як я тебе люблю і обожаю! Яка красіва ти і нєжна! Ну що давай де мая мисочька з укусненьким обідом. Патаму шо вже стільки дєл перерабила. Трубу правідала- вона прівєт тобі передавала. Катів паганяла- кати нам кєнти, ти знала?. В Кабака отобрала марійку - Кабак так смішно обіжався. Потім дві нагі отимєл із-за ростройства. Він такий забавний. Яка ж сьогодні була прекрасна марійка і прекрасна пагода, правда. Ну що де мая мисачка? Котєріна! Котєріна скатіна ти! Ти шо шиншила патикана наробив? Мать тваю за ногу! Що не їв? Ґнида махната? Що не їв? 2 таріляки корма не їв. Вор ти паслєдній. Па яких панятіях? Що ти гоніш? Па яких панятіях ти пахан цієї хати і можеш їсти чиє захочеш? Ти вдарився сьогодні галавою об шось? Ти давно вдарений але сьогодні десь ше привалило тебе? Свиня ти Котєріна. Проста абична свиня. Сьодня ти перейшов всі красні лінії. І жовті. І сині. І кругі. І квадрати. Гатовся надувний шар. Я табі устрою. Завтра случяйно з бродягами спутаєм тебе з голубом і випустим на волю з балкона як Юлька піде на работу. Йди можеш завіщаніє пока написать і да сповіді схадити вечірньої. Хатя всьо равно гаріти тобі в оду.
👁 955 26-03-17 19:40
Юля я приняв рішеніє. Я ухожу. Ненадо сльоз. Мене не астанавіть. Я прідупріждав. Мойо тірпєніє закончілось. Я знаю що мене жде луччя жизнь. А ти білобрисий кабан не ржи і пастав шомпанскє назад в холодільнік. Схавай канфеті падло. Не доставай салюти. Ну ти і скатіна Бєлка. Ти шо вже маї чемадани склала? З 5 мінут? Ти ж за 5 мінут даже в кроваті не перевертаєшся. От же мєрзость. Куда ти дзвониш? Яке здається койкомєсто в хостєлі на втором етаже? Ну ти бобер альбінос. Боже при живому котіку таке виробляти. Юля ти бачіш оце? Хрен тобі Бєлка а не мій уход. Недаждеся. Всьо Юля успакойся. І дітей успакой. Я астаюсь. Я не дам цій скатіні наслождатся жизнью без мене. Возьми принеси ше бакал. Вип'єм за моє возврощеніє. Паріж мені того сиру з плєсєнью. Нє Бєлка не того що ти з мусаркі принесла. Це другоє. У смислі нічим не отлічаєця і ваняє одінаково. Ти село неатесане. Госпаді. Як же нелєгко мені приходиться. Як нелєгко. Но я красів, я умьон, я сільон я сногшибатільон. Дон периньйон. Каньйон. Лімон. Ну кароче. Ви поняли.
👁 900 26-03-11 19:31
Здраствуйте студія, здраствуйте відущій, мене звати Снєжана Бєлка- Сю і я пришла сюда розказказать вам пра сваю сім'ю, а канкрєтшіше про мать. Прийомну. Що Юль? Що ненада? А в цей чорний пакет з АТБ мене нада засовувать? Нада? Ну і позоритись нада до конця. Вобщім така історія. Я жила на уліце. Жизнь да була сложна во многом но щасліва. Встрєчі, муткі разборкі перестрелкі, 15 суток, льогкі дєньгі. Плотно сиділа на сахарі канешно. Але хто без гріха. Ну і начала до мене захачувать одна бєлобриса. Почала мене разводити своїми сказками і трубачьками. Тіпа глянь які ми пахожі. Я тебе патіряла колись. Ти моя третя дочь. Ну я сночала не вірила. Думала може алкашка яка і її бєлка так держе. Але по німножку по німножку втерлась в довєрія і я сама не поняла , як очутилася на хаті. Нє на хаті всьо є . 2 стула, кровать, духовка. Що ше нада вроді. Но начялись мінуса. Во первих там живе сірий ужасний махнатий хвостатий домовой. Я просто упісююсь од страха як воно ходе по хаті. Ну я всяке відала у жизні. Но ходячого воротніка од шуби не бачила. Потом почалось насіліє. Вони зочєм то всі мились і якогось милого рішили що я тоже должна. А я нічого їм не далжна! Нічого я вам не далжна! Їсти їду невазможно. Не протухше, не з мусаркі, не украдене в катов. Кати нам не кєнти - напомінаю. Просто атстайняк. Ну і не знаю как ми дакатились, але як начялась моя любіма пагода оця кали можна міняти цвєт шерсті з бландінкі на пріятний глубокій сіро карічневий ця мать... тяжело вигаварівать... придумала оце позорисько. Студія я вас спрашую хіба так можна паступать з дочерью? Куда служби опєки дивляться? Де мер Василькова? Почему це питання не винесене на сесію? Сильно много вапросов. Сильно мало отвєтов.
👁 880 26-03-04 17:09
- зраствуйте Котєріна Юлійович. Присажуйтесь. Ілі ложитесь на кушетку, як удобно- здрастуйте Псіхолог псіхоловіч. Я приляжу. І єслі можна як обично мені односолодове віскі і 3 кубіка льоду. - канешно Котєріна Юлійович. Коншно. Для такого дорогого клієнта все шо угодно. Расказуйте що на цей раз проізошло. Расказуйте. Я бачу в ваших кросівих бездонних глозах слізу. Можете її уронить на пол єслі хотітє. - не знаю з чого і начать Псіхолог Псіхологовіч. Мені кажеця вона перетнула всі красні лінії. Пробила дно. Казалось що не возможно так нізко упасть. Но возможно. - Котєрінка Юлійович можна уточнить хто вона на етот раз? Біла криса мутант чи Юлька? - Юлька.... ( котиться слеза)- паплачте Котєрінка. Паплачте. Вот ваш стоканчік. Випийте. Розказуйте.- я пішов по важним ділам. По великим важним ділам в комнату для цих дєл. Дєла почали виходіть. І тут вона підлітає і самий інтімний момєнт снімає це все. І ше прідставляєте? Що? Ще їй хватало нагласті питать шо я дєлаю? Прідставляєте? - який кашмар Котєріна Юліївна. Який кашмар. Чистейший аб'юз і тіранія. - дальше все як в тумані. Я ж не так воспітан. Я стіснітєлєн і скромьон. Вобщім да памяті я прийшов вже у кроваті читаючи коменти пад цим відео з маїм стидом.- не вазможно Котерінка Юлійович. Невазможно. Неужелі люди на таке способні. І це при том шо вони всі сидять на вашій шиї. Живуть у вашій квартірі. Їдють вашу ікру і ходять у ваших тапках. Яка рідчайша неблагодарность. Рідчайша. Возьміть поки папийте ці каплі. На травах. Волєрьянка. І я вам дам номер свого харошого юріста. Лудший в сталиці. Це не льзя так аставлять. Нельзя.
👁 989 26-02-23 19:55
Бєлка Бєлка ну пачекай. Ну шо ти. Я не такій як кажеця. В мене є дєньгі. Я богатий. В мене 3 банка. Джип. Счета в офшорах. Внешность обманчіва. Обожди. Яхта є. Дача со ставком і рибой возлє Києва. Ти ж любиш рибу? Снєжана я ж з дєцтва тебе люблю. Не убігай. Ми будем сидіть возлє кастра. Я куплю табі 4 ящіка ікри. Будем намазувать на хліб і счітати звьозди. Пить дараге вино. Я павезу тебе на лайнері. Ти їздила кали небудь на лайнєрі? Це така больша лодка. Куплю тобі картьє в 3 карата хочеш? Золотце має сногшибатільне. Ми праведем з табою тисячу і адну ночь. Султана мая. Твій акакій так манить мене. Я нікагда такіх акакіїв не бачив ні разу. Хочеться глядєть в нього і глядєть. Ніби чорна дира так затягує. Ну пачуй мене! В мене связі. Зочем ти так жестока. Развє з тих що в тебе були був толк хоч який? Красіві да. Пакрутили з табой рамани і ніхто їх не бачив послє етого на районє. Будь со мною. Весь мір возлє тваїх лап буде лежать. На свпдьбу позвем Зіброва і Віктора павліка. Хочеш Каловського? Буде і Віталік. Свадьба в самом дарагом рістаранє Києва. В Пузатій хаті. Ну тільки сагласись любов мая....
👁 931 26-01-25 13:03
Катя сів у крісло качялку. Налив стакан віскі і закурив сігару. Мєсть була гатова. План написан. Асталось дачекатися момента. Він бачив як Бродяги уплітають за дві щаки яйця рибов. Пачему ж ви так курячі не уплітаєте інтірєсно? Почему ви не накладаєте на білий хліб з маселком курячих яєчьок? Чим вони хуже риблячих? Сильно обідно було бо білому кабану першому придложили отвєдать укусного. Але ця білобриса тварь одвернулась. Відішлі алергія в неї на красне. Нічьо нічьо. В мене ні на шо дороге нема алєргії. Ні на синє ні на зелене. Кухня опустіла. Як і ожидалось ця арава забула обо всьом на свєтє. Кать подкрався, нарізав собі 3 куска ботона , намазав ікрой і в одне ліцо запихнув. Что ж... нікто нє віноват когда в розгарє маскарад. Од радості його склонило ко сну. І він пішов на свою кроватку, яку почему то приходилось ділить з мєлкою білобрисою. Він знав що скоро його разбудить пратівний голас Юлькі. Знав що будуть абвінєнія. Непріятні слава. Угрози. Але Катюші було пофіг. В той мамєнт він був щаслів. Діти рибов удобно плавали в його жилудку. І тоже були щасліві.