Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐶Бєлка і Юля
Añadido 06 dic. 2025

🐶Бєлка і Юля

@belkajulim8
Número de suscriptores: 2 620
Fotos: 2,500
Videos: 6,150
Enlaces: 72
Descripción:
Брадва і Катєріна
Fuente

🐶Бєлка і Юля | Ало єтнто служба спосєнія? - да. Назовіть хто ви і шо случілося- я Кат...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🐶Бєлка і Юля 🐶Бєлка і Юля @belkajulim8
934 Vistas/Alcance 2026-04-08 19:05 Mensaje №9385
-Ало єтнто служба спосєнія? - да. Назовіть хто ви і шо случілося- я Катя. Котєріна. Лєт 5 отроду. Я домашній кіт. У нас возніклі некоторі проблеми- альо не слишно. Катя ви хто? Дід? Домашній дід? Гаваріть галасніше плохо слишно. - я не могу гаварити галасніше. У нас некоторі проблєми. У женщіни яка живе у мене на квартірі. В неї є діти. Много дітей. Деяких вона взяла с уліци у циган обміняла на 4 сахарка. - ало? Непанятно в чоьом праблєми? Шото з дітьми чи з циганами? Дамашній дід? Що случілося всьо такі? - случілось непаправімоє... я сидів на кухні. Ну не сидів а іграв в воображаєме казіно. Ставив фішкі і крутив рулєтку. Всьо було харашо. - не сильно січас понятно? У вас подпольне казіно в квартірі з дітьми і циганами? Уточніть пажалусто.- нє. Ну вобщім почті да але нє. Ну вот я ж разказую. Я іграю. Мая ставка не сиграла. І тут з комнати раздаються крики. Я думав що упаду вобмарок ад страха. Но смог дапалзти да тіліфона. - Катя? Правильно? Катєріна. Каму плохо вам ? Надо утачнить яку бригаду висилать- ой я не знаю яку бригаду. Возможнт батюшок. Чи екзарцистів. Чи екстрасенсів. Тут не сильно случяй панятний. Но только паскорєй кагось вишліть. Мені очінь страшно. І не чуть даже білого кабана . - дамашній дід. Ми вас услишали. Білий кабан тоже з вами живе? Це всі герої праішествія чи ше хтото є? - є. Є ше но я їх не запамінаю. Приїжайте скарей! - ми вас пачули. Ждіть. Бригада виїзджає. Постарайтесь продіржатся. Ми вже мчим да вас.