Fuente
АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА | 11 РОКІВ ОКУПАЦІЇ - І ДОСІ БЕЗ ВОДИРосійський «порядок» у Донецьку: ра...
222 Vistas/Alcance
2025-07-23 18:41
Mensaje №17000
🔧 11 РОКІВ ОКУПАЦІЇ - І ДОСІ БЕЗ ВОДИРосійський «порядок» у Донецьку: раз на три дні - і з каністрою до джерела🚰 Донецьк живе під окупацією вже 11 років. І весь цей час замість розвитку - деградація. У місті та сусідній Макіївці воду тепер даватимуть не раз на два дні, а раз на три. У Харцизьку, Іловайську й Зугресі - раз на два. Люди їдуть з каністрами до джерел з інших міст, бо водосховища пересохли. Це - не стихія. Це наслідки «руского міра».🛠️ Окупаційна адміністрація героїчно розчищає річку та затор під мостом. Каже, чекатимуть «достатньої глибини русла». А поки що - перебирають воду з одних районів в інші. Рятують, як можуть, але виглядає це, як завжди, сумно і абсурдно.🧭 Коли наша бригада тримала оборону в Авдіївці, ми бачили Донецьк зовсім поруч. І ми туди обов’язково повернемося. Щоб повернути не лише прапор - а й нормальне життя. Без черг за водою. Без принижень. Без «визволителів»НАГАДУЄМО. У нас триває збір на поточні потреби бригади. Серед всіх, хто задонатить від 350 грн, ми розіграємо перчатку, яку підписав Олександр Усик.Реквізити для донату ось тут! Переходимо за посиланням!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook|YouTube