Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА
Añadido 14 jul. 2024

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА

@avdiivka_ukraine
Número de suscriptores: 1 172
Fotos: 14,100
Videos: 3,430
Enlaces: 3,240
Descripción:
Авдіївці, об’єднуємось задля захисту, координуємось, допомагаємо один одному! Канал створений мешканцями Авдіївки.

👥 Número de suscriptores

1 172
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -19

👁️ Vistas promedio por mensaje

181
Promedio/Día:: 204
Promedio/Tiempo:: 162
ERR: 15.44%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 7
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 153 26-06-09 09:50
‼️Ворожі обстріли Донеччини забрали життя двох людей, ще 11 – поранені, зокрема дитинаЗа 8 червня поліція зафіксувала 1 309 атак по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 11 населених пунктів: міста Білозерське, Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ, селища Новодонецьке, Олексієво-Дружківка, Шабельківка, села Іверське, Левадне, Очеретине, Петрівка Перша. Руйнувань зазнали 53 цивільних об’єкти, з них 33 житлових будинки. ▪️По Дружківці росіяни вдарили трьома FPV-дронами та артилерією – вбили мирного жителя, пошкодили багатоквартирний будинок. ▪️Одна людина загинула в Білозерському внаслідок влучання FPV-дрона. ▪️На Слов’янськ ворог спрямував три бомби «КАБ-250» та БпЛА «Молнія-2» – травмовано 9 цивільних осіб, зокрема 17-річну дівчину. Пошкоджено 12 багатоквартирних і 4 приватних будинки, адмінбудівлю, спортивну школу, 7 цивільних авто. ▪️Двоє поранених – у Шабельківці, де  безпілотник поцілив по приватному будинку. ▪️Внаслідок дронових атак у Краматорську пошкоджено гараж, в Новодонецькому – заклад освіти, в Іверському – кафе та об’єкт інфраструктури, у Левадному – нежитлове приміщення, у Петрівці Першій – 14 приватних осель. Крім того, сьогодні близько 5:25 росія скинула на Слов’янськ три бомби «ФАБ-250» з УМПК. Під ударом опинився приватний сектор на околиці. Один будинок зруйновано вщент, ще понад 20 – пошкоджено.  Інформації про постраждалих наразі не надходило. Остаточні наслідки обстрілу з’ясовуються.#stoprussia #поліція_на_війні
👁 173 26-06-06 13:17
Значна частина мого трудового життя пов’язана з підприємствами, які сьогодні входять до Групи Метінвест. Запоріжкокс і Авдіївський коксохімічний завод - це не просто місця роботи. Це роки життя, люди, з якими ми разом вирішували складні задачі, і відповідальність, яку неможливо передати словами. Саме там я сформувався як керівник і як людина.Тому 20-річчя Метінвесту - особлива для мене дата. Я пам’ятаю, як крок за кроком будувалася компанія, створювалися команда, культура та характер, які допомагають долати найскладніші виклики.Ми разом пройшли кризи, пандемію, а сьогодні - випробування війною. Наші колеги воюють у лавах ЗСУ, працюють на виробництві та роблять свій внесок у стійкість країни.Сьогодні Метінвест-це не лише металургія, а й інновації, «зелена» сталь та майбутня відбудова України. Недарма кажуть: це історія, яка не має меж. Для мене вона завжди буде насамперед про людей - тих, з ким починав, і тих, хто продовжує її сьогодні.З 20-річчям, Метінвест. Дякую кожному, хто є частиною цього шляху!
👁 177 26-06-06 07:26
‼️Шестеро загиблих і 19 поранених мирних жителів: поліція Донеччини документує воєнні злочини рфЗа 5 червня поліція зафіксувала 1 284 російських атаки по лінії фронту та житловому сектору області. Під вогнем перебували 12 населених пунктів: міста Білозерське,  Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Миколаївка, Слов’янськ, селища Біленьке, Олексієво-Дружківка, села Іверське, Кіндратівка, Майдан. Руйнувань зазнали 30 цивільних об’єктів, з них 11 житлових будинків. ▪️На Миколаївку росіяни скинули чотири бомби «КАБ - 250» – вбили чотирьох цивільних осіб, ще чотирьох поранили. Пошкоджено багатоквартирний будинок і гаражний кооператив. ▪️Одна людина загинула в Добропіллі. ▪️В Олексієво-Дружківці внаслідок влучання безпілотника є загиблий. ▪️Дружківка витримала 10 атак (4 авіабомби, 6 FPV-дронів). Четверо цивільних осіб зазнало поранень. Пошкоджено 6 багатоквартирних і 1 приватний будинки, 2 автомобілі комунального підприємства. ▪️У Краматорську через удари ворожих дронів травмовано двох людей, пошкоджено відділення банку. ▪️У Костянтинівці війська рф поцілили поблизу автодороги на Дружківку – є поранений. Ще одну людину поранено в Кіндратівці. ▪️По Майдану ворог вдарив БпЛА «Молнія-2» – поранено 7 мирних жителів, пошкоджено автомобіль. ▪️На Слов’янськ росія спрямувала авіабомбу «КАБ-500» – пошкоджено підприємство, 7 цивільних авто. ▪️У Білозерському пошкоджено багатоквартирний будинок і заклад освіти, в Іверському – приватний будинок.   #stoprussia #поліція_на_війні
👁 172 26-06-02 10:40
‼️Одна людина загинула, 13 – поранені: поліція Донеччини задокументувала наслідки ворожих обстрілівПротягом 1 червня війська рф завдали 290 ударів по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 7 населених пунктів: міста Білозерське, Дружківка, Краматорськ, Миколаївка, Слов’янськ, селище Олексієво-Дружківка, село Очеретине.   Руйнувань зазнали 23 цивільних об’єкти, з них 14 житлових будинків. ▪️В Очеретиному росіяни поцілили БпЛА  «Ланцет» в цивільний мікроавтобус – одна людина загинула, троє зазнали поранень, з них одна дитина – дівчинка 2008 року народження. Також пошкоджено цивільне авто. ▪️На Дружківку ворог здійснив чотири атаки, зокрема скинув три бомби «КАБ-250» – поранено п’ятьох мирних жителів, пошкоджено 6 багатоквартирних будинків. В Олексієво-Дружківці пошкоджено приватний будинок. ▪️По Краматорську окупанти вдарили чотирма дронами різного типу – постраждали дві цивільних особи. Пошкоджено багатоквартирний і 2 приватних будинки, об’єкт інфраструктури, 3 цивільних авто. ▪️У Слов’янську внаслідок дронових атак поранено дитину, дівчинку 2012 року народження, зруйновано приватний будинок, пошкоджено автомобіль. ▪️Двоє поранених – у Миколаївці пошкоджено 2 багатоквартирних будинки. ▪️У Білозерському ворожий FPV-дрон пошкодив приватний будинок. Крім того, сьогодні близько 04:28 росія атакувала Краматорськ – пошкоджено приватний будинок. Інформації про постраждалих не надходило. #stoprussia #поліція_на_війні
👁 132 26-06-01 06:15
‼️Є загиблий, 8 людей зазнали поранень, зокрема двоє дітей – наслідки російської агресії на ДонеччиніЗа 31 травня поліція зафіксувала 1 040 влучань по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 8 населених пунктів: міста Білозерське, Дружківка, Краматорськ, Миколаївка, Слов’янськ, селище Олексієво-Дружківка, села Добропілля, Маяки.   Руйнувань зазнали 43 цивільних об’єкти, з них 25 житлових будинків. ▪️По Дружківці росіяни вдарили трьома FPV-дронами – вбили цивільну особу, ще одну поранили. Пошкоджено багатоквартирний будинок. ▪️Слов’янськ атакували шість ворожих безпілотників різного типу – поранено двох людей, зокрема хлопчика 2018 року народження. Ворог пошкодив 5 приватних будинків, торговий павільйон, відділення служби експрес-доставки, АЗС, об’єкт інфраструктури, автобус,  2 цивільних авто. Крім того, сьогодні вночі росія знову обстріляла місто – поранень зазнала дівчинка 2012 року народження. ▪️Одна людина постраждала в Миколаївці. пошкоджено багатоквартирний і 16 приватних будинків. ▪️Троє поранених – в Олексієво-Дружківці, пошкоджено цивільне авто. ▪️На Краматорськ окупаційні війська спрямували чотири БпЛА різного типу –  пошкодили багатоквартирний будинок, об’єкт інфраструктури, 5 цивільних авто. ▪️У Білозерському пошкоджено багатоквартирний будинок.  #stoprussia #поліція_на_війні
👁 170 26-05-27 13:12
Операції, які вони проводять, часто не потрапляють у новини. Але їхні результати змінюють ситуацію на полі бою. Сьогодні ми відзначаємо День Сил спеціальних операцій ЗСУ.Саме цього дня у 2014 році українські спецпризначенці першими увійшли до нового терміналу Донецького аеропорту, який намагалися захопити проросійські терористи. Операція завершилася успішним звільненням і поверненням аеропорту під український контроль. Вона стала однією з перших важливих перемог у війні, яку росія вже тоді вела проти України.ССО - це про професіоналізм, точність і надзвичайну мужність. Там, де потрібні витримка, холодний розрахунок і готовність виконати надскладне завдання, працюють саме вони. Часто без зайвих слів і публічності, але з результатом, який відчуває вся країна. А більше за всіх - ворог.Серед воїнів ССО багато моїх друзів. Від початку повномасштабного вторгнення на постійній основі допомагаю їхнім підрозділам і добре знаю, наскільки складною, ризикованою та важливою є їхня робота.Дякую воїнам Сил спеціальних операцій за ваш вагомий внесок у боротьбу за Україну. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за нашу свободу.Слава ССО! Слава Україні!
👁 171 26-05-26 08:53
‼️Двоє загиблих і 21 поранений – наслідки  російських обстрілів Донеччини за добуЗа 25 травня поліція зафіксувала  853 атаки по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 10 населених пунктів: міста Дружківка, Краматорськ, Миколаївка, Слов’янськ, селища Біленьке, Олексієво-Дружківка, Ясногірка, села Високопілля, Михайлівка, Очеретине. Руйнувань зазнали 99 цивільних об’єктів, з них 47 житлових будинків. ▪️На Ясногірку Краматорської ТГ росіяни скинули бомбу «КАБ-250» – вбили двох людей, ще трьох поранили. Пошкоджено 7 приватних будинків та амбулаторію. ▪️По Краматорську ворог завдав 15 ударів, з них 9 – керованими бомбами. Поранено 16 цивільних осіб, зокрема дитину. Пошкоджено 30 багатоквартирних і 3 приватних будинки, 2 заклади освіти, 2 адмінбудівлі, будівлю служби експрес-доставки, нежитлове приміщення, понад 20 автомобілів. ▪️Одну людину травмовано в Олексієво-Дружківці та одну в Миколаївці, пошкоджено три багатоквартирних будинки. ▪️Внаслідок дронових атак у Дружківці пошкоджено 2 багатоквартирних і приватний будинки, у Слов’янську – цивільну інфраструктуру, в Очеретиному – освітній заклад.   ▪️Біленьке війська рф атакували бомбою «КАБ-250» – пошкоджено приватний будинок і об’єкт інфраструктури. Крім того, сьогодні вночі росія била по Дружківці, Слов’янську, Біленькому, Очеретиному. Є пошкоджені приватні будинки та цивільні авто. Інформація щодо постраждалих встановлюється.   #stoprussia #поліція_на_війні
👁 141 26-05-22 19:35
​​Поки найбільш одіозні колаборанти втекли з України, у нас під носом спокійно діє цілий російський "діпстейт". Журналіст Денис Казанський показав, як на п'ятому році повномасштабного вторгнення у Києві та інших містах фактично відкрито діє агентура рф. Він на прикладах показав, як утворився союз політиків із корупційним шлейфом та церковних діячів УПЦ МП, які діють в інтересах рф. Зокрема, Казанський звернув увагу на Олексія Омельяненка — ексдепутата Київради від Партії регіонів. Він роками фінансував і розбудовував мережу УПЦ МП, яка пов'язана з російською агентурою від Деркача до Медведчука. Йдеться про заклади на кшталт "Голосіївської пустині", де дітей досі виховують у любові до "руского міра", а також цілої низки монастирів.Секрет такої непотоплюваності — міцні (часто корупційні) зв'язки з владною верхівкою, яка завжди йшла назустріч УПЦ МП в земельних та майнових питаннях.Тим часом СБУ, здається, ця проблема геть не хвилює. Набагато цікавіше переслідувати детектива НАБУ Магамедрасулова і шукати слово "Дагестан" у слові "Узбекистан".❗️Таке мовчання СБУ – ще одна причина, чому реформи служби нам не уникнути. Бо поки одна частина СБУ героїчно показує себе на фронті і у спецопераціях, інша - бере участь у атаках на НАБУ і САП та ігнорує російську агентуру. Відео Дениса Казанського. Частина 1: https://www.youtube.com/watch?v=RCK5pEDFuqIЧастина 2: https://www.youtube.com/watch?v=DLeOAM-qviI Підписатись
👁 519 26-05-18 14:24
КОРИСНІ КОНТАКТИАвдіївська міська військова адміністрація099 000 13 21Управління соціального захисту населення (гаряча лінія)050 959 22 14ЦНАП050 503 74 36Управління з розвитку міського господарства050 517 26 81Архів050 646 26 78ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області0 800 400 8700 800 406 3600 800 406 370Відділ ПФУ з обслуговування військовослужбовців 0 800 404 670Покровська Державна податкова інспекція ГУ ДПС України в Донецькій області066 480 11 83097 670 52 06Покровська філія Донецького обласного центру зайнятості099 381 15 83Чат-бот у Telegram «МиДонеччина» для жителів Донецької області з питань:перелік та геолокацію гуманітарних хабів / центрів підтримки ВПО;перелік місць тимчасового проживання та центрів життєстійкості;перелік побутових центрів;перелік телефонів «гарячих ліній» для ВПО;інформацію про отримання / відновлення довідки ВПО;інформацію про інші юридичні питання для ВПО, контакти волонтерських і гуманітарних організацій, інші корисні інформаційні ресурси.https://t.me/myhomeisdonechina_bot 
👁 192 26-05-14 02:26
Щодо ситуації між Покровськом та МирноградомЗнаєте, можна довго дивитися на той шматок кілл-зони між містами північніше, який подають як контрольовану територію, але самого контролю від того більше не стане.Можна віддавати накази терміново "вчинити дії щодо забезпечення логістики", але це не означає, що ці самі дії вчиняться.Реальна ситуація там є катастрофічною, особливо стосується це Мирнограда.До обидвох міст ворог наразі затягує свіжі резерви з числа бригад спецпризначення, повітряно-десантних та штурмових полків.Це є підготовленими резервами, які складають серйозну загрозу для всього нашого угрупування, яке знаходиться поблизу покровсько-мирноградської агломерації.І задач у них всього дві - остаточно "закрити питання" промзон між Покровськом та Мирноградом, а потім - остаточна окупація Родинського та просування на Добропілля з Білицьким.Наше угрупування знаходиться на невигідних рубежах на ділянці між Покровськом та Мирноградом, які непридатні не те, що для оборони, а навіть для спостереження.Через тактичну обстановку, що склалася, ворог має доволі суттєву перевагу в застосуванні дронів, що впливає на весь передній край.Це виснажує наше угрупування, яке знаходиться в меншості від 1:8 до 1:12, залежно від ділянки.Наразі ситуація складається так, що вперте утримання підрозділів в промці між Покровськом та Мирноградом, фактично в напівоточенні, не є доцільним.Бо це тільки збільшує втрати та виснажує наші резерви, які намагаються скоротити кілл-зону, роблячи рейди в глибину.Так, доки остаточно не сталося біди - треба приймати рішення. Далі є підготовлені рубежі.Коли є можливість врятувати сотні, навіть тисячі людей - цим треба користуватися.Коли є можливість краще та ефективніше захистити Білицьке та Добропілля - цим треба користуватися.Якщо прийняти вірне рішення - можна позбутися простріляної "кишки", де неможлива ані ротація, ані логістика.Натомість - тоді вже ворог стикнеться з нашою стіною з ущільненими оборонними порядками. І ситуацію можна буде трохи перевернути.Неможливо утримувати те, що зі всіх боків прострілюється та повністю контролюється з повітря, а також неможливо вчасно відреагувати на зміну ситуації.Ми не можемо так розкидуватися своїми людьми. Це долі сотень, а в "перспективі" - й тисяч людей. 🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦