Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Número de suscriptores

2 712
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -21

👁️ Vistas promedio por mensaje

315
Promedio/Día:: 321
Promedio/Tiempo:: 316
ERR: 11.62%

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 5
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

​​ШВИДКИЙ МИР? СУМНІВАЮСЯ.У нас згову чергова серія миро-бєсія. У нас бігають по мережам восторжені дописувачі і волають: "Все! Скоро війні кінець! Зараз Трамп зробить "обмін територіями" (тобто українські землі які контролюють ЗСУ обміняютьна українські землі які ЗСУ не контролюють) і буде нам вічний спокій!" Особисто я не вірю в те, що чергові ініціативи Трампа спрацюють і завершаться скорим миром. І от чому. 1. Мир не потрібний Зеленському. Як би там не галасувала ЗЕботва про "гіркий мир, який кращий за гарну війну", для Зеленського мир на нинішніх умовах Трампа стане політичною труною. Суспільство і так стримується від протестів виключно через війну - мітинги через НАБУ це показали. Новина про те, що в результаті "героїчного командування" ЗЕ ми втратили території розміром з європейську країну, підніме питання - а чому це сталося? Тут Зеленському пригадають і травневі шашлики, і ігнор попереджень керівника ЦРУ. І ще багато чого.2. Мир на умовах Трампа означатиме програш для Європи. Шановні, вам не спадало на думку що наступний удар, після передишки, Москва завдасть не по Україні (де намилять рило), а по Польщі з Білорусі - з метою пробити коридор на Кьонігсберг (і відрізати від Європи країни Балтії) та на Замостя й Ряшів - з метою відрізати від Польщі Україну? Як ви гадаєте, Польща зможе повноцінно чинити опір? А блок НАТО згадає про 5-ту статтю, чи почне висловлювати глибокі занепокоєння? От я не знаю відповіді на це питання. Росія прийме закон, що забороняє нападати на Україну і Європу? Бу-га-га! У нас із Росією був великий договір, яким визнавалися кордони одне одного. Врятувало? 3. Мир на умовах Трампа не потрібен самому пуйлу всія росії. Пуйлу потрібна подія, які він зможе своєму населенню продати як безумовну перемогу. Йому потрібні ЧОТИРИ області України, а не залишки Донецької області (тобто Слав'янськ і Краматорськ) в обмін на щось. Ба-більше, намагання Трампа домовитися, в Кремлі сприймають як слабкість США. Москва вдалася до свого давнього методу - дурити лоху голову і вигравати час. Єдиний кому зараз потрібний мир на умовах Трампа - це сам Трамп. І не через ідіотську тезу про "нобелівську премію миру" яку носять по мережі. Чхати Трамп хотів на ті премії - його цікавлять гроші і тільки гроші. Експерти давно обговорюють план за яким американці заводять своїх людей в ради директорів Газпрому і Роснафти, викуповують у Москви всі її нафту й газ і потім продають їх Європі вже як американські. Мета Трампа - зробити бюджет США профіцитним і погасити зовнішній борг США. Ця схема дасть Трампу захмарні прибутки. А що там буде у майбутньому - Трампу по фені дверцями. Проте. Я вже писав. Своїми діями Трамп дав Європі зрозуміти, що на США краще не сподіватися, про свою безпеку дбати треба самим. Саме тому я вважаю що Європа і Україна виставлять такі умови миру, на які не погодиться вже пуйло. І солідарними з Європою будуть чимало інших країн, які розуміють, перемога Росії у війні з Україною означатиме що міжнародне право остаточно поховане, і в світі лишилося тільки одне право. Право сильного. Щоправда все це виглядає логічним і тому може НЕ здійснитися. Бо ми маємо справу с Трампом. І ми не відаємо який тарган захопить владу в його голові завтра. Тому цілком може статися так, що Трамп додавить Європу і ЗЕ до миру з Москвою, саме на своїх умовах. Тоді для всього світу у мене дуже погані новини. Тоді щиро раджу всім хто вже намилився невдовзі вертатися із ЗСУ до дому не розбирати свій польовий рюкзак і не ховати далеко однострій і планшет з "Кропивою". Скоро знадобляться. І дітей хай учать розбирати автомат - їм знадобиться.Тим хто планує виїхати за кордон зразу ж по укладанню миру - мої співчуття. Коли країни Європи будуть змушені воювати - вас в армію загребуть першими. Бо - право сильного. Бо чужих - не шкода.Тоді - ласково прошу у принципово новий світ. Але наразі, я сумніваюся в настільки апокаліптичному сценарії. Про це - вище.
Навіть у світло-зелених польт проскакує якесь здивування щодо "диктатури", яка навертає кола вже десь поруч, і не тільки для клятих порохоботів (списки яких для фільтраційних таборів як відомо справедливо складав ще правозахисник Портнов).Щось до деяких туго доходить - бо все зрозуміло було ще під час "брифінгу по справі Шеремета", коли в присутності всієї "еліти" людей тупо призначили винними і кинули в клітку, чим в один момент фактично поховали всі принципи правової держави.Ніхто не "варив" ніяку жабу - більшості суспільства просто було одразу реально pohuy! (тм) і на це, і на все інше, включно зі зґвалтуванням Конституції, що геніально використали акціонери "нових ліц" для свого подальшого триумфального панування над волелюбним та люблячим справедливість населенням.Тому якщо хтось пренаївно думав, що все обмежиться триманням в клітці Червінського або "превентивними санкціями" Порошенку - мої співчуття._____А в нашому випадку є річ гірша і за внутрішню диктатуру, і за зовнішню агресію - ми нічого з ними не вдіємо, якщо більшості так само pohuy!, як з'ясувалось з часів Лисого ухилянта на стадіоні.
#Маршрутка_на_ТополькиВсе на своїх місцях. Навіть якщо місце — руїна.🇺🇦 Наші вдома.З полону повернулись ще тисяча захисників.Серед них — важкопоранені.Вони пройшли пекло, а тепер — знову вдома.Над міськрадою підняли чорно-білий стяг —не заради пафосу, а як тінь тієї болі, що все ще поруч.Живі — пам’ятають. І чекають на тих, хто ще там. Нові спортмайданчики у трьох школах.Не дякую владі — дякую волонтерам із Дніпра, які знайшли 7 мільйонів на дітей у Полтаві.Бо коли чиновники звітують, благодійники діють.А діти просто хочуть грати, а не виживати. Чудо-літо.Фонтан у Шевченківському парку запрацював. У середині літа.Ну, як «запрацював» — напевно, хтось випадково натиснув кнопку.Але хоч щось ожило, окрім бруду та байдужості. Домедична допомога — через три роки.Нарешті працівників міськради та вчителів навчатимуть, що робити під час обстрілу.Бо три роки війни — то надто короткий строк для реагування.Але не дякуємо. Просто зітхаємо.🎪На Спаській крафтовий ярмарок.Вхід платний. Участь — 3000 грн.Полтавський ярмарок по-полтавськи: і торгівля, і плата за ппрохід по вулиці. Тому й не дивно, що назбирали мало грошей на ЗСУ.Такий собі крафт від дерибанщиків.🎨 Дизайн-код міста.Проводить Інститут розвитку. Конкурс чесний, як декларації чиновників.Вимоги — кандидати наук зі стажем 20+ років.Очевидно, що дизайн нам потрібен не міський, а феодальний.Переможе потрібний. Інші — заважають прозорості.🔌 Зарядка для Пархоменка.У міськраді знайшли цапа-відбувайла — хтось підзарядився від податків. І, звісно, це був зовсім не власник авто.Скандал. Розслідування. Ім’я винного з’ясоване. І це не Валерій. Ну все, бюджет врятований.🎥 Тим часом…Блогери бігають по дворах із "записником добрих справ".Керівники готуються до сесії. Сесія — до дерибану.Полтава — до руйнації.🎗️ А війна триває.Із кожним днем ця маршрутка скрипить гучніше.Але хтось ще тримає кермо.А хтось — пам’ять.
Дивіться, як виходить.У зв'язку з воєнним станом у нас із сітки мовлення викинуті опозиційні канали і впроваджений єдиний марафон, щедро фінансований з державного бюджету. Мета - уникнення розколу суспільства, який може виявлятися у критиці влади, і донесення до всіх громадян узгодженої офіційної думки з усіх питань. Ну тобто якщо влада раптом захоче оголосити масову евакуацію, всі екрани одночасно про це повідомлять, і не буде ніякої затримки з виїздом. Це ж так працює? З тієї ж причини у нас скасовані трансляції засідань Верховної Ради. Щоб вороги не почули чогось секретного в обговореннях і не побачили у костюмах депутатів. Усіх тих, які ходять на роботу. З тією ж метою Офіс Президента взяв під контроль міжнародні відрядження депутатів і чиновників і в ручному режимі не випускає за кордон Порошенка, попри рішення судів. Це зроблено з метою воєнної доцільності - про Україну за кордоном може говорити тільки Єрмак. Єрмак - це такий керівник апарату президента, якого ніхто не вибирав, але який в умовах воєнного стану викинув із назви своєї посади слово "апарату" і став просто керівником президента, щоб швидше приймати воєнні рішення. Що іще? Скасовані вибори, само собою, тому що заняття у школах проводити можна, а дільниці там розмістити не можна. Знову ж таки, виборча агітація: де ж агітуватиме опозиція, якщо її не пускати в ефір марафону? На вулиці, чи що? Так це небезпечно. Ну і дрібниці там, закриття кордонів, безстрокова мобілізація, спеціальний режим військових закупівель, який проштовхує партія Зеленського, призначення його ж військових адміністрацій замість законно обраного місцевого самоврядування... Тому що у країні, яка воює, має бути дисципліна, авторитет і порядок. Ну або авторитарний порядок.А якщо на цьому тлі депутатша, вихована, вирощена і за її ж словами "вкорінена" у Зеленського, регулярно зливає в ефір інформацію про дислокацію наших військ, стан озброєння, стан ППО довкола столиці, прізвища і підслухані уривки із військових нарад - і при цьому не отримує навіть зауважень від служби безпеки, то це зовсім інше. Потрібно розуміти, що закони воєнного часу у нас як газета, у яку рибу загортають. Тут читаємо, тут ні. Для одних вони діють, для інших ні. Перелік тих, на кого це не поширюється, визначає Зеленський, колись давно, необачно і по приколу обраний президентом воюючої країни.
Сміх — це не просто емоція. Це напрямок душі.У пеклі теж будуть сміятись.Сміхом хриплим, сдавленим, злісним.Сміхом, що рве легені й душу.Сміхом, який звучить не від радості — а від порожнечі, знущання і втоми від себе самого.На сцені — старі потворні клоуни з вічного "95 кварталу".Гарно вмонтовані в пекельну програму.Поруч — Задорнов у ролі архікоміка для тупих.Все за сценарієм: одна і та ж гнила жартівлива блювотина з вічним присмаком гордині, насмішки, презирства.А глядачі — приклеєні демонами до крісел. І ржуть.Не тому, що смішно. А тому що іншого вже не лишилось.Це — сміх без свободи.Сміх, який не рятує, а мучить.Сміх, який звучить із гнилих вуст, і нічого не будує.А в Раю — теж буде сміх.І, можливо, саме з нього все й почнеться.Сміх вільний.Сміх ясний.Сміх апостола Павла, коли він згадуватиме, як його били камінням, а він дякував Богові.Сміх Марії, коли маленький Ісус сказав перше: "мама".Сміх друзів Божих, які пройшли через вогонь і воду — і нарешті побачили Світло.Бо істинний сміх — це дихання свободи.Це коли нічого не треба доводити.Це коли ти не над кимось, а з кимось.Це коли ти — вдома.І правда в тому, що і пекло, і Рай — починаються тут.З того, як ми сміємося.Можна сміятися з людей.А можна — разом з Богом.Бо і Він теж сміється.
Єрмак і інтерв'ю "The Times" розповів що у травні Україна вперше застосувала власну балістичну ракету "Сапсан" та розпочала її масове виробництво. Мене важко запідозрити в симпатіях до Єрмака, я казав і повторюю, Єрмак, це сірий кардинал, в офісі якого Зеленський працює на посаді президента і тому коли дійде до судової оцінки дії офіса Єрмака, Єрмак буде пачками пред'являти документи підписані Зеленським і (під лемент останього: "Андрій це ти казав так робити!!!") буде безневинно питати: "А я тут до чого? Я лише офіс-менеджером працював!" Проте. От зараз я вважаю що Єрмак не бреше. Просто тому, що його слова західні політики і військові можуть дуже легко перевірити. І ще тому, що на Заході дуже уважно слідкують за виробництвом та розповсюдженням балістичних ракет. Я просто нагадаю хронологію. Німецький канцлер Мерц заявляє що Британія, Франція та Німеччина зняли для України всі обмеження по дальності зброї. Далі той самий Мерц говорить що треба надати Україні далекобійну зброю. Преса з цього робить висновок що Україні невдовзі передадуть "Тауруси". Німці заперечують - "Тауруси" Україні вони не дадуть, у першу чергу тому що самим треба. Але. Той таки Мерц заявляє, що Німеччина буде фінансувати виробництво української далекобійної зброї і будуть підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться. Заява Мерца пролунала в кінці травня - тобто можна припустити що німці вже мали на руках результати першого бойового застосування ракети "Сапсан". І вирішили долучитися. За умови, що вони не долучилися раніше - на етапі випробовувань і вдосконалень. Відомо - на Заході дуже важко швидко розгорнути виробництво далекобійної зброї. Там, політичні ігри, бюджети, лівота біситься. А в Україні те саме зробити - як чхнути, все упирається в гроші і тільки в гроші. Тобто якщо мова виключно про політику (тобто про забезпечення України ракетами) німцям вигідно не виробляти ракети самим, а допомогти їх виробляти нам. Особливо - коли ідеться про виробництво вже існуючого зразка. Ракета, зі слів Єрмака, вже влучила в ціль на відстані 300 км, а може дотягнутися на 500 км. Бойова частина - майже півтони, удвічи більше за ATACMS. Краса! Ризикну припустити, що й холодний прийом Єрмака у Вашингтоні, і те що США включилися у війну проти Ірану, зумовлено саме цим. Тим, що Німеччина виставила проти Росії балістичні ракети. Так, українського виробництва і руками українців. Але вітер віє з Берліну. Просто рикнути на українців, аби вгамувалися, тут не вийде. Трамп стикнувся з новою реальністю, в якій уперше від часів Другої Світової війни Німеччина круто включилася у світову політику - і з нею доводиться рахуватися. Точніше - США мусить рахуватися з альянсом Британії, Німеччини і Франції. З Європою + Україна. Я хвалю Єрмака? Анітрішки. Я вже давно пишу, різка сміливість Зеленського в Овальному кабінеті була не спонтанна, а організована Берліном, Парижем та Лондоном. Тому й підтримали вони Зеленського проти Трампа майже одностайно. Тому під час зустрічі Трампа з Зеленським у Ватикані, Стармер, Макрон і Мерц кружили навколо. На почесній відстані. Справжній політик за таких умов став би рівноправним учасником процесу а не інструментом в руках одних проти інших. Справжній політик би використав протиріччя США і Європи на користь своїй країні. Але вже маємо що маємо. Українцям потрібен не гарний результат, а приваблива картинка - картинку офіс Єрмака-Зеленського їм забезпечує. Українці тішаться. Та це все неважливо, наразі. Важливо те, що слова Єрмака про масове виробництво "Сапсанів" цілком може бути правдою.
Роками мене обливають брехнею у телеграм-каналах Банкової, на фінансування яких витрачаються гроші, вкрадені у наших громадян. Проти мене порушують справи, авторами яких є люди, які офіційно звинувачені у співпраці з росією. Як я можу захиститися? Механізм захисту лише однин — прозорість та відкритість. За сім років їм не вдалося обґрунтувати нічогісінько із наклепів проти мене. І от зараз представники влади виходять з клопотанням про закриття справи про санкції від очей громадськості.Яка справжня мета закриття справи? Вони ховають власні злочини.Фальсифікація матеріалів, якими були ініційовані санкції проти мене, — це є кримінальний злочин за який доведеться відповідати. І у нас є докази. Саме тому засідання суду хочуть закрити від суспільства. Рішення про санкції не відповідає жодному із основних критеріїв — законність і справедливість. Більше того, не викликає довіру в суспільства. Ми не можемо і не будемо прикривати брехню, фальсифікацію і злочини, які коять представники влади. Інакше ми стаємо співучасниками злочину.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
​​ФОРТИФІКАЦІЇ І БАБЛОНа Сумщині окупанти пруть вперед. Що б там не розповідав Зеленський ніби десь ЗСУ відкинули противника, реально ворог останніми днями просунувся в селі Яблунівка і західніше Локні. Ну, Зеленського невірно інформують, як ми дізналися щойно. Україна втрачає території. І отут знову постає питання - а як Сумщина була підготовлена до оборони? Чи існували там обладнанні позиції з яких ЗСУ можуть відбивати ворожі навали? Чи обладнанні там бліндажі, бетонні вогневі точки та ходи сполучення, чи підготовлені були дороги і переправи до блокування? Щойно OSINT-проєкт DeepState відповів категорично - ні. Сумщина до оборони підготовлена не була. Дослідження DeepState показують, так в окремих місцинах існують символічні споруди у вигляді окопів та підземних пунктів, інколи накриті сітками від ФПВ-дронів. Але - без інших потрібних в таких умовах інженерних загороджень. Простіше кажучи, українським воякам запропонували тримати оборону як в часи Другої Світової війни - в окопчиках. І влада не має права казати ніби вторгнення на території України в цих місцинах для неї були несподіванкою. По-перше, Путін давно оголосив намір влаштувати на нашій території "буферну зону". По-друге, території де зараз наступає Москва розташовані НА ФЛАНЗІ району з якого ЗСУ нещодавно здійснювали наступ на Курську область. Тобто виходить так, що українські бригади наступали на ворожу територію з ущент незахищеним флангом. Тобто фланговий удар з боку ворога по угрупуванню що билося на Курщині був справою часу... І стається все це через два роки після того, як депутати Європейської Солідарності вперше поставили питання про фортифікації. Тоді зелені медіа (які не гребують розсилкою темників виданням, як показав скандал в Укрінформі) разом з проплаченою ЗЕботвою та іншої задуреною пропагандою ЗЕктою й долученими до них "об'єктивними блогерами", вголос реготали з опозиції. Нині регіт змінився на мовчанку. І от чому. "Бігус-інфо", яке точно не запідозриш у симпатіях до опозиції, щойно оприлюдноро розслідування, згідно якого фортифікації стали непоганим бізнесом для... команди "Кварталу 95". З'ясувалося, що частина коштів виділених на фортифікації, були виведені через підставні фірми. А ЗСУ в результаті отримали... Ну я вже описав які "фортифікації" побачили експерти DeepState. Депутат Рахманін заявляє, що фортифікації на Сумщині будувати почали нашвидкоруч, коли ЗСУ вже виходили з Курщини. Отут знаєте, сказати що слів нема, це вже не сказати нічого. На четвертому році війни, коли країна вже виснажена і закатована атаками ворога і обстрілами міст у тилу, красти на фортифікаціях для армії це крайня форма цинізму і потворності. Але "Квартал-95" вчинив саме це. Чому "Квартал"? А тому що розслідування "Бігус-інфо" повідомило про непрямий зв'язок фірм-будівників фортифікацій з Тимуром Міндічем - бізнес-партнером Володимир Зеленського і Сергія Шефіра у ТОВ "Квартал 95" та по офшорній фірмі "Green Family Ltd", що володіла всім бізнесом "Кварталу" на території Росії. Скажемо чесно, докази щодо Міндіча Бігус навів такі собі. Проте, очевидно - без гарного "даху" у владі вести бізнес на фортифікаціях нереально, ідеться про освоєння 40 мільярдів бюджетних коштів, виділених лише у 2024 р. Як там казав Зеленський? Він піде у відставку, зразу як в його оточення знадуть "свинарчука"? Я нагадаю "свинарчуків" звинувачували, що вони купули у Росії (!!) прибори для української техніки дорожче ніж хотілося розслідувачам. Порівняємо з відкритими крадіжками на фортифікаціях? Що там з відставкою? У той самий час Фонд Петра Порошенка передав на фронт 78 екскаваторів - для будівництва фортифікацій. І були випадки коли військовим ті екскаватори забороняли приймати. Ба-більше. Варто було опозиції підняти знову питання фортифікацій, як почалося - до сина депутата Южаніної вломилися з обшуком, а проти Порошенка знову активізували вугільну справу, інспировану свого часу Портновим! Певно - аби опозиція правильним пацанам бізнес не псувала. На крові?
​​Преса повідомляє, що Москва обіцяє потужну "атвєтку" за удари по аеродромах. Мовляв - вони відновлять удари по цивільних об'єктах та енергетичній інфраструктурі балістикою... Що значить "відновлять"? А хіба вони ті удари припиняли? Хіба вони й так не б'ють по цивільних об'єктах щодня? Милі, це спектакль для бездітних європейських бабусь. Коли Москва може ударити по нас балістикою або ще чимось - вона б'є. Просто тому що може і тому що неймовірно бажає убивати українців. А якщо Москва не б'є, значить не може ударити "Орєшіком" (наприклад) - бо має лише макет без боєзаряду і не має діючого зразка. А від макета до діючого зразка - кілька років випробувань. Бо перенавантаження на тих ракетах такі, що більшість випробувальних зразків вибухають або на старті, або зразу після. Отака правда. Тому не стоїть питання "що буде якщо". Питання стоїть: "Все що Москва може зробити - вона зробить. Тому мусимо робити все те що можемо ми". Бо вони нас вбивати будуть незалежно від того як будемо поводитися ми. Як то кажуть, якщо кривдять незаслужено - піди і заслужи. До речі, сьогодні в Мелітополі наші електропідстанцію бабахнули. Частина окупованих територій тепер сидить без світла. Далі буде.
- Та скіки ж можна! Та хай би вони вже якусь бумажку підписали, щоб це тільки кончилося! Я давно вже не вступаю у такі розмови, тільки угукаю. Толку нема ніякого, треба змиритися з тим, що у переважної більшості людей дуже неглибокі думки, ситуативні. Їм потрібні прості та очевидні рішення. Причому наслідки цих рішень для них існуватимуть самі по собі, і щоразу це "та хто ж воно думав, що так вийде".Але тут не втрималася: - Про що ви, про яку "бумажку"? Про перемир'я, таке потрібне путіну, щоб накопичити більше солдатів і зброї, і напасти на Україну з новою силою? Ви ж розумієте, що тоді росіяни будуть тут, у Києві? - Так вони і так тут будуть, тільки більше людей поляже. Що тут скажеш? Це продукт двох впливів: російського, бо росія вкладає величезні ресурси у просування міфу про свою непереможну армію. Чим гірше у них справи в економіці, у бюджетній сфері, мобілізації та інших важливих сегментах, тим голосніше вони кричать про свою готовність воювати вічно. Ну і щоб росіянам жилося легше, наші агенти впливу, зрадники і колаборанти підгавкують з української сторони. Ось Верещучка не забарилася протрубіти: так, війна триватиме сто років. Ну і ще важливий момент. Будь яка інформація про успіхи українських військових подається максимально стримано, без прізвищ і портретів, щоб не дай бог не створити у суспільній свідомості образ героя, чиє прізвище не починається на "Зе" і не закінчується на "ленський".Не секрет, що наш президент страшенно ревнивий і боїться конкуренції з боку військових. Більш менш рейтингових конкурентів він прибрав з посад і посадив, щоб не заважали, і безперестанку кружляє на бриючому польоті над електоральним полем, щоб вчасно зрубати голову, яка може піднятися вище за Вовину. А пересічний виборець що? Заплутався, зневірився, втратив орієнтири. То сидів чекав на переговори Зеленського, тепер сам не знає чого чекає, головне щоб "усе скоріше кончилося". Всі мої надії на малесенький прошарок розумних людей, який тане з кожним днем.