Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Я розумію, чому українці так перейнялися виборами мера Нью-Йорка. Коли...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
328 Vistas/Alcance 2025-11-05 07:53 Mensaje №28959
Я розумію, чому українці так перейнялися виборами мера Нью-Йорка. Коли у Штатах будуть парламентські вибори, ми взагалі спокій втратимо. А президентські навіть не уявляю як пережити, тут такі пристрасті вируватимуть, хоч би не повбивали одне одного. Вся країна опинилася у статусі безсилого діда, який активно коментує і дає поради молодим сусідам. Сам уже не може, але хоч дивлячись на людей, згадає як це колись було. Своїм дітям ми будемо розказувати про вибори на прикладі інших країн. Вони не зовсім віритимуть, що в Україні теж таке існувало. Як це, існувало життя до Зеленського? Як це, його могли не обрати? Як це, були інші кандидати? Що таке "кандидати" взагалі?Яка там у нас річниця перебування на посаді очікується, уже сьома? Зауважте, тема розблокування виборів у нас табу. Тут Конституція нерушима, неможливо зазіхнути. Жодних спроб започаткувати політичну дискусію, зібрати парламентарів для розв'язання колізії. Неможливо? Ну так голосуйте окремий пакет законів, щоб стало можливо. А не розвели квакаючу диктатуру болотного типу.Неможливо і все. Вони ж не ідіоти самі себе відривати від пожиттєвого раю. Добровільно Зеленський з Банкової не з'їде. Він збирається вічно рулити армією до останнього живого солдата, гарно їсти і добре спати, його дружина до кінця днів готова відкривати українські аудіогіди в усіх музеях світу, благо музеїв багато, і дбати про "ментальне здоров'я". Теж до останнього українця, очевидно. Як завжди, вся надія на американців, правда? Що вони якимось чином позбавлять нас цього щастя, хоч за допомогою авіаносної групи, як у Венесуелі. А доки Штати не втрутяться, так і будемо називати президентом коміка, який просто не хоче іти зі сцени.