Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | У Зеленського і Ко щось дуже почало підгорати від того, що я наголосил...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
353 Vistas/Alcance 2026-02-17 10:54 Mensaje №30392
У Зеленського і Ко щось дуже почало підгорати від того, що я наголосила на потребі відновлення суб'єктності парламенту, і закликала громадян України вимагати від своїх депутатів робити те, що ПОТРІБНО для ДЕРЖАВИ, а не для зеленого кодла.Для слуг це, бачте, майже державний переворот. Скоро такими темпами заклик до слуг ходити на роботу також буде вважатися державним переворотом...По-перше, нагадаю, що джерелом влади в Україні є народ. Ст. 5 Конституції України. Книга є у вільному доступі в кожній державній інституції та кожній бібліотеці. Нешановні слуги, вчіть основи.По-друге, якщо ви вважаєте, що вас обрали і надали повноваження, щоб ви: - відправляли "двушку на москву"; - крали сотні мільйонів на енергетиці, в той час як тисячі українців мусили виживати без опалення, світла і води; - організовували дерибан на закупівлях для ЗСУ; - знищували антикорупційні органи, щоб прикрити найближче оточення презедента; - зривали спецоперації із затримання московських військових злочинців на догоду кремлю; - сприяли московському вторгненню своєю агресивною НЕПІДГОТОВКОЮ до оборони; - зупиняли ракетну програму, яка дозволила б нам успішно бити московитів; - знущалися з ВПО; - тиснули на підприємців; - зливали мільярди на марафонну пропаганду і відбілювання зрадників, замість вкладення цих коштів у Сили Оборони; - організовували велике крадівництво на дорогах;- крали на побудові фортифікацій; - покривали корупціонерів, злодіїв і зрадників, бо вони "свої, служебні"; - і цей список можна ще дуже продовжувати - ТО ВИ ДУЖЕ ПОМИЛЯЄТЕСЯ! Кожен представник влади має бути ПІДЗВІТНИЙ своїм виборцям і загалом громадянам України. І виконувати свої обов"язки згідно з законом і волею народу.І вам, зелене плем"я, ще доведеться відповідати і за державну зраду, і за Баканова, і за Єрмака, і за Міндіча, і за Галущенка, і за Наумова, і за розгул опзж, і за транзит московської нафти, який ви щось ніяк не можете перекрити, і за медіакілерство, і за відключені канали, і за те, що для вас основним ворогом є Європейська Солідарність, а не путін.... і цей список теж можна продовжувати ще довго...Товариство, а що скажете ви?