Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Дуже дивне соцопитування. Понад 75% українців переконані у московськом...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
403 Vistas/Alcance 2026-02-16 17:19 Mensaje №30390
Дуже дивне соцопитування. Понад 75% українців переконані у московському повторному нападі навіть у разі підписання мирної угоди. АЛЕ водночас 38,3% вважають, що заради підписання угоди можна поступитись курсом на членство в НАТО🤯Натрапила на отаке соцопитування, проведене Центром Разумкова на замовлення Київського Безпекового Форуму з 31 січня по 4 лютого 2026 року.📌75,2% українців переконані, що московія знову нападе після підписання миру. Це найвищий показник за весь період спостережень.📌69,6% не вірять, що агресія припиниться навіть у разі виходу ЗСУ з Донбасу▪️69,6% переконані, що московія продовжить агресію;▪️19,6% вважають, що це могло б зупинити війну 🤯▪️10,8% не визначилися.📌Мінімальні умови для мирної угоди:▪️33,2% — такою умовою вважають звільнення територій у кордонах 1991 року;▪️25,5% — повернення до лінії станом на 24 лютого 2022 року;▪️23,5% — фіксація по лінії фронту;▪️3,7% — повний вихід ЗСУ з чотирьох областей у межах їх адмінкордонів.📌Чим українці не готові поступатися?▪️73,3% — не можна поступатися економічним відновленням;▪️73,1% — гарантіями безпеки;▪️72% — відповідальністю московії за воєнні злочини;▪️69,3% — репараціями;▪️62,7% — контролем над Донбасом.📌Щодо євроатлантичного курсуЩодо євроатлантичної інтеграції думки розділилися майже порівну. 47,9% вважають, що не можна поступитися курсом України на членство в ЄС, тоді як 40,2% допускають такий компроміс. Стосовно НАТО: 48,6% не готові поступитися цим курсом, 38,3% – готові розглянути такий варіант.Фактично маємо парадокс. Люди одночасно не довіряють московії, але частково готові віддати те, що є інструментом захисту від неї.Напрошується логічний висновок, що у суспільстві бракує чіткої комунікації про причини війни. Московія напала не через членство України в ЄС чи НАТО. Україна не була членом жодного з цих союзів у 2014 році і не була у 2022 році. Причина – не формальний статус, а сам факт незалежного існування держави і її рух поза сферою контролю кремля. Це і є наслідки марафонного мислення: ура-ура, переможемо, не поступимось, московитам не віримо, але «НАТО, як єдина можлива гарантія безпеки?» - та не треба....https://ksf.openukraine.org/categories/news/75percent-ukrayinciv-vvazhayut-sho-rosiya-znovu-napade-na-ukrayinu-pislya-pidpisannya-miru