Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​На колишнього лідера сепаратистів ДНР Пашу Губарєва в Таганському су...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
282 Vistas/Alcance 2026-02-19 15:44 Mensaje №30424
​​На колишнього лідера сепаратистів ДНР Пашу Губарєва в Таганському суді Москви склали протокол "за дискредитацію російської армії". Якщо далі так піде, Паша має всі шанси обжити камеру по сусідству з Гіркіним - надовго. Причина відома. Після того, як на Донбас замість клоунів-сепаратистів прийшли серйозні дяді з Кремля, Пашу викинули звідусіль і все що йому лишається це потрохи тявкати в інтернеті. Але в російському інтернеті можна дотявкатися. Губарєв вже не раз заявляв про величезні втрати окупантів в Україні і про те шо війну треба завершувати. І не тільки. От і наздогнало. Сподіваюся - не востаннє. Взагалі, до сказу цікаво спостерігати за долями сепарів зразка часів АТО. Гіркін - сидить. Командир банди "Спарта" (після Мотороли) "Воха", пропагандист Татарський і найманець "Іспанець" - від'їхали на страшний суд. Пропагандист Полинков - заарештований за дезертирство. Пропагандист Альохін - у списку іноагентів. Нарешті (моє улюблене) - сепаратистка Татьяна Монтян перебуває в списку терористів та екстремистів. Дещо краще виглядає колишній МММшик Пушилін, хоча очевидно - тримають його як зіц-голову Фунта, аби з часом на нього списати всі провали російської адміністрації. Мав шанси присісти цього літа - через ситуацію з водою. Але зорі зійшлися інакше. Ну, всьому свій час. Все просто. Коли Москва розпалювала війну - їй у великій кількості були потрібні клоуни, здатні волати про імперію, "єдіную Русь" та про подібну лапотну маячню. Коли ж прийшли серйозні дяді - клоуни більше нікому не потрібні. Клоунів позбуваються.