Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/134240383?utm_campa...
624 Vistas/Alcance
2025-07-16 16:32
Mensaje №7827
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/134240383?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНу-с, пріступім-с..Пшениця - ринок від "Всім треба ячмінь", перейшов у фазу "Всім треба пшениця". Дехто із трейдерів по другому-третьому колу переставлявся вверх по ціні. Продоволка вже ~$220/т СРТ-порт, попит-попит-попит. А от заводом вафлі, не поспішають аграрії розпродавати. За час війни, наставнили море складів і тому не має логіки зараз зливати пшеницю. Мабуть, ситуація змінювати з балансами не буде, тому....Ячмінь - попит стабілізувався, ціна $210-212/т та 10000-10150 грн/т. Але, пропозиція по трохи тухне, хто хотів продали вже зробив це, а далі ? Чекаємо на нову хвилю двіжу.Ну і гвоздь програми - ріпак. Сьогодні, більшість мабуть говорили не за мита, а за цирк в якому сіє дійство відбувалось. Мита прийняли, а пропозиції більше не стало. На вечір валютні ціни без змін, а по гривні стоп. Чекаємо, коли президент підпише і вже від цього якось будемо працювати. Якщо у липні не встигнуть підписати (що малоймовірно), то вся історія з митами перенесення на вересень. Сезон, а пропозиції мало і мабуть сильно зростати не буде... Такий от цікавий нестандартний день.