Fuente
Аналітичний Батон | Ось так зараз виглядає хедж по ріпаку. Вчора (писав ось тутhttps://t.m...
594 Vistas/Alcance
2025-07-15 13:19
Mensaje №7813
Ось так зараз виглядає хедж по ріпаку. Вчора (писав ось тутhttps://t.me/analytics_baton/7803), винесло по стопу. Сьогодні ринок плюсує. І наша чиста ціна €503.5/т а на момент продажу, ціна була €510.0 по трохи підтягуємося.Ще раз, що ми тут робимо (більш детально полистайте по тегам історію) - агрохолдинг продає ріпак на німців, ціна не фіксується, так зване базисне ціноутворення, домовляються тільки про базис від біржі. В нашому випадку 0 XRX25, тобто ціна прям по біржі, без дисконтів від ф'юча з експірацією у листопаді.Ми як продавці несемо ризики пониження, тобто коли біржа знижується, ми втрачаємо. Тому, в цей момент, продаємо такий же об'єм ріпаку на Euronext. І виходить по факту на фізиці ми втратили €30.5/т але з хеджем тільки €6.5/т. Поза буде закриватися аж у кінці вересня, тому ці €6 відіб'ються (так думаю і хочу).Поки ріпачок ожив і рухається вверх. Тому, ми сидимо на попі рівно і чекаємо коли комбайни вже будуть молотити ріпак.Ордери виставив і коли ціна знову розвернеться вниз, щоб автоматично відкрити шорт (продаж) на Euronext при падінні.#хеджування_ріпаку#базисне_хеджування