Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Número de suscriptores

2 647
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +240

👁️ Vistas promedio por mensaje

641
Promedio/Día:: 742
Promedio/Tiempo:: 596
ERR: 24.22%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 7
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 372 26-06-22 16:04
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rinkovi-ugodi-161743296Всі як в'ялені томати, спека робить своє, ще й міжсезоння. Хоча, ячмінь нового врожаю наче як їде в порти, але трейд маякує, що нема діла, фермеру поточні цінові рівні не рахуються і частина продавців каже "па-па, набирай через місяць". Навіть по холдингам почали прискіпливіше рахуватися, бо якщо, у минулих сезонах, коли промазав по ячменю/пшениці на старті сезона і продав дешево, восени та взимку це можна було перекрити семкой, кукой і вийти у перевиковання плану. Але, новий рік, нова собівартість, а вона вже не така класна як рік назад. Тому, от холдинги і думаю, що робити, щоб двічі у штангу не влупити, спочатку продати ранню групу в нуль або з невеликим плюсом, а потім хз як буде з кукой, соняхом, соєю. А якщо і тут буде засада?Тому, продавці поки обережно працюють в ринку. Трейдери ще живуть у міжсезонні, там все чудового, как в далінє, але скоро буде новий двіж. Короч, поки ще нудно, але вже з наступного тижня ліквідність може зрости.
👁 574 26-06-17 15:54
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rinkovi-ugodi-161316273А воз і нинє там... ситуація по факту без змін проти вчора, ринок так і стоїть на місці. Єдине шо, трейд чуть напрягаться, так як на експорт напродавали, а з покриттям поки проблеми. При чому, проблеми з усіма культурами... не користуються форварди цікавістю, багато хто повибивав собі зуби на цих інструментах. Кука - невеликий двіж є, навіть $222а ціна пробігає, але не системно.Ріпак - у багатьох покупців є інтерес до олійної. Але, ріпак поки в корекції, подивимося як він відпрацює рівні €500-510.Пшениця - ринок зупинився у пониженні, вилка цін широка в моменті, в залежності від об'єму ціни ходить між $213-216/т СРТ-порт за 3кл.Один із трейдерів чесно зізнався, що "ссикотно понижати далі ціну, бо продавців і так небагато, а на пониженні їх стає ще менше". Тому, торговці починають менжуватися, ще з іншого боку біржа відростає.Головний ризик нового сезону - пробуксовка у збиранні. Частина моїх знайомих говорить, що не вийде у кінці червня розпочати збирання (і це Південь). Звісно, гарний врожай він і в Африці гарний врожай, але дорога ложка к обєду. Коли кораблики з 10.07 почнуть заходити за ячменем, а з 15-18 липня за пшеницею, пох на той гарний врожай буде, якщо на портах буде пусто... поки такі думки. На днях буде більше інформації з полів... не перемикайтесь.
👁 539 26-06-16 17:31
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rinkovi-ugodi-161223636Міжсезоння продовжується, ліквідності нема, багато хто у відпустках (це я про білих воротнічків), а хтось лазить під комбайнами, матюка механіка, що той фігово налаштував жатку і вообщє, х@@ всім а не премія. Але...Пшеничка - старий врожай вже не торгується, де не де ще пробігає попит, але таке... новий ще не торгується. Ринок намагається шукати баланс по ціні, трейдери як мантру повторюють "великий врожай" і постійно сунуть ціну вниз, але так баланс не знайдеш. Пшеня для фермера показує не вау прибутковість і щоб на ній заробити капець як потрібно старатися і довбатися. Тому, я не дуже бачу багато охочих фікситися зараз. Але, все одно ціну будуть везти вниз поки.Ячмінь - ті ж самі яйця граблі. Прибутковість у виробника не айс, торговці опускають ціну. Яка реакція продавці буде на це, думаю і писати не варто ))Та й зараз не сильно видно бажаючих віддавати ячмінь по ринку.Ріпачелло - тут Euronext крутить ринком, до трейдерів питань не має. Нафта запалює ринок, точніше в моменті вона його тушить, але так буде не завжди. Щодо укр маркету, попит є і стабільно значний, пропозиція не дуже.Кука - ринок живий, але без масового ажіотажу. Було видно локальне підгорання, покупці додавали по ціні, щоб закрити ближні відіантаження. Ринок поки нижче піків, але попит не зник, просто термінали запаковані кукой і сильної потреби в ній не має. Але і такі ситуації теж проходять, тому хто ще не встиг злитися по зерновій, має бути шанс на вихід.
👁 575 26-06-15 15:35
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rinkovi-ugodi-161125244Міжсезоння поступово завершується, ринок бодро говорить за новий врожай. Ну шо тут сказати, такі так, врожай має бути класним. І пшеничка норм має сипнути, ячмінь просто вау, такі фотки кидають, огонь, ріпак суперовий. Весь ринок про це жужить, тому ціна сипеться вниз майже кожного дня. Трейд бере своє, і хоч світовий ринок стабільний, фрахт по деяким маршрутах вниз і логічно було б бачити стабільність в портах, але ціни просідають.Великий врожай і пропозиція можуть засадити ціну далі вниз.Але, я як аналітичний динозавр ринку, можу сказати одне - урожай, тоді урожай, коли він лежить на складі, все інше то фігня. Тому, перш ніж говорити за тиск врожаю і бла-бла-бла, дивимося за погодою. Поки наче як сонечко, але деякі прогнозні моделі малюють дощі в Центрі та Заході. Якщо це перейде в дійсність, торговці будуть п'ятий угол в кімнаті шукати.І ще момент, вегетаційні зони. Зараз між культурами на Півдні та Центрі відставання у півтора-два тижні. Тому, може бути так, що продавці з Півдня зафіксяться і далі "тонеціна", а пропозиції з Центру ще з тиждень не буде.В цілому, суттєвого фундаменталу для пониження цін не видно. Зараз просто йде гра на пониження і бажання трейда заробити. Але так буде не завжди..
👁 605 26-06-01 17:29
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/159799110Понеділок він і в Африці понеділок... тугенький день. Кука трохи вниз поїхала, але по ній питань не мпє.. Світовий ринок був на місці, а ціни в українських портах рухалися вгору, тому йде повернення до реальності.Більш цікаве казино з соняхом. Сьогодні, декілька заводів спробували качати ціну. Але, ніфіга не зрозуміло, бо того соняху просто не видно на ринку. Тому, голосуй, не голосуй все одно получіш хитай, не хитай, нічого не буде.По фермерам, бачу тут добрі азартні гравці зібрались, таких не налякаєш оцим пониження ціни. По ходу, продавці теж будуть вийо на ринку і не продаватимуть семку до останнього. Є чуваки, які ще не продали жодної тони соняшнику зі жнив... оце нерви у людей. Цікаво, хто кого. Вже типу як і пора б фікситися, але ж 33000 то ж не ціна 😂Ще є нюанс, переробники починають говорити про ріпак, але по ньому є не дуже гарні думки (у звіті про кроп-тур писав, кому цікаво welcome). Тому, як би ріпак не підклад свиню переробникам.А так, все наче добре.. готуємося до нового сезону.
👁 606 26-05-27 17:23
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/159351259Кука чуть втомилась і почала здаватися. Хоча, це було досить прогнозовано. Але, якщо говорити у перспективі місяці, то кука все ж закриє і червень в плюс (але невеликий). Тому, хто не встиг, може буде другий шанс підчепити кращі ціни і в компанії колег, десь на басейні, з папіроскою в руках і стаканом віскаря будете розповідати " Нє, ну а ху@@, там все як відкрита книжка читалось, я того і відклав куку на потім. А через два тижні раааз, і додаткових $2 (може і $3-4) забрав... аааа? гАлава йопт... вчись як треба торгувать".Сонях... хтось там жартує про каністру солярки, що типу виглядає дорого-багата... тАваріщі, одна тона соняху знову під 33000 грн/т СРТ-завод 48 олія, ось це лакшарі подарунок, а не каністра дизеля.Переробники ходять в церкву на сповідь, бо не розуміють де так косякнули.Хто не продав семку з фермерів знову на коні. Про таких тихо кажуть характерник, віщун, щось знає... і говорять пошепки про таких... фермерів...Короч, тут уважно дивіться за оліє, куди вона, туди і сонях, бо у заводів вітри свищуть на рахунках, не має чим підвищувати ті ціни. Тому, росте олія, буде рости і сонях.Якась культура да не дає відпочинку, тому двіж буде продовжуватися і надалі.
👁 674 26-05-21 17:33
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/158837407По переробці та її перспективах відбій. Вчора поспілкувався зі знайомим, вирішили окремим постом бахнути цю ідею, а то вийде ні про шо. І не в голові, і не в (цензура).А по ринку все без змін. Куку пилососять і плачуть, плачуть і пилососять. Зросли на внутрішніх факторах, тому обережно, так як світ таке дійство не підтримує. Кукурудза по $233 СРТ-порт поки не дуже куди рахується.Олія почала оживати, попит пішов. А от щодо цін на сонях тут якось проблемно, бо один і той же завод зранку показує одні рівні, в обід росте, на вечір трохи вниз і сумарно за день купує 1-2 машини семки (це якщо дуже повезе). В межах області, різниці між максимальними та мінімальними цінами може бути ~1000 грн. Давно такого хаосу не пам'ятаю.А фермер з семкою на руках все чекає і чекає...може і дожмуть пА 40000 грн/т... хоча якось мало віриться в таку ціну. Але, ринок такий, що хз як ситуацію можуть повернути. Тут дуже важливий контексті геополітики. Ринок перетворився у натуральне ка-зи-но.
👁 601 26-05-20 17:26
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/158749919Кука сьогодні запаювала ринок.На вечір, $232 в порту "то не ціна". Один із вєлікіх і мАгучіх трейдерів трішки палає в порту, тому всі шуршать під нього і щоб швидко.При цьому, поточні рівні в порту на CIF нікуди сильно і не рахуються, тому варто бути обережним, можна і на корекцію нарватися.Саме цікаве це сонях.. у нас в поточному сезоні, фермер зібрав соняшник-шредингера, він і є, і його нема одночасно на ринку. Фермер каже "я ще тримає, чо його зараз продавати, краще зливати куку", а менеджери кажуть семкІ німа і заводи взагалі от-от стануть на паузу. Це мені нагадує трампіське "от-от перемога і завершення 100500 війн". Короч, при тих контрактах на олію, що є на руках у трейдерів, навряд заводи зупиняться.Ріпаку вже не має, сої теж не багато, а сонях....а сонях є на руках у фермера, тільки що ж то за ціна така низька, тільки 32000++++ грн/т 48 олія, ну явно ж не ціна то, от 40000, то ціна 😂😂Шо, напряглись булки? Це мені сьогодні фермер такий прогноз озвучив і сказав, що навіть при ціні 39999.99 грн за тону, він свій сонях не віддасть, тільки пА 40000 грн. Короч, хто сидить на запасах, тут декілька варіантів:1. Ви не встигли злитися у лютому-березні і тепер вийожуєтесь. Але нерви у вас не стальні і десь дасте тріщину.2. Ви залишили об'єм на погратися і тепер чумачені від всього цього двіжу.3. Трамп вам занісайдив, що він розпочне іранське есвео.Поточний сезон переплюнув 2020/21, навіть тоді такого м'яса не було. До речі, поки кінець сезону, можна і на філософські теми поговорити. Є декілька цікавих і гарячих пиріжків, але гаряче їсти не можна, тому вже до завтра терпіть... погутаримо, чому поточна модель ринку переробки олійних їде в нікуди.
👁 572 26-05-19 17:10
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/158657574Ну, запалювала ринок сьогодні кука. На вечір, кажуть вже $230 то не ціна. Ситуація класична - попит робить дисбаланс, продавець - а нашо мені сьодні фікситись, завтра буде дорожче. Тому, пропозиція на паузі, підгорання на портах стає ще сильнішим, ціна вверх... класика.Щодо полів, на Півдні все гуд, бо саме по цьому регіоні ще декілька тижнів назад були питання з вологою, а на днях поналивало калюж огого.Пшениця - на Півдні все класно виглядає. В цілому, зараз, обережно, можна говорити про врожайність на рівні минулого року, а може і вище.Центр та Північ, ось тут схоже, що затримка зі збиранням може бути, а це буде шевелити ціни.Ячмінь - тут ситуація схожа як і по пшениці - Південь почуває себе добре. Більшість полів вже з колосом і тому, збирання зернової може бути раненько. А по Центру і вище знову вимальовується лаг в тиждень-півтора.Ріпак - от тут цікаво.... на Півдні якась фігня з площади, їх аномально мало, хоча статистика показує іншу картинку. Сам ріпак виглядає пристойно, до рослин питань не має... а от до цифр є.Загалом, критичних проблем майже не має, тому спокійно можна розраховувати на Пшениця - 22-23 млн тЯчмінь - ~6 млн тРіпак - 3.1-3.2 млн т.Додатковий огляд полів буде у червні. Тоді вже можна не тільки вилами по воді, а вже щось конкретне.
👁 687 26-05-13 16:47
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/158133462Сьогодні всім різко пшениця стала цікава. Хоча, вже вчора деякі трейдери, після звіту дзвонили і питали у фермерів "чи нема бажання щось фіксанути".Пожвавлення на ринку є, але поки не варто гнати лошадок, ринок ще трохи поволатилить.В цілому, картинка складається позитивно для пшениці. Чорноморський регіон поки найменш постраждалий від погоди і відповідно, маємо гарну можливість підзаробити на пшениці.Але, це все не швидка історія, ринку потрібно розігрітися та розігнатися.Кука, теж на моменті хвилює ринок. Деякі трейдери набирають куку в позицію. Але, потік пропозиції чуть просів, бо ціна гарно плюсанула за останні три тижні, відповідно частина продавців "Хай ще полеже".Цінник $230+ СРТ-порт за корн і дехто каже "То не ціна"..., а декілька років назад, $150 за щастя)))Короч, наче вимальовується рік продавця, головне мати тверезу голову і не панікувати. Трамп нікуди не зникне і буде робити волатильні нерви, але тренд він не зламає і товарні ринки дивляться вгору. Йдуть перші прогріви і скоро старт....