Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/134678495?utm_campai...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
664 Vistas/Alcance 2025-07-22 17:01 Mensaje №7860
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/134678495?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшш.. пшш.. Х'юстон, як чуєш мене? Як чуєш мене, прийом?Виходимо на звʼязок із космосу зернового ринку 🚀Сьогоднішній ринок просто Агонь... попит є, зерна нема, сльози, соплі, фури, лодки, сценарій як мінімум для дяді Тарантіно. Попит тільки цифри переставляє, короч дим-іскри, а не їдемо.Пшениця - так рвонула з місця, що аж асфальт полетів з під коліс. Пропозиції дуже мало, а покупці сідають на возик і їдуть в забор всі хором.Ринок намагається ловити пшеничку па $230/т СРТ-порт за 3кл та $228/т за 4кл, а по гривні — 10750 грн на 3 кл, і це ще не вечір. Ринок гарячий, але торгівлі як такої майже нема - руль відриває, а ходу нема 😂Ячмінь - не має тут такого двіжу як по пшениці, але свої +$1-3 зробили. Китайську якість виглядають по $214, по гривні - 10300 грн СРТ. А от продавати особливо ніхто не поспішає, хто хотів уже злився, тепер цвиркають по чуть. Ріпак - тиша перед штормом?Ціни тримаються $540/т СРТ і 24000 грн у переробника.Про мита досі нічого не ясно, але трейд вже стрибає як на голках, бігає, хоче купити, а ріпаку просто не має, відставання у збиранні суттєве проти минулих років... ох ринок не любить гарячку, а понижати гривневі ціни (коли ніфіга не зрозуміло) це саме воно... напороли, зараз вжарить. Деякі заводи 24000+++ за ріпачину і логістика не така як а порт. Тому, трейд може нормально так під дих отримати від переробників.Загалом, торгівлі як такої нема, ціни скачуть, покупці псіхують, от по пшенеці вже стоп-крани рвуть, продавці в глухій обороні. Веселий день, але веселі тільки котирування, не ринок.... се ля ві, кулє....Але, саме головне щоб всі цілі, живі і здорові, хрен з тими мінусами.