ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В ЛОВУШКУ ДЖОКЕРА (для повних чайників)ви можете часто чути такі слова як "поганий стакан", "лікви на споті мало", "стінок немає" і тд, але чи всі ви розумієте про що йде мова і як орієнтуватися по цьому "стакану"?покажу на прикладі рандомного токена "STAR", на ньому, бо у нього також хуйові стінки на байбіт, але ф'ючів ніде немає, на відміну від того що булостакан / книга ордерів / ордер бук - таблиця поточних заявок на купівлю та продаж токена, які ще не виконані bid-и - зелена зона, купівля (нижче останньої ціни)ask-и - червона зона, продаж (вище останньої ціни)1 - вибір формату відображення стакану. На скріні обран останній, так як в ньому показують тільки ордери на продаж, що нам і цікаво2 - налаштування точності відображення ціни (а точніше цінового кроку) в стакані. Чим він вищий - тим більш узагальнено виглядає стакан3 - віконце, яке з'являється при наведені мишкою на ту чи іншу ціну на стакані. На ньому як раз ми і бачимо важливу інформацію, завдяки якої можна зрозуміти чи легко пампити цей токенконкретно на цьому прикладі, ми бачимо, що аби дійти до ціни 0.021 (3.6x або ж +257%) потрібно викупити 561к токенів STAR, із середньою ціною 0.0093, і загальними витратами $5.2ктобто, всього за ~$5к можно підняти ціну майже в 4х вище ніж остання, і це саме той випадок, коли - хуйовий "стакан" бо погані "стінки" = легко пампитиАЛЕ памп на таку точну суму не завжди гарантує виконання по всьому обʼєму, так як іноді виставляються фейкові ордери або великі знімаютьсяІ ТЕПЕР ПРО СЬОГОДНІШНЮ СИТУАЦІЮ ІЗ HOODX:гейт додав на ф'ючі "акції" різних компаній, які торгуються на споті байбіт. Саме у випадку із цими токенами, гейт брав індексну ціну зі спота байбіт, на якому і був хуйовий стакан на цих активахі схоже, що відбулася маніпуляція із "пампом і дампом" від невідомих, аби заробитиперед тим як не думаючи заходити в шорт по hoodx, можна було переглянути стакан на байбіт як я вам показав вище, і оцінити, що за копійку можна його пульнути дуже і дуже високо, тому це була ще та лудкатому що ми незнаємо докуди "невідомі" захочуть пульнути токен
день почався з трьох видів прикормки, від однієї конторизранку відбувся лістинг $ECHO, це найбільший BTCFi-протокол в чейні аптос (TVL $878M). Мають високу активність в ончейні, аудити безпеки і гарних партнерів серед яких Spartan Group• дроп від проекту, чекер тут. Перевірте, раптом ви були early юзером, а вони також потрапили під цей дроп (загалом 15% від саплаю). Пишуть, що насипали непогано• дроп в бінанс альфі. Ну тут роздали як кіт наплакав) 18$ на ак, вимога 170 балів• і найцікавіше, ончейн арбітраж, встигли далеко не всі (але я встиг). Коротше, потрібно було відкупити токени в бск, бріджанути в аптос і задепати на мекс. Я вилив в +50%, але на невеликий сайз 500$схожа ситуація як і була з $H на лістингу, там я арбітражнув в +30% на сайз. Кол на такий арбітраж не давав, бо зазвичай дуже мало часу на реакціюале що можу порадити: там де на лістингах є кілька мереж, варто трекати і мати під рукою робочий брідж (bridge / "міст" - протокол для перегона токенів з одніє мережі, в іншу). Посилання на робочий брідж буває можна знайти в дискорді проекта, або ще десь в соцмережах
хто дасть норм ідею для відео яке залетить - отримає 5к зірок :)так, надихнувся дегенлордом! а поки ви думаєте над ідеями (а про 5к зірок я не брешу), я накину пару апдейтівпро бінанс альфу: вже як кілька днів я повністю припинив фарм. Взагалі не цікаво продовжувати з тими дропами які зараз, і тим паче, після рагу ZKJ. Але, якщо щось глобально зміниться - проаналізую і дам вам знати. Зараз лише чекаю лавеху з турнірів на бсц які я крутивтг подарунки: локальний атх по капіталізації пройшов, зараз бачимо відкат. Деякі зі своїх подарунків я повиставляв на продаж, але не по флору. Робити "пан або пропав" з подарунками не маю бажання, тому вважаю що частину продати і частину холдити в довгострок з певних причин, буде раціональним рішенням. Якщо раптом вийдуть якісь критичні апдейти для подарунків, будь то позитивні чи негативні, я можу адаптуватися і приймати нові рішенняа так, поки нічого цікавого в ринку для себе не бачу і не знаходжу не банальних ідейале, маю бажання активно єбашити ютуб. Дуже приємно читати ваші чесні фідбеки!з останнього - літо, чілл, подорожі. На днях я катався на ахуєних американських гірках в парку атракціонів енерджіляндія, і побував на екскурсії в Аушвіц
ура! продам в -400, а не в -1500кілька місяців тому я робив пост про фарм $SOSO в сосовалуе, за стейкінг індекса MAG7 (який включає топ-7 токенів)далі ринок наєбнувся, наєбнувся, і ще раз наєбнувся. По індексу малювало -50%, фарм нічого не окупив, і я тоді вирішив його далі стейкати і чекати відновлення ринку (тут писав)так і відбулося. Тому, якщо хтось також стейкав, можливо зараз гарний час щоб вийтиДРОП: 26 числа о 15:00, 30кк токенів (~15кк$). Минулий раз у нас вийшов дуже смачний шорт під дроп. В цей раз також було б цікаво спробувати, але нажаль, зараз ф'ючі є тільки на помийній біржі weex, де у вас можуть спиздити гроші за плюсовий пнл > ПРО ETHEREAL (перший пост): команда проекта зробила анонс щодо подальших дій - твіт, ну і як зрозуміло, це затягнеться на набагато довше ніж очікувалося) Я вивів стейбли, поінти залишаться> ПРО ПИВО (пост): я встиг закинути свої 3 солани в перші 5к солан, за що буде бонус +50%. Нехай дадуть х2 і я буду задоволений! Якщо ви не кидали - вже не варто
то що робимо з тими поінтами?сьогодні був дроп, критерії 137+, або 99+ і щоб айді акаунту закінчувався на "4". Завтра нове ІДО, цілком вирогідно що критерій буде вже ~150 поінтівтепер мої розрахунки, де я брав як оптимальну цифру - 100 поінтів, трохи неактуальнібудемо рахувати так, що нам потрібно набивати 150 поінтів:варіант 1:- холдимо $1к+ (+2 поінта в день)- крутимо кожен день $260 на альфа токенах на солані (+8 поінтів в день)> Витрати ~13$ в місяцьваріант 2:- холдимо $100+ (+1 поінт в день)- крутимо кожен день 520$ на альфа токенах на солані (+9 поінтів в день)> Витрати ~25$ в місяцьякщо ви раніше фармили меншу кількість, то всеодно знадобиться 15 днів по 10 поінтів кожен день, щоб вийти на 150. Щоб скорше вийти на 150 - потрібно фармити більше 10 поінтів в деньінші варіанти: в залежності від того скільки ви холдите (чи холдите?) і крутите. Інфо про поінти дивіться в додатку бінансаяк дешевше крутити на солані писав тут. І нагадую - в обсяг зараховується тільки купівля; і зберігаються поінти які були нафармлені за останні 15 дніввраховуючи як часто дропи і ідо - фарм усе одно залишається профітним, але набагато приємніше фармити маючи кілька акаунтів бінанс та достатню кількість лікви для фарму та участі IDO на 3 $BNB з кожного акаунту. Думайте
що я робив останнім часом, чим займаюсь, і що змінив після останнього значного ректу на ф'ючахпожив життя - з'їв кілька різних пасок (із шоколадом фереро, джемом, ізюмами)- побував в європейському СПА де всі мають бути повністю голі (цікавий експіріанс)- пожарив шашлики і полежав на зеленій травичці (рекомендую)- був гостем на підкасті у знайомого (відео репостну в лайф канал )а тепер про іншепісля останнього значного ректу на ф'ючах, проаналізував що я робив, свої помилкиБільшість моїх ректів - якась залупа, необдуманні позиції в які заходив "сука хоть би повезло", і ще й на великі сайзи. Більшість мого профіту - арбітражі, спекуляції на новинахмінусову позицію по $OM я не рахую як спекуляцію на новині (про свою угоду я сюди не писав), тому що на той момент не було абсолютно ніяких офіційних новин причини дампу, токен міг як відскочити так і литися, фул лудка в яку я поліза от що можна рахувати як спекуляція на новині - мій швидкий лонг по тому ж $OM (теж пост не робив) одразу після цієї новини щодо байбеку і спалення токенів. Раджу слідкувати за новинами, пробуйте їх відпрацьовуватиЩо я змінив:- не тримаю значні % банку на ф'ючерсному рахунку однієї біржі. Зараз у мене розкинуто майже однаково по трохи, на безлічі бірж (помийні біржі в тому ж числі (але там менші суми + акаунти на ручних дропах + я їх прогріваю))Для чого? Завдяки тому, що у мене ліква розмазана на великій кількості бірж, я завжди готовий до будь якого спреду, арбітража (перевірено), або спекуляції на новині по будь якому токену, якого немає на усіх біржах, але є на якійсь конкретній. Також на гаманці стейбли лежать в різних мережах Завдяки тому, що у мене не лежить багато грошей на одному ф'ючерсному рахунку, на емоціях не втрачаю велику суму, і взагалі не цікаво лудити на невеликі суми, тому вони лежать тільки під щось толковіше (той же спред, арбітраж, новина) А навіть якщо відбувається ситуація з гарним Р/Р в якій можна закласти більше лікви (лут фандінга наприклад), в багатьох таких ситуаціях можна встигнути зробити додепТакі справи, думки, дії
кому не спиться, тримайте лудкупро це я сьогодні в обід писав у щітпості, пересилав у бордель, і також хочу тут продублюватио 2:00 за Києвом відбудеться снепшот холдерів $FLOKI і $TOKEN для роздачі дропу іншого токенавирогідно, що після снепу ті холдери, які тримали токени чисто щоб попасти під снеп, відправлять токени в стаканбуду шукати твх по флокі під шорт, десь за 60-10хв до снепу, і відкриватиму позу із коротким стопом. Для холдерів флокі виділено значно більше саплая токена на дроп, тому роблю акцент на ньому, а не на токен+ також в цей час відбудеться біг-біг разлок меланії, АЛЕ він чисто на тіму, тому можуть і не зробити ніякого руху. Не дивлячись на це, я одним оком слідкуватиму і за її графікомфлокі - декс eth, декс bnb / мексмеланія - декс / мекс+ завтра о 10:00 лістинг $PI на ф'ючі мекс + окх; спот окх, гейт, бітгет. Трекатиму спреди+ лістинг каіто, проект який я хотів пофармити але так і не встиг. о 15:00 ф'ючі мекс і спот бітгет, гейт, окх, бінанс. Там також трекатиму спрединакидав варіантів лудки, тепер головне не ліквіднутися 😪