Fuente
A.k.a Pifagor | хто дасть норм ідею для відео яке залетить - отримає 5к зірок :)так, н...
5 500 Vistas/Alcance
2025-06-16 18:24
Mensaje №3356
хто дасть норм ідею для відео яке залетить - отримає 5к зірок :)так, надихнувся дегенлордом! а поки ви думаєте над ідеями (а про 5к зірок я не брешу), я накину пару апдейтівпро бінанс альфу: вже як кілька днів я повністю припинив фарм. Взагалі не цікаво продовжувати з тими дропами які зараз, і тим паче, після рагу ZKJ. Але, якщо щось глобально зміниться - проаналізую і дам вам знати. Зараз лише чекаю лавеху з турнірів на бсц які я крутивтг подарунки: локальний атх по капіталізації пройшов, зараз бачимо відкат. Деякі зі своїх подарунків я повиставляв на продаж, але не по флору. Робити "пан або пропав" з подарунками не маю бажання, тому вважаю що частину продати і частину холдити в довгострок з певних причин, буде раціональним рішенням. Якщо раптом вийдуть якісь критичні апдейти для подарунків, будь то позитивні чи негативні, я можу адаптуватися і приймати нові рішенняа так, поки нічого цікавого в ринку для себе не бачу і не знаходжу не банальних ідейале, маю бажання активно єбашити ютуб. Дуже приємно читати ваші чесні фідбеки!з останнього - літо, чілл, подорожі. На днях я катався на ахуєних американських гірках в парку атракціонів енерджіляндія, і побував на екскурсії в Аушвіц