Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - A.k.a Pifagor
Añadido 06 ene. 2025

A.k.a Pifagor

@aka_pifagor
Número de suscriptores: 16 090
Fotos: 2,380
Videos: 102
Enlaces: 1,930
Descripción:
Авторський канал про крипту) Піфагор не несе відповідальності за ваші фінансові рішення 👤Контакт - @pifagor_dao 🛒PIFA SHOP - @pifashop_bot 🎥Ютуб - https://www.youtube.com/@aka_pifagor 🔗Посилання другу - https://t.me/+1im9cz1LiaY2MDE6

👥 Número de suscriptores

16 090
Promedio/Día:: -12
Promedio/Tiempo:: -208
Promedio/Mes:: -625

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 409
Promedio/Día:: 30,000
Promedio/Tiempo:: 5,549
ERR: 39.83%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,310 25-12-04 18:37
З ЧОГО ПОЧАТИ У ВАЙБКОДІНГУ [сухий гайд для повних чайників]дисклеймер: гайд розрахований на повних чайників, аби допомогти легше і швидше влитися в цю сферу[крок 1] Початок. Не вийобуємося і для початку обираємо мову програмування - пайтон. Якщо ви повний 0 в софтах, то аби розібратися в базі і навчитися !!правильно прописувати промти!! (а не як децел спілкуватися з ШІ) то раджу починати з пайтонана оріг сайті завантажуєте останню версію і розпаковуєте. Після установки в терміналі ПК перевірьте командою "python3 --version" (або без "3")[крок 2] Вибір партнера. Зручним IDE для вайбкодінгу для новачка, вважаю Cursor, в якому під ваш запит буде підбиратися найвідповідніший ШІ-агент (чи то гпт, клауд, грок, джеміні і тд..) і допомагатиме в автоматизації більшості процесів як софтингу, так і в деплої софта на сервер. Завантажуйте тут (є фрішна версія, але оптимальна за 20$)[крок 3] Знайомство. Авторизуєтеся в Cursor, створюєте окрему папку з вашими проектами, в ній тестову папку під "test" проект і відкриваєте сам IDE. Ви повинні зліва побачити дерево файлів відкритого проекту, посередені поле для кода, справа віконце із чатом, знизу вбудований термінал (ВИВЧІТЬ DOCS)[крок 4] Прелюдія. Через віконце із чатом почніть спілкуватися з ШІ і пропишіть промт на встановлення базових бібліотек для пайтона під роботу із телеграм-апі, із блокчейном, також selenium, requests і тд (він вам надасть команду під термінал ПК, яку ви активуєте однією кнопкою) [крок 5] Фантазії. Придумайте першу ідею для лайтового софта і починайте практикуватися правильно і максимально детально прописувати промти (+просіть щоб вам агент паралельно усе розжовував і пояснював що і як працює в написаному коді, та давав вибір у методах реалізації задач) ІДЕЇ для перших як лайтових так і складніших софтів: > (алерти з тг бота про зміни в балансі в обраному SOL-гаманці з якого роблять байбеки (-приклад) (робота через фрішний solana api rpc + фрішний telegram api)); а якщо модернізувати -> зробити тг панельку з можливістю вибора гаманця який трекати, і з налаштуванням мін порогу> (алерти про зміну gas fee в ethereum або solana (також юзаємо публічні api rpc + telegram api + конвертація комісії в $ по актуал курсу з coingecko))а якщо поскладніше:> (моніторинг ціни/аналізування спредів однієї конкретної монетки на двох обраних perp-дексах (через ручну перевірку selenium по конкретним заданим html індексам; можливо знадобляться проксі, кукі і user-agent) (або ж через RPC/WebSocket якщо вони будуть доступні на конкретній декс платформі))> (моніторинг заданого твіттер профілю. Платний і легший варіант - купити доступ до твіттер api який використати у коді (є фрішний api, але з сильними обмеженнями і швидкістю). Складніший і з швидшими алертами варіант - циклічна ручна перевірка через селеніум, з використанням декількох твіттер акаунтів (щоб пришвидшити детект) + проксі + кукі). Мені вдавалося досягти швидкості детекту ~2-3 sec [крок 6] Безпека. В кожному софті просіть агента створювати файл ".env", у якому будуть зберігатися важливі дані (чи то api від тг бота, чи паролі). Також завжди створюйте venv (віртуальне оточення); якщо коротко, це потрібно для стабільності роботи софта і аби нічого не конфліктувало з іншими софтами. Потрібні бібліотеки агент сам запропонує завантажити[крок 7] Пасивна робота. Усі софти у вас тестово запускаються локально на ПК. Аби поставити софт працювати 24/7, орендуєте найдешевший VPS сервер на тому ж contabo, отримуєте від нього IP, login + ваш password, передаєте дані в чат Cursor і прописуєте промт на деплой по SSH вашого софта на ваш сервер (і підтверджуєте усі команди)поради від мене під постом
👁 4,920 25-11-29 17:42
зробив реф старим підписникам хто відписав мені в особистінапишіть ще @pifagor_dao (стоп, вже розкинув виділений балік під рефи)фліпсі півроку працювали як норм проект, малювали ікси, але в кінці кінців підари вирішили заскамити, -200$. Тон ком'юніті, без коментарівхто думає що я або хтось інший окрім девів проекту могли на 100% знати про майбутній скам - ЦЕ НЕ ТАК. Але всеодно, я зробив частковий реф старим пдп які відписали мені в особисті. Роблю не фулл реф, аби вистачило на більшу кількість людеймайте свою голову на плечах. Коли мене скамили на алоках - тільки я сам винен що прийняв рішення понести свої ж гроші в них. А МЕНІ ХТОСЬ ХОЧ КРИХТИ РЕФНУВ? НІБачити всіх навколо винними але ні в якому разі не себе, позиція слабкої людиниа про тих хто постфактум пише "АоАоАо як понесли в скам фліпсі?))" взагалі мовчу. Якщо ти дохуя розумний і був впевнений щодо швидкого скаму, де ти був? А точно, зручніше ж писати вже після ситуаціїперший і останній раз коли я щось рефаю. Але і в свою чергу, буду краще відбирати проекти.
👁 5,780 25-11-02 14:20
жовтень був АНОМАЛЬНО активним місяцем із безліччю можливостей. Хочу вірити, що більшість з вас закрила в профітвід учора вриваємося в листопад який історично є гарним місяцем. Тому одразу раджу переглянути дегенські ресурси, що виділяються із сірої маси:How to Onchain - ончейн ресерчі, угоди, огляди ринку та безкоштовні матеріали з ончейн-аналізу для новачківОдуванчик - мультить усе, що тільки можна мультити. Виніс мету сейлу нод і забезпечив собі та підписникам пасивний дохід на роки вперед. Створив безкоштовний софт для автоматизації дропхантингуRYMAR - виносить проекти на 7-значні суми, заносить у андеррадар сейли й усе показує у своєму каналіТемка в схемці by Коля фліпать - щоденні темки й ідеї для криптана будь-якого рівня та депозитуВлад Капітанік - сейли, ретро, деген-муви від кофаундера 001k Crypto. Показує все, де можна заробитиМарко787 і Юра Батько із Satori Clan - темки на ф’ючах, фліпи мемів, позиційні трейди й навіть форекс - торгують усім, на чому можна заробитидодати одразу усіх - ТИЦвід себе скажу, що гуд дегенські канали, це впершу чергу завжди допомога для власного ресерчу, пошуку ідей і чужих спостережень
👁 7,200 25-10-30 13:49
Про банківські крипто-картки:*пишу тільки про свій особистий досвід*. Ідея прийшла звідси менеджери трасті - сорі, але я знайшов вигідніші варіанти, без тех перерв і тд. Кажу після 1.5 роки користуванняБайбіт крипто-картка (Mastercard): ГЕМ. Вигідні курси, зручно користуватися, приємні кешбекиАле - через тривалий час користування при дуже великих витратах можуть заблокувати і зпросити квітанцію про доходи (а у багатьох криптанів її немає, бо у криптанів немає доходу..)Але*2 - при офіційній *потребі* байбіт надасть ваші особисті банківські дані спецслужбам європейської країни (якщо картка на ваше ім'я, звісно ж). Але для норм карточки це ок і взагалі не страшно як здається, ми ж з вами порядочні люди. Ну майжеА також - щоб прив'язати до епл пей, потрібно створювати байбіт акк з європейського регіону + для створення карти використовувати виписку із європейською адресою. Зробити виписку можна через "необанки" (в тому числі трасті, револют та інші) я так і зробив, або ж через сервіс paysendСолеєр крипто-картка (VISA): ГУД, але не топ. Немає додатку, але є тг-бот. Просто створюється і легко можна зробити на дропа з якоїсь нігерії (KYC можна купити в pifashop)Моменти - в коментах пишуть що в Укр не працює( Береться комісія 1-0.5% кожного разу з суми поповнення, але немає комісій на транзакції. Курси валют норм Також додам, що через тг-бота не прям дуже зручно, зате поповнення відбувається дуже швидко в USDC в SOL мережі завжди на одну адресуА картками від: вайтбіт, метамаск, tria та іншими ще не користувався, але протестую. Можливо десь схован скритий гемПишіть про ваш досвід
👁 5,760 25-10-27 16:46
СТЕЙБЛИ - ПОВИНІ - ПРАЦЮВАТИстейкінги, сейли, DeFi пули - завжди виборочно обирайте, диверсифікуйте позиції і давайте вашим стейблам працювати, а не лежати без ділаактуальні варіанти пасивної дохідності із проектом almanak - alUSD Almanak / YT-alUSD Pendle / LP alUSD Pendle / Curve LPs (скрін)команда алманак прям обіцяє прям рве жопу що ТГЕ відбудеться у Q4 цього року. На легіоні вже проходив сейл по оцінці $90кк FDV, і перепідписка більше ніж х4АЛЕ завдяки цим пулам які дають пасивну дохідність, ми також можемо фармити дроп за нижчою оцінкою ніж була в сейлідетальна РоЗбЛяДоВкА:- заходимо на almanak і конектимо гаманець- переходимо у пул "Autonomous Liquidity USD" alUSD- депозитимо USDC в мережі ETH (апрувнуться протягом доби)далі у нас є вибір: 1) Залишаємо alUSD на almanak і отримуємо ~13% APY на стейбли + х1 фарм поінтів2) Переходимо на пул YT-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "YT alUSD", повністю спалюємо свою позицію, але отримуємо ~15% APY + фармимо x5 поінтів, в результаті чого дроп вийде по $40кк FDV3) Переходимо на пул SY-alUSD Pendle, обмінуємо alUSD на "LP alUSD", отримуємо ~12% APY + x1.5 фарм поінтів4) Переходимо на пул alUSD Curve, надаємо LP (використовуючи alUSD + USDC; або щось одне), далі стейкаємо LP токени, і отримуємо підвищений APY + x3 фарм поінтівя депнув 2к, чекаю поки апрувнуться, і далі надам ліквідність на Curve й там же буду стейкати LP alUSD токени правда я зайшов не на ранній стадії, бо це зараз почався 3-етап фінальної фази "Points Season 1", але думаю не сильно страшно. Також відомо що 1 Point = 1 Tokenі трохи про сам алманак як про проект - це щось типу cursor (прогери зрозуміють), але націлений на DeFi. Простими словами, суміш AI-агентів для розробки софтів під аналіз складних фін рішень. Зібрали ~$13кк від HashKey та інших!!! -> про ризики alUSD Almanak читаємо ТУТ; пояснення за YT-токени Pendle - ТИЦ; а як працює almanak вказано в СТАТТІ <-
👁 5,250 25-10-13 19:04
корм "+ % на сайз" продовжується наступний сейл в який я по максимуму заноситиму лікву - моментум на бідлпад (старт 22.10)минулі сейли на бідлпад - $FF x12 (пост); $BARD x3 (пост); і тд, профітитільки в цей раз все більш цікавіше:у нас є 2 опції: зайти у звичайному форматі по $350кк фдв і лімітом макс $2к заносу на 1 акк / або ж по $250кк фдв і з більшим лімітом на аккскріни до поста - інструкція до другої опції, яка більш вигідніша і принесе більше профітумаєте sui гаманець -> на бідлпад заходите у вкладку "HODL" -> там конектите суі гаманець і переходите по посиланню на моментум -> обираєте один із пулів і заносите лікву в sui (бажано від $3к) через той же гаманець. Снепшот 25 числа після снепшоту виводите лікву із моментума і юзаєте її для участі в сейлі на бідлпад, якщо пройшли як у першій так і у другій опції всі акаунти будуть проходити перевірку на сибіла (тобто усі не пройдуть), АЛЕ, якщо у вас проходить акаунт через який ви брали участь у "HODL" - ви заходите по вигіднішним умовам і з більшим лімітом на аккпо ідеї не обов'язково тримати лікву вже, можна тільки перед снепшотом. Але чи не вплине це на проходку? Хз ще є теорія, що активні старі гаманці дають кращу проходку ніж нові без транзакційІ РЕКОМЕНДАЦІЯ ПО БЕЗПЕЦІ - тримати акаунти тільки на ручних дропах. Аби бути готовим до ситуації якщо бідлпад проситиме реверіф
👁 5,120 25-09-28 23:50
сюди улетять мої грошісорі шо так пізно, але я сьогодні катав шари, куштував грузинську кухню і гуляв по руфтопувже в наступні дні відбудеться сейл із справді гарним РР. Потенціал на +десятки % - ікси, а можливий мінус значно менший $200кк фдв; 100% разлок на тге; тге - орієнтовно жовтень; тренд на сейли присутній (бідлпад - привіт); гарний ринок, багато токенів на лістингах перформять; сам проект - точно не шлак (більше інфо щодо проекту ТУТ)Інструкція для чайників як взяти участь:- створюємо акаунт на легіон- проходимо КУС- МАКСИМАЛЬНО і красиво заповнюємо свій профіль - під'єднуємо усі свої активні і прокачані соцмережі + старі мейн гаманці різних мереж це все потрібно для вашого score, який формується судячи з кількості та унікальності вашої активності, і який впливатиме на проходку в першій фазі далі 29-30 числа подаємо заявки на конкретну суму алоки в $, і до цього потрібно депнути usdc в ефірі на внутрішній гаманець акаунту + eth для газу! Гаманець можна собі імпортувати (знайдете у вкладці "Wallet")далі, десь через добу будуть рези. У кого буде високий score - тих проект відбере і дасть змогу викупити алоку (на це виділено 40% від збору всього сейлу)інші 60% суми збору - фкфс етап який пройде одночасно на легіон + на біржі кракен 1 числа (там вже score неважливий)я буду вибивати гарант алоку на нормальну суму, але якщо із цим не піде, залітатиму в фкфс етап
👁 4,810 25-08-25 01:06
блін раніше не закинув вам, фомо, тепер закину вночі..коротше, ще вчора вночі я луданув на $2к сюди, десь по 0.009 (зараз вже +30%). Так так ні ні ! Зараз самі хаї, якщо хтось вирішить заходити то або поступово або чекайте діпки і кращої твхщіток на бейз, суть в тому що сам БРАЯН АРМСТРОНГ (СЕО КОІНБЕЙС) купив цей щіток і зробив твіт про свою купівлю. І сьогодні він знову його згадав реальна мкапа сильно нижча ніж та, що вказана на дексскрінері. Сам бейс як мережа - ахуєна для мемів, але все відбувається повільніше ніж в тій ж солані історія чимось нагадує CZ і $TST, але, CZ і Браян зовсім різні персонажі в крипто грі, єдине що поєднює - медійність і причетність до великих бірж. Тому тяжко оцінювати що можна очікувати (і чи взагалі розкачають цю історію)щіток є щіток, засаджуватися точно не треба, але особисто для мене зараз норм виглядає щоб похолдити в середній строк. Продавати в +30% не збираюсябля тільки спробуйте написати що це реклама.., браян армстронг навряд чи купував би у мене рекламу))
👁 5,780 25-07-26 13:59
хто там зараз досі фармить поінти в бінанс альфі:- додаєте в etherbot гаманець 0x73d8bd54f7cf5fab43fe4ef40a62d390644946db- прописуєте команду /wallets і обираєте цей тільки що доданий гаманець- відкриваєте фільтри, ставите тип транзакцій "вхідні" і вартість Tx ">= $1.00M"це гаманець бінанс альфи, на який надходять токени для виплати турнірів і дропівколи надходить транзакція поповнення - це означає, що або незабаром буде дроп цього токену, або незабаром буде виплата з турніру, якщо цей токен був на турнірі який нещодавно закінчився (при умовах, що сума більше $1кк)як сьогодні зранку, поповнили на $3кк в токені $CROSS, і це якраз та сума, пул який був виділений на один із останніх турнірів який закінчився. Після цього сопля вниз, і потім ще вниз коли почали роздавати ревардикоротше, для тих хто досі фармить поінти раджу так зробити, будете одразу знати про найближчі виплати з турнірів або нові дропи, і на цьому можна пробувати фліпати на шортах (але краще заздалегідь брати шорт під виплати жирних турнірів)
👁 3,780 25-07-25 16:53
Ви би знали який це крінж фоткатися на превʼю для відео, пздц)Суто база для тих, хто робить чи планує робити ютуб для медійки і залучення трафіка:1) не сподівайтеся на швидкий результат. Це має бути регулярна робота впродовж кількох років2) яким би ваше відео не було цікавим та з ахуєним монтажем - якщо прев’ю не привабливе, відео дивитися не будуть. І навпаки, якщо прев'ю з клікбейтом, але відео не цікаве - буде низька середня тривалість перегляду, і відео не просуватиметься 3) обов'язкова максимальна оптимізація відео при публікації: теги, хештеги, опис, байт назва + в допомогу розширення vidIQ. Можна аналізувати чужі успішні відео по вашій темі, дивитися які в них були використані теги 4) для кращої конверсії в телеграм канал, обов'язково має бути тригер або байт зайти в нього. Наприклад: "усі посилання будуть в тг каналі..", або ж "продовження в тг каналі".., чи "а як це зробити я розповів в тг каналі..". І бажано щоб згадка про канал була ще на початкупо свому досвіду скажу, трафік з ютуба - один із найкращих трафіків що може бути. Це чиста, активна і платоспроможна аудиторія, яка надовго залишається в каналі і переходить по рефкамтакож топ - це органіка (репости, сарафане радіо, нативні теги каналу у своїх фрішних проектах як у мене тут, і тому подібне)