Fuente
A.k.a Pifagor | ура! продам в -400, а не в -1500кілька місяців тому я робив пост про ф...
4 900 Vistas/Alcance
2025-05-22 17:30
Mensaje №3304
ура! продам в -400, а не в -1500кілька місяців тому я робив пост про фарм $SOSO в сосовалуе, за стейкінг індекса MAG7 (який включає топ-7 токенів)далі ринок наєбнувся, наєбнувся, і ще раз наєбнувся. По індексу малювало -50%, фарм нічого не окупив, і я тоді вирішив його далі стейкати і чекати відновлення ринку (тут писав)так і відбулося. Тому, якщо хтось також стейкав, можливо зараз гарний час щоб вийтиДРОП: 26 числа о 15:00, 30кк токенів (~15кк$). Минулий раз у нас вийшов дуже смачний шорт під дроп. В цей раз також було б цікаво спробувати, але нажаль, зараз ф'ючі є тільки на помийній біржі weex, де у вас можуть спиздити гроші за плюсовий пнл > ПРО ETHEREAL (перший пост): команда проекта зробила анонс щодо подальших дій - твіт, ну і як зрозуміло, це затягнеться на набагато довше ніж очікувалося) Я вивів стейбли, поінти залишаться> ПРО ПИВО (пост): я встиг закинути свої 3 солани в перші 5к солан, за що буде бонус +50%. Нехай дадуть х2 і я буду задоволений! Якщо ви не кидали - вже не варто