Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✨️абищо✨️
Añadido 06 dic. 2025

✨️абищо✨️

@abyscho
Número de suscriptores: 577
Fotos: 18,000
Videos: 1,230
Enlaces: 2,100
Descripción:
класика, журба, смішинки, музичне, пізнавальне, фільмове. за мову окупанта - бан і вроки володарка (не)абичого: @postfactumpostmortem

👥 Número de suscriptores

577
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +8

👁️ Vistas promedio por mensaje

117
Promedio/Día:: 167
Promedio/Tiempo:: 115
ERR: 20.28%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 0
Promedio semanal: 6.4
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

✨️абищо✨️ 2026-05-07
✙абищо✙ 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 148 26-02-12 17:26
Думали втриматись але таки написали довгий пост про те, що МОК таки дискваліфікував українського скелетоніста Владислава Гераскевича з Зимової Олімпіади. Для тих, хто тільки прийшов з роботи і не розуміє що несеться. Олімпійський комітет зробив це так і не змігши чітко сформулювати, що ж Владислав порушив. Іронічно, що його «Шолом пам’яті» не виголошував жодних політичних гасел, лише вшановував загиблих українських спортсменів. Зате рішення МОК цілком політично заангажоване.Президентка МОК Керсті Ковентрі вийшла з начебто заплаканими очима і послалася в причині заборони, в тому числі на те, що якісь неназвані спортсмени просили «зберегти певні зони – ігрове поле, подіум та Олімпійське селище – безпечними зонами».Оскільки єдині люди, в яких українець може викликати якесь відчуття небезпеки, – це росіяни, то висновок очевидний. Бояться і бісяться «нейтральні» російські спортсмени. Бояться шолому з мовчазними портретами. Отже, Владислав, хоч і скелетоніст, а не біатлоніст, втрапив точно в ціль.Після кількох годин гнилих помідорів з усього світу МОК зрозумів, що щось треба робити, і, «зважаючи на реакцію», пом’якшив покарання Гераскевичу, щоб він міг залишитись на Олімпійських іграх «як акредитована особа». Чи пом’якшило це реакцію – питання риторичне. Поки Владислав отримує підтримку з усього світу, сторінки МОК та окремих діячів звідти катаються на шакалячому експресі й ледве встигають приховувати коментарі.Навіть міжнародні спортивні оглядачі, зазвичай доволі індиферентні, виступили на підтримку Гераскевича.Ковентрі скаржилася, що в неї був «дуже емоційний ранок», схоже, що її чекає такий же вечір. Позиція Владислава змусила людей з усього світу звернути увагу і на інші цікаві речі.Наприклад, офіційна сторінка Олімпіади в Х назвала тайванського фігуриста Юй-Сян Лі фігуристом з «Китайського Тайпею».Джаред Файрстоун, спортсмен від Ізраїлю, вийшов на церемонію відкриття Ігор-2026 у кіпі, на якій були вказані імена 11 ізраїльських спортсменів і тренерів, убитих терористами на Олімпіаді-1972. До нього у МОК не виникло жодних питань.Офіційний магазин Ігор продає мерч із символікою Берлінської Олімпіади 1936 року, при тому що сам МОК назвав ці Ігри «помилкою». Крім Олімпіади-1936 у свастиках, згадали їм і Олімпіаду-1980, де ніхто не називав політикою циклопічного розміру портрети Леніна на трибунах та інший московський антураж.Згадали і всі ігри, на яких країни-агресори чи порушники прав просто не допускалися до Олімпіади – без жодних «нейтральних» спортсменів.МОК не поза «політикою», як би не намагалися вони натягнути це правило на вшанування загиблих. МОК проти того, що змушує нервувати російських хазяїв. Адже з часів СРСР росіяни порозумнішали і, замість вливати гроші у тренування спортсменів, вливають їх тепер напряму в кишені голів міжнародних організацій.Дискваліфікація не сильно «спрацювала», бо Гераскевич уже став символом боротьби проти цієї ганьби.Як влучно сказав сам Владислав: «Сьогодні ми заплатили ціну за нашу гідність. Я відстоював пам’ять наших спортсменів – вони цього заслуговують. Є речі важливіші за медалі».«Шолом пам'яті» спортсмен планує виставити на аукціон, щоб зібрати кошти для ЗСУ.🪓Демократична Сокира🪓
👁 85 26-01-17 15:05
Цей час мав настати і тепер я збираю на потреби свого підрозділу. Розчехляйте гаманці, підписники ЗБІР ПІХОТИНЦЯМ 🇺🇦Прошу підтримати збір мого підрозділу спрямованого для покращення становища ПІХОТИ на полі бою, а також покращення нашої логістики, шляхом відремонтованих квадроциклів, які кожного дня вивозять ПІХОТІ забезпечення. НА ЩО БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ КОШТИ- ТЕРМОНОСКИ З ПІДІГРІВОМ - ⁠РЕМОНТ 2 КВАДРОЦИКЛІВ- ⁠ВИДОВЖЕННІ АНТЕНИ ДО РАДІОСТАНЦІЙ ТА ПАВУКИ(щоб піхотинець не вилазив з укриття для підтримання звʼязку) - ⁠ВІДЕОКАМЕРИ ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ З УКРИТТЯ. - ⁠ПАВЕРБАНКИ - ⁠ПЕРЕХІДНИКИ ДЛЯ ФПВ БАТОК ‼️РОЗІГРАШ‼️БЕРИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ 3-Х ПРИЗІВ, А САМЕ:ЗА ДОНАТ ВІД 150 ГРН - КАЦАПСЬКА ФПВ КВН. ЗА ДОНАТ ВІД 200 ГРН - ТРОФЕЙНИЙ МАГАЗИН ВІД АК-12ЗА ДОНАТ ВІД 300 ГРН - ТУБУС ВІД ГРАНАТОМЕТА. (Якщо приймаєте участь, то вказуйте будь-які свої контактні данні, або нікнейм або номер телефону) 📌ЦІЛЬ ЗБОРУ: 150.000 грн. 📌НОМЕР КАРТИ БАНКУ: 4874 1000 2310 1903📌Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8Jhjg127mc ПІХОТА буде дуже вдячна вам за допомогу і я особисто також. Прошу кожного зробити репост. Кожен донат, та Ваша підтримка наближає нас до мети — знищити ворога. Дякую кожному, хто не втомлюється допомагати та підтримувати 🫡🤝
👁 101 26-01-07 17:02
Пару років тому Саша (яку я не можу знайти у фб), розповіла мені про доньку головного художника УНР Георгія Нарбута — корифейку балету Австралії Марину Березовську. Я тоді подумала: «Ого, яка історія», і, на жаль, нічого з цим не зробила.Десь перед Новим роком я знову згадала Березовську, вже в контексті: «Це ж історія, про яку треба писати книжки» в іншій розмові. І вже цього року згадала втретє, бо задивилася на балет на виставці Сержа Лифаря. Я щиро радію, що Дарія Гірна розповіла цю історію у відео, розшукала онуку Марини Березовської — Івонн Коллінз — та її учениць Аліду Сіґал і Керен Баркер-Роджерс, які надали унікальні фото й відео, що раніше ніде не публікувалися. Ви взагалі розумієте, наскільки це крута й складна робота?Дарія пише, що у випуску є зворушливі кадри приїзду Березовської в Україну після 50 років розлуки з братом художником Данилом Нарбутом.Я не надто добре орієнтуюся в балеті, але ми всі розуміємо, який величезний вплив на цю сферу намагалася (і намагається) мати росія, часто знищуючи або привласнюючи українське. Через це сьогодні майже ніхто не може чітко говорити про «українську школу балету».Марина Березовська разом з росіянкою Кірою Буслав (на її запрошення) заснували відому балетну компанію — West Australian Ballet. Хоч компанію вони запускали разом і ділили обов’язки та постановки навпіл, бренд, який успішно гастролює й досі, чомусь асоціюється лише з росіянкою. Ім’я Березовської в історії Західноавстралійського балету не фігурує ані на офіційному сайті, ані в міському музеї.Більше читайте у Дарії на сторінці й обов’язково подивіться фільм. І друзям, подругам дайте посилання.
👁 167 26-01-01 00:20
2й сезон твін пікс успішно завершено.1. яструб - охуєнний🥵2. спершу(десь 1,5 сезони) мені не складалась логіка ніяк, але виявилось, що твін пікс - середньостатистичне село/містечко нічим не відрізняється від наших, пф3. СЛАВА ВСІМ БОГАМ що я не дивилась його років 10 тому, бо отримала б інфаркт сраки від останнього епізоду і світлових ефектів, але в 90х можна було дозволити не ставити застороги для епілептиків4. у американців дуже дивне уявлення про галоперидол або ж у них якийсь був інший галоперидол, ніж у нас5. всі появи Лінча - просто кайф, обожнюю 6. вперше на моїй пам'яті(хіба що після "шкіра в якій я живу") абсолютно мразотний персонаж отримав таке ж мразотне життя, як і мав би. ого. йдеться про лео. я тішилась кожну секунду того, як містер божевільний його гнобив і сподіваюсь, що ті павуки його ззіли🥰🥰🥰7. всі дуже красиві!летіла сова подовж села долетіла до броду та бульк у воду а мисливець ішов ту сову знайшов узяв додому поклав проти сонця на солому щоб сушилась летіла сова подовж села долетіла до броду та бульк у воду а мисливець ішов ту сову знайшов узяв додому поклав проти сонця на солому щоб сушилась летіла сова подовж села долетіла до броду та бульк у воду а мисливець ішов ту сову знайшов узяв додому поклав на солому щоб сушиласьале мисливець не знав, що сови не те, чим здаються😈
👁 121 25-12-19 23:39
ДРУЗІ! ПОТРІБНА ПОРАДА! Мій хороший знайомий - ветеран потрапив в біду, і може лишитись на вулиці. Він взяв дуже давно квартиру в кредит в Укргазбанку (нажаль, валютний) і взяв його тоді, коли житло коштувало максимально дорого. Якийсь час все було нормально. Але під час падіння гривні, яке почалось ще в 14му - знайомий продовжував сплачувати борги, але самі відсотки вже оплатити не зміг. Тому що і ціна і відсотки були зафіксовані в доларі, а його дохід був авжеж в гривні. Банк почав судовий процес з ним до початку повномасштабної війни. Знайомий мобілізувався в 22му році і був нещодавно списаний в звязку з важкими хворобами, набутими під час служби. Ні посвідка УБД, ні набуті хвороби не цікавлять банк. Скоро буде черговий суд, який скоріш за все буде останнім. І адвокат не має втішних новин. Людина виплатила біля 120 000 доларів (!!) вже за саму квартиру, але оскільки відсотки виплачені не в повній мірі - його єдина квартира буде відчужена і він ризикує лишитись хворий і не зовсім дієздатний буквально без даху над головою, разом зі своєю дівчиною - біженкою з Сєверодонецька. Можливо хтось з вас знає непоганих адвокатів для УБД - буду дуже вдячний за пораду/репост.