Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Житомир - Завжди ОК
Añadido 14 jul. 2024

Житомир - Завжди ОК

@ZhytomyrOK
Número de suscriptores: 1 072
Fotos: 53,200
Videos: 23,300
Enlaces: 3,500
Descripción:
Завжди у центрі подій: 🚀 Інформування під час повітряних тривог; 🗞️ Новини, які стали історією; 📊 Розбір з експертами; 🎥 Робота наших військових; 🔥 Цікаві факти; 🧷 Анонси. Зв'язок, співпраця: ✍️Телеграм: @zt_ok 📨Скринька: [email protected]

👥 Número de suscriptores

1 072
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

230
Promedio/Día:: 173
Promedio/Tiempo:: 241
ERR: 21.46%

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 16
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 163 26-01-27 11:04
Провів селектор по ситуації в областях та громадах. Міністерство оборони України, командування Повітряних сил і регіональна влада аналізують обставини удару по Одесі: 52 російські дрони загалом було, і значна частина – фактично проти центральної частини Одеси, поруч із «Привозом». Більшість дронів вдалося збити, але, на жаль, були і влучання в місті, також і на Одещині. Зараз триває рятувальна операція, розбір завалів, усі необхідні сили задіяні. Були доповіді по ситуації в Харкові та області після обстрілу російської РСЗВ. Було влучання по енергетичному обʼєкту – є значні пошкодження. Відновлювальні роботи тривають безперервно. Дякую всім залученим фахівцям ДСНС України, Укренерго, Харківобленерго. Окремо розібрали ситуацію в Києві. Станом на сьогоднішній ранок досі без опалення 926 будинків у кількох районах на лівому березі столиці. Міністерство енергетики й Міністерство внутрішніх справ залучають додаткові генератори. Резерви з усієї України задіяні для допомоги столиці. Були доповіді також по ситуації на Київщині та в Запоріжжі. Важливо, що вся країна зараз обʼєднана для того, щоб стабілізувати ситуацію і забезпечити стійкість нашої держави. Дякую всім, хто працює заради України та українців!
👁 274 26-01-22 10:34
⚡️ Брифінг першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова щодо ситуації в енергосистемі станом на 22 січня➡️ Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Ремонтні бригади енергетиків та працівників теплокомуненерго працюють безперервно над ліквідацією наслідків постійних атак росії на нашу енергетичну інфраструктуру.➡️ Внаслідок нічної атаки ворога на ранок знеструмлені споживачі на Одещині, Харківщині та у Запорізькій області. Аварійно-відновлювальні роботи розпочаті скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація.➡️ У Києві та області ситуація залишається складною. Над відновленням світла та тепла у столиці працюють понад 160 бригад. Частково стабілізовано роботу теплогенерації, на критичних об’єктах задіяні генератори, розгорнуті пункти допомоги ДСНС.➡️ Оператори систем розподілу у Києві та області продовжують застосовувати мережеві обмеження. Як і в попередні тижні, мережеві обмеження зберігаються і на Одещині. ➡️ У більшості регіонів у зв’язку з перевантаженням обладнання в умовах високого рівня споживання вимушено застосовуються аварійні відключення. Повернення до прогнозованих погодинних графіків відключень відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі.➡️ Через складні погодні умови знеструмлено 11 населених пунктів на Полтавщині, ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.➡️ У зв’язку з масованими атаками російської федерації в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації.➡️ Перший заступник Міністра подякував усім службам, які в надскладних умовах цілодобово працюють над поверненням світла та тепла в оселі українців.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу першого заступника Міністра енергетики України Артема Некрасова.
👁 160 26-01-20 11:18
Доповідали наші представники – з делегації України, яка працювала в Америці з командою Президента Сполучених Штатів цими днями, та дипломати, які зараз перебувають у Давосі. Сьогоднішній російський удар та його наслідки очевидно окреслюють пріоритети: передусім потрібне посилення нашої ППО та відновлення після ударів, реальна координація на місцях та з партнерами. Значна кількість російської балістики, також крилаті ракети, і доволі свіжі – після виробництва вже в цьому році. Тобто Росія, на жаль, іще має способи обійти санкції світу та отримати критичні компоненти, без яких просто не було б таких російських ракет. Самостійно російська держава не має здатності виробляти ту зброю, яку застосовує проти України, проти нашої енергетики, та якою погрожує іншим країнам. І це відбувається на тлі намагань світу, передусім Сполучених Штатів, активізувати дипломатію. Росія зневажає відповідні намагання. Зараз у Києві, у багатьох інших наших містах і громадах – масштабні відключення електрики. Тільки в столиці після російського удару більш ніж 5600 багатоквартирних будинків без тепла. Ремонтні бригади, всі наші енергетичні компанії, державні підприємства, комунальні служби працюватимуть цілодобово, щоб стабілізувати ситуацію. Так само активно та ефективно мають працювати всі наші дипломати, всі наші представники, щоб в України було достатньо ракет для ППО. Напередодні зайшли в Україну один пакет для «петріотів» та один пакет для «насамсів», і це суттєво допомогло. Якби постачання запізнилося ще хоча б на добу, наслідки удару були б значно критичніші. Ми не маємо права втрачати жодної доби та жодної можливості посилити Україну, прискорити відновлення для наших людей. Україна готова до зустрічей з усіма партнерами, якщо це зустрічі, які допомагають захисту життя та гарантуванню безпеки, якщо це зустрічі, які реально працюють. Наша команда підготувала все необхідне, щоб ми могли підписати, зокрема з Америкою, документи щодо гарантій безпеки та відновлення України. Це має бути історичним результатом, оскільки найбільша війна після Другої світової – саме у Європі. Глобально важливо закінчити цю війну. Ми все робимо для цього. Ми готові до змістовної роботи і з європейськими партнерами. Якщо зустрічі в Давосі можуть дати більше захисту реальних людей, реальних міст і сіл в Україні, Україна буде в Давосі. Якщо партнери не готові, усі представники України повинні зосередитися на конкретних речах, які допомагають нашій державі, нашим громадянам. Перше – ракети для ППО. Друге – енергетичне обладнання для відновлення. Третє – пакети підтримки, які допоможуть фронту й нашим громадам. Кожен український посадовець, усі наші представники повинні зараз демонструвати результати – бути зі своєю державою, зі своїм народом, виконувати свої завдання. Дякую всім, хто з Україною! Слава Україні!
👁 153 26-01-18 08:54
Дякую всім нашим людям, усім ремонтним бригадам, які цілодобово працюють над відновленням енергетики після російських ударів. У кожному місті, у кожній громаді в складних погодних умовах ви повертаєте світло, тепло, водопостачання. Це надважка робота, але саме вона додає внутрішньої стійкості нашій країні, яка підтримує й наші позиції в дипломатії. Непростою залишається ситуація в енергосистемі, але робимо все, щоб якнайшвидше все відновити. І протягом сьогоднішньої ночі було понад 200 ударних дронів. Під ударом перебували Сумщина, Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Хмельниччина та Одещина. Постраждали десятки людей, зокрема й дитина. Станом на зараз відомо, що двоє людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Всього за цей тиждень було більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. Саме тому Україні досі потрібно більше захисту, передусім більше ракет до систем ППО. Якщо Росія умисно затягує дипломатичний процес, то реакція світу має бути рішучою: більше допомоги Україні та більше тиску на агресора. Дякую всім партнерам, які зараз із нами, які готові допомагати захищати життя й посилювати Україну, разом працювати над відновленням безпеки.
👁 131 26-01-14 10:58
Тимошенко про обшуки: "Востаннє так діяли за Януковича"Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відреагувала на обшуки у партійному офісі політичної сили та назвала його політичним тиском.Про це Тимошенко повідомила у дописі на своїй сторінці у соцмережах.За її словами, обшуки тривали всю ніч і відбувалися без пред’явлення процесуальних документів.«Понад тридцять озброєних до зубів чоловіків без предʼявлення будь-яких документів фактично захопили будівлю та взяли у заручники співробітників. Востаннє таким чином до нас вривалися штурмовики Януковича під час Революції Гідності. Але тоді вони хоч прикривали своє вторгнення якимось папірцем з ручного Печерського суду… Зараз же не було й цього», - написала Юлія Тимошенко.Тимошенко також заявила, що під час обшуку правоохоронці не виявили жодних доказів правопорушень, однак вилучили її робочі телефони, парламентські документи та особисті заощадження.Лідерка «Батьківщини» категорично відкинула звинувачення, які з’явилися напередодні у публічному просторі, та назвала ситуацію політичним переслідуванням. Вона також пов’язала події з можливим наближенням виборчої кампанії. Раніше Юлія Тимошенко публічно критикувала діяльність НАБУ, зокрема заявляла про необхідність реформування антикорупційних органів та перегляду підходів до їхньої роботи.
👁 114 26-01-07 10:04
На Житомирщині судитимуть військового бухгалтера, який привласнив понад 800 тис. грн із зарплатного фонду🔹 Працівники ДБР за сприяння СБУ завершили досудове розслідування щодо бухгалтера однієї з військових частин Житомирщини, який спрямував незаконні виплати собі на картку.🔹 Обвинувальний акт направлено до суду.🔹 Встановлено, що протягом 7 місяців бухгалтер оформлював додаткові виплати одному із бійців, на які той не мав законного права. Проте, замість військового кошти одержував сам фінансист на власний банківський рахунок. Це дозволило йому протиправно отримати 800 тис. грн.🔹 У серпні 2025 року злочин викрили й посадовцю було повідомлено про підозру.🔹 Наразі свою провину він повністю визнав та вже відшкодував державі частину завданих збитків. За рішенням командування, військового перевели на службу у бойовий підрозділ.🔹 Він обвинувачується у привласненні майна, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та складанні підроблених документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 358 КК України).🔹 Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.🔹 Процесуальне керівництво здійснює Житомирська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.
👁 297 25-12-31 18:52
Прийдешній Новий рік завжди асоціюється з чистою сторінкою, але ми не можемо не озирнутися назад. 2025 рік був по-справжньому важким: постійні тривожні новини, втрати, економічні труднощі, невпевненість у завтрашньому дні, нові хвилі небезпек та випробувань для країни і кожної родини окремо. Ми жили під заголовками про чергові обстріли, політичні кризи, підвищення цін, людський біль і несправедливість, які, здавалося, не закінчуються. Занадто багато сліз, тривог і безсонних ночей подарував нам цей рік.Але попри все ми тримаємось. Ми навчилися цінувати прості речі: голос рідних у телефоні, можливість обійняти близьку людину, тихий ранок без сирен. Ми стали сильнішими, дорослішими, уважнішими один до одного. Ми продовжуємо працювати, любити, допомагати, мріяти і вірити, навіть тоді, коли світ здається темним.Нехай Новий 2026 рік принесе більше світла, ніж тіні. Нехай у наших домівках буде тепло, у серцях — спокій, а в країні — мир. Бажаємо здоров’я, сил і витримки, щоб подолати все, що ще попереду, і мудрості — цінувати кожну мить. Нехай здійснюються хороше, а погане залишиться у минулому разом із 2025-м.З прийдешнім Новим роком! Нехай він стане роком надії, відновлення і добрих новин. Бережімо себе і тих, кого любимо.З повагою, Житомир - Завжди ОК ❤️🫂
👁 184 25-12-25 19:15
Сьогодні теж активний наш день – день нашої дипломатії, і були важливі розмови. Патріарх Варфоломій – я вдячний за привітання України та всіх українців з Різдвом. А також за чітку підтримку справжніх цінностей – цінностей миру та поваги до людського життя, до захисту життя. Сьогодні ж практично годину говорили з представниками Президента Сполучених Штатів Америки – говорили зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером. І це була справді хороша розмова: багато деталей, є хороші ідеї, ми їх обговорили. Є деякі наші нові ідеї, як наблизити реальний мир, і це стосується форматів, це стосується зустрічей, безумовно, таймінгу. Сьогодні Рустем Умєров ще буде говорити з американською командою. Важливо, якщо в нас вийде організувати те, про що ми говорили сьогодні. І вже готові деякі документи. Я бачу, що вони готові майже повністю – деякі документи готові. Звісно, щодо сенсативних питань ще треба попрацювати. Але ми разом з американською командою розуміємо, як це все забезпечити. Найближчі тижні теж можуть бути інтенсивними. Дякую, Америко! І дякую всім, хто продовжує свій тиск на Росію заради того, щоб там зрозуміли на сто відсотків, що затягування війни буде мати жорсткі наслідки для них – для Росії.
👁 202 25-12-19 18:19
Пам’ятаєте виступ Валерія Залужного на 1+1, який ще 3 лютого з посмішкою пояснював, що хоч росіяни й накопичують війська, але це, мовляв, «лише залякування», і війни не буде? А ще заспокоював мешканців прикордонних областей: не хвилюйтесь, усе під контролем, не піддавайтесь паніці.Ну так, всього за кілька тижнів після цього «заспокоєння» ракети полетіли, танки пішли, прикордонні регіони отримали «війни не буде» у вигляді колон, що пруть через кордон. Виходить, «геніальний стратег» не такий уже й геніальний. Він бачив накопичення ворожих сил, але голосно говорив, що це просто шоу. А люди вірили головкому на слово, думали, що той захистить, що Чонгар на замку, що це лише шантаж і «переговорний тиск». А виявилось, що нам всім відверто брехали, і за цю брехню ми заплатили дуже велику ціну.Тому коли сьогодні нам малюють із Залужного ікону: мудрий стратег, безпомилковий командир, легенда – треба розуміти, що це вже пішли політичні ігрища, де людям знову намагаються вимити мізки й нав’язати чергового «рятівника»
👁 147 25-12-18 17:11
На щиті повернувся Герой... 🕯️КОРОЛЬЧУК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ29.07.1969 — 12.12. 2025рр.Із глибоким болем і скорботою повідомляємо про смерть Воїна-Захисника Корольчука Олександра Івановича, який помер від важких поранень, отриманих під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.Олександр Іванович народився 29 липня 1969р. у селі Нова Радча на Житомирщині. Навчався у Новорадчанській ЗОШ, де закінчив 10 класів. У 1986–1987 роках здобув фахову освіту в Житомирському СПТУ №14, отримавши професію водія автомобілів із навичками слюсаря. У 1988–1990 роках проходив строкову військову службу.Із дитинства він був щирим, добрим і працьовитим хлопцем, допомагав батькам. Завжди ввічливий, виважений — таким його пам’ятають усі, хто знав.Любив футбол, захоплювався шахами, брав участь у шахових олімпіадах. Гарно танцював, був веселим, винахідливим, умів щиро радіти життю та дарувати цю радість іншим. Безмежно любив природу, рідний край, цінував працю на землі, любив «тихе полювання» та щедрі дари лісу. Мав велике серце й особливу любов до тварин.Чорнобильська катастрофа внесла свої корективи в його долю, після якої Олександр Іванович пов’язав своє життя з торгівельним флотом. У 2014 році закінчив Київську державну академію водного транспорту, здобувши кваліфікацію інженера суднової енергетики. Та де б він не працював, його серце завжди залишалося з рідним селом. Він мріяв розвивати й розбудовувати рідний край, примножувати його добробут і процвітання.У 2020 році, з початком пандемії, був змушений залишити улюблену справу - торговий флот, якому віддав майже двадцять років життя і віднайшов себе вже не в морі, у на автошляхах, продовжуючи ходити у рейси - цього разу як водій пасажирських перевезень.Олександр Іванович був люблячим батьком. Він мріяв виростити своїх синів щасливими, успішними, самодостатніми на рідній землі. Із початком повномасштабного вторгнення рф, коли рідне село опинилося під окупацією, Олександр Іванович переїхав до Житомира та активно долучився до оборони області, будівництва захисних споруд і допомоги громаді.У квітні 2025 року був зарахований до лав ЗСУ та брав участь у бойових діях з оборони Харківщини.28 листопада 2025 року під час виконання бойового завдання він отримав важкі поранення. 12 грудня 2025 року серце Героя зупинилося...У вічній скорботі — сини, рідні та близькі, друзі й бойові побратими.Світла пам’ять і вічна слава Герою!Слава, честь і шана Захиснику України!