Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Житомир - Завжди ОК
Añadido 14 jul. 2024

Житомир - Завжди ОК

@ZhytomyrOK
Número de suscriptores: 1 072
Fotos: 53,200
Videos: 23,300
Enlaces: 3,500
Descripción:
Завжди у центрі подій: 🚀 Інформування під час повітряних тривог; 🗞️ Новини, які стали історією; 📊 Розбір з експертами; 🎥 Робота наших військових; 🔥 Цікаві факти; 🧷 Анонси. Зв'язок, співпраця: ✍️Телеграм: @zt_ok 📨Скринька: [email protected]
Fuente

Житомир - Завжди ОК | Україна бере участь у всіх форматах взаємодії з партнерами заради біль...

Logotipo de la comunidad de telegram - Житомир - Завжди ОК Житомир - Завжди ОК @ZhytomyrOK
255 Vistas/Alcance 2026-04-02 17:47 Mensaje №121432
Україна бере участь у всіх форматах взаємодії з партнерами заради більшої безпеки та більшої нашої спільної сили. Ми продовжуємо працювати зараз із країнами, які перебувають під ударами іранського режиму. Є нові домовленості, Україна ще більше буде представлена в нових безпекових форматах. Це точно посилить можливості нашого експорту і український оборонний потенціал. Рустем Умєров завтра детально доповідатиме по цій роботі за цей тиждень – по кожній країні, від Затоки до Туреччини. А міністр закордонних справ України Андрій Сибіга сьогодні взяв участь у спільному форматі з європейцями та іншими партнерами по ситуації в Ормузькій протоці, по тих проблемах, які є зі свободою мореплавства, це важливо загалом для глобального стану справ і глобальної безпеки. Україна має відповідну експертизу – щодо морських шляхів – щодо захисту та відновлення руху. І якщо партнери будуть готові діяти, ми розглянемо, як ми можемо їх посилити, як ми зможемо додати нашої експертизи, знання та технологічного потенціалу. Зараз неможливо уявити реальну безпеку без України. Я дякую всім, хто це розуміє. Дякую всім, із ким уже працюємо ми разом і тільки разом. Слава Україні!