Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!

👥 Número de suscriptores

7 766
Promedio/Día:: +27
Promedio/Tiempo:: +86
Promedio/Mes:: +208

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 360
Promedio/Día:: 3,740
Promedio/Tiempo:: 1,287
ERR: 17.51%

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 10
Promedio semanal: 6.1
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 801 26-03-24 10:10
Виявляється, наркотики чомусь не допомагають лікувати ПТСР, як про це розповідали лобісти легалізації.Використання медичного канабісу не є ефективним методом боротьби з поширеними психічними розладами, як-от тривогою, депресією або посттравматичним стресовим розладом (ПТСР).Про це йдеться в огляді 54 рандомізованих досліджень, опублікованому в The Lancet Psychiatry, інформують CNN та The Guardian.Медичний канабіс легалізували для засіб лікування зловживання психоактивними речовинами та психічних розладів у низці країн, зокрема США, Великій Британії, Австралії та Канаді.Аби перевірити ефективність цього методу, група міжнародних науковців з Австралії та Англії провела досі найбільший та найповніший аналіз використання канабіноїдів як терапії."Ми не знайшли жодних доказів того, що будь-яка форма канабісу ефективна в лікуванні тривоги, депресії або посттравматичного стресового розладу – трьох основних причин, через які його призначають", – сказав провідний автор дослідження Джек Вілсон.При цьому регулярне вживання сильнодіючого канабісу може бути небезпечним. Зокрема вживання марихуани під час вагітності, підліткового та молодого віку здатне шкодити розвитку головного мозку.Інтенсивне вживання медичного канабісу підлітками та молоддю з афективними розладами, як-от біполярний чи депресія, пов'язують із вищими ризиками самоушкодження, спроб самогубства та смерті. Грантожерські лобісти легалізації наркотиків — блюстителі, здавалося б, наукових цінностей, які з депутатських крісел несли антинаукову ахінею та, що ще гірше, відверто експлуатувати в своїх інтересах проблеми ветеранів, про це тактовно замовчать. Але закон вже протягли та прийняли, наркошопи відкриваються по всій Україні, перетворюючи людей в дегенератів, а їхня реклама прикрашає столичне метро. Хтось на цьому заробив, хтось — відпрацював грант, а когось обдурили. Ну не допомагає та й не допомагає, ну поглиблює наявні проблеми та й поглиблює, не відміняти ж вже тепер той закон, правильно? ☠️ @vallholl
👁 825 26-03-22 13:56
Дві системи стали схожі одна на одну, хоча спочатку мені здавалось це твердження помилковим. Спочатку путін-старший збирав зеків і відправляв їх вструмляти прапори, паралельно розповідаючи по телевізору росіянам, що «ерефія закінчується там, де стоїть російський піхотинець». Путін-старший трохи багатший, тому збирав і збирає цих людей за гроші.Путін-молодший його почув. І почав створювати власні подібні підрозділи, але так як грошей в державі менше, то основа цих штурмових полків — бідолаги, яких наловили на вулицях. Вони теж воюють за обпалені кущі, контратакують давно зайняті ворогом позиції, вструмляючи жовто-блакитний прапор. Коли вструмити його вже неможливо, але у Зеленського заправлений літак для вішання чергової лапші американцям — то «контратака» відбувається за допомогою штучного інтелекту, як це було на відео з окупованого Покровську. Одразу після цього такі ж фейкові перемоги поклали на стіл путіну-старшому по Купʼянську, що не відповідало дійсності. Цим двом представникам найкращого народу в світі абсолютно похер скільки українців живуть в населеному пункті, чи можна туди дістатись цивільному, в яких умовах живуть люди, чи є у них базові потреби для проживання, чи є там газ, вода, опалення і дах над головою чи ні. Головне щоб прапор стояв і позначка на карті була. Все інше якось само по собі додасться.
👁 924 26-03-21 15:35
Путін може напасти на країни Балтії у найближчі 1-2 (!) місяці — підготовка до російського вторгнення в Латвію, Литву та Естонію перебуває на завершальній стадії. • У соціальних мережах з'явилися групи з закликами до автономії естонської Нарви та всього регіону Іда-Вірумаа.• Там публікують «прапор», «гімн» і навіть жартівливі плани «ополчення». • У публікаціях йдеться про «захист російської ідентичності».• Поліція вже звертає увагу, що участь у таких проектах може закінчитися кримінальним переслідуванням.Тим часом, на тлі суспільної занепокоєності, глава служби безпеки Латвії Нормундс Межвієтс вирішив «заспокоїти» громадян та видав — «Вони нас усіх уб'ють». Я в такий сценарій не вірю, Путін мріє про Лиман та Святогірськ. Але якщо так раптом станеться, братні народи завжди можуть розраховувати особисто від мене: на два USDT, пропержений літній спальник, б/у форму MTP, 19 патронів калібром 5.56 та безліч постів, де я закликатиму не складати зброю, воювати до виходу на кордони 1942-го року та формування загонів Фольксштурму з пенсіонерів та дітей в Талліні. І хай тільки спробують капітулювати.
👁 1,070 26-03-21 09:04
Ну що ж. Крапку поставлено остаточно.Канабіс і препарати на його основі НЕ лікують. Нічого не лікують взагалі. Навпаки - шкодять. Посилюють погану симптоматику.У понеділок, 16 березня, в одному з найавторитетніших і найстаріших медичних журналів світу The Lancet опублікував масштабний огляд 54-х високоякісних досліджень по цій темі (всі посилання - в коментарях).«Ми не знайшли ЖОДНИХ доказів того, що будь-яка форма канабісу ефективна для лікування тривожності, депресії чи посттравматичного стресового розладу. А це три найпоширеніші причини, через які його призначають», – зазначив доктор і професор Джек Вілсон, науковий співробітник Університету Сіднея і головний автор опублікованого дослідження.Тобто брехали всі.Брехали народні депутати на чолові з Стефанишиною і головою профільного комітету Радуцьким. Брехав міністр охорони здоров'я Ляшко, який на фінальному етапі піддався тиску і почав транслювати маячню про медичні властивості канабісу.Брехали грантові активісти, типу Дмитра Шерембея, який все своє життя присвятив легалізації наркотИ в Україні - спочатку метадону, тепер канабісу. Повівся на цей розводянк навіть президент, коли озвучив цю тему з трибуни парламенту.Лише ми - організація "Всі разом!" @vsirazom і аналітичний центр "Кабінет експертів", - як голос волаючого у пустелі, здіймали галас про всю брехню навколо легалізації так званого "медичного канабісу" в Україні. Активно робили це багато років, починаючи з 2019 року, коли з'явився перший законопроєкт.Але ж "прогресивна громадськість" вважала нашу експертизу дикунською і несучасною. Навіть в церковних колах багато хто повірив лівій мізантропічній наркотичній пропаганді.Тому ще раз нагадую правило:- НІКОЛИ не вірте лівим легалайзерам. Вони завжди брешуть. Завжди, винятків не існує. І не має значення, що легалізовувати - наркоту, порновиробництво, лгбт чи проституцію.Вірте нам. Щоб потім не виглядати дурнями.Їхня мета - знищити людину і народи. І ще при цьому паралельно заробити гроші на цьому процесі знищення.Наша ж мета - стійка Українська нація і спроможна Українська держава.Працюймо далі!Лідер долає зло!P.S. Коли чекати скасування проголосованого Радою у 2023 і підписаного президентом у 2024 закону про т.з. "медичний канабіс"? Хто тепер буде нести відповідальність за життя і здоров'я українців, яким виписують (іноді за державні бюджетні кошти) недієві і навіть шкідливі препарати?#vsirazom
👁 981 26-03-18 11:34
Не зрадою єдиною. В 2025-му році Україна п'ять разів знищила флот НАТО. Щоправда, поки лише на навчаннях. У ході навчань було відпрацьовано 5 сценаріїв біля узбережжя Португалії. Вони передбачали захист портів та конвоїв, а також напади на конвої."Червона" команда складалася з американських, британських, іспанських та інших підрозділів, їх очолила Україна. Команда "синіх" – це сили НАТО. У всіх випадках перемогли сили України.Під час навчань вони розгорнули українські підводні дрони Magura V7. Метою було випробувати нові технології в реальних умовах – в середовищі, де глушіння, акустична розвідка та військові контрзаходи моделювалися якомога реалістичніше.Інші країни-учасниці теж розгорнули безпілотні літальні апарати. Окрім морських безпілотників, з обох сторін також були літаки та більші військові кораблі.Наприкінці четвертого тижня навчань, "червона" команда була визнана переможцем. Як зазначає джерело, навчання показали, що безпілотні системи в поєднанні з оперативним досвідом та перевіреним плануванням становлять "реальну загрозу" для військово-морських сил НАТО.Під час імітації атаки на конвой "червоній" команді вдалося завдати стільки "влучань" у фрегат, що той би потонув у реальному бою. Через 5 хвилин "синя" команда, все ще не знаючи про ситуацію, запитала у спільному чаті: "То ви збираєтеся атакувати нас чи ні?"."Проблема полягала не в тому, що вони не могли нас зупинити – вони навіть не бачили нашої зброї",– зазначило українське джерело.Після цих навчань НАТО отримало цінні уроки завдяки досвіду України на передовій.Україна отримала схвальне поплескування по плечу і чергове переконання, що НАТО – не більше ніж паперова фікція🤷🏻‍♂️👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,140 26-03-15 14:50
А ще трохи на подумати про тих, хто підтримує Ізраїль в його війні з Іраном.Травень 2022 Ізраїль заблокував американські постачання Україні критично важливих протитанкових ракет Spike. Офіційна позиція, щоб «не конфліктувати з Кремлем у Сирії».Жовтень 2022 Ізраїль вп’яте впродовж 9 місяців після вторгнення відмовив на той момент міністру оборони Резнікову в телефонній розмові, виправдовуючись погрозами Медвєдєва. Січень 2023 Ізраїль відхилив запит США передати Україні списані в Ізраїлі, але для України критично важливі ракети-перехоплювачі HAWK.Червень 2023 — посол України в Ізраїлі заявив: «Нинішній уряд Ізраїлю обрав шлях тісної співпраці з російською федерацією». Ця заява була спровокована заявою Нетаньягу, де ізраїльський прем’єр припустив, що надана Україні зброя може опинитися в руках ворогів Ізраїлю, зокрема Ірану.Жовтень 2023 Ізраїль відхилив пропозицію України спільно працювати над перехопленням іранських дронів, заявивши, що незацікавлений.Жовтень 2023 Ізраїль відмовив у візиті Зеленському, назвавши цей візит «не на часі». Зеленський планував передати дані залученості рф до атаки проти Ізраїлю, запропонувати допомогу в дронах та перехопити в Ізраїлі держсекретаря Блінкена. Щоб не поглиблювати дипломатичну кризу, офіс президента пізніше заявив, що планували, але це були лише плани, а не відмова. Січень 2024 Ізраїль тривалий час блокував українському посольству евакуацію 29 громадян України з Сектора Гази. Січень 2025 — посол Ізраїлю заявив, що його країна не надає військову підтримку Україні (попри те, що Кремль постачав зброю ХАМАС), щоб не порушувати відносини з Кремлем. Але вони на боці України. Коли ж допомога стала потрібною Ізраїлю, хороші гої, які начебто ведуть війну "за існування", віддали ледве не всі запаси дронів-перехоплювачів.Лише той, хто на зарплаті в посольстві Ізраїлю, себто на зарплаті в МОССАДу, може захищати партнерство з негоями.@zunarm
👁 925 26-03-14 08:37
Проведемо логічний аналіз витоку цих, здавалось би, незначних даних.Чому управління розвідки в усіх своїх балакучих макітр вимагає провести подібні заняття та "сенсаційні" розвінчання ворожої пропаганди?Скоріш за все очікуються якісь події, які викличуть обурення народних мас державкою і які дійсно спробує роздмухати ворог.Але події від того не стануть менш реальними, тим більше, що їх накопичилося вдосталь, аби не чекати кінця війни для корінної реформи суспільно-політичної організації України.Взяти хоча б страти у війську.Раніше, навіть в Редакції панувала думка, що це вигадки ворожого департаменту інформаційної війни, звісно панікерів, аватарів, тощо, лупцюють, дисциплінарні догани виписують в сонячне сплетіння, інколи карають голодом та холодом.Але щоб викликали в штаб, а потім тихцем прикопали в посадці - таке ми почули вперше від наших перевірених інформаторів.Можливо саме страх перед оприлюдненням мраку, який розвівся в певних підрозділах і змушує політруків розповідати про ІПСО.@zunarm
👁 1,460 26-03-11 21:56
Держстат підготував оцінку чисельності населення, але поки не оприлюднює дані.А Редакція вас попереджала про парагвайський сценарій.Державна служба статистики підготувала оцінку чисельності населення, але поки узгоджує з урядом формат і час її оприлюднення через чутливість інформації.«Ми провели відповідні розрахунки та підготували оцінку чисельності населення на основі наявних статистичних даних та наявних адміністративних реєстрів. Наразі ми обговорюємо показники з урядом в межах міжвідомчої взаємодії, зокрема питання формату, обсягів і часу їх оприлюднення» – розповів голова Держстату Арсен Макарчук.За його словами, тема є чутливою, тому комунікація таких даних потребує особливої обережності, з урахуванням не лише методології, а й контексту війни.Окрім того, Макарчук прокоментував можливий перепис населення.«Закон забороняє проводити перепис під час дії воєнного стану та щонайменше протягом шести місяців після його завершення. Ми дотримуємося цієї норми» – наголосив він.Цікаво, чому ж закон то забороняє? І чи не з радянського союзу цей закон?Точно не для того, щоб гої з пам'яттю золотої рибки забули, якою ціною маршал Жуков медальки здобував та зберігав сьогоденну форму державності.Якщо московити захочуть в якості контрибуцій забрати для повішання наших медійних кшатріїв та чинуш, які закликали мобати з 18 років, які заявляли, що демографія має цікавити націоналістів вже після війни, що наші втрати - неважливі в контексті збереження Держави, тощо, треба суворо відмовитися.Бо їхня провина і злочин перед живим народом не спокутується просто смертю в зашморзі. Це має бути така агонія розтягнена на дні, щоб сам сатана відчайдушно молився за пом'якшення страждань тих, хто поставив існування Держави вище від існування Народу.@zunarm
👁 1,600 26-03-11 09:17
Цар хороший - боярє плохіє, тепер офіційно.Навряд чи знайдеться хтось, хто б так ненавидів український народ, як українські куколдсерватори на зарплаті не гоїв.Бо коли ти сам продав себе у рабство, ти більше всіх ненавидиш тих, хто не пішов на угоду з сумлінням.І знову в них народ гнилий: на дивані сидить і заздрить, що то Міндічі вкрали, а не він сам, приміром, якийсь пересічний хохліна Євген Карасенко, бо явно ж по собі всіх міряють.Це буквально нагадування вам про те, що раб не хоче свободи, він заздрить рабовласнику і хоче своїх рабів.Те що крадійство буде - це правда, завжди буде. Але ж важливо який рівень крадійства, якщо урядовець ідеально виконує свої обов'язки перед народом, то хіба хтось буде сильно зважати, що в нього на мільйон більше, ніж мало б бути?Але коли урядовець краде й тікає до Ізраїлю, а люди зимою насмерть мерзнуть....Не хочу ніц сказати про СБСників, але навіть там не такі умови роботи, аби по студіям бігати й світити фізіономією з сторінок довідників Ломброзо.@zunarm
👁 924 26-03-08 16:04
Більшість явищ, проти яких виступали перші феміністки – були хворобами/побічними ефектами абсолютно уродського капіталізму 19 століття, і його рудиментами в подальшому. Феодальна Європа придумала куртуазне ставлення до жінки. А національна Європа – придумала національний солідаризм та національний принцип "сім'ї сімей". Феміністки, що виступають проти експлуатації жінок в багатьох сферах праці (в тому числі сірих та нелегальних), могли б з подивом дізнатися, що більшістю цих сфер праці керують люди, що ненавидять європейських, і зокрема українських націоналістів і хочуть знищення європейських націй. Феміністки ж, що виступають за матріархат та війну статей – це скажені люди. Майбутнє пропонує два виходи: 1) Різке погіршення умов життя та зменшення обсягів виробництва і споживання, і повернення до "феодальних" порядків майже в повному обсязі (кожна можлива суспільна верства – зі своїм набором звичаїв, правил та рамок);2) Націоналістичний модерний погляд на співпрацю та взаємодію статей – що передбачає політичні права та обов'язки, і при тому визнання вищості нації (кровної та духовної спільноти, а не "політичної нації") над індивідом, а також культурно-біологічну зв'язку у погляді на стать та її можливості/завдання.Це – два позитивні варіанти розвитку подій, в рамках яких європейські народи не зникнуть. Один з негативних варіантів – зникнення європейців в біологічному сенсі, їх вимирання, на фоні війни статей; а паралельно – подальше розмиття-уніфікація усіх перед владою капіталу та примату задоволення, перетворення на однотипних мурах перед абсолютною державою, корпорацією, та чим завгодно ще.