Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Fuente

Біле ⨁ Сонце | Ухилянтам», які тікають від служби уже не один рік, рішення щодо мобіл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 100 Vistas/Alcance 2026-04-06 11:09 Mensaje №21551
«Ухилянтам», які тікають від служби уже не один рік, рішення щодо мобілізації НЕ сподобається. Але без цього ніяк, — військовий омбудсман Решетилова. Невже нарешті візьмуться за тємщіків з купленою непридатністю, які кайфують в нічних клубах обласних центрів? За "зручних" активістів та "правильних" журналістів з фіктивним бронюванням, які сидять по студіях та просувають порядок денний міндічів? За синів поважних парламентарів, бізнесменів, суддів, та інших їм подібних і їхніх помічників та оточення, яким нарішали бронювання, непридатність, тилову посаду чи взагалі виїзд за кордон? За самих парламентарів, за мусорів, за деяких міністрів? Час "непопулярних рішень" настав, от тепер буде "справедлива мобілізація", про яку всі так говорять!А, ні. Решетилово говорить за особливо злісних ухилянтів: за 50-річних дідів з хронічними хворобами, водіїв, будівників, сантехніків, працівників заводів. Особливо смішно читати про "непопулярні" рішення. Ці рішення непопулярні лише серед пересічних українців, кров'ю та частково коштом яких міндічі утримуються на посадах та бажають воювати ще десятиліття. Якби приймалися рішення, непопулярні серед усіх вище перерахованих категорій, якби по ТЦК тягали синів ухилянтів з Ради, а перед бусами пиздили придворних активістів та журналістів — війна б вже давно закінчилась.☠️ @vallholl