Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біле ⨁ Сонце
Añadido 14 jul. 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Número de suscriptores: 7 766
Fotos: 12,200
Videos: 3,890
Enlaces: 3,290
Descripción:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!

👥 Número de suscriptores

7 766
Promedio/Día:: +27
Promedio/Tiempo:: +86
Promedio/Mes:: +208

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 360
Promedio/Día:: 3,740
Promedio/Tiempo:: 1,287
ERR: 17.51%

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 10
Promedio semanal: 6.1
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 846 26-03-07 18:59
Після ситуації на Балі, багато з тих хто якимось чином насолив в цьому житті московитам, став переживати щодо виїзду закордон. Насправді, цікавість для росіян має невелика кількість військових командирів (думаю, цифра до пʼятидесяти осіб на всі СОУ та сотня крупних комерсанти, що працюють по .ру ) 1. Не публікуй в інстаграмі нічого, що може видати твоє поточне місцерозташування. Слідкуй за інформаційною гігієною своїх попутників, особливо якщо серед них є жінка. 2. Не пизди нікому куди ти поїхав. Назви іншу країну. 3. Не носи футболки з Бандерою та Гітлером, якщо в країні багато московитів чи комуняк. 4. Замотай татуювання, якщо вони мають яскраве ідеологічне забарвлення. 5. Якщо це країна, де багато московитів — перейди на російську, вигадай легенду що ти взагалі живеш в умовній Молдові з 2020 року і війною не цікавишся. 6. Реальна небезпека передачі тебе московитам, може спіткати в Білорусі, Ірані, КНДР, Куби, КНР.Не роби з відпустки бойовий виїзд. Основна небезпека — це потенційний побутовий конфлікт з московитами чи ліворадикалам, після якого тебе закриють мусора чи побʼють/вбʼють, а не список на ліквідацію з твоїм іменем. Найбільша небезпека - це інстаграм твоєї дівчини та твій зайвий гонор та нікому не потрібна «принциповість», а не GPS-трекер, який тобі підкинув майор фсб у валізу щоб отруїти полонієм.
👁 896 26-03-06 09:02
Сьогодні підняли цікаву тему СОРМа в рф. СОРМ — це система оперативно-розшукових заходів. Колись, до 14 року, я спілкувався з системними інтеграторами з рф і багато чого дізнався по цiй темi.Як це все працює. Абсолютно у всіх країнах світу оператори мобільного зв'язку надають спеціальні можливості правоохоронним органам. Більш того, всі виробники обладнання роблять спеціальний інтерфейс для таких систем. А системи, в свою чергу, виробляють спеціальні профільні світові компанії. Тобто це окрема платформа, яка за стандартними інтерфейсами працює з будь-яким обладнанням у світі.Функціонал цієї платформи скрізь у світі однаковий і всім зрозумілий. Слухати розмови злочинців і терористів, дивитися їх переміщення тощо До цієї платформи немає доступу з інтернету. Все побудовано відповідно до всіх норм кібербезпеки.Але рф пішла далі. Уряду росії був потрібен контроль за УСІМ населенням. Реалізували це наступним чином. З серверів мобільного зв'язку в режимі онлайн витягуються всі події (дзвінки, повідомлення, переміщення тощо) на окремий сервер. Далі спеціальне ПЗ працює з цією базою даних, щоб не навантажувати сервери операторів. Все це написано російськими програмістами за багато років. Ще раз акцентую Вашу увагу, що змінювати програмне забезпечення виробників ніхто не може. Все відбувається на окремих серверах.Що вони реалізували в РФ? Тотальний контроль за всією країною. Наприклад, якщо в якомусь місці збереться більше людей, ніж зазвичай, система подасть сигнал, якщо до контрольованого абонента підійде більше, ніж N людей, система подасть сигнал. Система в рф аналізує все, що роблять абоненти мобільного зв'язку в реальному часі. Мені показували на скріншотах, як це працює, і я був у шоці.
👁 1,340 26-02-17 09:36
Поговоримо про енергосистему України.Не будемо применшувати, вона зруйнована вщент і в ринково-капіталістичній системі негойської тиранії відновлюватиметься десятиліттями.Це водночас суворий виклик для народної енергетичної безпеки, але і шанс для національно-орієнтованих сил для реорганізації енергосистеми в бік більшої автономності та децентралізації.З огляду на те, що ми позбавлені внутрішньої сили для захисту власної уранової програми, яка могла б не лише забезпечити державу енергією, але і надати нації зброю відплати, нам доведеться шукати рішення, що не призведуть до негайного коаліційного вторгнення гойлемів геополітики.Одним з подібних рішень є торієва програма.Нещодавні досягнення КНР в цій галузі дозволяють говорити про принципову досяжність створення захищенних підземних торієвих реакторів, які хоча і недостатньо потужні в порівнянні з урановими, але при тому, мають такі запаси палива, що на століття відтермінують турботи українського народу щодо дорогої електроенергії чи тепла.Це, та багато інших інноваційних рішень, які здатні підняти Україну з руїн незалежно від територіальних втрат у війні, будуть доступні в разі відновлення монетарного суверенітету та запровадження на державному рівні політичної ідеї економічного та етнічного націоналізму, які в свою чергу потребують негайних революційних змін в державі.Національна Революція - це не лише спосіб припинити геноцид. Це і шлях до нового світанку в Україні.@zunarm
👁 779 26-02-16 13:03
Ось яскравий приклад психіки воюючого військового 👇. Те, що командири - м'ясники і підараси, зрадники, бариги і боягузи - вони не пишуть. Я знаю сильних, професійних вояків однієї відомої бригади, рівень спецназу, яким давали завдання зайняти село у низині, вони відмовились, бо це самогубство і стояли на своїх позиціях. Туди загнали трьома чи чотирма (!!!) хвилями з іншої бригади необстріляних військовиків і їх всіх до одного московити поклали, це в загальній сумі більше 300 чоловіків. То хто ці герої, які стояли поруч на позиції і дивилися, як женуть на смерть дядьків із села? Вони зрадники. І найгірше те, що вони навіть цього не розуміють: ось цей конкретний боєць преспокійно розповідав про цю ситуацію на камеру журналістам без якогось осуду чи професійного військового висновку, я вже не кажу про моральний аспект...розповідав як герой, з протезованою ногою, пишаючись своїм героїзмом. Але ж це твої побратими були...як ти і твої поруч могли спокійно дивитися, як людей безглуздо посилають на смерть? Та ви кістьми мали лягти, а не допустити цього.Нам говорять, хто не годує свою армію, той буде годувати чужу. А у нас є своя армія? Ми вже зараз годуємо чужу нам армію. Командири Генштабу та ін. - совдепівські, з родинами в рф... вони просто перемелюють наш народ. Що це за армія, де за злочинні накази не розстріляли/не посадили жодного командира? Де ці патріоти, герої? У них нема дронів, розтяжок..., щоб бодай одного однісінького м'ясника тихенько покарати? І скільки життів вони врятували б?Я не раз питала хлопців: чому, чому ви допускаєте знущання над Вами, навіть на рівні тих же лікарів, комісій...місяцями не можуть оформити потрібні документи... - мовчать. Всі бояться...а от побачите - беззахисний народ бити вони не будуть боятися. Мовчать у відповідь на ці питання або кажуть "кожен другий зрадник...", "нема єдності"... "ніхто не хоче сісти за грати"... Ех, хлопці... йти на смерть на безглуздих завданнях "тримати посадку" - не бояться, стійкі герої...а командира хама пузатого терплять... Не знаю, що з нашими людьми. Таке враження, що їх там в армії чимось психотропним/психотронним обробляють... Та й нема уже тих дійсно добрих і мужніх, загинули. Склад бригад мінявся 5-7 разів.  Армія 2022-2023 і навіть 24 і нинішня -  це різні діаметрально. Нині - це наркота, солі, татУ, матюки, блядство...нема жодного командира хоч більш-менш нормального. Страшні втрати...Я Вам більше скажу: такого не було ніколи, усі роки війни - крайніх 1,5 роки наші військові мародерять там місцеві хати, квартири... Нова пошта возить фурами майно. Там відділення відкриваються як гриби після дощу - на 1тис.кг посилки приймаються. Це ганьба. Не було таку. А крадуть шалено ...
👁 1,450 26-02-02 08:30
Оскільки ситуація проторено йде в напрямку ще глибшого дна й погіршення впритул до телепортації в незламне середньовіччя, вкотре нагадаю прописну істину: Страждання як самоціль не має ніякого сенсу. Від того, що народ тяжко страждає, терплячи нужди війни окремо від благоустроєного бункера, – НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ. Якщо це не мазохізм, то всяке страждання має сенс лише тоді, коли воно веде до кращої дійсності й фіналізується значною сатисфакцією й істотною винагородою, яка дасть змогу вкінці ствердити: це було того варте. В умовах, коли наша війна не передбачає нічого з цього, а її фінал усе одно буде неприйнятним чи плачевним – зникає резон у самодурних мантрах «ото зараз відтерпимо – зате потім буде перемога, відвоювання територій, капітуляція ворога». А отже: якщо страждання не призведуть до чогось відчутного, чим можна буде все перекрити, й вони не матимуть потужного компенсатора у вигляді чогось дуже цінного (цінного, бо відстражданого) – то страждання, гризоти, муки й митарства перетворені в просто-напросто самоціль. 👉https://www.youtube.com/watch?v=PvBYVvLREs8
👁 1,320 26-01-30 07:27
Це не жарт. Поки Київ занурюється в техногенну катастрофу, небачену досі в подібних масштабах, - навіть у передапокаліптичний час далі триває грабунок.Проєктну документацію на відбудову розбомблених ТЕЦ буде виготовляти підставна фірма, зареєстрована на бабцю, яка 2 роки тому з онуком виїхала в Словаччину й там понині працює кухаркою в тамтешній мережі «Галя Балувана». Бабця зі Словаччини не балувана. Технічну документацію за 33 млн грн виготовить вчасно й фахово. Дірки в теплоцентралях затиче тістом, а з людських фекалій виліпить хінкалі. З кінзою. Поки на Троєщині ритимуть вигрібні ями, прориви труб заливатимуть кип’ятком цілі під’їзди, а в дворах розгортатимуться все нові й нові «намети незламності».Нахабство мародерів уже не вражає. Вражає безпорадна безсилість наших людей, які досі, після сотень гучних справ, так і не годні усвідомити, що грабунок, нажива, заробіток, відкат закладено в саме ДНК держави як такої. Будь-яка тендерна дія, від муніципальної до загальнодержавної, має вмонтовану в себе корупційну маржу й злодійську схему. Це за визначенням. Це зашито в сам функціонал трати бюджетних коштів.Воістину втисячне повторюю: іншої мети існування державної конструкції, крім як збагачення правлячої касти від самого долу до самого верху, НЕ ІСНУЄ незалежно від героїзму, незламності чи живучості підневільного народу.Навіть на власних руїнах вони продаватимуть попіл утридорога.
👁 1,190 26-01-25 15:58
Здається, у Китаї сталась справжня спроба державного перевороту проти Сі Цзіньпіна. Усе почалось із загадкової історії, яка сталась 18 січня. У мережі розповсюджувалась інформація про можливе озброєне протистояння у готелі "Jingxi" в західному Пекіні. Згідно з цими повідомленнями, Чжан Юся (віце-голова Центральної військової комісії) мав спробу організувати військовий переворот проти Сі Цзіньпіна, але план був розкритий. Нібито сталась перестрілка між людьми Чжана та охороною президента, в якій було поранено та вбито кількох охоронців Сі.Чжан Юся разом з начальником Об'єднаного штабу Лю Чженьлі планували мобілізувати війська для здійснення державного перевороту проти Сі Цзіньпіна під гаслом «порятунку партії та порятунку нації», але їх зрадили близькі до них люди.Міністерство оборони Китаю офіційно підтвердило, що обидва генерали перебувають під слідством за підозрою в серйозних порушеннях дисципліни та закону.Стверджується, що окрім генералів були заарештовані їхні сім’ї та ще близько 3000 військових.Також стверджується, що план мобілізації військ проти Сі був зраджений зсередини, після чого було введено режим підвищеної бойової готовності (готовність №1), заморожено переміщення військ, конфісковано телефони та розпочато масову політичну індоктринацію (жорстка пропаганда від комуністичної партії, якщо дуже коротко).Найцікавіше те, що по датам спроба перевороту співпала із військовими навчаннями навколо Тайваню. Nikkei Asia повідомляє, що Китай провів військові навчання, репетируючи удар обезголовлення по Тайваню, імітуючи швидку нейтралізацію або захоплення його керівництва, подібно до нещодавньої операції США проти президента Венесуели Мадуро.На зображенні проілюстровано, як усе найближче оточення Сі зрадило його.
👁 1,020 26-01-22 16:57
Мало хто у нас розуміє що відбувається зараз в Сирії, а події там більш ніж варті уваги. Коли десять років тому половину сирійської території контролювала Ісламська держава, то американці створили з курдів армію, яка була наземними силами для закріплення успіхів американської авіації і контролю захопленої території. Таким чином десь третина Сирії з найбагатшими землями сільськогосподарського призначення, а також родовищами нафти та газу відійшла курдській квазідержаві. Причому значна частина цих земель ніколи не були курдськими, але думки місцевих арабів ніхто не питав, а спроби центрального уряду Асада і його союзників повернути території натикались на американські авіаудари.Після того як Асада замінив сирійський клон Зєлі ситуація докорінно змінилась. За минулий тиждень майже вся курдська територія була захоплена силами нової сирійської влади, а в бої які подекуди виникали американці жодним чином не втручались. Єдиним випадком коли американські авіація і спецназ проявили себе стало взяття під контроль однієї з найбільших в регіоні тюрем, оскільки менші атакували місцеві жителі та звільнили всіх ув'язнених, у тому числі бійців ІД.Багато років підряд всі світові ЗМІ розповідали, що курди є союзниками заходу проти ісламістів, їх ніколи не кинуть і будуть підтримувати. Так воно і виглядало, бо зброю і гроші крім США курди отримували і від більшої частини ЄС. Однак зараз Трамп вирішив знищити курдський проект і сторонньому спостерігачу це може здатись не логічним. Однак варто розуміти, що для Трампа зовнішня політика є продовженням внутрішньої, таким собі додатком до неї. Курдський проект був створений за часів Обами і являвся однією з улюблених іграшок демократів, на рівні USAID і всесвітнього руху грантожерів. Іграшки своїх ворогів Трамп послідовно і методично ламає.Сучасна українська влада це теж маріонетка демократичної партії. І якщо американці пальцем не поворухнули споглядаючи як в Сирії доїдають їх колишнього "союзника" (насправді - розхідний матеріал і джерело дешевої піхоти), то чи стали б вони вписуватись аби раптом хтось у нас вирішив, що влада, яку ніхто не обирав занадто засиділась в своїх кабінетах? У нас в країні є сили технічно здатні змінити ситуацію, але їх лідери не слідкують за міжнародними подіями і не бачать аналогій. А жаль.#чуркодвіж
👁 814 26-01-19 18:12
Не перестаю дивуватись наскільки глибоко похуй військово-політичному керівництву держави на життя власних жінок та дітей. Я розумію, що нас, Сили оборони України, вже давно поховав в братській могилі вищий сорт «українців» з горбатенькими носами, і вихід з гри у нас або через трубу крематорію, або через невідкладну операційну палату. Але чи бачить і знає Зеленський, що в трьохстах метрах від урядового кварталу — температура в квартирах біля нуля, а в ЖК напроти «Охматдиту» полопались санвузли через обледеніння труб? Зробили з половини українців безхатченків, і далі крокують тим самим темпом, змінюючи лише рильця біля корита… У мене періодично питають: «а чи зміниться щось десь у звʼязку з приходом?», «а цей голова краще ніж отой?».Поки концептуально не зміниться основна ідея буття українця — з українця, який крокує до поразки за інтереси організованого злочинного угрупування «міндічі» — до українця-творця власної долі: вільного, розвинутого, розумного, незалежного, заможнього і сильного; ця перестановка облич в кримінальному світі диктатури виблядків не принесе нічого, окрім чергової деградації Руїни.
👁 1,210 26-01-17 15:03
🇷🇺🛸 «Князь Вандал» виходить за горизонт: РФ ліпить власну ударну екосистемуНПЦ «Ушкуйник» більше не обмежується оптоволоконним FPV — навколо «Князя Вандала» дорощують повноцінний ударний контур. ⚙️Барражуючий боєприпас на 50+ км, реактивний ударний БпЛА 500+ км/год і доопрацьований «Князь Віщий Олег» — це вже не розрізнені проєкти, а спроба побудувати зв’язку «розвідка–ретрансляція–удар» під один бренд.➡️Loitering-муніція «під Lancet» з дальністю понад 50 км і роботою в парі з КВН означає, що оптоволоконний FPV перетворюється на ближній ланцюжок у більшій системі. «Вандал» може виходити вперед як ретранслятор і термінал наведення, а сам боєприпас — працювати глибше, по складам, РЕБ, командним пунктам. Це знімає головний мінус класичного FPV — залежність від радіодіапазону й лінії видимості, водночас залишаючи оператору «живу» картинку до цілі.💨Реактивний БпЛА зі швидкістю понад 500 км/год — окремий рівень загрози. За наявності коректного цілевказання від «Князя Віщого Олега» чи інших сенсорів такий носій стає дешевшим аналогом малої крилатої ракети для швидких ударів по важливих цілях у тактичній і ближній оперативній глибині. Доопрацювання самого КВО — збільшення тривалості польоту до 3,5 годин і маневрів уникнення перехоплювачів — логічно закриває розвідувальну ланку цієї схеми.❗️Стратегічно це означає, що РФ рухається від «окремих іграшок» до комплексних дронових зв’язок, де один носій працює оптикою, інший — ретрансляцією, третій — ураженням. Слабкі місця теж очевидні: висока залежність від зв’язку, навантаження на підготовку операторів і вразливість ключових платформ типу КВО./🇷🇺🛸 “Knyaz Vandal” goes long-range: Russia is building a full drone strike ecosystemThe Ushkuyanik R&D center is no longer limited to its fiber-guided FPV “Knyaz Vandal” – it is turning the platform into the core of a wider strike ecosystem. ⚙️A loitering munition with 50+ km range, a jet-powered strike UAV at over 500 km/h, and an upgraded “Knyaz Veshchiy Oleg” recon drone are not standalone projects but an emerging “recon–relay–strike” chain under one brand.➡️A Lancet-type loitering munition with 50+ km range and the ability to work in tandem with KVN effectively pushes the fiber FPV forward as a close-in relay and terminal guidance node, while the main munition hits deeper targets: depots, EW assets, command posts. This mitigates the classic FPV weakness — line-of-sight and band limitations — while still giving the operator live video to the point of impact.💨The jet-powered UAV with a speed above 500 km/h represents another tier of threat. Given proper targeting from “Knyaz Veshchiy Oleg” or other sensors, it becomes a cheaper, lighter analogue of a cruise missile for rapid strikes against high-value targets in the tactical and near-operational depth. Upgrading KVO to 3.5 hours endurance and adding counter-interceptor manoeuvres neatly closes the reconnaissance side of this architecture.❗️Strategically, Russia is moving from “isolated gadgets” to composite drone chains where one platform provides ISR, another relays, and a third delivers the strike. The vulnerabilities are also clear: heavy dependence on comms, higher training burden for operators, and the critical role of key nodes like KVO. But if Ushkuyanik manages to field even part of this ecosystem at scale, the battlefield will face another layered threat where FPVs are no longer the main weapon, but a tactical element inside a much broader strike web.🔫CGTAnalytics