Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шабунін
Añadido 14 jul. 2024

Шабунін

@VitaliyShabunin
Número de suscriptores: 14 889
Fotos: 361
Videos: 58
Enlaces: 1,400
Descripción:
Про найважливіше в боротьбі за справедливість.

👥 Número de suscriptores

14 889
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -41
Promedio/Mes:: -195

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 796
Promedio/Día:: 12,100
Promedio/Tiempo:: 20,600
ERR: 119.52%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 14,800 24-10-10 11:32
Вчора Рада НЕ прийняла в цілому законопроєкт №12039 про угоди зі слідством (він піде на друге читання). Такі угоди є одним із головних інструментів посадки організаторів корупційних схем на Заході.Під прийняття законопроєкту привʼязано 350 млн євро від ЄС, і про його важливість заявили НАБУ і САП. Незважаючи на рішення комітету та готовність “Слуг” голосувати в цілому, недобитки ОПЗЖ (Славицька) та Євросолідарність (Гончаренко) запустили законопроєкт на друге читання. Спікер: "Шановні колеги, було рішення комітету прийняти в цілому. Я так розумію, фракція "Європейська солідарність" – проти, так? Хто ще? І група "Відновлення" – проти, так? Шановні колеги, я не маю тоді права ставити". Згідно з Регламентом Стефанчук і правда не має права ставити законопроєкт на голосування одразу в цілому, якщо хоча б одна фракція чи група проти. З проросійськими ОПЗЖистами все зрозуміло. Ті завжди захищають корупціонерів та інших моральних уродів. “Свій до свого по своє”. Їхня сьогоднішня лідерка Славицька – цивільна дружина Павла Вовка з ОАСКу, який, нагадаю, збирався легалізувати Януковича в окупованому Києві. Вона ж одна з ключових просувальниць наративів та інтересів ворога в Раді – Дмитрук в спідниці, одним словом (але значно впливовіша). “Євросолідарність” (Гончаренко) заявила, що вони ок з цим законом, але лише для НАБУ і САП. В цьому випадку такі угоди буде затверджувати ВАКС, а не, наприклад, Печерський суд. Проте вони критично проти такого інструменту для ДБР. В підсумку законопроєкт пішов на друге читання. А це відкриває можливість знищити його суть поправками. Не виключено, що хтось із депутатів знову просуватиме норму про відкуп корупціонерів від вʼязниці.Ключову роль в цьому будуть відігравати автори поправок (і їхні фракції) та може відіграти профільний комітет Ради.Ми в ЦПК обовʼязково будемо тримати вас в курсі.
👁 18,000 24-10-07 12:35
Памʼятаєте скандальний законопроєкт, яким ТОП-корупціонери отримували можливість відкупатися від тюрми? Той, яким “покращували” угоди зі слідством. Так от, ви не повірите, але сьогодні правоохоронний комітет Ради проголосував притомний законопроєкт про угоди зі слідством – №12039. У разі його прийняття (без уродських правок) – виконавцям злочинів стане вигідно здавати організаторів схем НАБУ і САП. Самі НАБУ і САП цей законопроєкт вже підтримали. Нагадаю, що перший законопроєкт вони ж публічно розкритикували. Цей законопроєкт відповідає нашим зобовʼязанням перед ЄС в рамках Ukraine Facility. Конкретно за прийняття цього законопроєкту Україна отримає 350 млн євро. І тут починаються нюанси. Ну, як же без них у нашій Верховній Раді. Правоохоронний комітет пропонує Раді проголосувати проєкт в цілому (за одне читання замість двох). Це страхує законопроєкт від “покращення” поправками перед другим читанням. І це мудра стратегія.Проте злі язики брешуть, що окремі фракції збираються зривати голосування в цілому, щоб в другому читанні вихолостити законопроєкт правками. Процедура така, що будь-яка фракція може заблокувати голосування в цілому. Але ж ми не віримо, що патріотичні та європейські фракції можуть допомагати ТОП корупціонерами, правда? Ну, але якщо раптом, то ми з радістю про них розповімо 😈
👁 13,100 24-10-07 06:18
Якщо компанія, яка проводила рекрутинг членів до наглядової ради АОЗ, до 13:00 не надасть в Міноборони усі необхідні папірці, ми в ЦПК внесемо її в чорні списки всіх донорів. Назва компанії – ТОВ «Телент Едвайзорс» (Odgers Berndtson). Мова йде саме про український офіс цієї кампанії. Якщо документів не буде до 13:00, ми публічно опишемо пекло некомпетентності цієї компанії (яка межує зі злим умислом). Без цих папірців подання Міноборони не є повним, а значить Кабмін НЕ може погодити склад наглядової ради АОЗ. — If the company that conducted the recruitment of members to the Supervisory Board of the Defense Procurement Agency (DPA) does not provide all the documents to the Ministry of Defense by 1:00 PM, we at the AntAC will put it on the blacklist of donors.The company's name is "Talent Advisors" (Odgers Berndtson). It specifically concerns the Ukrainian office of this company.If the documents are not provided by 1:00 PM, we will publicly describe this company's hell of incompetence (which borders on malicious intent).Without these documents, the submission to the Ministry of Defense is incomplete, which means the Cabinet of Ministers cannot approve the composition of the DPA's Supervisory Board.
👁 21,400 24-09-06 06:37
Рік тому призначення міністром оборони Рустема Умєрова публічно вітали низка громадських організацій (включно з ЦПК).Ми сподівалися, що Умєров, якого Зеленський позиціонував як ефективного управлінця, перетворить "Міністерство поразки" (за Резнікова) на критично потрібне для виживання України "Міністерство перемоги".Ми – помилилися. Двічі.Спочатку в оцінці організаційних спроможностей нового міністра. Потім – поклавшись на непублічні спроби відкоригувати управлінський хаос, який дедалі більше поглинав Міністерство оборони. Більше в спільному матеріалі провідних (у своїх секторах) організації - “Міністерство хаоса Умєрова”. Цей матеріал – наша перша публічна комунікація частини системних проблем у Міністерстві оборони. Управлінський хаос значно сповільнює, а подекуди й унеможливлює ухвалення критично необхідних ще на вчора рішень чи не в усіх сферах оборонного відомства. Написане в статті не означає, що команда Рустема Умєрова за цей рік нічого не досягла. Це не так. Наприклад, відбувся колосальний ривок в цифровізації армії – тут Україна об'єктивно випереджає багато армій НАТО. Розпочато знищення пострадянської паперової звітності та зайвої бюрократії. Запущено закупівельні агенції (ДОТ і АОЗ), які вже значно зменшили корупційну маржу і мають потенціал знищити її повністю. І багато іншого. Але, з усією повагою до міністра – цього замало. Ба більше, всі ці результати можуть стати жертвами управлінського колапсу в міністерстві. Вже стають. Наприклад, міжнародною співпрацею паралельно із самим міністром займається ще одночасно п'ять (!) заступників. При цьому Міноборони лише в кінці серпня дізналося (від громадських організацій!) про ризик втрати 6,2 мільярда доларів допомоги від США. Це при тому, що в бюджеті України до кінця року на зброю лишається не більше як 1 мільярд доларів! Управлінський хаос завжди веде до поразки. В міністерстві оборони воюючої країни це може призвести до поразки України. Детальний аналіз в статті.
👁 29,900 24-08-30 06:24
Углава зубами чіпляється за посаду, з якої знищував розслідування щодо Юрія Голика – куратора “Великого будівництва” – найбільшої корупційної схеми цієї влади. Тож ми все чекали, коли Офіс президента повноцінно включиться в порятунок свого партнера/крота. Спочатку все обмежувалося активностями ОПешних ТГ-помийок. Потім – “різні інтєрєсні органи” підключилися до “обробки” членів дисциплінарної комісії (частково вдало). Але після рішення дисциплінарки про винуватість Углави в ОП зрозуміли, що Кривонос таки збирається його звільнити. Тож повертати Углаві посаду Офіс спробує через суди. Щоб надати цьому процесу хоча б видимість пристойності Офіс, схоже, залучив колишнього підопічного Гізо, а зараз голову НАЗК - Віктора Павлущика. Юридично скарги Углави та дії НАЗК нічого не змінюють. Углава намагається штучно стати викривачем, аби підірвати рішення про звільнення. Але закон захищає реальних викривачів, а не тих, що подають скарги на керівника ПІСЛЯ того, як самі порошили закон. Закон забороняє звільняти викривача, який повідомив про корупцію і якого через це повідомлення звільняють. Углава ж (в кращих традиціях фігурантів справ НАБУ) почав скаржитися вже ПІСЛЯ того, як щодо ЙОГО дій розпочалися кримінальні і службові розслідування. Тому його скарги та “викриття” ніяк не впливають на право директора НАБУ його звільнити. Особливо цинічно, що дисциплінарка, за якою Углаву звільняють, стосується саме фактів його тиску на викривачів-детективів.
👁 23,700 24-08-27 14:23
🤦‍♂️ Зеленський: “Це знають і Сполучені Штати, і всі. Олег Татаров разом з Василем Малюком вбивали чеченців в Україні, в Києві, поки ви тут не були. Замало? Вигнати його, щоб його вбили рускі?”Від цієї фрази Зеленського у відповідь журналіста УП Роману Кравцю сьогодні вибухнув Інтернет. Ця прес-конференція – провал комунікаційної команди президента. Президент дозволяє собі відверто ХАМИТИ у відповідь журналісту та всій редакції УП.Особливо дивно від президента звучить це звинувачення на адресу УП про те, що вони не бачать “позитиву” його команди “в напрямку Європейського Союзу”. І це до єдиної редакції в Україні, яка має ОКРЕМЕ видання про європейську інтеграцію!Шановний пане президенте, побачити стрімку євроінтеграцію суспільству сьогодні заважають якраз Татаров і ко, яких ви так щиро захищаєте. Ось лише кілька випадків, коли Татаров і ко відверто ганьбила вас і Україну перед ЄС та усім світом:1) Коли Татаров і Ко випускали ДЕСЯТКИ обвинувачених у корупції та держзраді за кордон. Остннього – нардепа Дмитрука – буквально на днях. 2) Коли Татаров і Ко не дали повністю скасувати “правки Лозового”, які покривають корупціонерів. До речі, що там із відповіддю на петицію? 3) Коли Татаров і Ко протягували (і продовжують протягували) законопроєкт, який дозволяє корупціонерам відкуповуватися від вʼязниці. 4) Коли Татаров і Ко гальмували реформу БЕБ, бажачи зберегти свою кормушку. І досі намагаються це зробити через ручних людей у комісії. 5) Коли Татаров і Ко намагалися передати ТОП корупційні справи СБУ під виглядом “прирівняння корупції до держзради”, аби дуже просто рятувати “своїх”. І все це – лише за останній рік. Але ви, пане президенте, вашими ж словами, цього “не помічаєте”. Як і не помічали підозру Татарову в корупції. Натомість – обвинувачуєте ЖУРНАЛІСТІВ у наявності “темників”. На головну не налазить…
👁 15,500 24-08-22 08:06
Вітаю ефективного менеджера Зеленського (Татарова) з відмазуванням від тюрми ефективного менеджера Порошенка (Грановського). Свій до свого по своє. Суддя ВАКС Володимир Воронько скасував підозру Грановському в справі про завдання збитків “Одеському припортовому заводу” на 93,3 млн грн.САП вже повідомив, що не погоджується з рішенням та планує його оскаржити.Нагадаю, що в попереднього президента Грановський був таким собі Татаровим на мінімалках.Скасування підозри судом – частина правок Лозового: написаних Грановським, проголосованих більшістю Порошенка\Авакова, і залишених в КПК більшістю Зеленського (за вказівкою Татарова, руками Іонушаса). Окреме вітання ВАКС, який РІК розглядає дозвіл на заочне розслідування по Грановському. РІК на процесуальне питання… За наявності дозволу справа могла бути вже давно в суді для вирішення по суті.Скасування підозри зараз - це ще додатковий час для затягування цього рішення.Нагадаю, що у грудні 2022 року Грановському обрали заочну варту. У травні 2023 року Апеляція ВАКС залишила це рішення без змін.Тоді суд встановив як обґрунтованість підозри, так і наявність ризиків . Зараз же інший суддя раптово вирішив, що підозра стала не обгрунтованою. Грановський виїхав з України у серпні 2019 року, має паспорт громадянина Ізраїлю. Зараз перебуває за кордоном. Під час розгляду справи стало відомо про направлені САПом запити про його екстрадицію в Австрію і Англію.
👁 23,200 24-08-16 08:20
Татарівський зливний бачок стверджує, що виконавча служба зняла з ЦПК 39 тисяч грн – компенсація витрат Портнову по одному з наших судів. Зливний бачок взнав про це раніше (!), ніж інформація зʼявилася в офіційній системі виконавчих проваджень (скрін). Тобто інформацію він отримав напряму від Портнова. Загалом цей звʼязочок портновської команди і ОП (через Татарова) дуже милий. Наголошу, що це той самий зливний бачок, з якого довколаОПешні ТГ-канали розганяють фейки довкола мене і ЦПК 👇🏻Спочатку, що я “ухилянт”. Потім – що отримував бойові виплати, будучи в Києві. Далі – що не був на Сході і … багато іншого трешу 😂До речі, цього разу бачок теж збрехав. В позові, по якому Портнову стягнули з ЦПК 39 тисяч компенсації судових витрат, російська консерва Януковича НЕ заявляла про моральну шкоду. Тож і ЦПК компенсовувати її не мав 🙂Вірити татарівсько-портновській шоблі – себе не поважати. Ну, або ж дешево продаватися 🤷🏼‍♂️Принагідно нагадую, що татарівські силовики випустили Портнова (і його сина призивного віку) з Україні вже під час повномашстабної війни - в червні 2022 р.
👁 12,100 24-08-10 09:27
Дуже погана ідея ходити без охорони, ефективно закуповуючи на сотні мільярдів зброю, якою ЗСУ щодня знищує ворога. Це помилка, бо грохнути можуть не лише ru3ki, а й чорні збройні “посердники” та їх партнери корумпанти. Останні, до речі, зараз дуже активізувализался. Більше про це напишу наступного тижня. А поки обовʼязково перечитайте інтервʼю Марини Безрукової (керівниці Агенції оборонних закупівель), яка, на мою думку, за останні 7 місяців зробила неможливе. Буквально кілька тізерів 👇🏻“Людей, які крадуть у військових, не має існувати”“Фактично переді мною стояло неможливе завдання: і очиститись від корупції, і всіх звільнити й узяти нових, і паралельно жодним чином не зупинити постачання, законтрактувати товар на 200+ мільярдів і забезпечити армію всім, чим я можу.”“Внутрішній ринок, то тепер це виключно прямі контракти, виключно виробники. На зовнішньому ринку частки прямих угод зросли з 20% до 60%.” “Зараз є близько 20 прямих угод із великими (світовими, ред.) компаніями. Вони монстри. Усі на слуху. Але не буду афішувати. Є прямі контракти з болгарськими компаніями. Хоча мені казали, що це неможливо. Бо болгари завжди працювали через посередників. Як виявилося, усе можливо.”“Погрози були, це все неприємно. Але я не боюся.”“Коли в мене надходить пропозиція від заводу — щойно вона потрапляє в систему, відразу до заводу стукають посередники: “Не контрактуйтесь, ми купимо дорожче”. “Поки Безрукова буде з вами контрактуватись, ми у вас уже все викупимо”. І приносять живу передплату. Валізу грошей приносять. А потім потримають на складі, поки нам буде дуже треба, і продадуть дорожче.”“Окрім того, я дуже чекаю, коли затвердять незалежну Наглядову раду Агенції. Для мене це важливо, тому що це хороший захист від тиску.”“Знаю, що у вас нещодавно був день народження. Якщо не секрет, яке загадали бажання? - У нас усіх одне бажання. Йо*нути цих під*рів та й усе.”
👁 32,100 24-08-08 15:46
1 мільйон ДОЛАРІВ — саме такий хабар пропонували за посаду керівника Львівської митниці. Українська митниця — синонім корупції. Зокрема через такі “призначення”. Єдиний варіант почати зміни на митниці — ПРОЗОРИЙ конкурс на керівні посади за участі міжнародників у комісії. Він можливий ЛИШЕ за умови повноцінної реформи, провести/забетонувати яку можна ЛИШЕ законом. Зараз же Уряд пропонує “недоочищення” митниці шляхом прийняття постанови КМУ (замість повноцінного закону). Результат такого “недоочищення” буде нульовим. По-перше, на керівні посади в митницю пролізуть ті самі корумпанти чи їх аватари. По-друге, ті, кого все таки вдастся “відсіяти”, спокійно відновляться через суді. І це лише поверхневі ризики. Все це – в той час, коли щороку ми недоотримуємо до 100 млрд грн через корупцію на митниці. Я б дуже просив владу не фальшувати очищення митниці постановами КМУ, а провести повноцінну реформу законом (як це було з БЕБ та іншими органами).Реформа митниці має відбутися. А не як це вже було кілька разів: коли митницю просто обʼєднували з податковою, а потім знову розділяли, називаючи це “реформою”. “Це ж було вже”. Більше так не має бути. Ані суспільство, ані Західні партнери цього просто так не пропустять.