Солдата без пальців відправляють зі мною в Купʼянськ-Вузловий розвішувати антидронові сітки. (лишу фото нижче закритим, погодив його публікацію).Припускаю, що відправити з підрозділу одного мене в 10-ти кілометрову кіл-зону було б підозріло, тож прикрилися ще трьома солдатами.З нашого загону для розвішування антидронових сіток: один – без пальців, інший – з порушеннями слуху і почує FPV-дрон хіба під час вибуху, ще двоє – через поранення нездатні залазити на драбини, один через втрату полів зору не може стріляти. Кожен з хлопців має рішення ВЛК, тож я просто не уявляю, як такий наказ може бути законним (навіть в теорії). Завтра повернуся з чергових допитів і буду розбиратися. В Купʼянськ-Вузловий командування 43 ОМБр перекидає мене за вказівкою силовиків Зеленського, щоби я НЕ зміг:1) покарати ДБР/ОГП за злив мого приватного фото. Заяву про злочин подано, далі суди: щоб справу зареєстрували, щоб мене визнали потерпілим, щоб провели слідчі дії і т.д. 2) захищати себе в судах від незаконного кримінального переслідування, підозру в якому мені вручили у липні цього року. На жаль, це не єдине рішення командування бригади, яке під тиском ДБР іде на відверто абсурдні (та часто незаконні) рішення. Незадовго до цього командування моєї частини сфальсифікувало документи, щоб вліпити мені СЗЧ за один день – який я був на суді проти мене ж (доказ – тут).А ще замкомбриг якимось чином знав і повідомив мене про відміну іншого суду проти мене за день (!) до того, як суддя пішов на лікарняний. В якийсь момент стало очевидним, що командири частини виконують вказівки ДБРівців – робити все можливе, щоб мене не було на судах в Києві.Мені про це кілька людей прямо сказали. Минулого тижня я письмово попередив командування, що зафіксував їхню незаконну співпрацю з ДБР. І попередив, що буду змушений реагувати (доказ).В наступні тижні в мене мав відбутися ряд надважливих судів, добратися до яких з Купʼянська-Вузлового очевидно неможливо. Ось так ДБР/ОГП руками слухняних командирів 43 ОМБр позбавили мене права захищатися від незаконного переслідування.Тим паче Дзеркало тижня вже прямо пише, що перебіг моєї справи курує Зеленський особисто.
Коли генпрокурор Зеленського заявляє, що “особисто прийде за кожним” своїм критиком, то дає золотий аргумент для маніпуляцій про відсутністю демократії в Україніи. Коли генпрокурор Зеленського призначає першою заступницею Вдовиченко, рідний брат якої працює у військовій прокуратурі рф, то він розхитує Україну більше будь-якого ІПСО.Два дні тому Кравченко призначив Вдовиченко своєю першою заступницею: так генпрокурор Зеленського віддячив за її участь в переслідуванні НАБУ/САП. Тоді Вдовиченко, наприклад, підписувала клопотання про тримання під вартою хворого батька Руслана Магамедрасулова. За пʼять місяців у СІЗО літній чоловік втратив зір на одному оці. Більше про знущання над Русланом і його батьком у СІЗО розповідає сам Магамедрасулов у своєму першому інтервʼю після звільнення.Більше про міцні російські звʼязки першої заступниці генпрокурора Зеленського – в розслідуванні ЦПК. Там, окрім брата на керівній посаді у військовій прокураторі рф, у батька – бізнес в окупованому Криму, а в інших членів родини – російські паспорти.Хочете побачити, як виглядає справедливість Зеленського? Подивіться на керівників його генпрокуратури.
Вчора генпрокурор брехав, що підозру Магамедрасулову підписали якісь безіменні прокурори (а не він). На фото ви бачите, що підозру підписав ОСОБИСТО Кравченко, а тепер боягузливо ховаєтя за власних підлеглих. Такого нікчемного генпрокурора в історії країни не було. Далі більше. В тому ж дописі Кравченко підтвердив наявність угоди з ОПЗЖешником Христенком (ми писали про це раніше). Для угоди політичні СБУшники Поклада вибили з Христенка свідчення про вигадані злочини половини працівників НАБУ і САП. І щоб Христенко не зміг про це розповісти, ті самі Кравченко і Поклад віддадуть його на обмін в рф. Та казкова угода потрібно Кравченку, Покладу, Сухачову та іншим “карлсонам” для продовження атаки на НАБУ/САП.Це якщо раптом ви думали, що влада зупинилася у знищенні ненависного їм антикорупційного сектору. Ні, не зупинилась. Наприклад, нагадую, що ВСІ фракцій захищають Кравченка від звільнення. Ну просидів якийсь-там НАБУшник півроку в СІЗО по сфальшованій Кравчнеко підозрі – для депутатів це не проблема. Головне, що їх хороших генпрокурор пообіцяв відмазувати від розслідувань НАБУ/САП.
‼️ОГП та СБУ скерували до Печерського суду угоду з нардепом Христенком: це може бути підготовкою до нової атаки на НАБУ і САПОфіс генерального прокурора (ОГП) та Служба безпеки України (СБУ) направили до суду справу народного депутата Федора Христенка. Нагадаємо, Христенко – саме той депутат, якого раніше загадковим чином правоохоронці вивезли з Обʼєднаних Арабських Еміратів до України. Христенку повідомили про підозру 21 липня, у той же день, коли правоохоронці провели десятки обшуків у співробітників НАБУ, чим розпочали атаку на антикорупційні органи.Тобто, з часу початку справи до направлення її до суду минуло менше, ніж п'ять місяців. ЦПК наголошує – таке швидке направлення справи до суду може свідчити про те, що ОГП та СБУ уклали угоду про визнання винуватості з нардепом Христенком. Це підтверджують і джерела ЦПК у правоохоронних органах. Раніше ЗМІ вже писали, що доставити Христенка до України з ОАЕ вдалося саме завдяки тому, що в СБУ та ОГП планували змусити його надати свідчення проти детективів НАБУ та прокурорів САП.Підписатись. ЦПК
Під час останніх переговорів про мир з посланником Трампа Зеленський … рятував Єрмака/Умєрова від Міндічгейту. 👇🏻“Зі слів двох осіб, обізнаних із перебігом перемовин, "Українська правда" дізналася, що під час зустрічі між Дрісколлом, Зеленським, керівником ОП Андрієм Єрмаком і секретарем РНБО Рустемом Умєровим непублічно порушувалося питання розслідувань НАБУ та САП.Співрозмовники УП, знайомі зі змістом розмови стверджують, що Зеленський дав зрозуміти, що не зможе "рухатися далі", якщо найближчим часом антикорупційні органи висунуть підозри членам його найближчого оточення, адже такі кроки можуть поставити під загрозу переговори зі США та європейськими партнерами.”Я не знаю, що має бути в голові Зеленського, щоб НАВІТЬ ЗАРАЗ – в переговорах про мир – перейматися, пробачте, дупами Єрмака і Умєрова. Та хто ці двоє взагалі такі, щоб тягнути їх прізвища в розмову про долю України?! Сподіваюсь, що під час переговорів Зеленський хоча б Міндіча не намагався врятувати. 🤦🏼♂️Більше про це пекло – в матеріалі Української Правди нижче👇🏻
Найважливіша стаття цього тижня (від політичного редактора Дзеркала Тижня) – дуже раджу до прочитання 👇🏻Головна проблема Зеленського — в тому, що сепарація у свідомості й політичного класу, й суспільства двох його протилежних іпостасей уже почалася. З одного боку — вимушений захисник українських інтересів. З іншого — корумпований авторитарний лідер, який у критичний момент відмовився чистити систему.❗Про Зеленського і ЄрмакаАле Єрмак — баласт, який давно вже нічого не важить. Тому що важить Зеленський. Саме Зеленський підбирав собі Єрмака, Міндіча і Ко, наділяючи їх необмеженими повноваженнями. Єрмак — це породження Зеленського, а не Зеленський — породження Єрмака.❗Про Зеленського Міндіча Все, що сталося потім, стало для Зеленського радше особистим жалем, що така прикрість сталася з Міндічем, аніж ударом, що таке сталося з державою.Тому бутафорські санкції на ізраїльський паспорт. Тому на три роки. Тому анулювання українського паспорта, а не позбавлення громадянства. (Його, до речі, можна замінити в будь-якому ЦНАПі). Все, що президент міг зробити для «своїх» у цій ситуації, він, мабуть, зробив. Тому що своїх він не кидає.❗Про Зеленського і нікчемність в Раді«Слуги народу» надали перевагу тому, хто годує їх з руки в парламенті (виплати в конвертах після тривалої перерви відновлено: бек-офіс, через який ішли «депутатські», далеко не один), а не народ, який вони мають представляти. Несуб’єктні люди не здатні перетворити парламент на суб’єктний.У момент вибору — коли треба не просто написати пост у Facebook, а подивитися президентові в очі й сказати правду, — давно зігнуті спини залишилися зігнутими.‼️ВисновкиТим паче що владу, яку централізував Зеленський (порушивши Конституцію), не було делеговано компетентним виконавцям, здатним налаштувати державну машину на опір агресору. Вона стала надбанням банальних злодіїв.Однак іронія історичного моменту в тому, що хоч як Зеленський посилюватиме хватку — його сили майже вичерпано (система саботуватиме, а антикор чинитиме опір). І час — теж. Після того як якийсь документ буде підписано, за 100 днів — вибори. І цього пункту ніхто з переговорного списку не викреслить. А потім Зеленський піде. А ми — й Україна — залишимося.🔗 Обовʼязково перечитайте повний текст 👇🏻
Обов’язково прочитайте інтерв’ю НАБУшника Магамедрасулова з-за ґрат.«Я займався безпосередньо тим, аби встановити необхідну техніку в потрібних місцях і мої колеги могли зафіксувати усіх фігурантів схеми в рамках спецоперації "Мідас"».❗️ПРО ЄРМАКА «Але знову зверну увагу, що він (Міндіч) лише топменеджер. Враховуючи масштабність, вплив та глибину впровадження корупційних схем у профільні органи влади, можна дійти висновку, що є ще й бенефіціари, без політичної волі яких вказані процеси не могли бути реалізовані».❗️ПРО ОБОРОНКУ «НАБУ вже давно збирало інформацію про функціонування так званих бек-офісів державних компаній у різних сферах. Мова йде і про [держкомпанії в орбітах] Міненерго, Міноборони, Мінекономіки…» ❗️ПРО СБУ«Я займався документуванням схем, які фактично кришували співробітники СБУ, зокрема, крило "кашників", або ж так званої політичної частини СБУ … «Не секрет, що ці люди працюють під покровительством голови СБУ Василя Малюка та його соратника Сергія Дуки. … Це (політичне СБУ) ніби надбудова з кришування схем в усіх сферах. Я не кажу про все СБУ, в мене були там друзі, які дуже багато роблять для перемоги нашої країни. Але велика частина служби — саме політична — на жаль, займається зовсім іншим» .🔗 ІНТЕРВʼЮ 👇🏻
Квартира Деркача, в якій Міндіч і ко відмили 100 млн дол., знаходиться за ПʼЯТЬ будинків від кабінету Малюка (Володимирська 20/1). Так само політичне СБУ в упор не бачило ДВОХ членів команди ФСБшника Деркача, які управляли нашою атомною енергетикою!Один з них – був членом РНБО з повним доступом до всіх питань національної безпеки і ДЕРЖАВНОЇ ТАЄМНИЦІ, які йому надало СБУ. Це про тотальну чи то некомпетентність, чи то корумпованість (обирайте самі) політичної частини СБУ. Якщо команда Малюка закривала очі на агентуру ворога в “Енергоатомі”, то про що взагалі з ними говорити? Вони не спроможні захистити Україну від російської агентури. Більше того, вони цій агентурі активно допомагають! Нагадаю, що саме політичне СБУ забезпечувало силову частину атаки на НАБУ/САП в липні (щоб зупинити операцію “Мідас”). У мене досі питання до Малюка/Поклада: як вони – офіцери і українці – могли скотитися до рівня Кравченка і Сухачова – шавок Єрмака (навіть не Зеленського). Як вони зараз дивляться в очі бойовим офіцерам СБУ? Що пояснюють, як виправдовуються? Всі ж все прекрасно розуміють. І ще. Четвертий місяць Малюк/Поклад тримають за ґратами НАБУшника Магамедрасулова, без якого плівок Міндіча не було би. Дагестанець за походженням, Магамедросулов виявився українцем значно більшим від усього політичного СБУ разом узятого.
То що наближає перемогу і безпеку наших міст: викриття влади чи замовчування її злочинів?Вчорашні фото з пачками доларів обійдуть світові медіа. Хіба ефективніше було би, якби покидьки продовжували красти на захисті енергообʼєктів? А уявіть, що Галущенку і ОП вдалася б афера з закупівлею російських ядерних реакторів у Болгарії? Це би наблизило чи віддалило нашу перемогу? Або Резніков з його яйцями, про які написали всі світові медіа. Ефективніше було б замовчати той злочин і дати їм далі не лише красти мільярди, а й годувати військових лайном? Воно дуже комфортно – сидіти ж*пою в наглядовій раді “Енергоатому” чи “Укрзалізниці”, заробляти своїх 30 срібняків і писати про “не розхитуйте човен 2.0”.Або підтримувати цей наратив “редакційними стандартами” в статтях, де “всьо не так однозначно”. З іншого боку, значно складніше викривати корупцію Банкової, бо це, бляха, коштує людям свободи. Коштує кримінальних переслідувань, аж до кидань в СІЗО (включно з батьком) і загрозою 10-ма роками вʼязниці, постійних обливань брудом в мільйонних ТГ-каналах Банкової, систематичних погроз, тиску на службі і т.д і т.п. Чи це значна ціна? У порівнянні з тією, яку на фронті платять українці – мізерна. Тому спроби Зеленського/Єрмака залякати нас – просто комічні. Вони нас лише мотивують.
Зі звіту про розширення ЄС – найважливішого для України документу (пише Reuters) 👇🏻 ❗"Негативні тенденції, що спостерігаються останнім часом, зокрема посилення тиску на спеціалізовані антикорупційні органи та громадянське суспільство, необхідно рішуче змінити”. На днях командира Беркута, підлеглі якого калічили людей під час Революції Гідності, заочно засудили до 10 років тюрми. Так само десять років тюрми силовики Зеленського вимагають для мене, а для Кудрицього – 12 років (з конфіскацією) !Командиру Беркуту – 10 років і Кудрицькому – 12. 🤯Або ще. Півтора роки тому голову АМКУ зловили на незаконному збагаченні в 72 мільйони.При цьому Зеленський навіть не звільнив свого ставленика. Кириленко й досі на посаді – півтора роки! Справа вже й в суді пішла. Для порівняння: детектива НАБУ, який документував корупцію Міндіча, кинули до СІЗО одразу після сфальсифікованої підозри. Як і його хворого літнього батька. Обидва за ґратами вже чотири місяці. Або Кудрицького, який під час війни рятував нашу енергетику, силовики Зеленського теж одразу після підозри кинули в СІЗО (з заставою в 13,7 млн грн).Ось в таких порівняннях добре видно “справедливість” Зеленського. Як думаєте, така “справедливість” наближає Україну до вступу в ЄС чи віддаляє?