Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 411
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Número de suscriptores

101 411
Promedio/Día:: -25
Promedio/Tiempo:: -224
Promedio/Mes:: -1291

👁️ Vistas promedio por mensaje

19 470
Promedio/Día:: 20,800
Promedio/Tiempo:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-01-30
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 26,200 26-03-09 08:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру та внаслідок бойових дій у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській та Чернігівській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 9 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,5% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 8 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 8,9% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 1 березня. Причина – суттєве підвищення температури повітря в усіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні та перенесенні енергоємних процесів на нічний час – після 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 77,700 26-03-08 10:27
Весняне потепління та сонячна погода зумовили зміни у режимі енергоспоживання. Замість зростання його рівня упродовж робочого дня, що ми спостерігали у січні-лютому, зараз у денний час відбувається суттєве «просідання». Це зумовлено підвищенням ефективності роботи сонячних панелей, які за роки повномасштабної війни масово встановили побутові споживачі та бізнес. Чим більше енергії виробляють ці СЕС – тим менше її споживається із загальної мережі. У період зимових холодів ми закликали споживачів перенести енергоємні процеси (прання, нагрів бойлера, користування посудомийкою чи обігрівачем…) на нічні години – період, коли навантаження на енергосистему найменше. Зараз, у сонячні дні, період рекомендованого користування потужними електроприладами суттєво розширюється. Більше того, у ясну погоду перенесення активного енергоспоживання на денний час є навіть бажаним – щоб для збалансування енергосистеми не доводилось обмежувати генерацію промислових сонячних електростанцій, які зараз теж підвищили свою ефективність. Будь ласка, дослухайтесь до рекомендацій нашого кота Графіка: 🔹у сонячну погоду – перенесіть користування потужними електроприладами на період з 11:00 до 16:00;🔹намагайтесь не вмикати кілька потужних приладів одночасно у періоди пікового споживання вранці (07:00 – 10:00) та увечері (17:00 – 21:00); 🔹у хмарні дні та дощову погоду, за можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час – після 22:00Якщо у Вашому регіоні поки що діють погодинні чи аварійні відключення – необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається на період застосування відповідних обмежень. У такому разі, користування потужними електроприладами доцільно перенести на час доби, коли відключення не застосовуються, або на нічні години.
👁 33,200 26-03-07 08:05
Вночі та вранці ворог здійснив чергову масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти енергосистеми України у кількох областях. Внаслідок завданих пошкоджень – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Запорізькій, Полтавській, Вінницькій, Одеській, Миколаївській та Хмельницькій областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Внаслідок поточної та минулих масованих ворожих атак – у кількох регіонах сьогодні триває застосування вимушених заходів обмеження: графіків обмеження потужності для промисловості та графіків погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час та ймовірну тривалість знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні. Враховуючи погодні умови у більшості областей, користування потужними електроприладами сьогодні доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 15:00. Це період найефективнішої роботи сонячних електростанцій. У регіонах, де триває застосування обмежень, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найменшого навантаження на енергосистему – після 22:00.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,800 26-03-06 07:57
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період ефективної роботи сонячних електростанцій або на нічний часНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру — на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Донецькій, Чернігівській та Херсонській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 6 березня, станом на 9:30, його рівень був на 3,6% вищим, ніж в цей час попереднього дня — четвер. Причина змін — зниження ефективності роботи побутових сонячних електростанцій через хмарну погоду на значній території України. Це зумовлює збільшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 5 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,4% нижчим, ніж максимум попередньої доби — у середу, 4 березня. У регіонах, де наразі вимушено застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час — після 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,500 26-03-04 08:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹У регіонах, де застосовуються обмеження, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹За можливості, перенесіть користування потужними електроприладами на нічний час — після 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує здійснювати атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок завданих пошкоджень — на ранок є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській, Сумській та Херсонській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України сьогодні застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості, а також графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.На Харківщині наразі вимушено застосовані аварійні відключення, раніше опубліковані графіки погодинних знеструмлень у регіоні — тимчасово не діють. Повернення до прогнозованих графіків відбудеться після стабілізації ситуації в енергосистемі.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 4 березня, станом на 9:30, його рівень був на 8,2% нижчим, ніж в цей час попереднього дня — у вівторок. Причина — сонячна погода у більшості регіонів України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 3 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби — у понеділок, 2 березня. У регіонах, де наразі вимушено застосовуються погодинні та аварійні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічний час — після 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 23,600 26-03-02 09:39
Ефективність облаштованого антидронового захисту на ключових елементах системи передачі, основні потреби українських енергетиків та наслідки останніх російських атак. Ці теми під час візиту на одну з підстанцій НЕК «Укренерго» обговорили голова Правління компанії та очільниця Регіонального представництва Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) у країнах Східної Європи Крістіна Мікулова.«Європейський інвестиційний банк – один із головних наших партнерів і донорів. Зокрема, що стосується фінансування будівництва захисних споруд. Дуже добре, що наші кредитори та грантодавці виявляють зацікавленість у тому, щоб особисто перевірити ефективність вже облаштованого захисту. Який, до речі, врятував від ураження дуже значну кількість вкрай дефіцитного високовольтного обладнання. Не менш важливо, що партнери цікавляться і поточними потребами, настроєм українських енергетиків. І не лише керівного персоналу. Сьогодні ми з пані Мікуловою поспілкувалися із ремонтним персоналом, який виконує роботи на підстанції. Безумовно, це була корисна зустріч. Ще раз дякую і партнерам, і колегам, які зараз невтомно працюють, повертаючи світло людям», – зазначив очільник НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. Голова Регіонального представництва ЄІБ у країнах Східної Європи так прокоментувала візит на підстанцію: «Для Європейського інвестиційного банку підтримка енергетичної стійкості України є пріоритетом. Фінансування посилення фізичного захисту підстанцій – це наш внесок у безпеку мільйонів людей та стабільність української енергосистеми. Особливої уваги заслуговує робота українських енергетиків, яка викликає глибоку повагу, адже завдяки їхній професійності, відданості та сміливості країна зберігає світло й тепло навіть у найскладніших умовах», – підкреслила Крістіна Мікулова. Від початку повномасштабного вторгнення Європейський інвестиційний банк надав НЕК «Укренерго» кредитну підтримку на загальну суму 136 мільйонів євро. Дякуємо за допомогу, яка зміцнює стійкість української енергосистеми!
👁 29,600 26-03-01 09:38
Сьогодні минає 40 днів із дати трагічної загибелі нашого колеги, члена Правління та колишнього керівника НЕК «Укренерго», Героя України Олексія Брехта. Це досі складно усвідомити. І ми ще не скоро навчимося жити без його швидких і виважених рішень, геніальних інженерних ідей, постійної залученості до процесів відновлення енергосистеми «скрізь і одночасно». За час, що минув від 21 січня, про Олексія Олександровича було багато всього сказано й написано. Колеги, рідні, друзі і просто знайомі ділились спогадами про те, яким вони його знали. І ми, готуючи цей допис, теж вирішили нагадати – кого насправді Україна втратила 40 днів тому.За життя, Олексій Брехт дав не так багато великих інтерв’ю. За дивовижним збігом обставин – одне з них лишалось неопублікованим у «чистому вигляді». Йдеться про запис для фільму «Блекаут. Різдво», зроблений на початку 2023 року Об’єднанням українських продюсерів. У відео до цього посту – фрагменти з інтерв’ю, повну версію якого можна переглянути за цим посиланням. Будемо пам’ятати вічно. Колектив НЕК «Укренерго».
👁 34,100 26-02-27 18:10
«Після війни буде багато роботи. Але нам до цього не звикати», – каже наш колега, провідний інженер з релейного захисту і електроавтоматики «Укренерго» Олександр, який сьогодні боронить країну на Харківському напрямку. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік добровільно пішов до військкомату. «Стати на захист країни – це був мій свідомий вибір, іншого шляху я не бачив», – каже пан Олександр. Сьогодні він служить в одній із танкових бригад ЗСУ. «Зв’язківець – не така вже й безпечна справа, як хтось іноді думає. Це не сидіти у штабі біля телефона. Зв’язківці несуть вахту на «нулі». Дуже тішить, що в аспекті технологій – ми постійно розвиваємось: переходимо на західні стандарти, використовуєм новітні технології. З техніки минулого сторіччя у нас залишився тільки польовий телефон», – розповідає пан Олександр. За звільнення Харківщини – Олександр отримав бойову медаль «За службу державі». Попри втрати й поранення, чоловік зберігає віру у перемогу. «Ніколи не забуду емоції людей, які після вигнання окупантів виходили з підвалів і дякували нам. Це було неймовірно. Такі моменти додають сил і наснаги боротися далі», – каже наш колега. Після закінчення війни – Олександр планує неодмінно повернутись до роботи в енергетиці. Бо знає: попереду – ще багато справ у процесі відбудови зруйнованого ворогом. Дякуємо Олександрові за захист Батьківщини. І чекаємо на повернення в «Укренерго»!
👁 167,000 26-02-27 12:24
Увага! Днями з’явилась інформація про розсилку фейкових повідомлень, які приходять на електронну пошту начебто від НЕК «Укренерго». Теми шахрайських листів – на кшталт: «Графік відключення електроенергії з 24 по 28 лютого»; «Оновлений графік обмежень» тощо. Повідомлення надсилаються з фейкової адреси: [email protected], яка не належить «Укренерго». При цьому, до адресного рядка додаються реальні адреси [email protected] або [email protected], щоб викликати довіру в отримувача.Адресату листа пропонують завантажити «графік відключень», за яким насправді ховається шкідливе програмне забезпечення. Після запуску – ця програма може викрасти паролі, банківські дані та особисту інформацію, надати стороннім доступ до вашого пристрою, використати його для здійснення кібератак.Наголошуємо: НЕК «Укренерго» ніколи не розсилає графіки відключень в особисті повідомлення. Компанія також не поширює в листах будь-яке програмне забезпечення для завантаження. Тож, якщо вам надійшов лист із такими пропозиціями: 🔹не завантажуйте файли з нього;🔹не переходьте за посиланнями;🔹негайно видаліть повідомлення з пошти;🔹у разі випадкового завантаження – негайно перевірте пристрій антивірусом.Актуальна інформація про запровадження обмежень публікується на офіційних сторінках «Укренерго» у соціальних мережах, а з графіками знеструмлень за вашою адресою – можете ознайомитись на сторінках операторів систем розподілу (обленерго) у вашому регіоні. Попередьте рідних і знайомих про небезпеку. І будьте уважними, отримуючи підозрілі повідомлення.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,300 26-02-26 10:58
Особливості диспетчерського управління енергосистемою в умовах війни, технології швидкого відновлення та облаштування захисту ключових об’єктів системи передачі, а також поточні потреби українських енергетиків у допомозі для відновлювальних робіт. Ці теми обговорювались у рамках зустрічі голови Правління НЕК «Укренерго» Віталія Зайченка з урядовою делегацією та представниками системного оператора Данії за участі Посольства Королівства Данія в Україні.Данська делегація на чолі з Постійним державним секретарем Міністерства клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларсом Фрелле-Петерсеном, за участі заступника Генерального директора Данського енергетичного агентства Ібен Мьоллер Сьондергорд та виконавчого віцепрезидента оператора системи передачі Данії Energinet Сігне Горн Ростед, відвідала одну з підстанцій НЕК «Укренерго». Гості побачили наслідки російських ракетно-дронових атак, пересвідчились у надійності облаштованого антидронового захисту та оцінили масштаби і швидкість виконання аварійно-відновлювальних робіт.«Данія – один з наших найдавніших і найнадійніших партнерів. Данський уряд одним із перших запропонував допомогу українським енергетикам після руйнівних російських атак на об’єкти системи передачі, що почались ще у 2022 році. Надана партнерами підтримка допомогла нам вистояти у найбільш складні періоди. Враховуючи актуальність російської воєнної загрози для усього континенту, зараз колеги просять нас поділитися досвідом управління енергосистемою та організацією її відновлення в умовах, у яких досі не перебував жоден інший європейський системний оператор. Безумовно, ми готові розповісти все, що нашим друзям буде цікаво почути. І сподіваємось на продовження співпраці», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.Зі свого боку, Постійний державний секретар Міністерства клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларс Фрелле-Петерсен зазначив: «Моє загальне враження від візиту до України та зустрічі з головою Правління «Укренерго» Віталієм Зайченком – це глибока повага. Попри безперервні атаки на критичну інфраструктуру, віддані своїй справі фахівці продовжують відновлювати, захищати та модернізувати енергосистему в надзвичайно складних умовах. Стійкість і рішучість України – справді вражають. Ми бачимо тут важливі уроки для Данії в контексті подальшого зміцнення безпеки та стійкості нашої власної критичної інфраструктури. Данія твердо підтримує Україну й надалі надаватиме послідовну та вагому допомогу для посилення енергетичної безпеки держави та її довгострокової стійкості».Данія – один із основних донорів Фонду підтримки енергетики України. Її загальний внесок наразі перевищує 73 мільйони євро. Також уряд Данії є «шефом» інфраструктурної (зокрема – енергетичної) відбудови Миколаївської області. За Програмою українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP) та у співпраці з Данським енергетичним агентством (DEA) НЕК «Укренерго» отримує технічну та консультативну допомогу щодо адаптації національного законодавства до вимог ЄС. Також, у якості гуманітарної допомоги, за сприяння Baltic Control Denmark, НЕК «Укренерго» отримувала устаткування, що використовувалося під час відновлювальних робіт.Дякуємо партнерам за допомогу та співпрацю!