Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 385
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | У нас немає права опускати руки. Це наша рідна земля і наша робота. Ми...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
30 500 Vistas/Alcance 2026-03-20 17:05 Mensaje №4793
«У нас немає права опускати руки. Це наша рідна земля і наша робота. Ми зберегли колектив, усі працюємо. Бо в енергетиці не буває слів «якось потім». Від нашої праці тут і зараз залежать тисяч людей, і ми це добре розуміємо», – так про свою роботу розповідає пан Василь, начальник однієї з підстанцій НЕК «Укренерго».    На своїй нинішній посаді наш колега вже понад чверть століття. А дату призначення керівником пан Василь пам’ятає завжди – бо вона збігається із днем заснування компанії.  Але ще менше шансів на забуття мають робочі будні на початку повномасштабного вторгнення.    «Важко було у березні 2022-го, коли в село майже зайшли ворожі війська. Вони на танках до річки доїхали – і згори дивилися на нас. Ми з хлопцями на підстанції були, сподівались, що по нас стріляти не будуть. Але марно. Добре, що вирішили перестрахуватись і піти в укриття. Щойно спустились – як почали гатити з танків, прямо по нас. Гул стояв страшенний. Підстанція тоді вперше «сіла на нуль». 10 днів ми не мали живлення навіть власних потреб. Ремонтники до нас приїхати також не могли. Та ми все тримали напоготові – щоб включитись, щойно буде така можливість», – розповідає пан Василь.     Втім, навіть у найнебезпечніші періоди – думки виїхати у більш спокійне місце у колеги та його підлеглих не було. Колектив організував цілодобові чергування, облаштував найнеобхідніше для роботи в складних умовах. Усі працівники підстанції підтримували один одного. «Важко було і фізично, й морально. Боляче дивитися на зруйноване – на те, у що вкладено роки праці. Але ми щоразу відновлювали все, що могли. Своїми силами і за підтримки колег з інших підрозділів. Тут ніхто не каже «не буду» чи «не хочу». Ми – як родина, а підстанція – наш другий дім», – каже колега.    Дякуємо панові Василю та всій команді його підстанції за стійкість, професіоналізм і відданість справі у найважчих умовах. Незламність не згасає!