Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 411
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Fuente

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
23 000 Vistas/Alcance 2026-03-25 08:14 Mensaje №4809
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок масованої ракетно-дронової атаки попередньої доби, а також через удари ворога по енергетичній інфраструктурі прифронтових і прикордонних з росією регіонів – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Полтавській, Сумській та Одеській областях. Найскладнішою наразі є ситуація на Чернігівщині. Там внаслідок кількох поспіль ворожих атак зазнало пошкоджень енергетичне обладнання, що зумовлює вимушене застосування погодинних відключень. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 25 березня, станом на 9:30, його рівень був на 1,8% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Це пояснюється хмарною погодою у значній частині регіонів України, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 24 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,7%, вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 23 березня. Причина – відсутність погодинних відключень в усіх областях, крім Чернігівщини. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin