Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 411
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Número de suscriptores

101 411
Promedio/Día:: -25
Promedio/Tiempo:: -224
Promedio/Mes:: -1291

👁️ Vistas promedio por mensaje

19 470
Promedio/Día:: 20,800
Promedio/Tiempo:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-01-30
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 22,200 26-04-27 07:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Через негоду знеструмлені понад 700 населених пунктів у 19 областях🔹Будь ласка, перенесіть активне енергоспоживання на денний час та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській, Чернігівській і Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 27 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 4,2% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – сонячна погода на всій території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Також на рівень споживання електроенергії впливає значна кількість знеструмлених населених пунктів внаслідок негоди. Вчора, 26 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,1% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 19 квітня. Причина змін – суттєве похолодання на всій території України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (сильні пориви вітру, грози) – на ранок повністю або частково знеструмлені понад 700 населених пунктів у більшості регіонів України. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 22,000 26-04-26 06:31
Сьогодні минуло 40 років відтоді, як сталась найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Ця жахлива трагедія змінила не лише енергетику і суспільне ставлення до «мирного атома». Чорнобиль став одночасно символом злочинності й безвідповідальності тоталітарного режиму та героїзму і самопожертви ліквідаторів наслідків необачного «експерименту».«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто у далекому 1986-му зупинив катастрофу світового масштабу. Статус ліквідатора аварії на ЧАЕС тоді отримали близько 600 тисяч людей, переважно – українців. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, вони відвернули ще страшніші наслідки аварії. Серед ліквідаторів є і наші колеги: 45 працівників «Укренерго» з таким статусом працюють у компанії досі, а ще 71 – нині на заслуженому відпочинку. Ваш подвиг, колеги, ніколи не буде забутим. Саме завдяки вам – нам є на кого рівнятись у цей непростий час», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.Зараз, як і 40 років тому, українські енергетики працюють на межі можливого. Через російські воєнні злочини – наша країна знову стикається з небезпекою ядерної аварії планетарного масштабу. Ще в березні 2022-го фахівцям «Укренерго» довелось проявити безмежну самовідданість і героїзм, щоб відновити пошкоджену лінію живлення окупованої на той час Чорнобильської атомної електростанції. А згодом десятки разів наші ремонтні бригади відновлювали лінії, що живлять захоплену росіянами найбільшу в Європі АЕС – Запорізьку. З величезним ризиком для життя – наші колеги відвертають загрозу катастрофи, що може бути ще страшнішою, ніж чотири десятиліття тому.Ми не можемо змінити минуле, але дбаємо про те, щоб жах Чорнобиля назавжди залишився в минулому. З трагедії ми винесли головний урок: за кожним кіловатом електроенергії передусім має стояти безпека та професіоналізм. Пам’ятаємо тих, хто без вагань став на боротьбу з невидимим ворогом. Ваш подвиг – поза часом!У відео до цього посту – короткі спогади наших колег зі статусом ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Повну версію можете переглянути за посиланням.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 26,100 26-04-24 16:30
«Ще ніколи в історії так багато людей не завдячували настільки небагатьом». Цю знамениту фразу Вінстона Черчилля – цілком можна адресувати і ремонтному персоналу «Укренерго», який упродовж чотирьох зим не дозволив ворогу занурити країну в пітьму та холод. Начальник дільниці з ремонту повітряних ліній, пан Вячеслав, працює у компанії з 2011 року. Перші залпи війни наш колега почув у себе вдома – у Бучі. Швидко зібрав і відправив у безпечне місце сім’ю. А вже за кілька годин – виїхав на ремонт пошкодженої лінії біля Василькова. Як зізнається сам, за чотири роки війни у своєму робочому кабінеті був не більше десяти разів. Натомість – майже весь час проводить на виїздах, відновлюючи пошкоджені ворогом високовольтні мережі. Найдовша зміна без повернення додому тривала 45 днів. Якщо стояло б завдання знайти взірець відданості професійному обов’язку – то саме бригада на чолі із паном Вячеславом підійшла б якнайкраще. Бо це вона виконувала ремонт лінії живлення Чорнобильської АЕС, коли станція тимчасово була під російською окупацією. Довго працювати на дизель-генераторах ЧАЕС не могла. А до чого така ситуація може призвести – українцям пояснювати не треба. Для виконання робіт потрібно було перетнути лінію фронту. «Їхати зголосились добровольці. За домовленістю з окупантами, ми йшли із білим прапором. А коли наблизились до ворога майже впритул – неподалік пролунав вибух. Окупанти почали хаотичну стрілянину, а ми всі попадали на землю, не розуміючи, що відбувається. Потім з’ясувалась, що бродячий пес зачепив одну з розтяжок, яких окупанти наставили довкола. Працювати довелось під прицілом автоматів. Ночували в машинах на морозі», – розповідає про досвід березня 2022-го пан Вячеслав. Каже, страшно – безумовно було. Але почуття обов’язку переважило. А далі – були тисячі кілометрів відновлених ліній. Робота у прифронтових районах, радість від світла в оселях після успішних ремонтів і біль від втрати колег. За сумлінну працю – цьогоріч пан Вячеслав отримав Почесну грамоту Верховної Ради. Також він має нагороди від Уряду. Втім, каже, в роботі керується не прагненням визнання. «Наша мотивація у тому, що хлопцям в окопах зараз точно не легше. Людям потрібна наша робота, а краще за нас – її ніхто не зробить». Дякуємо панові Вячеславу та його підлеглим. Завдяки вам – незламність не згасає!💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 33,400 26-04-24 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Негода знеструмила понад 100 населених пунктів у десяти областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Одеській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 24 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 3,5% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – утримання холодної погоди на всій території України. А також – висока хмарність у більшості регіонів, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 23 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у середу, 22 квітня. Необхідність в ощадливому споживанні електроенергії сьогодні зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково знеструмлені більше 100 населених пунктів у Київській, Житомирській, Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Сумській, Полтавській, Черкаській і Миколаївській областях. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,100 26-04-23 07:01
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Є необхідність в ощадливому енергоспоживанні у вечірні години🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує здійснювати атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 23 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 4,9% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – похолодання, порівняно з попередньою добою. А також – хмарна погода на значній частині території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 22 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 21 квітня. Причина – короткочасне потепління у більшості регіонів. У вечірні години сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,700 26-04-22 07:26
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак на енергетичну інфраструктуру атак – на ранок найскладнішою є ситуація на Сумщині. Там знеструмлена значна кількість споживачів через пошкодження ворогом енергооб’єктів. Також за добу є нові знеструмлення на Дніпропетровщині, Харківщині та у Запорізькій області. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 22 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 5,7% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – ясна погода на всій території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 21 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,2% вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 20 квітня. Причина таких змін – утримання холодної погоди із заморозками у більшості регіонів, що зумовлює застосування споживачами електричних обігрівачів. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними приладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 27,200 26-04-21 07:01
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Негода знеструмила 7 населених пунктів на Дніпропетровщині🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує завдавати ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок російських атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Донецькій, Харківській, Сумській та Запорізькій областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 21 квітня, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у понеділок. Вчора, 20 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,8% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 17 квітня. Причина таких змін – суттєве похолодання на всій території України, що зумовлює застосування споживачами електричних обігрівачів. ❗️Необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00.❗️Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови – на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів у Дніпропетровській області. Бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 39,400 26-04-20 10:53
Європейські держави мають враховувати український досвід протидії російським атакам на енергооб’єкти та завчасно готуватись до аналогічних загроз на власній території. Про це в інтерв’ю данському виданню The Resilient, що є частиною данської медіаплатформи Ingeniøren, розповів голова правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. «Зараз ми активно просуваємо ініціативу в рамках ENTSO-E та Єврокомісії – щодо формування додаткового запасу обладнання для всіх європейських операторів системи передачі електроенергії. Оскільки ми розуміємо, що з такими технологіями, як російські «Шахеди» або ударні FPV-дрони, у Європі немає безпечного місця», – зазначив очільник «Укренерго».Також Віталій Зайченко розповів про зміну тактики ворожих обстрілів під час минулого опалювального сезону. Наголосивши, що росіяни посилили терор проти цивільного населення і тиск на українську енергосистему за рахунок масованих ударів по електростанціях. Зокрема, по ТЕЦ, які генерують не лише електроенергію, а й тепло. За таких умов, електричні обігрівачі стали єдиною можливістю зігріти оселі під час сильних морозів. А це призвело до того, що рівень енергоспоживання був надвисоким, а можливості забезпечити необхідну потужність – лишались обмеженими, що й зумовило вимушені тривалі знеструмлення. Також Віталій Зайченко розповів про те, як відбувались аварійно-відновлювальні роботи в умовах рекордних морозів, завдяки чому заміну та ремонт пошкодженого обладнання вдавалось виконувати у рекордні терміни. І наскільки важливими для української енергосистеми були робота у складі загальноєвропейської енергомережі ENTSO-E та допомога від партнерів. Повну англомовну версію інтерв’ю можете переглянути за цими посиланнями: перша та друга частини.
👁 28,000 26-04-17 16:15
«Релейний захист — це «нервова система» енергетики. Щоб запобігти масштабним знеструмленням, він має миттєво реагувати на будь-яку аварію. Помилка тут неприпустима у жодній ситуації». Так про специфіку своєї роботи в «Укренерго» розповідає пан Сергій, провідний інженер з релейного захисту та електроавтоматики.Підстанція, де працює наш колега, є ключовим вузлом системи передачі електроенергії в одному із прифронтових регіонів.  Ворог неодноразово намагався її знищити. У 2022 році, коли область ще була в окупації, пан Сергій, ризикуючи життям, добирався на роботу власним авто, минаючи ворожі позиції. А згодом — неодноразово брав участь у відновленні підстанції «з нуля», після чергових масованих атак.  «Працюємо за будь-яких умов: у спеку, лютий мороз чи під дощем. Коли лінії пошкоджені, а система нестабільна, ми маємо забезпечити захист мереж навіть у нестандартних режимах роботи. Часто працювати доводиться без світла, зв’язку, розбираючи завали. Це і важка фізична праця, і постійна концентрація — щоб не припуститися помилки. Адже ти знаєш, що від твоєї роботи залежить робота не тільки підстанції і дороговартісного обладнання, а й світло та тепло для тисяч людей», — каже пан Сергій.  Додатково мотивувати до роботи енергетиків не треба: усі знають, що крім них — поставлених завдань ніхто не виконає. Наприклад, коли на підстанції пана Сергія вводили в роботу новий автотрансформатор, робочі зміни тривали по 12 і навіть по 20 годин. «Різдва та Нового року минулоріч ми не відчули. Працювали без вихідних, щоб українці відзначили святкові дати зі світлом і теплом», — розповідає колега.За вагомий внесок у розвиток енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійних обов’язків — наприкінці минулого року пан Сергій отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Дякуємо колезі за невтомну працю. Незламність не згасає!
👁 34,600 26-04-17 07:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок дронових атак по енергооб’єктах – на ранок є знеструмлені споживачі у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Одеській, Харківській та Чернігівській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 17 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 3,7% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – ясна погода у значній частині областей, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій. Вчора, 16 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 15 квітня. Причина – потепління у більшості регіонів України. Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin