Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Укренерго
Añadido 03 may. 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Número de suscriptores: 101 411
Fotos: 1,570
Videos: 198
Enlaces: 3,390
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Número de suscriptores

101 411
Promedio/Día:: -25
Promedio/Tiempo:: -224
Promedio/Mes:: -1291

👁️ Vistas promedio por mensaje

19 470
Promedio/Día:: 20,800
Promedio/Tiempo:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2026-01-30
Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 17,500 26-05-19 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігатиметься протягом доби🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак та артилерійських обстрілів енергетичної інфраструктури прифронтових регіонів – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 19 травня, станом на 09:30, його рівень був на 1,9% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – ясна погода у на багатьох регіонах України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 18 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,6% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 15 травня. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
👁 16,200 26-05-18 08:47
Міністерство енергетики України затвердило новий склад представників держави у Наглядовій раді НЕК «Укренерго». До нього увійшли:Юрій Бойко: фахівець із понад 25-річним досвідом роботи на керівних посадах у приватних та державних інституціях енергетичного сектору. Кар’єру в енергетиці розпочав у 1995 році з посади інженера-електрика, згодом працював на керівних посадах кількох енергопідприємств, а наприкінці 2020-го – виконував обов’язки міністра енергетики України. Юрій Бойко вже займав посаду члена Наглядової ради «Укренерго» у 2021-2025 роках.Єгор Перелигін: заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України. Має значний досвід роботи на вищих керівних посадах у гірничодобувній промисловості та у банківському секторі. Спеціалізувався на залученні іноземних інвестицій, а також – реорганізації підприємств та переорієнтації бізнес-моделей великих промислових та комерційних структур, стратегічному плануванні та кризовому управлінні. Єгор Перелигін має диплом магістра з ділового адміністрування, який отримав у Європейському інституті вищої освіти у сфері управління ISEG (Франція). Кабінетом Міністрів України делегований уповноваженою особою до Американсько-українського інвестиційного фонду відбудови.Микола Брусенко: кандидат економічних наук, який має понад 20 років досвіду роботи в економіці, зовнішній торгівлі, міжнародних відносинах, державному управлінні, а також реалізації спільних з МФО проектів у сферах енергетики та інфраструктури. Пройшов професійний шлях від головного спеціаліста Міністерства економіки України до керівних посад в Адміністрації та Офісі Президента України. З 2022 по 2025 рік очолював економічний директорат в Офісі Президента України. Також – має досвід корпоративного управління, входячи до Наглядової ради державного «Ощадбанку». За освітою Микола Брусенко – магістр з питань фінансів, диплом магістра здобув у Київському національному економічному університеті.Загалом, Наглядова рада НЕК «Укренерго» складається із 7 осіб: чотирьох незалежних членів, обраних за результатами конкурсу, та трьох представників держави. Всі раніше обрані незалежні представники – зберігають свої посади, тож наразі персональний склад Наглядової ради сформований повністю.
👁 21,700 26-05-15 15:01
«Після масованих атак у січні, коли на дворі було понад 20 градусів морозу, на це ніхто не зважав. Ми розуміли, що люди так само мерзнуть, що вони дуже чекають світла. Тому – йшли і працювали за будь-якої температури». Так про свою нещодавню роботу в екстремальних умовах розповідає Олександр, старший диспетчер однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго». Хоробрості й витривалості нашому колезі – не позичати. Початок повномасштабного вторгнення він зустрів на зміні й залишався на підстанції аж 67 діб поспіль. Його дім тоді опинився у тимчасово окупованій зоні, а родина – за лінією фронту. Під щоденними обстрілами та свистом ракет – він, разом із колегами, неодноразово ліквідовував причини аварійних знеструмлень, фактично живучи на робочому місці.Олександр – людина обов’язку. Звик ставити роботу вище за власний комфорт. Після нічних «прильотів» його команда одразу виїжджає на відновлення, перечікуючи тривоги в укриттях. Він залишається на посту доти, доки не вдасться заживити максимальну кількість споживачів. У такі дні про відпочинок годі й мріяти – робота може тривати по 16, а іноді й по 20 годин поспіль.Сьогодні надійним тилом для Олександра є сім’я – дружина та маленький син. Їм важко змиритися з нічними дзвінками та екстреними виїздами чоловіка і тата. Хвилюються і завжди чекають повернення. «На підстанції у нас теж своя родина – колектив дуже дружній, підтримуємо одне одного. Тільки так і тримаємось», – каже колега. Дякуємо Олександрові за його самовідданість, за безсонні ночі та роботу заради світла в наших оселях – попри будь які труднощі й небезпеки. Незламність не згасає!
👁 18,300 26-05-15 09:16
Підготовка до наступного осінньо-зимового сезону, посилення регіональної співпраці для спільної європейської інтеграції ринків електроенергії України та Молдови і заходи, необхідні для зміцнення стійкості енергосистем двох держав. Ці теми з Надзвичайним та Повноважним Послом Молдови в Україні Віктором Кіріле обговорив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. «Зараз для «Укренерго» та наших молдовських колег дуже актуальним є питання підготовки до наступної зими. Також для нас важливо збільшувати технічну спроможність наших міждержавних перетинів, що потребує будівництва нових ліній електропередачі. Ми маємо абсолютно чіткі проєкти, реалізація яких дозволить посилити міждержавні зв’язки між Україною та Молдовою, а в перспективі – і з Румунією. Це також посилить нашу спільну стійкість та розширить можливості для балансування енергосистем в регіоні. Дуже вдячний партнерам за конструктивний діалог за кожним із вказаних пунктів», – зазначив Віталій Зайченко. Зі свого боку, Посол Республіки Молдова в Україні Віктор Кіріле висловив вдячність за оперативне реагування української сторони під час надзвичайних ситуацій та наголосив на важливості продовження двосторонньої співпраці в енергетиці, особливо – з огляду на взаємозв’язок енергосистем двох країн. Крім того, очільник дипломатичної місії закликав до організації якомога більшої кількості зустрічей на експертному рівні, підтверджуючи повну відкритість молдовської сторони до обміну досвідом у процесі транспозиції та імплементації директив Європейського Союзу в національне законодавство.Енергосистеми України та Молдови були синхронізовані з мережею континентальної Європи (ENTSO-E) 16 березня 2022 року. Зараз нагальним питанням для НЕК «Укренерго» і ДП «Moldelectrica» також є інтеграція до спільного європейського ринку електроенергії. Це потребує як законодавчих змін, так і втілення певних технічних рішень. Сторони також обговорили укладання договорів про надання аварійної допомоги у разі надлишків електричної енергії в енергосистемах, що матиме позитивний вплив на якість їхнього балансування в Україні та Республіці Молдова. Крім того, під час зустрічі Віталія Зайченка і Віктора Кіріле було розглянуте питання регламентації обслуговування ліній електропередачі, що перетинають українсько-молдовський кордон.
👁 24,500 26-05-14 07:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Негода знеструмила понад 50 населених пунктів на Полтавщині та Дніпропетровщині🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої та вже поточної доби ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на об’єкти критичної інфраструктури, зокрема – й енергетичного сектору. Внаслідок цього на ранок є знеструмлені споживачі у Полтавській, Харківській, Сумській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Чернігівській, Київській областях та м. Київ. Аварійно-відновлювальні роботи у кожному з регіонів почались одразу після того, як це дозволила безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 14 травня, станом на 09:30, його рівень був на 5,1% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів України (крім частини північних та східних областей). Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 13 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 12 травня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у вечірні години та не вмикайте кілька таких приладів одночасно з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 50 населених пунктів у Дніпропетровській та Полтавській областях. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених мереж.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 21,000 26-05-13 07:01
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Через негоду є знеструмлені споживачі на Івано-Франківщині🔹Будь ласка, ощадливо споживайте електроенергію протягом всієї доби НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Сумській, та Запорізькій областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 13 травня, станом на 09:30, його рівень був на 6,1% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – хмарна погода майже на всій території України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 12 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 11 травня. Враховуючи погодні умови, сьогодні протягом всієї доби є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ та сильні пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 6 населених пунктів в Івано-Франківській області. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 22,700 26-05-12 07:03
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Через негоду знеструмлені 6 населених пунктів у Закарпатській області🔹Будь ласка, не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів у вечірні години – з 18:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати цивільну енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок російських дронових атак та артилерійських ударів – на ранок є нові знеструмлення в Донецькій, Харківській, Сумській, Чернігівській та Миколаївській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 12 травня, станом на 09:30, його рівень був на 3,5% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – хмарна погода у західних та частині центральних областей України. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 11 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 8 травня. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ та пориви вітру) – на ранок частково були знеструмлені 6 населених пунктів у Закарпатській області. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 23,700 26-05-11 07:05
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Негода знеструмила 3 населені пункти на Полтавщині🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00  НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських обстрілів прифронтових українських регіонів – на ранок є нові знеструмлення у Херсонській, Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 11 травня, станом на 09:30, його рівень був на 7% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 8 травня. Причина змін – ясна погода у більшості областей України. Це зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 10 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 9,5% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 3 травня. Причина змін – встановлення комфортної для споживачів температури повітря в усіх регіонах України.  Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ та пориви вітру) – на ранок були знеструмлені 3 населені пункти на Полтавщині. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 20,800 26-05-10 06:00
Мама – за основною професією, і… електромонтер високовольтної підстанції за сумісництвом 😊 У День матері розповімо вам про колегу, яка багатьом подає приклад своєю сумлінною працею і відвагою.«Кажуть, енергетика – не жіноча професія. Але практика це спростовує! Звісно, іноді доводилось відстоювати свою професійність більше, ніж колегам-чоловікам. Однак загалом – ця професія завжди була про характер, а не про стать», – так про свою роботу розповідає пані Вікторія, електромонтер однієї з високовольтних підстанцій «Укренерго».Наша колега віддала енергетиці вже майже 30 років. На такий вибір надихнула мама, яка сама майже все життя відпрацювала на підстанції  і стала для доньки прикладом. Свій перший робочий день, у 19 років, Вікторія пам’ятає до дрібниць: гігантське обладнання тоді здавалося незрозумілим, а страх збивав з пантелику. Однак, підтримка колективу та щире бажання вчитися – зробили свою справу.З війною та окупацією Вікторія зіткнулась ще у 2014 році.  Була змушена переїхати. А повномасштабне вторгнення зустріла вже на іншому об'єкті – теж поруч із лінією фронту. «І знову той страх… Як дістатись до роботи, коли залишаєш сім’ю у підвалі? Але вибору не було, треба йти. Якийсь час я жила на підстанції, так було безпечніше. А у перервах між обстрілами – ми разом із колегами покидали укриття та приступали до відновлення пошкодженого устаткування», – згадує колега.  Навіть після евакуації та переходу на нове місце роботи – війна наздогнала Вікторію. Один із найстрашніших моментів жінка пам’ятає до секунди: «О п’ятій ранку прилетів перший ворожий безпілотник… Потім ще два, з інтервалом у п’ять хвилин. Було пошкоджено важливе обладнання, зникло живлення власних потреб підстанції. Наша зміна вже закінчилась, але ми все одно залишилися і допомагали. В той же день усе відремонтували!», – розповідає колега. Сьогодні, попри щоденні ризики, пані Вікторія не уявляє свого життя без улюбленої роботи і рідної підстанції: «Це велика відповідальність і моя гордість. Ми забезпечуємо країну електроенергією у такі важкі часи. А дівчатам, які лише розмірковують, чи обирати для себе цей шлях, скажу так: не бійтеся. Вчіться, будьте наполегливими і вірте у свої сили».Дякуємо пані Вікторії та її колегам за сміливість, стійкість і сумлінну працю. Пишаємося вами. Незламність не згасає!
👁 19,500 26-05-08 14:20
Чергову моніторингову місію на ключових об’єктах НЕК «Укренерго» завершили експерти Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Інспектори здійснювали фіксацію і документування наслідків російських ракетно-дронових атак на високовольтні підстанції, що забезпечують видачу потужності та живлення власних потреб українських атомних електростанцій. «Для нас надзвичайно важливо, щоб усі факти російського енергетичного терору проти цивільної енергетичної інфраструктури України були належно задокументовані міжнародними експертами. Світ повинен бачити наслідки цинічних російських атак, які створюють ризик ядерної катастрофи у центрі Європи. Ми продемонстрували місії МАГАТЕ руйнування нашої інфраструктури на всіх критично важливих підстанціях системи передачі, що забезпечують стабільну роботу АЕС. Сподіваємось, що фіксація цих фактів та жорстке засудження таких дій світовою спільнотою спонукатимуть до посилення санкцій проти росії, а відтак – будуть фактором стримування держави-агресора», – зазначив очільник НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. Мандат спостережної місії Міжнародного агентства з атомної енергії в Україні був розширений у вересні 2024 року – за домовленістю Президента Володимира Зеленського та генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі. Міжнародні інспектори отримали змогу відстежувати ситуацію не лише безпосередньо на українських атомних електростанціях, а й на критично важливих об’єктах системи передачі електроенергії, які забезпечують живлення та видачу потужності АЕС.