Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Añadido 14 jul. 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Número de suscriptores: 6 615
Fotos: 13,000
Videos: 854
Enlaces: 6,250
Descripción:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv

👥 Número de suscriptores

6 615
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: -27
Promedio/Mes:: -91

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 193
Promedio/Día:: 1,310
Promedio/Tiempo:: 1,028
ERR: 18.03%

📊 Mensajes por Día

6.2
Último día: 10
Promedio semanal: 6.1
Promedio por día: 6.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Дольф Зіґґлер розповів, що ледь не пішов із компанії ще у 2019 році — задовго до свого офіційного звільнення у 2023-му. У подкасті “Insight with Chris Van Vliet” Немет зізнався, що інцидент стався напередодні Літньої Бавовни 2019 року, коли він дізнався про запланований матч проти Ґолдберґа.За початковим задумом Вінса МакМена, бій мав закінчитися миттєво: одразу після гонгу Ґолдберґ проводить гарпун, джекгаммер і здобуває перемогу. Та такий сценарій не влаштував Зігглера.🗣️ Я сказав: “Вінсе, чому саме я в цьому матчі, якщо будь-хто може просто прийняти гарпун і джекгаммер?” А він відповів: “Не знаю, що він може зробити з тобою.” Тоді я заявив: “Якщо це просто для того, щоб бути опудалом, я йду з компанії прямо зараз.”»Після кількох годин суперечок МакМен погодився змінити сценарій. Зіґґлер запропонував власний варіант — почати матч із суперкіка та помилкової спроби утримання, перш ніж Ґолдберґ візьме гору.🗣️ Я запропонував мільйон ідей, поки ми не зійшлися на тому, що я проводжу суперкік, потім ще один, і тільки після цього мене “ламають навпіл”. Це вже хоч якийсь сюжетний рух»Однак навіть тоді все пішло не зовсім за планом — Ґолдберґ миттєво вирвався з утримання після першого суперкіка, що Зіґґлер прокоментував саркастично:🗣️ Бо він такий майстер реслінгу»Попри те, що матч був коротким і болісним, Зіґґлер не тримав образи — на той момент він уже планував залишити WWE. За словами Дольфа, МакМен навіть погодився відпустити його після бою з Мізом на RAW, але того ж дня рішення змінили, і він залишився у компанії ще на чотири роки.Зіґґлер зрештою покинув WWE у 2023 році після майже двох десятиліть роботи, пізніше зізнавшись, що сам попросив про звільнення.
Ді-Вон Дадлі поділився думками про стан сучасного реслінгу після свого офіційного завершення кар’єри на TNA Bound for Glory 2025. В інтерв’ю VideoGamer він відверто розповів, що найбільше змінилося з моменту його дебюту у 1991 році.За словами Дадлі, молоді таланти все частіше демонструють брак поваги до ветеранів:🗣️ Я і багато інших реслерів відчуваємо нестачу поваги від молодшого покоління. Вони просто не були навчені правильним речам, коли входили в бізнесЯк приклад, Ді-Вон згадав свою традицію — завжди підійти до старших колег у роздягальні та подякувати їм за вплив на його шлях. У відповідь він рідко бачить таке ж ставлення від молодших.Крім того, Дадлі вважає, що індустрія втратила чимало найкращих креативних умів. Хоча він похвалив нинішню роботу Тріпл Ейча та Майкла Гейза, він зазначив, що таких сильних продюсерів залишилося небагато.Величезною зміною він назвав і занепад кейфейбу. Він вважає, що інтернет зруйнував кордони, які раніше тримали фанатів у стані віри:🗣️ Я досі старої школи. Не хочу, щоб люди знали, що насправді відбувається.”Ді-Вон також розкритикував шоу “WWE Unreal”, яке показує закулісні процеси. Він принципово не дивився його, хоча розуміє мотиви WWE.Після завершення активної кар’єри, Дадлі працював продюсером WWE у 2016–2023 роках. Повернувшись на ринг у 2023-му після проблем зі здоров’ям, він провів кілька виступів і нарешті попрощався зі сценою разом зі своїм легендарним напарником Буллі Реєм на Bound for Glory.
На крайньому NXT Сол Рука оголосила, що через медичні причини не зможе виступати і захищати своє 🟫 чемпіонство Північної Америки на преміальному шоу 🧟‍♀️ Гарбузова Хавка. Натомість її напарниця по команді, Зарія, вийде на бій проти Блейк Монро.Під час ефіру до рингу вийшли Рука, Зарія та генеральна менеджерка NXT Ейва, після того як Рука раніше того дня повідомила у соцмережах, що звернеться до фанатів WWE щодо останніх подій. Сол Рука була у бандажі на лівому коліні та пересувалася з тростиною. Чинна чемпіонка Швидкості та Північноамериканська чемпіонка пояснила, що травмувалася під час матчу за 🪯 жіночі командні титули проти Шарлотти Флер та Алекси Блісс на SmackDown.Рука зазначила, що наразі не знає, коли зможе повернутися на ринг, але точно не буде готова до бою цими вихідними. Коли обговорювали ситуацію із чемпіонством Швидкості, вона запропонувала розглянути це пізніше, зосередившись на важливості Північноамериканського титулу. У цей момент пролунав музичний супровід Блейк Монро, яка заявила, що як претендентка має право на пояс, якщо Рука не зможе його захистити.Зарія пообіцяла захищати титул від імені подруги. Генеральна менеджерка Ейва назвала це «незвичним», але схвалила ідею та залишила остаточне рішення за чемпіонкою. Сол Рука підкреслила, що боролася за цей титул чесно, але довіряє Зарії понад усе у світі, та погодилася.
👉 На спорядження для Насті🗡 Збір на : шолом, розвантажувальний пояс, комплект M7 PRO gen, плити🤕Мета збору : 43.000 грн📰 Опис збору : Всім привіт, на зв'язку Андрєєв Влад і я до звертаюся до Вас з проханням. Так вже сталося, що мій новий друг із Одеси служить у лавах НГУ і на днях його командування направило його на Донецький напрямок. Як зазвичай - потрібних речей нема - купляй все сам. Казати кому, в яку бригаду - не можна, бо "ворог дізнається і тоді всім буде ата-та". А хлопець іде на гарячий і знайомий усім напрямок. Потребує пояс, шолом, комплект з підсумками і плити. Сім'я тупо не тягне навіть з кредитними грошима зібрати ці 43 тисячі в найкоротший час. Кажуть, що "ото тиждень на збори є - далі їдь і воюй, а там хоч в член не дуй".Публікую акаунт його нареченої @nastycher_ (Інстаграм) і в першому коментарі додаю її графіку для збору.Розумію. що підараси зіпсували будь-яку волонтерку, донати і допомогу армії. Ми з Вами вже допомагали не одному бійцю і жодного разу нас не кинули. Я хрінь з інтернету, нереальні збори, побори собі в карман чи ниття незнайомих людей - постити не буду. Тому, вважайте звертаюся особисто, як для себе.Якщо зберемо 43 тисячі - збс. Ні - ну пиздець. Давайте хоча б спробуємо.Заздалегідь дякую кожному, хто долучився що на гривню, що на 10 тисяч.Давайте, коти, зробимо це. 💸 Як підтримати збір?🏦 Монобанка : https://send.monobank.ua/jar/35fgY3z7TC💳 База : https://base.monobank.ua/wwelooks#charity💳 Картка (копіюється) :4874 1000 2928 1972
Член Залу Слави WWE Мік Фоулі під час інтерв’ю на Busted Open Radio заявив, що реслінг нині “такий гарячий, як ніколи раніше”. Фоулі розповів історію з нещодавньої поїздки до Еквадору, яка, за його словами, змусила його відчути себе ніби учасником культового гурту The Beatles у часи їхнього тріумфу.🗣️ Я мав унікальний досвід в Еквадорі, де востаннє був ще у 1986 році. На одній із конвенцій я відчув себе наче ‘бітлом’ на стадіоні Shea у 1964-му. Навколо мене — море людей, поліція, охорона, крики, сльози фанаток… А потім я сів за свій стіл і ніхто не підійшов. Усі стояли метрів за десять і просто дивилися. Це було дуже дивно, бо всі вони були суперфани. Можливо, ціна була зависокою”, — пожартував Фолі.Нині 60-річний легендарний реслер активно виступає на фанатських конвенціях і продовжує своє турне “40 років Фоулі”, присвячене 40-річчю його кар’єри. Він зазначив, що почувається добре, попри біль у тілі, який переслідує його після десятиліть виступів, а проведені операції допомогли йому краще пересуватися у повсякденному житті.
🤴 Король Рингу 1996👑 Фанати у Фейєтвіллі, штат Північна Кароліна, не зовсім розуміли, чому вони стали свідками. У день шоу 1996 року Стів Остін провів матч першого раунду Короля Рингу зі своїм суперником Савіо Вегою. Цей бій став меморіальний з однієї причини - це був перший поєдинок, в якому Остін провів свій знаменитий Станнер.👑 У півфінальному поєдинку турніру зустрілись Стів Остін і Марк Меро. Хоча Стоун Колд і переміг, але без наслідків не обійшлось. Стів отримав неприємну травму. Остіна швидко відвезли до лікарні, щоб зашити страшну рану на обличчі. Він повернувся на арену з невеликим запасом часу до свого фінального поєдинку.👑 Після того, як Стіву Остіну зашили обличчя в найближчій лікарні, Остіна привезли назад на арену якраз вчасно, щоб він зустрівся з Джейком Робертсом у фіналі турніру. Отримавши перемогу, Остін поговорив з Майклом Гейсом, який проводив інтерв'ю на церемонії коронації і саме тоді він зачитав всім відоме промо і фразу "Остін 3:16 каже, що я щойно надер тобі зад".#ДорогаДоКороляРингу
Ей, агов. Спробуємо новий інтерактив?Кожен з нас хоча б раз гадав над тим як би розвивалась та чи інша сюжетна лінія у WWE, чи не так? Ні? Не пробував ні разу такого? Гаразд. Для всіх тоді є чудова нагода приміряти на себе роль букера у нашому пробному інтерактиві – Фентезі Букінг.Що це таке? Простими словами кожен охочий може створити свій власний сюжет і позмагатися в цьому з іншими учасниками.Як це відбуватиметься? Детальніше про правила цього дійства буде нижче, для тих кому дійсно буде цікаво, а якщо простими словами: ви обираєте сюжетну лінію на свій смак, вигадану чи та яка зародилась на екранах WWE на даний час і розвиваєте її до найближчого преміального шоу.Отже, щодо детальніших правил цього інтерактиву:1️⃣Заборонено включати людей (реслерів), які не є частиною ростеру, незалежно від того, чи вони завершили кар’єру, працюють в іншій компанії або, очевидно, померли. Однак можна припустити, що травмовані суперзірки, можливо, повернуться до певних подій (якщо це є реалістичним). Це означає, що не можна брати зірок із New Japan Pro Wrestling, All Elite Wrestling, Impact Wrestling, Ring of Honor чи інших компаній. Працюємо виключно з RAW, SmackDown і за бажанням із NXT, а також з невеликим допуском легенд (це має бути обґрунтовано);2️⃣Потрібно обґрунтувати свої вибори в межах реалістичного підходу до того, що WWE має у планах. Те, що хтось є вашим фаворитом, не означає, що WWE буде просувати його до титулу у реалістичний спосіб. (Наприклад, якщо якийсь реслер є вашим фаворитом, але його позиція у ростері це джоббер, то він не може стати головним протистоянням світового чемпіона/чемпіонки);3️⃣Часовий відрізок: починаємо з першого RAW після РеслМанії 41 й закінчуємо історію найближчим преміальним шоу (у поточному випадку це Насол/Backlash);4️⃣Чинні чемпіони залишаються чемпіонами на старті. У вашій історії чемпіон може втратити титул по ходу розвитку сюжету – це ваш вибір;5️⃣Поділ на бренди не може бути скасований (якщо будуть винятки - карати не будемо);6️⃣Не потрібно розписувати матч кард шоу, це зразу проходить мимо даного інтерактиву. Ваша задача - це взяти будь-яке бажане чемпіонство і створити навколо нього свою історію або зав’язати ф’юд між реслерами, які не є чемпіонами;7️⃣Створіть сюжет у будь-який зручний для вас спосіб: на базі Телеграфу, Друкарні чи просто у Google Документі, розписавши при цьому всі ключові події вашого протистояння: промо (основна ціль промови), сегменти (стисло), інтерв’ю (стисло розказати суть), матчі (просто який бій і його результат);Після цього проведемо голосування, громада проголосує чий сюжет виявився найцікавішим, найправдоподібнішим. Одним словом найкращим на їхню суб’єктивну думку.P.S. Якщо є ідеї щодо додавання правил або покращення - пропонуйте.
Отже, ми починаємо наш інтерактив! Було прийнято рішення все ж таки розділити чемпіонські титули на два блоки - окремо жіночі та окремо чоловічі (в підсумку все одно буде один титул переможцем, але фактично 2: один серед жінок, інший серед чоловіків).Схема нашого опитування буде наступною: у нас всього є 81 варіант дизайну титулів серед чоловіків і 19 серед жінок. Мною було прийнято рішення розділити все це на 9 груп (тобто за 9 днів ми пройдемо своєрідний відбірковий тур, а там вже піде звичайна система на виліт. Серед чоловіків все вийшло ідеально, 9 груп по 9 титулів, у жінок 8 груп по 2 титули і у 9 групі буде 3, але не суть важливо).Отже, якщо ви перейдете за посиланням нижче, то побачите рейтингову систему, де оцінюється кожен окремий дизайн по 10-бальній системі. Раз у день, протягом 9 днів, повторюсь, буде нове голосування. Після 9 днів ми підіб'єм середнє значення кожного дизайну і таким чином у нас кваліфікується 32 чемпіонські титули серед чоловіків з найвищим рейтингом, а також 16 чемпіонських титулів серед жінок. З того моменту у нас розпочнеться звичайна система на виліт або ж, якщо вам більше так сподобається, то теж рейтингова система на кожен етап. Як буде вам зручніше.Менше тексту, більше справ. Вашій увазі 1 група відбіркового етапу: 9 чемпіонських титулів серед чоловіків і 2 серед жінок (всі обирались через рандом)📱 Посилання на форму:https://forms.gle/UPrkuS3TpeeSeZWc6https://forms.gle/UPrkuS3TpeeSeZWc6https://forms.gle/UPrkuS3TpeeSeZWc6
🥨 Факти & Статистика: Літня Бавовна 2002 З цією подією Літня Бавовна стала першим платним шоу, яке проводилось на трьох найбільших закритих аренах у Нью-Йорку. Медісон Сквер Гарден приймав шоу у 1988, 1991 та 1998 роках. Центр Ізод в Іст Резерфорді, Нью-Джерсі приймав шоу у 1989 і 1997 роках, а пізніше у 2007. А власне Літня Бавовна 2002 року пройшла у у Меморіальному колізеї ветеранів Нассау в Юніондейлі, штат Нью-Йорк. 15 з 18 реслерів, які були в карді шоу, являлись колишніми або майбутніми чемпіонами світу. Матч "Повернення" Шона Майклза насправді не був його першим поєдинком після РеслМанії 14. Хоча це правда, що Майклз не виступав у WWE протягом чотирьох з половиною років, але він провів один матч у квітні 2000 року у своєму місцевому промоушені Texas Wrestling Alliance. Коли Брок Леснар виграв чемпіонство WWE у Скелі, йому буквально нещодавно виповнилось 25 років. Його перемога побила рекорд, встановлений Йокозуною у 1993 році, якому було 26 років і шість місяців, коли він переміг Брета Харта на РеслМанії 9.Після перемоги Леснара лише четверо чоловіків здобули свій перший титул чемпіона WWE у віці 20+ років: Джон Сіна у 2005 році, Ренді Ортон у 2007 році, Сет Роллінс у 2015 році та Брей Ваят у 2017 році. Звісно, жоден з них не був таким молодим, як Звір Брок Леснар.#ДорогаДоЛітньоїБавовни