Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Añadido 14 jul. 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Número de suscriptores: 6 615
Fotos: 13,000
Videos: 854
Enlaces: 6,250
Descripción:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv

👥 Número de suscriptores

6 615
Promedio/Día:: -8
Promedio/Tiempo:: -27
Promedio/Mes:: -91

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 193
Promedio/Día:: 1,310
Promedio/Tiempo:: 1,028
ERR: 18.03%

📊 Mensajes por Día

6.2
Último día: 10
Promedio semanal: 6.1
Promedio por día: 6.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

😻 Майбутнє реслінгу в Європі виглядає світлим 🗣️ Так я і починав, правда? Спортивні зали та порожні майданчики. Але це чудовий ґрунт для навчання, чесно кажучи. Кожен матч тоді відчувався як РеслМанія, я це теж пам'ятаю. Тож так, я любив той час, і це була важлива частина мого шляху. Зараз ми рухаємося далі та прогресуємо, і тепер я перебуваю в щасливому становищі представляти WWE на цій платформі, коли ми приїжджаємо в Європу як європейський хлопець. Як ви бачите в цьому турі, це вже не просто кілька шоу тут і там. WWE вперше привозить PLE до Італії. Я думаю, за останні роки компанія показала, що вона дуже серйозно ставиться до європейського ринку, що мене, звісно, дуже тішить. Я просто думаю, якщо люди продовжуватимуть приходити, то так триватиме і далі. Тож майбутнє реслінгу в Європі виглядає світлим. Це дуже обнадіює багатьох європейських талантів, які тільки починають тренуватися або вже кілька років у справі, мають великі цілі та хочуть багато чого досягти», — сказав Ґюнтер WWE Looks 💎 Бандерштат
💬 Шоу за донати?Друзі, маємо до вас тему «на подумати». Ми з хлопцями обговорювали можливість повернення формату «шоу на замовлення». Хто з нами довше, то памʼятає, що раніше ми робили схожу систему з переглядом РеслМаній.Якцепрацюватиме:1️⃣ Ми робимо публікацію, де ви кидаєте свої «хотілки», тобто шоу яке б ви хотіли глянути і готові за це задонатити. З найбільш поширених пропозицій формуємо опитування чи/або відкриваємо банки на ці шоу;2️⃣ Банка на фіксовану суму і тут власне питання до вас. Яка на вашу думку оптимальна ціна для одного пей-пер-вʼю, тому що у нас одне бачення ціноутворення, у вас інше і хочемо чути й ваш голос або голос тих, хто готовий донатити;3️⃣ Як тільки банка закривається — ми сідаємо за роботу і випускаємо це шоу в загальний доступ для всіх (або тільки для донатерів, тут знову ж таки побажання тих хто буде донатити). ⚠️ Алещобусебулочесно, одразувизначимо «підводні камені»:— Аякщонезберемо? На збір банки ми б давали [Х] днів. Якщо раптом сума не закривається — кошти не зникають, а переносяться як стартовий капітал на наступне шоу-фаворит або можемо переказувати на актуальний збір на потреби війська (теж це узгодимо зі всіма). «Завислі» збори - мертвий вантаж. Умовно відкриється банка на 5000 грн, за тиждень-два скинуть 400 грн і збір став. Що робити далі? Повертати кошти (морока з комісіями й пошуком донатерів), докидати свої чи робити шоу «в мінус»? Загалом це основний мінус такої думки. Можливо, у вас є інші пропозиції - пишіть теж в коментарях.— Количекатиреліз? На переклад, озвучку та монтаж нам знадобиться [Х] днів після закриття банки і узгодження спільного вільного часу, але затягувати з цим не будемо.Загалом якось так. Для початку це своєрідний «етап обговорення» без остаточного сформованого плану і ми наразі хочемо бачити чи є бажання такого у спільноті, у зв’язку з тим що подекуди зʼявлялися пропозиції по тому чи іншому шоу. Пишіть всі свої думки про це в коментарях і пам’ятаєте #луксизажрались
🏁 Появи Аски в WWE стануть «рідкісними» в майбутньомуАска обійняла ІО СКАЙ після їхнього матчу на ☀️ Насолі, перш ніж попрощатися на 📕 RAW через кілька вечорів, і тепер вона розповіла, що чекає на неї в майбутньому. У новому відео на своєму 📱 YouTube-каналі KanaChanTV Аска заявила, що її появи в WWE будуть «рідкісними» в майбутньому. Вона пояснила: 🗣️ Останнім часом справи були дуже напруженими, тому я знаю, що з мого останнього відео минуло чимало часу. Але тепер, коли все нарешті трохи вляглося, я повернулася! Минуло вже близько двох тижнів з мого останнього матчу на Насолі. Я знаю, що навколо ходить безліч чуток... люди запитують: "Чи побачимо ми коли-небудь знову реслінг Аски?", "Вона повертається в Японію?", "Вона йде з WWE?". Правда в тому, що це була особиста справа — я звернулася до WWE, і ми все обговорили. Але давайте прояснимо — як ви всі знаєте з перегляду моїх матчів, я все ще можу виступати. Я все ще на висоті! Я в WWE вже понад 10 років, це було майже як щось само собою зрозуміле. І оскільки це стало частиною вашої повсякденності, я думаю, що моя присутність там стала сприйматися як належне. Але пам'ятайте... ніщо не триває вічно. Все має свій кінець. Розумієте, я не просто реслерка за професією; я ще й дизайнер. Навіть мій спосіб життя має бути мистецтвом. Я впевнена, вам усім цікаво, що буде далі, і як я буду залучена до ТБ та турів надалі. Але не забувайте — я все ще офіційно в WWE. Тож є шанс, що я можу з'явитися перед вами, коли ви найменше на це чекаєте! Давайте будемо чесними, ніхто ніколи не справляв такого історичного впливу з першого дня, як я. Я не думаю, що хтось ще зможе без зупинок піднятися на вершину, збираючи всі титули та нагороди на своєму шляху так, як це зробила я. І оскільки я справжня піонерка, другої Аски ніколи не буде! Тож відтепер, якщо ви хоч раз мене побачите, краще цінуйте це. Тому що це буде рідкістю. Тим не менш, мій YouTube-канал і соціальні мережі залишаються активними, щоб залишатися на зв'язку з вами! Я буду продовжувати випускати відео без зупинок, щоб ми не віддалялися один від одного. Вам краще дивитися — серйозно, не пропустіть!» WWE Looks 💎 Бандерштат
Томмі Дрімер каже, що повернення Брока Леснара в WWE збило його з пантеликуБрок Леснар повернувся в WWE після чуток про його завершення кар'єри, і Томмі Дрімер заявив, що цей момент «збив його з пантелику». Останній раз виступивши на РеслМанії 42, Брок Леснар залишив свої черевики та рукавички на рингу після поразки від Оба Фемі 19 квітня, що зазвичай символізує вихід на пенсію. Хоча про завершення кар'єри прямо не повідомлялося, усі сумніви зникли під час епізоду RAW від 18 травня, коли Леснар повернувся і атакував Обу Фемі. Коментуючи повернення в ефірі Busted Open After Dark, Томмі Дрімер відзначив реакцію фанатів на шокуюче повернення: 🗣️ Публіка просто божеволіла. Боже мій, він у моєму рідному місті. Послухайте цих людей, вони гудуть. Вони були просто в захваті. Спочатку вони були шоковані, а потім повністю занурилися в це. Це був такий крутий момент, який абсолютно збив мене з пантелику. Сьогодні зовсім не було чуток про те, що Брок Леснар у місті. Ось чому реслінг має залишатися таємницею. Це те, заради чого ми живемо в цьому бізнесі — моменти та можливість шокувати людей». Тріпл Ейч раніше зазначив у ролі головного контент-директора, що історія не закінчується на тому, що відбувається на екрані телевізорів.WWE Looks 💎 Бандерштат
Андреас Гейл каже, що WWE не надали ні йому, ні ESPN причину, чому йому не дали акредитаціюНапередодні першого дня РеслМанії 42 репортер ESPN Андреас Гейл повідомив у соціальних мережах, що WWE відмовила йому в акредитації на дводенний захід. Гейл написав кілька великих матеріалів про WWE для ESPN. Коли компанія перенесла преміум шоу основного ростеру на ESPN Unlimited, Гейл почав писати огляди шоу та ставити їм оцінки. Він поставив Реслпалузі оцінку «C», а Австралійському Руднічку – «B». Огляди припинилися після Руднічка у жовтні. Гейл з'явився в ефірі Off The Ropes і прокоментував відсутність акредитації на РеслМанію 42. Він заявив, що її ніколи не схвалювали, і додав, що ESPN звертався від його імені, але WWE так і не назвала причину свого рішення: 🗣️ Вона не була схвалена на жоден із днів. Я не знаю. Мені ніколи не називали причину. Я зробив усе, що мав зробити. Я виконував свою роботу як репортер. Я висвітлював професійний реслінг для ESPN. Я писав історії про Джея Усо перед РеслМанією, Сета Роллінса, Джона Сіну і так далі. Ті самі сумнозвісні оцінки матчів, які ми обговорювали минулого разу, і які викликали великий ажіотаж у соцмережах, а потім раптово: «Ваша акредитація не схвалена», і мені не пояснили чому. Ми так і не дізналися, і на цьому все зупинилося. Це був великий шок, і так, я твітнув про це, і це викликало обурення, але як репортер ESPN може не бути на РеслМанії і нічого не сказати? Тож єдине, що я міг сказати, це те, що написав у твіті: я не знаю, що сталося. Ніхто не дав мені причини. ESPN запитував від імені компанії. Нам не дали відповіді, і на цьому все, я не був на РеслМанії. Я дивився з дому, у своєму місті, до речі.Знову ж таки, я не можу назвати причину. Стосунки між ESPN та WWE — все, що я можу сказати, це те, що це вище за мою компетенцію. Відповідь вища за мою зарплату». WWE Looks 💎 Бандерштат
🇮🇹 Я хочу позбавити Коді надіїЧлен Залу слави WWE Буллі Рей каже, що Ґюнтер має перемогти Коді Роудса в матчі за чемпіонство WWE на шоу Забив у Італії. Після перемоги над Ройсом Кізом на минулому епізоді SmackDown, Ґюнтер офіційно отримав право кинути виклик Коді Роудсу за Беззаперечне чемпіонство WWE на Забиві у Італії у Турині 31 березня. Ґюнтер офіційно перейшов на синій бренд після своєї перемоги, і Буллі Рей поділився своїми очікуваннями від майбутнього поєдинку. Виступаючи на Busted Open Radio, Буллі зазначив, що хоче бачити, як Ґюнтер придушить Коді Роудса та виграє титул, щоб «відібрати надію» у Коді. Він сказав: 🗣️ Я хочу, щоб Коді опинився в ситуації, до якої він не звик, де немає надії. Я хочу, щоб Коді “заснув” цього тижня на SmackDown, наступного тижня, і в самому матчі в Турині, і я хочу, щоб Ґюнтер переміг. Я хочу позбавити Коді надії. Я б хотів, щоб WWE покладалися на речі, які працювали в професійному реслінгу сотні років — це робота з гілом, коли у бейбіфейса немає надії, і тепер ми бачимо Коді в ситуації, де йому, можливо, доведеться засумніватися в собі. Я вірю, що він має перемогти Коді. Чи вплине програш на Коді? Абсолютно ні, тому що фанати згуртуються навколо нього, бо вони вірять у нього і приведуть його до наступної перемоги». WWE Looks 💎 Бандерштат
Тіффані Страттон відповіла на чутки про те, що WWE звільнили Джованні Вінчі за «флірт» з неюКоли Джованні Вінчі був звільнений з WWE минулого року, в соціальних мережах з'явилися безпідставні чутки про те, що він фліртував або був іншим чином пов'язаний з Тіффані Страттон — яка на той час зустрічалася з Людвігом Кайзером — що нібито призвело до виключення Вінчі з Імперіум і подальшого звільнення через кілька місяців. Ці чутки виникли нізвідки і точно не з авторитетних джерел, але якимось чином поширилися і стали сприйматися багатьма як правда. Під час свого крайнього стріму на 📱Twitch Страттон відповідала на інтернет-чутки про себе, одна з яких звучала так: «Колишнього реслера WWE звільнили за флірт зі мною». Вона відповіла: 🗣️ Ви… це, мабуть, найбожевільніше, що я коли-небудь чула. Цього не було. Це неправда. В цьому нема ні краплі правди. Я сподіваюся, що у нього все чудово. Я чула, що він щойно підписав контракт з TNA, і я думаю, він там усіх порве. Тож абсолютно ніякої правди в цьому немає. Це повне хибне звинувачення». Вінчі дебютував у 🦺TNA на епізоді Impact минулого четверга під своїм справжнім ім'ям Фабіан Айхнер, яке він також використовував у WWE та NXT протягом кількох років.WWE Looks 💎 Бандерштат
Колишня зірка WWE розповідає, як Вінс МакVен хотів додати його в мейн-івент РеслМанії 37Колишній реслер WWE Реджі (Сідні Акім) згадав історію про те, як Вінс МакМен планував додати його до головної події РеслМанії 37. У 2021 році відбувся історичний мейн-івент за участю жінок, де Б'янка Белейр відібрала титул чемпіонки SmackDown у Саші Бенкс. Однак Вінс ледь не зробив цей матч «потрійною загрозою» за участю Реджі: 🗣️ Я ледь не став гедлайнером РеслМанії. Якби я потрапив у цей матч, я б отримав стільки гейту від усіх... Вінс хотів потрійний матч між Сашою, Б'янкою і мною. Він викликав нас усіх до офісу і сказав: "Ось про що я думаю: Реджі купує Саші собаку, вона любить тебе, ти граєш роль посередника щотижня, але у тебе є фінальна мета. Ти вийдеш і оголосиш, що це буде матч потрійної загрози". Коли він це сказав, у Саші та Б'янки були однакові вирази облич. На щастя, вони схаменулися. Було б нерозумно кидати мене в цей матч, і вони провели поєдинок, який надовго залишиться в історії WWE». WWE Looks 💎 Бандерштат
🫶 Джон Сіна заявляє, що турнір перебуває в стадії розробкиНа преміальному шоу ☀️ Насол / Backlash: Tampa 2026 було анонсовано, що 17-разовий чемпіон світу WWE Джон Сіна зробить важливу заяву. Сіна з'явився, щоб представити Джон Сіна Классік, де досвідчені таланти WWE зійдуться з молодими зірками. Переможець турніру отримає чемпіонський титул, який буде визначено шляхом голосування фанатів, включаючи реслерів, які вилетіли з турніру. Adam’s Apple поспілкувався з Сіною і запитав його про турнір. Сіна сказав, що він у процесі: 🗣️ О Боже, я надзвичайно схвильований... Це те, про що я думав довгий час, і знову ж таки, ми все ще опрацьовуємо деталі, і мені це подобається. Мені подобається, що це робота в процесі. Не можу передати, наскільки я в захваті. Я повністю вкладений у це, тому не можу дочекатися, щоб побачити, що це буде, не можу дочекатися, коли ми оголосимо дату і місце проведення, і я думаю, що це, очевидно, перший крок, а далі буде видно». Продовжуючи тему, Сіну запитали, хто знаходиться на його радарі для Джон Сіна Классік, і він сказав наступне: 🗣️ Ось цікава перспектива... Я намагаюся вимкнути свій радар. Тому що я не був ні на чиєму радарі, і мені вдалося побудувати чудову кар'єру. Такі хлопці, як СМ Панк і навіть Сет Роллінс, могли не обов'язково бути на чиємусь радарі. Беккі Лінч — це історія про того, хто не був на радарі, але зміг чогось досягти. Є вірні варіанти. Брок Леснар народився, щоб робити те, що ми робимо. Я думаю, Джо Аноа'і, Роман Рейнс — ще один... Мені подобається вимикати радар і дивитися, на що здатні люди. Мені подобається бачити потенціал під яскравим світлом софітів, і, можливо, це і є ядро Джон Сіна Классік. Саме так я і почав свій шлях». WWE Looks 💎 Бандерштат
🥨 О’Ши Джексон-молодший розповів керівництву WWE про надмірну кількість рекламиРеклама у світі WWE останніми роками постійно зростає: тепер вона на рингу, на турнбаклах, навколо рингу та в інших місцях. На РеслМанії 42 майже половина заходу була поглинена рекламою до та після матчів. Спілкуючись з Аріелем Хельвані, О’Ши Джексон-молодший розповів, що говорив з керівництвом WWE про кількість реклами: 🗣️ Я пішов на подкаст Стефані МакМен. Я робив це у штаб-квартирі WWE. Спускається Тріпл Ейч, і ми всі розмовляємо. Я згадав про свої претензії. Я сказав: «Чуваче, реклама — це божевілля. Це майже неможливо дивитися». Вони знають. Можливо, вони працюють над розміщенням. Я розумію, вихід Романа Рейнса триває сім хвилин. Це не означає, що цей час треба віддавати під рекламу. Не повинно бути моменту, коли я пропускаю вихід ІО СКАЙ, тому що ми повернулися з комерційної паузи. Це рівень поваги до них. Це нормально посеред матчу. Принаймні зробіть мені «картинку в картинці». Це точно бездушно, але щоб дійти до мільярда, я не знаю, що ви маєте робити, але це звучить досить бездушно. Ми маємо справу з мільярдами, а не мільйонами» WWE Looks 💎 Бандерштат