Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦

@Tc00SuhIndiZTVi
Número de suscriptores: 7 078
Fotos: 24,400
Videos: 10,500
Enlaces: 1,050
Descripción:
Контакти по всім питанням @Nevidvorotnij @Justas71

👥 Número de suscriptores

7 078
Promedio/Día:: -59
Promedio/Tiempo:: -92
Promedio/Mes:: -1649

👁️ Vistas promedio por mensaje

191
Promedio/Día:: 169
Promedio/Tiempo:: 180
ERR: 2.7%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 14
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 146 26-03-21 11:05
‼️Через можливий програш Орбана на виборах, СЗР росії пропонує здійснити інсценування замаху на нього, — WP📌Напередодні ключових виборів в Угорщині у квітні підрозділ російської зовнішньої розвідки минулого місяця почав бити на сполох через різке падіння суспільної підтримки прем’єр-міністра Віктора Орбана, чиї дружні зв’язки з москвою давно забезпечують Кремлю стратегічну опору всередині НАТО та Європейського Союзу, — зазначає видання📌СЗР — припустили, що можуть знадобитися радикальні дії, які вони назвали «Gamechanger» («зміна гри»). У внутрішньому звіті СЗР, отриманому та підтвердженому європейською розвідкою і переглянутому The Washington Post, оперативники запропонували спосіб «кардинально змінити всю парадигму виборчої кампанії» — «інсценування замаху на Віктора Орбана».У звіті СЗР росії вказаноТакий інцидент змінить сприйняття кампанії з раціональної площини соціально-економічних питань на емоційну, де ключовими темами стануть державна безпека та стабільність і захист політичної системи
👁 192 26-03-11 18:36
‼️Чотири роки роботи Координаційного штабу.За цим часом стоїть конкретний і найголовніший результат — 8050 українців, яких вдалося повернути додому.Сьогодні не час для гучних слів чи святкувань. Це просто ще один день, коли ми фіксуємо зроблене і продовжуємо працювати. Наш принцип залишається незмінним: «Разом заради повернення».➡️Ми розуміємо біль і втому тих, хто досі чекає. Ми знаємо про кожного і кожну, хто залишається в неволі. Попереду ще дуже багато складної, часто невидимої роботи, і ми не зупинимося, поки не завершимо її.Дякуємо родинам за терпіння та довіру. Ми вдячні всім, хто працює заради повернення додому українських громадян. Дякуємо Президентові України, всім державним органам, що входять до складу Координаційного штабу, Громадській раді при Коордштабі, правозахисникам, усім небайдужим громадянам в Україні та за кордоном. Кожен ваш голос, кожна ваша дія мають значення у спільній боротьбі за повернення наших людей.Працюємо далі. Доки всі не будуть вдома.🇺🇦Слава Україні!
👁 166 26-03-09 14:25
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
👁 214 26-03-08 19:44
🫡Офіційна позиція Української добровольчої армії (УДА) щодо ситуації навколо Медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри» УДА.Українська добровольча армія висловлює повну підтримку батальйону «Госпітальєри» та його командирці Яні Зінкевич у зв’язку з поширенням у соціальних мережах недостовірної інформації.Батальйон «Госпітальєри» у складі Української добровольчої армії з 2014 року рятує життя українських воїнів на фронті. За цей час парамедики-добровольці врятували життя і здоров’я десяткам тисяч українських воїнів по всій лінії бойових дій.Ми переконані, що прозорість та відкритість у роботі добровольчих підрозділів є важливою складовою довіри суспільства. Саме тому командування батальйону працює над підготовкою зведених звітів.Звертаємо увагу, що поширення маніпуляцій та неперевіреної інформації навколо діяльності добровольчих підрозділів може бути свідомою спробою дискредитувати добровольчий рух та волонтерські ініціативи, які з перших днів війни допомагають боронити Україну.Закликаємо суспільство, медіа та користувачів соціальних мереж оперувати виключно перевіреними фактами, а не припущеннями чи інформацією, поширеною людьми, які не мають відношення до діяльності підрозділу.Українська добровольча армія не дозволить ставити під сумнів репутацію добровольчих підрозділів та знецінювати жертовність наших бійців.«Заради кожного життя»Слава Україні! 🇺🇦
👁 186 26-02-18 20:57
Під час останніх раундів переговорів, делегації підіймали питання створення демілітаризованої зони на території контрольованого Україною Донбасу — NYT▪️В якості заохочення для прийняття цієї ідеї, переговорники також обговорили створення зони вільної торгівлі в будь-якій можливій демілітаризованій зоні, однак, інвестиційні можливості здаються обмеженими на території, яка буде затиснута між двома арміями, навіть за умови припинення вогню.❗️Іншою проблемою є виведення військ з лінії фронту. У грудні Зеленський запропонував, що Україна не виведе війська з лінії фронту, якщо рф не виведе свої на таку ж відстань. Видання заявляє, що в Абу-Дабі українська сторона обговорювала часткове виведення військ з ЛБЗ, яке необовʼязково буде симетричним, що сигналізувало помʼякшення позиції України.▪️Питання управління демілітаризованою зоною також є каменем спотикання. Україна наполягає на розгортанні міжнародних миротворчих сил у регіоні, де за офіційними даними проживає 190 000 цивільних осіб, у тому числі 12 000 дітей.▪️Джерела видання повідомили, що учасники переговорів обговорили створення цивільної адміністрації для управління цим регіоном після війни. Одна з цих осіб зазначила, що до її складу можуть увійти як російські, так і українські представники, але сторони ще далекі від угоди.
👁 163 26-02-10 12:01
СБУ затримала працівника Укрзалізниці, який «зливав» локації техніки Сил оборони у СловʼянськуКонтррозвідка Служби безпеки затримала на Донеччині ще одного російського інформатора. Ним виявився 33-річний працівник регіональної філії АТ «Укрзалізниця». Як встановило розслідування, фігурант відстежував для ворога розташування важкої техніки Сил оборони, по якій, за наявною інформацією, окупанти готували ракетно-бомбові удари.Щоб виявити координати військових об’єктів, зловмисник у позаробочий час пішки обходив прифронтову громаду та відстежував місця зосередження особового складу і техніки українських військ.Зібрані відомості він накопичував на власному смартфоні та передавав своєму знайомому, який був «зв’язковим» з російськими спецслужбістами.Співробітники СБУ викрили інформатора, задокументували його і затримали за місцем проживання.Також Служба безпеки провела заходи для убезпечення локацій Сил оборони в зоні ворожої розвідактивності на Краматорському напрямку.Під час обшуків у затриманого вилучено мобільний телефон із доказами роботи на ворога.Наразі слідчі Служби безпеки повідомили інформатору про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 8 років тюрми.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.
👁 154 26-02-09 08:12
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 116 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 09 лютого (з 17:30 08 лютого) противник атакував 11 балістичними ракетами Іскандер-М із Брянської обл., а також 149 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ, Шаталово – рф., ТОТ Донецьк, Гвардійське – ТОТ АР Крим, близько 90 із них – "шахеди".Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 116 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів.❗️Крім того, частина балістичних ракет Іскандер-М була перехоплена та не досягла своїх цілей.Зафіксовано влучання ракет та 23 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 182 26-02-05 14:15
Перший обмін від початку року — і нарешті 157 наших Захисників удома! Серед них є 7 цивільних та ті, кого росіяни незаконно засудили🇺🇦Додому повертаються військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Повітряних Сил, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Окрім солдатів та сержантів вдалося також звільнити офіцерів. Ще одна важлива особливість цього обміну в тому, що в Україну повертаються 18 оборонців, яких росіяни засудили на довготривалі терміни увʼязнення. 🔘Переважна більшість звільнених — рядовий склад. Також вдома 16 офіцерів. 🔘Найстаршому звільненому воїну — 63 роки, наймолодшим — 23 роки. Це різні покоління та різні долі, але єдині цінності. 🔘Також удома Захисник, якому вчора, 4 лютого, виповнилося 28 років. Вітаю щиро з поверненням додому у символічну дату!☝️Загалом звільненні мають складний психологічний стан, але вони всі неймовірно щасливі бути вдома. У деяких фіксується критично мала вага тіла. Це все зафіксували працівники Офісу Омбудсмана, які перебувають на місці обміну. Наша команда моніторить дотримання норм Женевських конвенцій, супроводжує процес повернення та інформує звільнених про їхні права. Сьогоднішній обмін — це результат тривалої, складної й наполегливої роботи переговорних груп між Україною та Росією, яку здійснюють українські державні органи у складі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Уся робота ведеться за дорученням Президента України з єдиною метою: повернути кожного.🤝 Вдячний США та ОАЕ за допомогу в організації обміну та поверненні додому цивільних та військових українців.🗣Наприкінці окремо звертаюся до тих, хто продовжує чекати. До родин, для яких час тягнеться особливо повільно.Не втрачайте віри. Кожне ім’я — у роботі. Кожна історія — важлива. Навіть коли здається, що про це мовчать, робота триває щодня. Україна пам’ятає і зробить усе можливе, щоб кожен наш Захисник і Захисниця повернулися додому.Слава Україні!🇺🇦🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
👁 201 26-02-02 05:21
Для тих, хто вважає, що так зване «енергетичне перемир’я» реально існує, маю погані новини. Чому?1. Наратив.Історія про те, що «Зеленський домовився з Трампом, той попросив Путіна, і Путін погодився» — це конспірологія. Вона не підтверджена жодними фактами чи офіційними заявами.2. Реальність.Повітряні удари по Запоріжжю, Одесі, Дніпру тривають. То «перемир’я» стосується лише Києва?Нижче — моя суб’єктивна версія того, що відбувається, заснована на знаннях і висновках, отриманих за понад два з половиною роки вивчення російської техніки, а також аналізу планування й ухвалення рішень противником.Я вважаю, що тимчасова пауза в масованих повітряних атаках на Київ пов’язана передусім із подіями в Ірані. Через політичну кризу там були критично скорочені або повністю зупинені постачання первинних комплектуючих, необхідних для виробництва «Шахедів» у кількості, потрібній для одноразового прориву нашої ППО.Без підтримки цих БПЛА — а це не тільки бойова частина а ще й розвідка, наведення, розпорошення ППО та комунікація — звичайний ракетний наліт (крилаті, аеробалістичні та балістичні ракети) сьогодні буде відбитий із результатом не менше 90%.Масований суто ракетний удар рівня листопада 2022 року ворог уже не здатен здійснити — банально не вистачає ані ракет, ані носіїв. З 2023 року ракети фактично йдуть «з коліс».Додатковий фактор — «генерал мороз». Частина датчиків у «Шахедах» не працює за низьких температур. У крилатих ракет також є проблеми переохолодження, які різко знижують їхню ефективність.Висновок простий:ворог не стріляє по нас лише в одному випадку — коли фізично не може цього зробити.Довідково. Кожний місяць "припинення вогню" - це за експертними оцінками:+ 30 000 рекрутів у російський армії+ 3 000–5 000 Шахедів+ 50–70 Іскандер-M+ 20–30 Іскандер-К+ 50–70 Х-101+ 25–30 Калібрів+ 10–15 КинжалівКоли починаються розповіді про "мир на будь яких умовах", повторюйте ці цифри як мантру.P.S. Щоб два рази не вставати: "Путін" та "Росія" пишу з прописної, тому що це не данина поваги або зневаги , а просте правило граматіки яке вказує що мова іде про власне імя конкретого топоніма або людини. Ніякого ані пропагандистьського або політичного сенсу на мій погляд це не несе, ну типу крутити дулі з безпечної відстані.Якщо було цікаво - лайк та репост, щоб більше українців це прочитало. Час рожевих окуляр вже давно пройшов ...(Олександр Сурков)
👁 160 26-01-31 09:40
❗️З Катару – в окоп: на Донеччині ліквідували чергового російського іноземного найманцяНа одній із позицій російських окупаційних військ воєнні розвідники виявили тіло Клінтона Ньяпара Могеси, громадянина Республіки Кенія, 1997 року народження.Кенієць жив і працював у Катарі, а згодом – підписав контракт з зс рф та був направлений до одного зі штурмових підрозділів окупаційних військ.▪️Після нетривалої підготовки, Могеса загинув під час “м’ясного штурму” на Донеччині. Тіло загиблого кенійця росіяни не евакуювали, а родина не отримала жодних виплат та навіть пояснень від російської сторони.У ліквідованого найманця також виявили паспорти ще двох громадян Кенії — імовірно, таких самих завербованих жертв, яких росія готує кинути в наступні штурми.Клінтон Могеса міг і надалі жити та працювати в безпечному й заможному Катарі. Натомість він став черговим доказом того, що для російської армії іноземці — це лише одноразовий ресурс, приречений на смерть.☠️ГУР МО України застерігає іноземних громадян від поїздок до рф та будь-якої роботи на її території, особливо — нелегальної. Поїздка до росії — це реальний шанс опинитися у штурмовій роті без підготовки і шансу вижити.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok