Fuente
Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦 | Для тих, хто вважає, що так зване «енергетичне перемир’я» реально існу...
201 Vistas/Alcance
2026-02-02 05:21
Mensaje №58064
Для тих, хто вважає, що так зване «енергетичне перемир’я» реально існує, маю погані новини. Чому?1. Наратив.Історія про те, що «Зеленський домовився з Трампом, той попросив Путіна, і Путін погодився» — це конспірологія. Вона не підтверджена жодними фактами чи офіційними заявами.2. Реальність.Повітряні удари по Запоріжжю, Одесі, Дніпру тривають. То «перемир’я» стосується лише Києва?Нижче — моя суб’єктивна версія того, що відбувається, заснована на знаннях і висновках, отриманих за понад два з половиною роки вивчення російської техніки, а також аналізу планування й ухвалення рішень противником.Я вважаю, що тимчасова пауза в масованих повітряних атаках на Київ пов’язана передусім із подіями в Ірані. Через політичну кризу там були критично скорочені або повністю зупинені постачання первинних комплектуючих, необхідних для виробництва «Шахедів» у кількості, потрібній для одноразового прориву нашої ППО.Без підтримки цих БПЛА — а це не тільки бойова частина а ще й розвідка, наведення, розпорошення ППО та комунікація — звичайний ракетний наліт (крилаті, аеробалістичні та балістичні ракети) сьогодні буде відбитий із результатом не менше 90%.Масований суто ракетний удар рівня листопада 2022 року ворог уже не здатен здійснити — банально не вистачає ані ракет, ані носіїв. З 2023 року ракети фактично йдуть «з коліс».Додатковий фактор — «генерал мороз». Частина датчиків у «Шахедах» не працює за низьких температур. У крилатих ракет також є проблеми переохолодження, які різко знижують їхню ефективність.Висновок простий:ворог не стріляє по нас лише в одному випадку — коли фізично не може цього зробити.Довідково. Кожний місяць "припинення вогню" - це за експертними оцінками:+ 30 000 рекрутів у російський армії+ 3 000–5 000 Шахедів+ 50–70 Іскандер-M+ 20–30 Іскандер-К+ 50–70 Х-101+ 25–30 Калібрів+ 10–15 КинжалівКоли починаються розповіді про "мир на будь яких умовах", повторюйте ці цифри як мантру.P.S. Щоб два рази не вставати: "Путін" та "Росія" пишу з прописної, тому що це не данина поваги або зневаги , а просте правило граматіки яке вказує що мова іде про власне імя конкретого топоніма або людини. Ніякого ані пропагандистьського або політичного сенсу на мій погляд це не несе, ну типу крутити дулі з безпечної відстані.Якщо було цікаво - лайк та репост, щоб більше українців це прочитало. Час рожевих окуляр вже давно пройшов ...(Олександр Сурков)