Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦

@Tc00SuhIndiZTVi
Número de suscriptores: 7 078
Fotos: 24,400
Videos: 10,500
Enlaces: 1,050
Descripción:
Контакти по всім питанням @Nevidvorotnij @Justas71

👥 Número de suscriptores

7 078
Promedio/Día:: -59
Promedio/Tiempo:: -92
Promedio/Mes:: -1649

👁️ Vistas promedio por mensaje

191
Promedio/Día:: 169
Promedio/Tiempo:: 180
ERR: 2.7%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 14
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 169 25-06-14 11:49
Українські Захисники — вдома!🇺🇦Сьогодні за результатами стамбульських домовленостей відбувся четвертий обмін за тиждень. На Батьківщину повернулися воїни ЗСУ, НГУ, ДПСУ, у тому числі ТрО, ССО, морської піхоти, десантно-штурмових і механізованих військ. ❗️Серед звільнених є ті, які вважалися зниклими безвісти. Повернуті обороняли Україну на різних напрямках, у тому числі в м. Маріуполь. Багато українців потрапили у полон у перші місяці повномасштабного вторгнення. Значна частка звільнених — офіцерський склад. Найстаршому з повернутих — 63 роки, наймолодшому — 21 рік. ☝️Серед звільнених оборонців є ті, чиї рідні звертатися до Офісу Омбудсмана. Наша інституція займалася захистом їхніх прав, скеровувала листи до російської сторони. Також на місці обміну перебували працівники Офісу Омбудсмана, аби проконтролювати дотримання прав воїнів відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими.Акцентую, що цей обмін — результат наполегливої роботи державних органів України, які входять до складу Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Визволення оборонців відбувається за дорученням Президента України.🗣Робота триватиме надалі. Наша держава працює, аби українці поверталися додому з російської неволі! Слава Україні! Героям слава!⚜️
👁 192 25-02-02 07:47
Вбивства військових у тилу — це червона лінія, яку не можна перетинати. Ми не маємо права мовчки спостерігати за наростаючою хвилею зневаги до захисників України — це за межею того, що можна толерувати.Все не стається раптово. Ми вже бачили випадки приниження та агресії щодо наших захисників, але я не бачив гострої реакції суспільства на це. Тепер маємо прямі збройні напади. Так діє ворог. Він працює з нами і поміж нас, поки ми роздивляємось, хто що лайкнув.Немає жодних виправдань вбивству військовослужбовця і нападу на ТЦК. Блискавична і жорстка реакція влади – єдина можлива в ситуації свавілля проти військових. Без справедливого покарання вбивць, зловтішників і зрадників, ми отримаємо ще більше вбитих в тилу побратимів. В інших містах. В інших кварталах. На заправках, у супермаркетах, у під’їздах, на вулицях, які ми називаємо іменами Героїв. Якщо суспільство перетравить ці напади, погані симптоми стануть діагнозом. Хочу вірити, що в тій точці, де ми зараз, це не є можливим. Бо єдине, що відділяє нас від ворога – це Сили оборони України, Збройні Сили.Поки ми втрачаємо найкращих наших людей на фронті, в тилу не маємо втратити совість. Зневага до людини в пікселі починається там, де закінчується гідність. Ми зобовʼязані поважати тих, хто взяв до рук зброю і ціною власного життя боронить наші міста, людей у них, кордони, небо і землю, нашу державу, наш прапор, наш дім. Світла пам’ять загиблому воїну. Щирі співчуття рідним, близьким і побратимам.