Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Софія Федина
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Софія Федина

@Sofiya_Fedyna
Número de suscriptores: 22 061
Fotos: 7,680
Videos: 1,550
Enlaces: 3,430
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Софії Федини, народної депутатки України IX скликання 📧 [email protected] 📩 01008, м.Київ, вул.М.Грушевського, 5 (отримувач : Народний депутат України Федина Софія Романівна)

👥 Número de suscriptores

22 061
Promedio/Día:: -38
Promedio/Tiempo:: -159
Promedio/Mes:: +200

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 503
Promedio/Día:: 3,020
Promedio/Tiempo:: 4,260
ERR: 20.41%

📊 Mensajes por Día

4.7
Último día: 5
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 4.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,960 26-03-26 11:06
​Учора дуже багато було гонору від очільників мономеншості, мовляв: «ось бачите, депутати є, а ви хвилювались».Але нині знову туго. Сьогоднішнє засідання тривало "АЖ" 2 години, завершилось о 12:15, прийняттям трьох рішень:📌Ратифіковано Угоду зі Швейцарією щодо співробітництва у процесі відновлення України📌Прийнято за основу законопроєкт щодо визначення загальних засад впровадження та адміністрування публічних електронних реєстрів та інформаційно-комунікаційних системДокумент передбачає впровадження електронних реєстрів спортивних споруд та організацій, а також оцифрування публічних послуг, зокрема, онлайн-присвоєння спортивних звань.📌Прийнято за основу законопроєкт щодо збереження цінної історичної забудови в населених пунктахТакож з доповіддю прийшов Голова Національного банку Пишний, який повідомив, що інцидент з монобанком вже перебуває в процесі перевірки: після підготовки висновку та розгляду його профільним комітетом може бути відкрито адміністративне провадження. При чому остаточне рішення буде протягом шести місяців, після чого пообіцяв, що НБУ поінформує суспільство...Наприкінці засідання заступник спікера тричі ініціював сигнальне голосування, щоб проголосувати законопроєкт щодо тимчасовового виконання повноважень Секретаря РНБО у разі відсутності його заступником, але голосів забракло і засідання закрили.Завтра на годину запитань до Уряду планується доповідь Міністра економіки, а наступне пленарне заплановане на 7 квітня.
👁 4,770 26-03-19 16:50
​Суд залишив Романа Червінського під нічним домашнім арештом! 😡 При чому не було враховано звернення військової частини, де служить Роман, в якому вказувалось на необхідність, що несення військової служби потребує залученості у будь-який час доби. З хорошого: суд постановив витребувати від військової частини відомості щодо проходження служби. Це може свідчити про те, що можливо вже на наступному засіданні Роману буде змінено запобіжний захід.Також суд задовольнив клопотання про витребування оригіналів документів від так званого потерпілого.Від себе додам, що окремим цирком був розгляд цього клопотання. Добре, що задоволили, але це треба було бачити.Суд перше сказав, що то не є та стадія, щоб заявляти подібні клопотання ("добре", що та стадія, щоб за сфабрикованою справою судити людину!!!) Прокурор сказав, що то не є та стадія.Потерпілий і його представник включались по відеозв’язку – вибачте, але то є "Біба і Боба"..До речі, що цікаво. Роман зазначив, що суддя вперше звернувся до так званого потеріплого (екс-Сарієва, бо він змінив прізвище) !! в принципі. Ще такого не було.Але повертаючись до розгляду. Суддя запитав, чи підтримують клопотання про витребування документів. Вони сказали, що не підтримують. На питання, чи є у так званого потерпілого документи – вони зробили вигляд, що не чують, і тупо витріщались у камеру, за чим слідувала бурна реакція зали😄 Після цього все таки вичавили відповідь, що документів нема. Суддя питає: якщо у вас тих документів нема, то де вони є? Знову мовчать, витріщаються. Після затяжної паузи - відповідь: документів нема, так званий потерпілий їх надав слідству, але коли і кому – не пам’ятає. І при цьому клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів – щоб можна було виявити, а якому слідчому і в якому провадженні те дали – теж не підтримують! Ще й назвали сторону захиста маніпуляторами..,Повертаючись до дебатів: захисник попросив у протоколі зазначити, що потерпілий сказав – оригінали довіреностей він надав слідству, але кому — не пам’ятає. Прокурор одразу встав і почав розказувати, що ви маніпулюєте, що перекручуєте, що він не сказав, що саме в цьому провадженні надав.І я собі думаю: люди, ви в своєму розумі? У вас нема оригіналів документів, ви на основі нуля фактичних обставин склали підозру і обвинувальний акт проти людини. І це зроблено лише для того, щоб Червінський не був на волі. І після цього ще хтось розказує про маніпуляції?!!!!До речі, компанія, яку нібито представляв цей “Сарієв” каже, що вона такого субʼєкта не знає і доручення йому не давала. Адвокат в свою чергу у коментарі наголосив, що у справі покладені певні зрушення. Сторона захисту надала суду матеріали та відомості про те, справа проти його довірителя має ознаки штучного формування та провокації, а ключові обставини і докази, зокрема щодо ролі потерпілого, походження контейнера та змісту НСРД, викликають серйозні сумніви у їх достовірності та повноті.Червінський заявив, що влада пообіцяла передати так званому потерпілому Сарієву контрабанду, якщо він стане провокатором і заявником проти нього.Зелене кривосуддя триває, але справедливість точно буде, головне не знижувати увагу до процесу! Свободу Роману Червінському!
👁 7,610 26-03-18 19:30
​Майже три роки ми боремось за справедливість для Романа Червінського.Нагадаю, що ще 15 липня 2024 року Апеляційний суд Кіровоградської області випустив розвідника з СІЗО під заставу. Тоді 27 народних депутатів та ще 51 громадянин заявили про готовність взяти Червінського на поруки.Але тими ж днями зелене кривосуддя не змогло пережити те, що Роман опинився на волі. І тому правопохоронці поспіхом зініційювалу другу кримінальну справу — нібито «про можливий хабар». І саме в цій другій справі розвідник перебуває під нічним домашнім арештом.Понад півтора року справа фактично не розглядається по суті – відбувається лише регулярне продовження запобіжного заходу. А саме "обвинувачення" базується на показах особи, яка не з’являється до суду, змінювала свої свідчення та дані, а після викриття ознак провокації усунулась від участі у процесі.Тобто фактично ця справа існує ЛИШЕ для того, аби тримати Червінського під нічним домашнім арештом. А суддя зʼявляється на розгляд тільки тоді, коли треба продовжити запобіжний захід... І засідання саме у цій справі має відбутись завтра в Печерному суді. О 14:00. Доля Романа Червінського вирішується в суді. Хто має можливість – приходьте підтримати особисто!
👁 3,240 26-03-16 08:52
У День українського добровольця я була на записі інтерв’ю на Прямому. І ця розмова відбулася фактично під сильним враженням від ветеранського форуму у Львові, в якому я перед цим взяла участь.Ми говорили про те, що сьогодні відбувається з добровольчим рухом, чому змінюється мотивація людей ставати до лав війська і які системні проблеми впливають на довіру до держави. Це була розмова конкретні історії військових, ветеранів і родин загиблих, їхні проблеми — ті, з якими звертаються до мене, а також ті, про які я почула у суботу. Окремо торкнулися теми страху перед війною. Боятися – це нормально. Але важливо, щоб держава, командири і суспільство допомагали людині цей страх подолати. Розповіла показову історію військового, який на початку не міг стріляти через страх, але завдяки підтримці побратимів і командира згодом став Героєм України. Це ще раз доводить: страх – не слабкість, з ним можна і потрібно працювати.Запрошую до перегляду інтервʼю. Відео вже на моєму каналі👇https://youtu.be/rDhugdxiXIw?si=OnZNcr5Zq4zzZNgv
👁 3,870 26-03-13 14:37
​Захмарний популізм влади або, як в народі прозвали, «єБачок». Сьогодні на Годині запитань до Уряду виступав міністр енергетики Шмигаль. 📌1.Міністр констатує, що Україна імпортує понад 85% пального, але у виступі відсутні будь-які стратегічні рішення щодо зменшення цієї залежності – натомість акцент робиться лише на закупівлях і переговорах про додаткове постачання.📌2.У промові наголошено на накопиченні запасів дизелю і бензину та імпорті «майже 250 тисяч тонн пального за березень», однак не прозвучало жодного плану відновлення власної нафтопереробки після ударів по Кременчуцькому НПЗ, що є ключовим елементом енергетичної безпеки.📌3.Міністр говорить про 35 млрд грн потреби на захист енергооб’єктів, але при цьому урядова політика значною мірою зосереджена на поточному фінансуванні пального, а не на системному інвестуванні в захист і модернізацію енергетичної інфраструктури.📌4.У виступі заявлено про 1,5 ГВт розподіленої генерації та плани ще 1,5 ГВт, проте не пояснено, як ці обсяги компенсують понад 9 ГВт втраченої генерації, про які сам міністр говорить на початку.📌5.Міністр визнає, що імпорт електроенергії становить близько 12% споживання, а пропускну здатність планують збільшити до 3,5 ГВт, що фактично означає посилення залежності від зовнішніх ринків, а не відновлення власних потужностей.📌6. Окремо звучить теза про залучення 5 млрд євро від партнерів, однак у промові відсутній чіткий механізм прозорого використання цих коштів і пріоритетності стратегічних проєктів, а не короткострокового латання проблем.У підсумку виступ виглядав більше як звіт про оперативне управління кризою, тоді як питання довгострокової енергетичної стратегії, власного виробництва пального і енергетичної незалежності України залишаються практично поза увагою.В той же ж час на Годині ставились слушні запитання. Моя колега Ніна Южаніна зауважила, що чергова ідея влади ідея роздавати кешбек з пального це черговий популізм, який дорого коштує держбюджету під час війни.А Volodymyr Ariev звернувся до премʼєрки Свириденко щодо тимчасового зниження акцизів на пальне, яке могло б стримати ріст цін на заправках. Від себе також додам: у державі критична нестача коштів, але знову гроші на передвиборчу компанію йдуть? Пенсіонерам будуть 15% палива компенсовувати? І це замість того щоб подумати про стратегічні напрямки, накопочити ресурс....
👁 2,200 26-03-11 14:02
За вказівкою Офісу президента Верховна Рада зняла з розгляду питання регулювання Telegram.Сьогодні на вимогу Європейської Солідарності Погоджувальна рада включила до порядку денного на четвер законопроєкт №11115 про деанонімізацію Telegram. Проте, як повідомив Артур Герасимов, за вказівкою Офісу президента документ за 15 хв оперативно зняли з розгляду.Як наголошує автор законопроєкту Микола Княжицький, Telegram активно використовується москвою для вербування виконавців терактів і диверсій в Україні. Через цей месенджер московські спецслужби знаходили людей для атак, які забрали життя зокрема Ірини Фаріон та Андрія Парубія. Через Telegram вербують молодь, використовуючи їх для диверсій.Водночас представники влади активно використовують Telegram-канали для поширення маніпуляцій та атак на опонентів.При цьому власникам таких каналів часто пробачають несплату податків і навіть зв’язки з ворожими інформаційними ресурсами.Україна має захищатися не лише на фронті, але й в інформаційному просторі. Саме тому питання врегулювання діяльності Telegram в Україні залишається питанням національної безпеки.Нагадаю, що за президентства Петра Порошенка в Україні було заблоковано московські соціальні мережі «Одноклассники» і «ВКонтакте», які ворог використовував для впливу на українське суспільство. Натомість нинішній владі бракує політичної волі для аналогічних рішень.Показово, що законопроєкт, який потрапив до порядку денного за ініціативи «Європейської Солідарності» і підтримки частини депутатів, був формально знятий голосами «слуг народу» та ОПЗЖ.
👁 6,430 26-03-10 19:24
🕯️Сагринь. Незагоєна рана.10-11 березня 1944 року польські збройні формування Армії Крайової та Батальйонів хлопських знищили українське село Сагринь на Холмщині. Було вбито від 800 до понад 1200 мирних мешканців. Переважно жінок, дітей і старших людей.Їхня «провина» була лише одна – вони були українцями.Людей убивали цілими родинами. Село спалили, церкву та сотні хат зруйнували. Загиблих часто поспіхом ховали у спільних могилах. Ще багато років потому, коли орали землю, знаходили людські останки.Ця трагедія довго залишалася замовчуваною.Пам’ятник українським жертвам у Сагрині було збудовано коштом української сторони ще за часів президентства Віктора Ющенка. Але через політичні суперечки меморіал офіційно відкрили лише 8 липня 2018 року за участю Президента України Петра Порошенка.82 роки потому...Пам’ять про Сагринь потрібна не для того, щоб множити ненависть. Вона потрібна, щоб правда була названа правдою, а жертви не були забуті.Бо народи можуть будувати майбутнє разом лише тоді, коли чесно дивляться в очі своїй історії.Вічна памʼять невинно вбитим. 🕯️
👁 3,040 26-03-08 15:36
​8 березня 1980 року народився Ярослав Журавель («Ярік»), морський піхотинець, розвідник. Йому б сьогодні виповнилось 46.... Сержант Журавель на війні з 2015-го: 20-й окремий мотопіхотний батальйон, 93-тя окрема механізована бригада, 35-та бригада морської піхоти, 137-ий окремий батальйон. Він пройшов багато гарячих точок, серед яких Мар'їнка, Піски, авдіївська промзона, Трьохізбенка, Гранітне....Сержант Ярослав Журавель загинув, як Герой, під час евакуації тіла командира розвідувального взводу лейтенанта Дмитра Красногрудя. 13 липня 2020 року Журавель ішов першим, коли групу обстріляли. Опісля обстрілу поранений Ярослав залишився на полі бою без допомоги, незважаючи на те, що президент Зеленський «взяв під свій особстий контроль» цю ситуацію.Три дні боєць стікав кровʼю «під особистим контролем Верховного Головнокомандувача»... Тіло військовослужбовця бойовики передали українській стороні за 8 днів після поранення, 21 липня.Батько Ярослава подав в ДБР заяву на Зеленського. З його слів – тими днями командування ООС вирішило залучити до евакуації підрозділи спецпризначення, але Зеленський заборонив використовувати сили спецоперацій.Правопохоронна структура ніяк не відреагувала. Тоді Остап Підкова разом зі світлої пам'яті Гліб Бабіч домоглись через суд відкриття провадження щодо Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського по факту бездіяльності, яка призвела до смерті бійця. Та справа все одно заглохла..Ще 5 років тому Верховна Рада одноголосно закликала президента присвоїти звання Героя України Ярославу Журавлю і скерувала відповідне звернення, але воно досі лежить не підписане. Звісно... Бо як самому собі подивитись у дзеркало після усвідомлення: «Я залишив Героя вмирати».Важко це все. Гірко і важко.Вічна памʼять і слава Українському Герою Ярославу Журавлю! 🇺🇦
👁 3,020 26-03-06 19:31
​Кому везли золото інкасатори Ощадбанку у супроводі Генерала СБУ Геннадія Кузнєцова? 🤔 Ощадбанк заявив, що перевезення коштів і цінностей здійснювалось Ощадбанком у межах та на виконання міжнародної угоди з Райффайзен Банк, Австрія. (На жаль цей банк продовжує співпрацю з москвою)Вантаж було оформлено згідно з міжнародними правилами перевезень та чинними Європейськими митними процедурами.Водночас Береза надав інсайд, що до перевезення може бути причетний колишній генерал Геннадій Кузнєцов, який раніше очолював центр спецоперацій у Служба безпеки України. Для звичайних інкасаторських операцій участь настільки високопоставленого представника спецслужби виглядає нетипово. Ще один момент – золото у злитках по 1 кг. У банківській практиці такі злитки зазвичай використовуються у міжбанківських операціях або для ювелірної галузі, тоді як фізичним особам продають значно менші злитки. Саме тому виникає логічне питання щодо кінцевих отримувачів такого золота, що потребує додаткових роз’яснень, зокрема з боку Нацбанку. Вони мають пояснити, що є стільки-то ювелірів, які купили це золото (за словами Берези це 140 кг за рік). І також співпадіння: чому злитки постійно конфісковуються у корупціонерів під час обшуку. Березі зателефонував один з правоохоронців і сказав, що "ми такі на минулому тижні конфісковували". Тому потрібна зараз дуже чітке розʼяснення Національного банку. Якщо ж повертатись до бидлодипломатії Зеленського, то після його заяви про живіт Орбана – соцопитування в Угорщині зафіксували зростання рейтингу угорського премʼєра на 3%. Тому популізм Зеленського не наближає нас ані до розблокування кредиту від ЄС, ані до вступу до Союзу – бо у разі переобрання уряд Орбана точно це буде блокувати. І доки європейці мовчать, стиснувши зуби, намагаючись перетерпіти Орбана – Зеленський розроджується на ще гіршу заяву, яка має озноки погрози, і за яку сказав пояснити навіть лідер опозиційної партії.Теперішній скандал треба терміново погасити, і чим швидше тим краще, бо він ще буде мати наслідки в майбутньому. Але поки що маємо мовчання...
👁 7,190 26-03-05 08:38
​5 березня відзначаємо 76-і роковини з дня Героїчної загибелі одного з найвидатніших військових в українській історії – головнокомандувача УПА Генерала Романа Шухевича. 76 років тому, вранці будинок у Білогорщі оточили щільним кільцем. Щоб знищити Шухевича було залучено 700 співробітників МДБ. Вони оточили будинок, де перебував генерал разом зі зв’язковою Галиною Дідик. Операцію очолював генерал Павло Судоплатов – відомий організатор політичних убивств за наказом Сталіна.Шухевич бився до останнього, смертельно поранив майора МДБ Ревенка, але сам отримав важкі поранення від автоматної черги.Шухевич наводив жах на московитів під час життя, але також і після своєї смерті.1 січня 2024 року внаслідок московської атаки було зруновано будинок в селі Білогорща поблизу Львова. У будинок, який став останнім помешканням Шухевича і місцем його останнього бою.За 2 роки і 2 місяці Музей не відновлено. За 2 роки і 2 місяці затверджено лише проєкт. І парадоксально ось що. Кошти є від самого початку, адже на наступний день після обстрілу Петро Порошенко запропонував профінансувати усі роботи з відновлення приміщення у своєму первісному вигляді. Ідея відновлення будинку була підтримана на зустрічі громадськості 17 січня 2024 року у Львові, в історичному музеї, зокрема донькою Романа Шухевича Марією Трильовською, головою Братства ОУН-УПА Богданом Боровичем, дисидентом та громадським діячем Мирославом Мариновичем.Це мало б відбутись оперативно, а тим паче – понад 600 експонатів залишилися неушкодженими (адже були перенесені в безпечне місце від початку повномасштабної війни) та чудом вціліло погруддя Генерала.Але ж ні. Замість цього я читаю фейсбук-сторінку «Музей Шухевича.Відбудова», і виявляється, що зараз іде ЗБІР ГРОШЕЙ на відновлення Музею, залучають навіть Японську асоціацію музеїв для відновлення сходів (!!!!), постять, який молодець Усик, що передав рукавиці на аукціон, і далі закликають людей донатити.Чесно, це не пояснюється ніяк інакше, окрім свідомих політичних ігор: відмова від коштів мецената, бо цим меценатом є Петро Порошенко і не дай Боже він відновить Музей. Ні! Краще до 76-х роковин громада буде вшановувати пам'ять Романа Шухевича біля зруйнованого приміщення...І я вважаю, що кожен день без Музею — це зневага до Чину Генерала Шухевича.P.s. Відвідати Музей, яким він був до московського удару – можна!! Щоправда онлайн. 3D тур на сайті: https://pocketcityar.if.ua/tests/3dtour/