Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Añadido 14 jul. 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Número de suscriptores: 12 802
Fotos: 2,800
Videos: 159
Enlaces: 1,770
Descripción:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik

👥 Número de suscriptores

12 802
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -29
Promedio/Mes:: -461

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 866
Promedio/Día:: 5,500
Promedio/Tiempo:: 6,089
ERR: 53.63%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 3
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Чому більшість кіпішує через падіння?- Це ж не перша і далеко не остання корекція, таке вже було багато раз і ще багато буде.- А все тому що немає стратегії, більшість купляють альту і сидять чекають профіт, а коли дають хороші ціни не мають стейблів на відкуп.- А ще є інша ситуація, коли є стейбли, але страшно купляти, бо здається що от от сходимо на 0.- Якщо у вас депозиту хватає лише на одну покупку а далі все, то можливо краще вільні кошти не просто заморожувати в альті і чекати росту а прилаштувати у якісь інші інструменти.- Коли ви купляєте альту це вже не ваші гроші, навіть гроші в крипті це вже теж не ваші гроші (якщо вони на біржі), якщо на холодних то ще ок.- Тому ставтеся до цього простіше, впало та й впало, росте та й росте, не покладайте занадто багато надій на одну лише альту, тим більше купляючи усе підряд.- А якщо ви купити якийсь токен на 100$ і чекаєте х50 то швидше за все на вас очікує розчарування.- І складіть стратегію так само на продаж, бо більшість на рості не хоче продавати і фіксувати профіт, а це необхідно.- Формуйте багато джерел доходу це допоможе у часи просадки не зливати альту в мінус бо треба бабки.- Я помаленьку відкупляю деякі монети, які дали 50% просадки від покупки, стараюся не засаджуватися і вам не раджу.- І взагалі помітив:Біток росте - альта стоїтьБіток стоїть - альта падаєБіток падає - альта падає ще сильніше).- Тому завжди майте тезер, хоча б 30-40% від депозиту, повірте він пригодиться.
Тут BingX вирішив перший Launchpad запуститиНаскільки ви знаєте то це можливість купити токени дешевше і на лістингу зазвичай продати на пару іксів дорожче.Так от продавати нам будуть SOLV по ціні 0,02$.На весь Launchpad виділили 4млн SOLV, а макс ліміт на один акаунт 20,000 SOLV.Ось що потрібно зробити:1️⃣ Звісно що для участі треба мати акаунт на BINGX.2️⃣ Депозит 100$+ треба внести до 13січня і холдити під снепшоти (з 13 січня 09:00 до 16 січня 08:59).3️⃣ І підписатися на лаунчпад у період підписки (з 16 січня 09:00 до 17січня 07:59).Розподіл токенів: з 17 січня 08:00 до 17 січня 11:30.Лістинг: 17січня о 12:00.Під снепшоти будуть потрапляти усі токени, не лише USDT, але зафіксувати в період підписки можна буде лише USDT.І один великий мінус це те що обмежень на підписку немає, тобто можна зафіксувати любу суму, а значить кити тут накидають нормально, є лише обмеження що максимум можна отримати 20к SOLV на ак.Тобто тут буде не лотерея, а гарантовано отримаєте на невеликий % аллокацію, розділену між усіма, хто більше занесе той більшу аллоку отримає.А ще методом лотереї серед учасників буде вибраний один переможець який отримає аірдропом 20к SOLV.
ByVotes на Bybit повертається Але тепер не буде голосування за три проекти а лише за 1.Що потрібно робити:Тримати стейбли на балансах (USDT,USDC,USDE,USDD,DAI,CUSD) ну і потрапити під снепшоти.Тримати кошти можна на спотовому, деривативному, акаунті фінансування, єдиному торговому рахунках, якщо кошти у Launchpool то теж потраплять під знімки, з Bybit Earn будуть рахуватися лише кошти які в гнучких накопиченннях.Голоси за стейбли отримуватимемо 1:1.Голосувати за Neiro можна буде з 13 листопада 10:00 до 15 листопада 10:00.Як тільки проект досягне потрібної кількості голосів його залістять на біржі, а користувачам які голосували роздадуть дроп.Мін 100 голосів, максимум 10к голосів можна віддати за один день, тому немає сенсу холдити більше 10к на одному акаунті.Тепер коротко: тримаєте кеш - за це отримуєте голоси, голосуєте - отримуєте токени, продаєте і маєте профіт без ризиків, на великі заробітки тут надіятися сенсу немає але пару $ до депозиту без ризику буде.Знайти ByVotes можна натиснувши на головній сторінці Bybit: більше - spotx - голосування/byvotes.Старт через 4 дні 16годРеєстрація на BYBIT: https://partner.bybit.com/b/SmilkaNazik
FUEL вийшли у Mainnet Вчора команда заявила про вихід у майннет свого блокчейну Fuel Ignition.Тепер ми на головній сторінці можемо перенести наші активи з Ethereum у Fuel, які ми закидали для фарму поінтів у першій фазі.(Зробити це треба до 30 жовтня, інакше поінти згорять)Якщо ви зробите брідж у Fuel, а потім виведете лікву то поінти першої фази уже не згорять, але якщо виведете лікву під час другої фази логічно що згорять поінти другої фази, я нічого виводити не буду.Тут ми можемо заробляти 3 види поінтів:• Activity Points - поінти за лок ліквідності і взаємодії з проектами їхньої екосистеми• Gas Points - поінти за спалені комісії в Fuel• Passive Points - за 1$ ліквідності в лоці, будуть сипати 1 поінт.Старі користувачі отримають буст 1.25х до фарму з допомогою нових видів поінтів, бусти працюють лише на Activity та Gas Points.При цьому всьому натяків на якісь нагороди немає, тому просто фармимо та очікуємо кінець 2 фази, яка буде тривати 3 міс та очікуємо апдейти.Мені за газ взяло 20$, якщо багато можете почекати меншого.Гаманець Fuel приконектився не одразу, можете і через Fuelet зробити.
Маю для Вас ваучери на покриття комісій на Kiloex🔥Почнемо з позитиву: мені видали 10 ваучерів по 10$ на покриття 50% комісій при торгівлі на Kiloex, звісно це не багато але тим хто торгує буде бонусом.Хто їх отримає: 10 людей, котрі зареєстровані на Kiloex за моїм посиланням, торгують з нами у турнірі, маючи обʼєм більше 10к$, (таких людей якраз 10),думаю це буде справедливо.Як отримати ваучер, написати мені @smilka_nazik, скинути адресу гаманця я перевірю і дам код який потрібно буде вставити у розділі activity > KiloEx Voucher > Redeem, цей ваучер буде перекривати 50% витраченої комісії, тобто якщо ви витратите 20$ на комісію, 10$ перекриє ваучер.Також нагадаю що за моїм посиланням у вас ітак зараз знижка на комісію 20%, мало хто може стільки запропонувати.Ще з позитивного те що обʼєм у турнірі перевищив 500млн а значить винагороди зросли з 27 до 45к$Приєднатися до команди можна за посиланням 🔗 Доречі через 3 дні кінець, і якщо піднажати можна урвати 500-700$ на команду.З мінусів те що зараз трохи стали активніше торгували і нас посунули з 15 на 20 місце.Не забувайте що ми всеодно торгуємо заради поінтів та дропу, а турнір тут як додаткова можливість, ну а ваучери як приємний бонус 🤝
Чуєте земля рухається?😁 Ага, то Supra повстала із мертвих 🪦Сказати що вони затягнули з виходом це нічого не сказати)Я знімав ролик про цей проект ще півтори роки тому, якраз тоді починав активно вести ютуб.Так от, тепер треба вибрати, яким чином ви будете отримувати токени.Для цього треба:- Встановити розширення і створити гаманець StarKey- Тоді йдемо на головну сторінку, логінимся, конектимо гаманець та обираємо план отримання токенів.- Є 2 варіанти: у двох випадках на TGE ми отримаємо 10% а далі потрібно обрати:1️⃣ Ви свої токени делегуєте і побачите інші 90% аж через 15 місяців, але там ніби є додаткові плюшки.2️⃣ Ви свої 90% будете отримувати по 3% на місяць протягом 30 місяців.Так як я давно не слідкую за проектом і великих надій не маю то обрав варіант де побачу токени аж через 15міс, більшість обирає отримувати хоч щось але кожного місяця, можете зробити так само.На те щоб обрати у вас є час до 8 серпня.Чи є сенс зараз починати збирати якісь поінти? Швидше ні ніж так, тому що самі бачите, що проект ніби на останніх стадіях, і все основне пройдено, кому прям дуже цікаво, можете зайти за посиланням та й щось поклацати.