Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Añadido 14 jul. 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Número de suscriptores: 12 802
Fotos: 2,800
Videos: 159
Enlaces: 1,770
Descripción:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik

👥 Número de suscriptores

12 802
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -29
Promedio/Mes:: -461

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 866
Promedio/Día:: 5,500
Promedio/Tiempo:: 6,089
ERR: 53.63%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 3
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Також почав відпрацьовувати EXTENDEDEXTENDED - це PerpDex від команди Revolut, з інвестом 6,5млн$.За словами фаундера на дроп вже виділено 30% токенів.Зараз у них трохи більше 1млрд торгів щодня, 0 комісія на лімітки та ОІ більше 300млн.ОІ - це сумарна кількість коштів яка зараз у відкритих позиціях на платформі.Зареєструватися можете за цим посиланням: https://app.extended.exchange/join/SMILKA.Як такого шилу поки немає і це добре, тому що можна спокійно торгувати і набивати собі поінти, можна до прикладу хеджуватися з HyEna про яку писав ось тут пост.Тут так само дають поінти за обʼєм, PNL, за кошти у Vault, утримання угоди та навіть утримання ордеру у стакані, щотижня роздають понад 1млн поінтів.Поки ми ще можемо фармити перший сезон, думаю потім буде другий і цілком ймовірно що поінтів почнуть виділяти менше ніж у першому тому хто планує робити не затягуйте.Я здебільшого тримає позиції у парі з BTC або ETH.Загалом ще один з дексів, який я вибрав для себе щоб відробляти та поєднувати з іншими проектами.Реєстрація: https://app.extended.exchange/join/SMILKA
Я почав відпрацьовувати пару нових PerpDex і перший про який розповім HyENA.Звісно після успіху Lighter усі почали шукати що то би ще покрутити щоб заробити, тому я теж почав робити декілька проектів з якими буду вас поступово знайомити.HyEna - це PerpDex від Ethena який працює поверх HyperLiquid, і зараз тут ще досить рання стадія щоб почати фармити поінти.Для початку потрібно створити акаунт за посиланням: https://app.hyena.trade/ref/SMILKAТакож потрібен VPN для роботи, як було з Lighter.А тоді все те саме як і на інших дексах, торгуємо та набиваємо обʼєми, хто не трейдер хеджуємось з іншими перпами.Кошти на платформі можуть бути у USDC або USDE.Якщо кошти у USDE на них нараховується 4,5% APR а якщо відкритий лонг або шорт то 7,5%.Торгуючи тут ви будете фармите одразу декілька дропів: HyEna, Ethena, Based та HyperLiquid.Проект на ранній стадії, поінти дешеві, доступ лише по інвайтах і приємно що на кошти ще нараховується APR.Звісно не очікую тут таких іксів як на Lighter, але якщо хеджуватися з іншими перпами і фармити одразу декілька дропів, скромні х2-х3 до витрат можна отримати, тому я виділю під це частину депозиту.А з якими новими проектами можна хеджувати невдовзі розпишу, також будуть детальні відео про те як вигідніше та ефективніше фармити.Реєстрація: https://app.hyena.trade/ref/SMILKA
Підсумки дня 💤1️⃣ Напевно не сильно у той ВОВ заносили раз вони вирішили перевзутися у повітрі і зробити розлок на TGE не 20% а 50% і вестинг не рік а лише 3 міс.І взагалі вони щось там намудрили, тому що я вчора спокійно заніс у паблік а сьогодні за цим посиланням мене перекидає на Web3 Gate щоб проінвестувати, а для категорії community мій гаманець звісно not eligible тому що я не фармив їхні поінти і не робив контент.2️⃣ Сьогоднішній дроп ALLO на ОКХ вийшов досить нічо так (24$), якщо порівнювати з попередніми по 5-7$ і я зміг вийти в 0, такі реалії, надіюся що зараз трохи люди закинуть крутити і тоді щось норм насиплять.3️⃣ По Monad, що зараз писати, якщо я навіть не можу пройти етап реєстрації на Coinbase, вже не говорячи про вериф, я вже і різні номери пробував і пошти, толку 0, пів години проходиш їхню дурну капчу і в кінці отримуєш «занадто багато запитів» бла бла бла 😁Якщо хтось зміг знайти метод щоб нормально хочаб прийшов код на номер телефону то пишіть у чат як справлялися.Я ж коли розберусь з цим розпишу повністю пост про проект.Усім доброї ночі 😴
Як пройти Reveel Booster 6 на Binance Web3Скрін 1: показую де його шукати на Web3.Скрін 2: Перші 3 завдання звичайні підписки на твітер та репост, звичайно потрібно підключити твітер.Завдання 4: потрібно приєднати гаманець Binance, створити акаунт вказавши пошту, ввести з неї код і придумати нікнейм.Завдання 5: потрібно поповнити баланс акаунту який ви створили на 25 USDC та мін 0,002BNB на комсу, краще чуть більше, адресу можна взяти прогортавши сторінку вниз (див скрін 3).Де взяти на веб3 25 USDC для поповнення думаю розберетеся.Завдання 6: зробити транзу через термінал, для цього у терміналі потрібно вписати таку команду: send 12.5 USDC on BNB Chain to і ваш адрес веб гаманця, команда копіюється одним натисканням а де це вписувати показав також на скріні 3, стрілкою.Завдання 7: зробити транзу через твітер і Reva Agent, для цього, відкриваємо твітер і робимо отакий пост: Hey, @REVApay_ai send 12,5 USDC on BNB Chain to і ваш адрес веб гаманця, також копіюється натисканням.Якщо все правильно зробите то 25 USDC які закидали сюди виведете назад на веб3, одною транзою через термінал, іншою через твітер.Ну і цим ви виконаєте 8 завдання, також після виконання кожного завдання натисніть complete task щоб підтвердити його.Ну і найголовніше, нагороди, вони незрозуміло коли)) через 2-3 міс мабуть, але якщо робити кожен Boost то на дистанції завжди копійка згодом капне.Допускають від 61 поінта на альфі.
Щодо BYBIT Alpha, точно можу поки сказати лише одне:«Донт пуш зе хорсес»Куди ви всі так летите, куди всі ломляться та спішать?Немає толком ні завдань нормальних, нічого не розібрати, але у всіх якась масова істерія, для чого розібратися дайте покрутити щось 😅Максимум що зараз можна зробити це перейти за посиланням та зареєструватися в активносі, мене взагалі не пускає, напевно тому що партнер.З завданнями там теж поки скупо:Для нових користувачів на BYBIT:можна зробити обʼєм наприклад у парі DOOD - 200$+ (можна на 100$ купити і на 100$ продати) і отримати за це 5$ протягом десяти днів, з яких 2$ вам піде на комісію, також можете запрошувати друзів за посиланням.Для усіх:У бонусному центрі можете зареєструватися в розіграші на BYBIT Alpha та отримувати щоденні винагороди за щоденне виконання обсягу 100$+, частіше за все це буде «хай щастить».Тому поки не розумію куди всі рвуться і куди спішать.Як буде щось годне і достойне уваги, то я і пост детальний зроблю і відео, тож куди спішите шановні?)
Що по Lighter?💡1. CEO каже: буде виділено 20-30% на 2 сезони на дроп, це багато. Це все без вестингів і тд.2. Другий сезон, який недавно почався, закінчиться ще до ТГЕ, поінти в першому і другому сезоні мають однакову вагу.3. Якщо ви отримаєте мітку сибіла то поінти не згорять, просто далі не зможете фармити. (Можуть навіть шукати транзи між дексами, тому якщо хеджуєте іноді краще юзати бекпек, бо він СЕХ). По їхніх словах можна мати до 10 аків, а якщо більше то сибіл, на це я би не опирався.https://app.lighter.xyz/trade/ETH?referral=F1LR82A9HCBZ4. ТГЕ +- в грудні, часу не так вже і багато, а поінти по 80-100$ 😱, хоча я думаю якщо вийде на ТГЕ по 20-30$ і то шикарно буде.5. Більше насипають за довше утримання позиції, торги в менш ліквідних парах, ліквідації і тд.6. Поінти роздають щотижня у пʼятницю, снепшот у четвер.Цього тижня мені за 60к торгів і PNL -400$ (ліквід), дали 4 поінти, по ціні ліквіду на іншій біржі у мене був тейк тому все ок.Я продовжую крутити свій акаунт, періодично відкриваючи угоди, але стараюся тримати їх довше, іноді хеджую іноді ні, якщо проект вийде хоч приблизно до оцінки премаркету по поінтах то це буде мега жирний дроп, але я не люблю завищувати очікування тому як буде так буде, думками про проект давно поділився у відео.https://app.lighter.xyz/trade/ETH?referral=F1LR82A9HCBZ
Можливо ви не знали про можливий сейл Momentum на BuidlPadТомузараз розповім як за надання ліквідності ми можемо отримати дроп + Whitelist в сейлі на BuidlPad, але це поки не підтверджена інфа.26 вересня Momentum та BuidlPad заявили про партнерство і запустили активність HODL Yield Campaign, тому і я думаю що може бути сейл на BuidlPad.А якщо буде то швидше за все буде іксовий, тому сьогодні розпишу як максимально збільшити шанси отримання алокації у ньому.До слова проект зібрав 10млн$ від Coinbase, Circle, Aptos, Spartan і тд + в червні були збори від OKX, MEXC, KuCoin, Gate, Coinbase на невідому суму.Суть у тому що за надання ліквідності у їхні пули ми можемо отримати аллоку або можливість зайти по меншій ціні у сейл як це було з Falcon Finance, який дав х10 від сейлу якщо памʼятаєте.Що робити:1️⃣ Заходимо на BuidlPad у вкладку HODL зверху, там одразу привʼязуємо гаманець SUI (може бути Phantom).2️⃣ Тоді там тиснемо Add Liquidity via Momentum Finance, або йдете за цим посиланням.У цьому пункті потрібно додати ліквідність у одну з шести пару на яку є множник 2х Bricks, я обрав додати у пару suiUsdt - USDC, тому що це стейбли і так безпечніше, зараз розпишу все покроково.Можна і закинути у пару SUI - USDC наприклад, але тут треба брати або Хедж або позику, + якщо ви не знаєте як працюють пули ліквідності то при певній ціні активу вас або повністю перелиє у стейбл або у SUI, тому я і обрав пару стейбл/стейбл суі.3️⃣ Вивести USDC в мережі SUI можна з Binance або MEXC, ну або кидаєте SUI на Phantom будь звідки і через їхній же міст який вони пропонують, свапаєте половину SUI на suiUSDT а іншу на USDC, тому що таким чином у співвідношенні 50/50 можна надавати зручно лікву.Тобто ви закинули на гаманець SUI чи USDC і тут за посиланням, (це платформа яку ж вони самі пропонують, потрібен VPN), свапаєте 50/50 в залежності від пулу у який хочете закидати, я половину свапнув у suiUSDT а інша у мене в USDC.4️⃣ Тиснете add liquidity і надаєте ліквідність, range я виставляв +-1%, щоб діапазон коливання ціни був більший, але при цьому буде менший APR.Робимо це все з гаманця який приєднаний до BuidlPad ну і надіюся вам не потрібно пояснювати що кидати любий актив у мережі SUI потрібно лише на адресу гаманця SUI, дивіться не скиньте SUI в мережі SUI на адресу Solana.Час є до 19 жовтня.Пройти в сейл на BuildPad це вже майже те саме що розуміти наперед, що вже пару іксів у кишені, скільки я заніс самі бачите на скріні, кинув 1700/1700.Якщо хочете це діло мультити і покидати на аки по 100-200$ то:https://proxy-seller.com/ua/Промокод на знижку:SMILKANAZIK - 15%Антидетект: https://share.adspower.net/SmilkaNazikЗробивши ці дії ми лутаємо APR але у стейблах він мізерний, маємо х2 поінти на дроп і шанс на WL, може і нічого з цього не вийти, а може вийти краще ніж чекаємо, наперед я не скажу, я не Ванга, я просто роблю активності які можуть збільшити шанс натрамбувати кишеню свіжими стейблами. Усі пости завжди пишу сам, тому якщо було корисно не жалійте реакцій, а якщо залишилися питання то завжди можете задати їх у чаті.Щоб не писати ще один пост, добавлю тут, що Legion ніби добавив ще стільки ж на алокації у токенах YieldBasis, тобто навіть якщо ви не пройшли, може бути таке що ще дадуть аллоки, а кошти потім донесете, навіть якщо вже вивели, але я слабо у це вірю, тому побачим).
Нарешті дійшли руки розписати про ASTERDEXТе, якого шуму він навів і як його жостко почали шилити, словами описати важко, але я спробую.І звісно все тому що вже через тиждень (6жовтня), має бути другий дроп на який виділили 4% від саплаю а по ціні 1,8$ це майже 600млн$, (доречі я під дроп пошукаю шорт, сповіщу в щитпості).Всі полетіли палити бабки на ASTER навіть не дивлячись на цифри, інфли почали писати: палю 50к, я спалю 20к я спалю 30к на комсу, хату дивіться не спаліть)), ну реально, і після цього всі як обпечені полетіли крутити, а обʼєми то зросли у х4, і обігнали HyperLiquid, по 35-40млрд обʼєму у добу це жостко.Софтери написали софти, хтось хеджить з іншими перпами, і насправді виглядає усе як легкі пару х до витрат, але якщо пройтися по цифрах, торги вище 15-20млрд у день можуть бути у мінус.Але і скіпати таке звичайно не можна, бо часу мало а дроп на хвилинку пів лярда, тому я теж кручу через хедж з Lighter, просто на ASTER відкриваю угоди ліміткою, після того як налило відкриваю протилежну угоду по маркету на Lighter, так як там зараз комісія нульова.Доречі ось посилання на ASTERDEX: https://www.asterdex.com/en/referral/f72912За ним у вас максимальна знижка 30% на комісії, і максимальний множник 1,5х так як ви автоматично потрапляєте у мою командуА ось ще 50 свіжих інвайтів у Lighter: https://app.lighter.xyz/trade/ETH?referral=F1LR82A9HCBZЗа що дають поінти у ASTER:Більше поінтів дають якщо угоди тримати довше, скільки саме? Думаю хоча б від 1-2год, краще довше, і дають х2 якщо торгуєте маркетом, але лімітками буде дешевше.Також дають більше за використання asBNB або USDF у якості маржі але я це скіпаю.За холд токену ASTER знижка ще +5%, (доречі у щитпості ми брали його по 0,49$), а якщо ви новий користувач то можете ще позбирати бонуси у Rewards Hub.Як робити депозит за біржу через підʼєднаний гаманець думаю розберетесь, якщо ні, то може воно вам і не треба.Насправді інфи по цьому дексу є більш ніж достатньо, навіть у одному пості все не розпишеш, хіба відео знімати.Але суть думаю зрозуміли, крутіть з головою, бо і токен можуть задампити, і побрити, і щось змінити, а якщо готові взяти ризики то можете спробувати, особливо якщо ви ітак торгуєте.Важливо ще те що ми не знаєте коли нам дадуть зайклеймити сам дроп, буде добре якщо це буде через короткий час після закінчення, але може бути і по іншому.Також памʼятайте що тут всеодно найбільше зароблять інфли і ті хто продає лопати (софти), але може і простим узерам якість скромні х2-х3 до витрат намалюють.
А чайку попити не хочете?) TEA на COINLISTЗвісно ще залишився присмак після BTR, який так завзято пробує вийти в 0, але скіпати сейл лише тому що він на Coinlist насправді вагома причина 😁, але все ж сейл виглядає непогано тому я заніс 1000$ і ось деталі самого сейлу.🍵 TEA - це проект шаолінських монахів які продали свої феррарі, і не знайшли кращого способу як відмити бабки, як от запустити сейл на COINLIST).А якщо серйозно то це L2 блокчейн на Оptimism, створений для винагородженння і фінансування розробників з відкритим вихідним кодом.Зібрали 16,9млн від YZi Labs, Woodstock Fund та ін.Збирають 2млн$ по оцінці 50млн FDV, отже ціна 0,0005$, бо загальний саплай 100млдр, а нам продають 4% від цього, тобто 4млрд.А в 2022 був закритий раунд по 130м FDV, але ми вже знаємо ці історії, про: «купляємо нижче фондів»)).ТGE 100% обіцяють у Q4.Сейл уже почався і закінчиться 2 жовтня, а сама сторінка сейлу тепер на Coinlist, на головній сторінці в самому низу)Або ось посилання на сейлДумаю яку суму попросите ту і дадуть, а якщо будете брати участь мій промокод SMILKAЯ взяв на антифомо, а що робити вам вирішуйте самі, вийти з оцінкою менше 50млн важко, але і крипті можливо все).Несете копійку чи після BTR повний скіп?
Залишилось розповісти про сейл FALCON на BuidlPadВажливо те що оформити підписку на сейл потрібно встигнути завтра до 15:00 за цим посиланням: https://buidlpad.com/projects/falconЗважаючи на статистику минулих сейлів: Sahara, Lombard, Solayer вийшли непогано, то можна і тут спробувати вдачу.Falcon - це DeFi протокол, який створює власну інфраструктуру для грошей у крипті, має свій стейбл USDf у якого TVL понад 1,8 млрд.Мають підтримку від DWF Labs та інвестиції 10млн$ від WLFI (той самий фонд Трампа).Деталі сейлу:- До завтра до 15:00 потрібно натиснути кнопку підписатися і пройти КУС якщо не пройдений: https://buidlpad.com/projects/falcon- 22 вересня оголосять результати, чи дадуть вам занести кошти чи ні.- 26 результати по величині алоки і повернення коштів.Депозит від 50$ до 4000$ у USD1, як завжди методом перепідписки.Купляємо за оцінкою 450млн FDV, якщо хочете купити по 350 то потрібно застейкати 3000$ від 1 міс у їхньому стейблі, чим довше лок тим більше може бути потенційна сума алокації, я цього робити не буду.Збирають вони 4млн$, розлок 100% на TGE.Я спробую зайти з двох аків як завжди, якщо дадуть понесу максимум, виглядає непогано.