Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Añadido 14 jul. 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Número de suscriptores: 12 802
Fotos: 2,800
Videos: 159
Enlaces: 1,770
Descripción:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik

👥 Número de suscriptores

12 802
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -29
Promedio/Mes:: -461

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 866
Promedio/Día:: 5,500
Promedio/Tiempo:: 6,089
ERR: 53.63%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 3
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Виділяю 5000$ на фарм PROPRДуже цікавий проект від Hyperliquid, потрапив мені на очі, я вже копнув глибше і мені подобається.Наразі напишу коротко і по факту.https://app.propr.xyz/r/SMILKAПроп компанія, типу тих які дають гроші вам в управління і якщо ви добре торгуєте то ділиться з вами профітом який і якщо ви наторговуєте.Просто ця компанія ончейн і від Hyperliquid і це багато чого змінює.Загалом спрощу ще більше, ви купляєте пакет за 60$ і отримуєте демо акаунт з 5000$ обʼємом угоди, якщо зробите 10% прибутку, отримуєте «funded» так само на 5000$ і в подальшому, з профіту, якщо він буде, можете забирати собі 80%.Звісно все не так просто, бо мінус максимум у день може бути 3% а загалом 6%, і зловити його це 3 секунди, якщо більше,все, 60$ тютю, алеее, далі найцікавіше, ви будете за це все отримувати поінти, наразі за витрачені 60$ буде 600 поінтів, і саме на них я буду робити акцент, а якщо вдасться ще хоч один акаунт вивести на funded взагалі буде шикарно.Загалом про інвестиції, ціну поінта, інші челенджі з іншими цінами і всю подальшу детальну інструкцію я вже опублікую на ютубі.А ті хто поки може розібратися самостійно і усвідомлює всі ризики, може реєструватися і вже щось пробувати.https://app.propr.xyz/r/SMILKAАЛЕ ПАМʼЯТАЙТЕ ОСНОВНЕ: 97% людей не пройдуть челенджі, на цьому і заробляє компанія, наше завдання нафармити вигідно і дешево поінтів для дропу, тому по суті за реальні свої кошти ви купляєте лише шанс, отримати акаунт з якого 80% прибутку можуть бути ваші, він теж ймовірно буде тестовий але гроші ви зможете виводити справжні, якщо звісно попадете в ті 2-3% про які я писав раніше).
Я ВАС РОЗУМІЮ 🙌🏻Ймовірно, саме ці слова вам хочеться почути від блогера, за яким ви слідкуєте і який здається так далеко.Іноді вам може здаватися, що блогер, це десь так далеко, щось таке інше, людина, яка живе інше життя. Але це така ж людина, яка має свої загони, страхи, мрії і так само колись боялася щось почати, щось робити нове і сто разів хотіла здатися, коли щось не виходило.Я маю право казати, що я розумію вас, бо я працював 7 днів на тиждень, не спав пару років вночі через нічну роботу, працював на будові і на заводах, і я знаю, як це, стояти по коліна в багні і кидати його цілий день його лопатою, бо так сказали, бо так треба, бо це була моя робота.Тому повірте, я знаю, як буває важко, коли здається, ніби весь світ змовився проти тебе і все, що могло б піти не так, іде не так. Але не забувайте, що ніколи не буває завжди погано, як і ніколи не буде завжди добре. Головне, це вміти жити, не дивлячись ні на що, шукати завжди за що подякувати, і бути вдячним, старатися помічати більше позитиву, і він буде липнути до вас, як лонги до бітка по 120к.Не знаю, але мені чомусь здається, що людям зараз як ніколи важко і як ніколи потрібна підтримка та розуміння, що є люди, які можуть підтримати, підказати, допомогти і показати, як заробити хоча б пару $.Той, хто витерпить це все, витримає і не здасться, буде мати по заслузі.Всім гарного дня. Отак чисто вам накидав від душі те, що крутилося в голові 🙌🏻
Обʼєм у NADO за мене крутить БОТ 🤖Уважно прочитайте пост, тому що він буде вам корисним ☝🏻Так от, я весь час усюди обʼєми для PerpDex крутив вручну, але недавно побачив що багато моїх знайомих автоматизували торгівлю завдяки боту і навіть зробили її ефективніше.То ж і мені недавно написали знайомі з Incrypted і запропонували затестити цього бота, а ви знаєте що я не даю нічого у паблік доки сам не перевірю.Так от спочатку я спостерігав за результатами інших, і тоді спробував сам, і результат мене здивував.Я закинув боту для початку 500$ і він за пару днів наторгував мені 50 000$ обʼєму, знаєте з якими витратами? Ні з якими) +5$ навіть вийшло.Вони написали бота під наше комʼюніті, який буде максимально консервативним, його задача торгувати або в 0 або в маленький профіт, тобто поінти виходять часто халявні, але звісно що може бути всяке, збій, баг, сквіз тощо і бот може злити гроші частково або всі, для цього у боті є відмова від відповідальності.Але, але, внесли так багато нових налаштувань і правок, що у гіршому випадку вам поінт просто обійдеться у 0,50-1$, це я як завжди розглядаю найгірший варік якого швидше за все не буде, а так то він торгує маленькими сумами, зі стопами і тейками і може фармити тисячі обʼєму з 0 витратами, але гарантій звісно ніхто не дає, я сам тестую поки його, бачу що справляється чотко тому і показую вам чим сам користуюся.Також у боті є комісія 0,025%, але так як я вирішив собі не брати частину то для моїх рефералів NADO комісія буде у половину меншою, тобто 0,013%.Тепер щодо налаштувань і всього іншого:1️⃣ Звісно треба мати акаунт NADO який потрібно зробити за цим посиланням, бо по іншому комса у вас буде більша.2️⃣ Спочатку поповнюємо акаунт NADO на комфортну суму, особисто я буду поступово докидати, і планую щоб він крутив мені 5-7к, ви ж можете почати навіть з 50$, але майте на увазі що він бере 1,9-3,8% від депозиту і торгує ним, і з 50$ це будуть угоди по 0,5-1$ тому краще трохи більше і обов’язково включаємо в налаштуваннях 1-Click Trading якщо не включено.☝🏻 Якщо акаунт новий то зробіть 1 угоду вручну, до того як підключите бота, для старих достатньо щоб не було відкритих ніяких угод на момент підключення.3️⃣ Лише тепер переходимо в бот: NadoAlgoTrade, в ідеалі з компа це робити.Тиснемо Start та обираємо мову, тоді приймаємо відмову від відповідальності про яку я вже згадував, і вуаля ви вже в боті.4️⃣ Тоді тиснете «Акаунт» і підключаєте гаманець, краще через браузер, відкриваєте сторінку і приєднуєте гаманець на якому створили акаунт NADO, тоді повертаєтесь у бот і тиснете «торгівля» і «запустити трейдинг» і підтверджуєте.5️⃣ Все, у вас автоматично запуститься «Magic» торгівля, яка продумана так що бот сам бере 1,9-3,8% від депу і торгує, мануальні налаштування поки відключені щоб люди не позливали кошти і потім не жалілися на бота, якщо буде потрібно добавимо і зроблю окрему відео-інструкцію.Все, бот торгує, якщо хочете щоб він торгував більшим обʼємом просто закидайте на баланс NADO більше коштів, щоб докидати просто зупиняєте бота, докидаєте на баланс, чекаєте 5-10хв і знову запускаєте бота.Його завдання не заробити, а пофармити поінти близько 0, або в мікро +, звісно може бути всяке, ризики завжди присутні, самі розумієте, це крипта, але коли все буде ок, то бот має порадувати гарними обʼємами і дешевими поінтами.Питання, чи не побриють? Ні, бо хлопці розробники, написали NADO і ті внесли їх в WhiteList, тому має бути все ок.Тестуйте, пробуйте, діліться фітбеком, якщо що пишіть у сапорт або чат і очікуйте невдовзі детальний відеоролик.Посилання на бот 🤖Реєстрація у NADOДетальне відео про NADO ▶️
Перестаньте зливати бабки на фʼючах і лудці!На який канал не зайдеш, який чат не почитаєш, з ким не поспілкуєшся, УСІ, тупо УСІ лудоманять, фʼючі, шорти, лонги, щитки, бля вибачте за слово ви СЕРЙОЗНО?Ви серйозно думаєте що на дистанції вийдете в +? І зупинитесь навіть якщо заробите?😂Для чого ви це робите? Вам нудно? Вам важко, вам нема чим зайнятися? Вітаю, без грошей вам стане ще важче.Ви реально думаєте що заробите на лудці? Чуваки які лишали останні труси в казино так само думали.Люди зливають сотні тисяч доларів, беруть кредити, підбивають інших це робити, блін ну ладно інфоцигани які продають курси, їм пофіг, вони завжди в +, а як вживу просиш показати PNL акаунту то морозяться, їм всеодно, вони зароблять 500к на курсах то можуть собі дозволити і 100к злити, а мінусові акаунти швидше за все вам ніхто не покаже.Я не спорю сам лудив, і мені пощастило що я закрив за весь час, за весь час що я в крипті реально дві жирні угоди в +, якщо відняти все що за той час злив то ще лишиться трохи, але повірте 99% людей втрачають і ви такі самовпевнені що думаєте що без навичок трейдингу, без занять цим професійно зможете бути в +? Та навіть якщо на якийсь час так буде, лудка забере своє.Краще на ті гроші купіть дівчині, мамі, жінці, дитині щось або завозіть на відпочинок, наскладайте хоч бронь собі зробіть, хоч будете жити як людина.З року в рік я бачу ті самі історії, нічого не міняється, нічого не допомагає, це як алкоголізм а то і гірше, я співчуваю тим хто хоче заробити на фʼючах, незнаю як до вас ще донести, що гроші краще в такий час зберегти і використати в майбутньому для речей які принесуть значно більше з кращим рм.Фух я пити каву, всім гарного дня 🤝
NADO теж відпрацьовую на повнуNADO - PerpDex від Kraken, побудований на власному L2 блокчейні INK.Проект досить свіжий, доступ поки лише по інвайтах: https://app.nado.xyz?join=Ql1NWlgІнвестицій я поки не знайшов, але так як проект від такого гіганта як Кракен то думаю переживати за розвиток не варто.Дроп вже підтверджений, і буде він у токені INK, поінт програма теж вже працює, і нараховують поінти кожного понеділка.Поінти дають як і на всіх PerpDex: торгівля, утримання позиції, ліквідації, обʼєм, vault, реферали тощо.Фарм триватиме ще 5-7міс приблизно.Спокійно його добавив до проектів які відпрацьовую і буду хеджувати його з GRVT, який теж виглядає файно.Інвайти видають лише за обʼєм, 250к обʼєму - 1 інвайт, мені видали значно більше, але там є можливість видаляти неактивних.Результатами по фарму поінтів та витрат на них буду ділитися.Кожного тижня роздають 950к поінтів.Якщо буде цікаво більш детальний розбір зроблю у відеоролику.Посилання для реєстрації: https://app.nado.xyz?join=Ql1NWlg
По турніру EdgeX компенсації надіслані і можна клеймити Розділ EARN тоді Claim.Всього компенсації отримають 38 акаунтів на загальну суму 1774$Якщо ви не отримали, значить не потрапили у число перших 50 нових зареєстрованих акаунтів.Здебільшого компенсації по 50$, але і є по 80-100$ одна чи дві.UID акаунтів для зручності дублюю:724769565279518982 48.54724836276334756102 50724743137506885893 50724805397231173893 50724801570654388486 50724773895445414149 50724804522358079750 50724840274672484613 50724800855533945093 50724824738014167302 50724778776570888453 50724842842354090246 50724817505100497157 50724829278453104902 50724829312829620486 50724808366160871686 50724824743202521349 50724820583904182534 50724812474628440325 50724817460569571589 50724808412499542277 50724812477522510086 50724820593064542470 50724817378109554950 50724824777411264774 50724812937419555077 50724812499223838982 50724824758612394245 50724803463640252677 50724830253272269061 100724849851254178053 89.1293724871944293318918 62.0215724780145696571653 59.9521724708921477955845 9.7569724778945131577606 3.193724735774028726534 1.8632724732774916817157 0.268724713384414544133 0.0132
ТОРГОВИЙ ТУРНІР НА 30,000$ ВІД EDGEX ЗАПУЩЕНО ‼️Торгове змагання для спільноти Nazar Smilka, яке я вже згадував тут, стартувало, і вже можна брати участь.Тепер розпишу вам деталі та умови:Звісно що брати участь можуть лише ті хто зареєструвався за моїм посиланням на EDGEX, коли робили акаунт без різниці.Нагороди будуть збільшуватися поступово, відносно зросту обʼєму торгового турніру, тобто від нас же буде залежати які нагороди ми розділимо, 1-2-4-12-20 чи 30 тисяч доларів.Ось посилання для реєстрації у змаганні: https://pro.edgex.exchange/en-US/eventЗа ним же і можна відстежувати усі деталі.Вимоги:- Мати акаунт за моїм посиланням- Мін. чистий депозит 100$- Мінімальний обʼєм 30к$Буде 3 призових пули турніру- Турнір за торговим обсягом- Турнір за прибутком (Profit)- Турнір за дохідністю (ROI)Доречі обовʼязково перегляньте детальне відео про проект: https://youtu.be/KlvNrXQnk98Також дуже цікава штука, це страхування першої угоди.Якщо ви після реєстрації у акції, закриєте першу угоду в мінус, то в кінці промо отримаєте компенсацію до 50$, але діє це лише для нових користувачів, тобто тих хто зробить новий акаунт під час проведення промо за моїм посиланням, підпадають під це перші 50 користувачів які закриють угоди у мінус.Компенсацію можна буде заклеймити після завершення акції.Також не забувайте що при реєстрації за моїм посиланням ви одразу отримуєте VIP 1 та +5% до фарму поінтів, та за свої обʼєми ви зможете брати участь у щотижневому розіграші MARU.Ну і звичайно головне це те що ми не просто торгуємо, а ще й паралельно фармимо поінти щоб отримати дроп, якщо отримати нагороди у турнірі це може суттєво зменшити витрати та собівартість поінтів.Також владку з турніром можете знайти у rewards hub або з телефону discover і тоді activity center, вона зʼявилася у всіх з нашої команди.Усім удачі 🤞🏻
Variational - один з останніх дексів про які я вам розповімПобудований на Arbitrum та має 0 комісії, що робить фарм приємнішим, + проект досить свіжий.Має 11,8млн$ інвестицій від Coinbase Ventures, Dragonfly та інших фондів.Вхід теж лише по інвайтах, мені видали 200 кодів тому ось: https://omni.variational.io/?ref=OMNISMILKAЗа вхід по інвайту вам дадуть +12,5% до фарму поінтів та Bronze Tier який дають за 1 млн обʼєму.Поінти теж сиплять за торгівлю, обʼєми, ліквідації, отримання позицій тощо.Токен VAR уже підтвердили тому орієнтовно в Q3 нас може чекати дроп.Також цікаво що тут є функція повернення втрат: тобто кожен раз коли трейдер закриває угоду в мінус, у нього є шанс від 2 до 4% миттєво отримати рефаунд.Хеджувати можете з чим завгодно, EXTENDED, EDGEX, HYENA, чи навіть під останній сезон BackPack.Загалом поки не бачу сильно крутих варіантів що можна відробляти окрім дексів, тому поки кручу їх, якщо якісь прям дуже зайдуть зроблю детальний огляд з інструкцією на YouTube.Посилання на реєстрацію: https://omni.variational.io/?ref=OMNISMILKA
Добавив у свій список проектів - EDGEXEDGEX - децентралізована платформа, яку підтримує великий інвест фонд Amber Group.Побудовані вони на L2, та стоять на 2му місці серед PerpDex після HyperLiquid з щодобовим обʼємом 7млрд$.Доречі ось посилання на реєстрацію: https://pro.edgex.exchange/referral/SMILKATGE попередньо очікується березень-квітень тому надіюся довго чекати не будемо.Тут все як і у інших дексах: фарм поінтів, торги, утримання позиції, обʼєми і тд, але і є щотижневі розіграші їхнього токену MARU.Кожні 100к обʼєму вам нараховують 10XP та спіни з яких можуть випадати нагороди від 50 до 4000 токенів MARU.1XP уже оцінюють у 3-4$ тому вже можете собі порахувати витрати до ймовірного профіту.Тож вам потрібно підключити гаманець за посиланням: https://pro.edgex.exchange/referral/SMILKAВам одразу дадуть VIP1 та додаткові поінти за рефку. Код - SMILKA.Спочатку поповнюєте гаманець який приєднали, я робив це з метамаск, а тоді з нього депозит на EDGEX.Доречі якщо торгувати з їхнього мобільного додатку зараз рахують фарм 1.2х і промка для нових де за обʼєм від 50к дають 10XP та 50 MARU.Також у мене є пару кодів у ETHEREAL та NADO, але їх я буду давати лише в особистих тим хто буде справді торгувати, бо наприклад в NADO щоб отримати 1 код я роблю 250к обʼєму.Тож якщо комусь справді потрібно то пишіть @smilka_nazik.А детальні пости про ці проекти ще будуть.Усім гарних вихідних 🤝
Крута акція від ОКХ про яку чомусь мало хто говоритьТак от ще є 12 год щоб зареєструватися у турнір з пулом 50млн SENT (1,5млн$).Коли я глянув на пропорцію обʼєму до нагород то спочатку не зрозумів, тому що за 3$ обʼєму у пару SENT на який йдуть витрати 0,001$ нагород 975 SENT (29$).Все діло у тому що нагороди отримають лише ті хто буде у табличці вище 15 000 місця, зараз щоб попасти у кваліфікацію потрібно обʼєм 3$, звісно що під кінець акції будуть робити більші обʼєми і прийдеться підкручувати, але погодьтеся навіть витратити 4-5$ на комісію щоб забрати 25-30$ хороший ризик ревард.Тож спочатку зареєструйтесь у акцію, тому що дедлайн через 12 год, а вже під кінець акції собі зможете прикинути чи вигідно буде крутити вам обʼєм, бо сама акція триватиме ще 3 дні.Ось посилання: https://www.okx.com/ua/campaigns/sent-trading-competition?channelId=SMILKANAZIKДо прикладу я зараз зробив обʼєм 500$, рахуються і купівля і продажа, і витратив на нього 0,40$ а нагороду поки малює 2146 SENT (64$), скільки це іксів самі бачите.Обʼєм лише на споті ☝🏻Також якщо ви новий користувач і це буде ваша перша угода, то можете зробити чистий депозит 100$+ і утримувати його до кінця акції то ще зверху отримаєте 240 SENT.Тобто тут 2 варіанти, пробувати пробиватися у вищі місця і витрачати 100-200$+ на комсу і триматися так щоб отримати х2-х3 на витрати, або пробувати забрати мінімалку 975 SENT.Загалом план такий: зараз точно треба зареєструватися а вже під кінець акції дивитися на ситуацію і рахувати що буде по затратах щоб забрати ту чи іншу нагороду.Звісно що тут залежить сильно, наскільки жостко включаться користувачі під кінець акції і вже не буде виглядати так солодко тому що токен можуть вкатати, але акція варта уваги.Нагороди будуть через 7 днів після завершення акції.Реєстрація на ОКХ: https://www.okx.com/join/SMILKANAZIK