Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - спірітус маргіналіс
Añadido 05 jun. 2021

спірітус маргіналіс

@Pyroborea
Número de suscriptores: 218
Fotos: 10,800
Videos: 4,180
Enlaces: 4,980
Descripción:
створив @Pyroarsonist канал, а він йому як раз канал з музикою - https://t.me/joinchat/AAAAAE69RH3vkdDapMT3Lw

👥 Número de suscriptores

218
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +8

👁️ Vistas promedio por mensaje

102
Promedio/Día:: 48
Promedio/Tiempo:: 194
ERR: 46.79%

📊 Mensajes por Día

6.5
Último día: 6
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 6.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

😉 До речі, історія з Алабугою не закінчилася на Twitch-стримерах.Небайдужі громадяни почали перевіряти YouTube-канали російських блогерів і виявили величезну кількість зроблених ними рекламних інтеграцій цього "навчального закладу". Сотні відео, в тому числі на каналах з мільйонною аудиторією.YouTube мало чим відрізняється від Твіча і не може ігнорувати того факту, що на їхньому майданчику рекламується підсанкційна організація. Тому бани вже потроху починаються. Страх в очах заплямованих рекламою фабрики вбивств русачків змушує їх терміново чистити свої канали. Наша з вами задача — сприяти пришвидшенню процесу банів за допомогою репортів! Кожен може долучитися, це займе лише декілька хвилин. І треба це робити якнайшвидше!Ось документ зі списком руснявих каналів з посиланнями на інтеграції або цілі рекламні відео про Алабугу. Обирайте жертву на ваш смак, шукайте кнопку "поскаржитися" під відео, обирайте "пропаганда тероризму" і вставляйте цей текст.This video is promoting and advertising «Alabuga Polytechnic» (Alabuga Special Economic Zone), an entity currently under US, EU, and UK sanctions for its direct involvement in manufacturing military drones for the Russian Federation’s invasion of Ukraine. Advertising a sanctioned military-linked entity violates Terms of Service regarding illegal content and global compliance laws. Please investigate and remove this content to comply with international sanctions regulations Дозволяється зарепортити хоч всіх. Якщо вам буде мало, то ось тут є ще один документ, ще більший!Ютуб вже видалив декілька каналів з цього списку. Повністю! Треба, щоб посипалися великі теж. Все в наших руках.Репост буде доречним!
#цікавинки #oblivion #модиСьогодні день народження письменника Террі Пратчетта(1948-2015). Більшість знає його як автора «Дискосвіту», але чи знали ви, що він також став співавтором модів для Oblivion?Все почалося з моддерки Emma, яка створила супутницю Вілью — нордську жінку-алхіміка. Через кілька місяців після релізу вона отримала листа від самого Пратчетта, в якому він хвалив мод і характер Вільї.Зазвичай, Пратчетт грав в Oblivion, досліджуючи печери гоблінів для натхнення до свого роману Snuff у світі «Дискосвіту». Через що Emma створила мод на амулет, який робив гоблінів дружніми. Ця співпраця врешті-решт призвела до того, що сам Террі Пратчетт почав писати репліки для Вільї. На прохання Пратчетта Вілья навчилася виводити гравця з підземель — ця функція допомагала йому орієнтуватися в грі, коли через хворобу Альцгеймера пам’ять почала його підводити.Крім того, разом із Emma і моддером CD він допоміг створити Packdonkeys — мод із вантажними ослами, які крали моркву і тікали від вартових.@tes_ua
#теорії #tes6Після змішаного прийому Starfield Bethesda опинилася в ситуації, коли наступний реліз має перевершувати очікування гравців. Сетинг з редґардами і пустелями тепер виглядає надто банальним і навряд чи здатен створити ефект «вау».Натомість варто звернути увагу на одну деталь, яку сам Тодд ненароком підкреслив нещодавно: у новій грі буде «значно більше дерев», ніж у Skyrim. Ніхто не звернув особливої уваги, але давайте розглянемо це детальніше.Bethesda традиційно черпає натхнення з реальних культур. Якщо раніше це були Скандинавія для Skyrim, то звернення до менш заїзжених сетингів виглядало б логічним еволюційним кроком.І тут на думку спадає українське Полісся — густі ліси, болота і річки. Зокрема у княжий період виконувала роль своєрідного буфера між різними центрами сили, що концептуально дуже добре підходить для сеттингу The Elder Scrolls.Звісно це лише гіпотеза і жодних прямих підтверджень такої теорії немає. Але якщо подумати, то TES VI: ZHYTOMYR виглядає не так вже і фантастично.
завтра на новий заводік, моє ревʼю про пошук роботи.мене звільнили місяць назад без попередження, бо оказується в компанії нема фінансування.це притому, що є пару тіпів, які отримують багато + багато, але являються кумами\друзяками C-левела.хуй з ним, підараси + підараси, дали грошей на місяць вперед і за цей місяць треба знайти нове місце роботикомпанії абсолютно охуївші, навіть з точки зору якогось ділового ставлення та етикету (думаю це так називається в робочих відносинах).мені абсолютно ок, якщо на твоє резюме компанія зразу каже, що ти не підходиш, бо ніяких час ти не втрачаєшале абсолютно не ок, коли 99% контор тобі не відповідають після N-ного етапу, це скоріше стосується цих єбучих кончених рекрутерів\ейчарок, які поголовно хворіють, відпочивають (тобто у відпустці) і НІХУЯ не пишуть.один раз в мене було таке, що ейчарка тупо напизділа про терміни та умови роботи, це взагалі просто треш. як можна не змогти перечитати текст, який тобі передали один в один?майже всі підараси роблять відмазки, щоб декілька днів відтермінувати фідбек і ЦЕ НЕ ОК.це категорично стосується тих контор, які можуть тебе ігнорити тижнями після фінального етапу.це просто якийсь піздєц, а підсумок такий: якщо контора тебе захоче або може наєбати, то вона це зробить, під будь-яким соусом приводом.шукаєте роботу = шукайте в багатьох місцях, параллельно, навіть якщо маєте фінальні етапи, все одно беріть нові, бо контора завжди буде найобувати.
Шо ви, пацани, дивитися Лицаря сімох королівств? Як вам болтяра сера Арлана з другого епізоду? І усе ж таки він не справжній. Британський дизайнер протезів підтвердив, що «меч» сера Арлана був спеціально виготовлений для другого епізоду «Лицаря Семи Королівств»:«Дуже пишаємося тим, що викували грізну зброю сера Арлана Пеннітрі для початкових сцен цього епізоду… Нас попросили створити 10-дюймовий протез пеніса для чудового Денні Вебба (сер Арлан з Пеннітрі), який він носив оголеним. На щастя, він виявився справжнім професіоналом і охоче співпрацював з нами, щоб зробити все максимально реалістично — приходив на примірки, що завершилися дуже інтимним процесом нанесення у білому наметі в сільській місцевості поблизу Белфаста. Через розмір ми підсилили зону контакту та краї тюлевою сіткою для мінімального розтягування під власною вагою, а художниці з гриму Піппа Вудс і Люсіль Гардінг наклали зав’язаний меркін (лобкова перука), приховавши видимі краї. Також у протезі були трубки для сечовипускання, які ми закріпили стрічкою вздовж задньої поверхні його ноги».Дякую за увагу.
Якщо взяти собі за аксіому правило, яке говорить, що війна завершиться лише тоді, коли одна зі сторін буде не здатна воювати, тоді легше залишатися вірним обраному вектору.У 2025 році ми бачили десятки популістичних заяв рудого гандона, що до лінії, де завершується війна, залишилось два кроки.А потім ще одна рішуча заява від сміливого європейського лідера в костюмі, який чітко знає як треба воювати, щоб перемогти вже завтра.Україна чіпляється за ці заяви, в пошуках хоча б промінчика світла, в суцільній темряві несправедливого світу газонюхів і любітілєй рускоі культури.Культури, яка не несе нічого окрім мертвих дітей під завалами радянських панельних будинків. І винні тут точно не "довірливі" українці, які просто хочуть жити: грати в теніс, малювати і чухати кота. Так влаштована психіка - вона шукає позитив і тягнеться до популістичного словесного поносу. На жаль, плата за ці сподівання висока: демотивація і розчарування. Саме тому ми і закликаємо вас взяти за основу думку, що війна не завершиться від заяв і рішучих висерів у Хвіттері. Вона завершиться тоді, коли завершиться спроможність однієї зі сторін воювати. Звісно, це може завершитися і раніше, але готуючись до найгіршого, просто погане сприйматиметься легше, а добре — фантастично.Окремо про плєсєнь, яка дозволяла собі "гріти руки" під час війни на виживання. Масштаб їхнього мразотського жлобства буде видно в узагальненому порівнянні. З однієї сторони "великий" бізнесмен, з купою зв'язків, легальною можливістю з'їздити на футбол у Ліверпуль. За бажанням, він може собі нарішать пам'ятник за життя . З іншої сторони родина, у якій один з родичів загинув або дістав поранення через війну. У родини немає світла по 15 годин на день, вона рахує гроші перед походом в АТБ, а також мріє про авто 2010 року. Зла іронія полягає в тому, що родин із другого варіанту в Україні сотні тисяч і шерсть з першого варіанту, маючи в 100 разів "краще" життя, щей дозволяє собі красти. Потрібно мати фундаментальний розмір жлобства з безкінечно гнилою душею. Бажаємо їм у 2026 році втопитися під музику моря. Шановні котики, насправді хороших людей, які віддають за цю країну усе, набагато більше. Тримайтеся своїх і не сподівайтеся на швидкі результати. Буде важко, але світло врешті переможе. Залишайтеся вірним собі, допомагайте там, де можете допомогти й підтримуйте тих, хто цього потребує.Вічна слава Збройним Силам України, дякуємо захисникам і захисницям, які захищали Різдво, а тепер захищають Новий рік. Ви наше все! З прийдешнім Новим роком!
тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несеться. вони дійсно знали, що ми стрімимо холостяка і їм було це ок, але страйки прийшли від авторів оригінального bachelor, про страйки команда СТБ була навіть не в курсі (така сама історія, як була у нас зі зрадниками, хто пам'ятає).більше страйків точно не буде, в понеділок будуть зв'язуватись з правовласниками з запитом на прибирання цих страйків, можна сказати все мирно порішали.в цілому добре поговорили, мені розказали скільки процесів всі ці погодження займають і як воно взагалі в них працює, але на майбутнє можна буде навіть домовлятись про подібні стріми.але також розказали, скільки гамна зараз на Решетніка несеться, прямо з погрозами йому та дітям. жодні реплаї в тредсі такого не варті, будь ласка, будьте людьми і не переходьте такі межі. він навалив звісно в тредсі, з цього максимум можна крінжанути і зробити свої висновки про людину, але не погрожувати.одне діло говорити щось про телеканал в коментарях, зовсім інше - лізти в реальне життя людини за те, як він щось там прокоментував.дуже сподіваюсь, що мене почують ті, хто це робить і припинять. ми навіть не починали всю цю історію і побачили це все в тредсі, коли воно вже неслось цілий день, але виглядати це може наче я натравив людей на Грішу.давайте залишатись людьми. і ще раз дуже всім дякую за підтримку, я в ахуї від масштабів цієї історії, але головне, що розібрались ❤️
👁 1,060 25-12-25 17:27
Привіт, друзі! 👋Мене звати Аня, мені 18. Багато хто з вас знає мене як студентку 2-го курсу ФІОТ КПІ або як гравчиню на волейбольному майданчику. Хтось знає мене як землячку з Білої Церкви, де я роками захищала честь Спортліцею.Але є ще одна частина мого життя, про яку я говорю менше, але пишаюся нею не менш сильно. Я — боєць «Центурії». Я була тією людиною, яка закликала вас донатити, писала тексти та організовувала збори, будучи головою SMM-відділу штабного фонду «Підтримай Третю Штурмову» у Білій Церкві.Я звикла бути "по той бік" допомоги. Я звикла шукати ресурси для наших військових, брати участь у волонтерських двіжах і робити все, щоб наближати перемогу. Я знаю ціну підтримки і силу нашої єдності.Проте 20 грудня, під час матчу за збірну КПІ, життя поставило мені підніжку. В одну секунду азарт гри змінився на біль, якого я ніколи не відчувала.🚑 Вердикт лікарів: повний розрив передньої хрестоподібної зв’язки, розрив меніска та пошкодження бокової зв’язки.Зараз я на милицях. Моя звична активність — навчання, тренування, волонтерство — поставлена на паузу. Але я не планую здаватися. Я пройшла довгий шлях у спорті та громадській діяльності не для того, щоб зупинитися зараз.Щоб повернутися до повноцінного життя, мені терміново потрібна операція.💰 Ціна питання — 144 900 грн.Це вартість пластики зв’язок, імплантів та стаціонару.Для мене однієї ця сума непідйомна, а час грає проти мене — оперувати треба якнайшвидше, щоб врятувати суглоб.Я звертаюся до своєї великої родини КПІ, до рідної Білої Церкви, до побратимів та посестер, до всіх, хто знає, що таке командний дух. Я стільки разів бачила, як ми разом робимо неможливе для наших захисників. Прошу вас сьогодні стати моєю командою.Будь-яка сума — 20, 50, 100 гривень — це крок до мого одужання і повернення у стрій.💳 Посилання на Банку: https://send.monobank.ua/jar/9bvfZrQzDD4874 1000 2244 5194Обіцяю: я вилікуюсь, відновлюсь і ви ще побачите мене на полі та на волонтерських акціях! Дякую кожному за репост і віру в мене! 🇺🇦🏐Пост в Inst із відео травми та фото медичних обстежень:https://www.instagram.com/p/DSsKaJ6jNS2/?img_index=5&igsh=ZGZ5cDBsaHpjZ2t5Якщо пост не відкривається, то ось посилання на профіль в інст: instagram.com/korkishko.aa. Пост вище закріплений в профілі, банка в шапці профілю
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
шок звісно, всі адекватні гравці познімались з турніру, можливо не знали походження коштів, думаю можно пробачити такену і дауньонок показав своє лице і сам дозібрав ростер бомжей і залишився на туріку))всю інфу можна почитати у гостіка, чел красава, мало того, що служить, так ще й в соло розйобує турік русачківя був підписаний на бульдога з 2015 чи раніше, чел був на старладдері в Києві дуже багато разів і знає багато українців, це великий шок, що він зафорсився піти на турік, не зважаючи на те, що його тіммейти злились з турніруя памʼятаю, що дивився його відоси на ютубі кожен день, по пару відосів зранку та ввечері, не тільки по доті, був ще контент про сінгл-плеєр ігри та мультіплеєр з глядачами або топ-підписниками, яких я знав по нікам та по фоткам, тобто був ДУЖЕ інтегрований в це комʼюнітібула десь ситуація, що бульдог послав чела, який йому багато задонатив, тіпа, що гроші то не так важливотак що з єбалом? чому тоді на турік поїхав?короче повне розчарування. війна розставляє на місця чмошників, там де їм і місце