Fuente
спірітус маргіналіс | Так що цей варіант не підійшов і залишився останній Baryon Sweeper.htt...
44 Vistas/Alcance
2025-07-04 09:33
Mensaje №18892
Так що цей варіант не підійшов і залишився останній Baryon Sweeper.https://youtu.be/ZiyRU0H7CU8я користувався відосом вище.Для цього мені треба було мати ардуінку або usb-uart, хлєбніцу, декілька джамперів та діоди 1N4148.Також бажано було мати вінду, тому я поїхав в далеке плавання: спочатку поїхав в одне місце купити діоди, а потім взяв мініпеку у малого, у якого була вінда. Там була пріложуха на пітоні та exe файл, тому на маці я б за це сраку порвав би, а так на вінді набагато легше.На жаль, перша плата ардуінка уно не спрацювала, бо навіть не реагувала на Arduino IDE.Тому я поїхав в інше місце і теж взяв ще одну плату уно)В цей раз вона вже працювала.По відео чел зробив контур без пайки, використовуючи діоди та джампери. На жаль, пріложуха на пітоні не бачила ехо з юсб і я вже майже сдався. Але побачив коммент про те, що якийсь чел юзав джампер замість діода і вирішив зробити так само і саме це спрацювало.Отже, пріложуха бачить Serial USB Port і тепер залишилось найскладніше: не проєбатись з контактами та не спалити псп нахрін.Двома руками сжимаєш 3 джампера і наводиш на контакти в псп, там де стоїть аккамулятор. Ідея в тому, що ардуіно передасть дані та стартане псп, а зарядка вже допоможе жити псп далі. Пріложуха на пітоні затригерить вхід з Magic Stick - фактично інсталятора та відкату всього на стару ofw, яка перепише flash0.Після декількох спроб псп так і не стартанув. Не зважаючи на те, що в схемі був підключений 5v, як на зарядці, я заюзав 3.3v по хелпі з коментарів.Це спрацювало і псп вдалось оживити.Далі я вже видалив ark4 нахєр і заюзав cfw pro-c2-6.61 та infinity 2.0, щоб прошити псп перманентно.