Fuente
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Є шанс, що найближчим часом зможете побачити черговий огляд будівництв...
1 700 Vistas/Alcance
2025-02-06 10:12
Mensaje №3655
Є шанс, що найближчим часом зможете побачити черговий огляд будівництва метро на Виноградар в Києві. Може сьогодні-завтра-післязавтра...Як я і обіцяв, "АВТОСТРАДА" нарощує свою присутність на об'єкті: більше стало фахівців, більше техніки, темпи виконання робіт зростають. Хтось в коментарях до мого огляду з ПВМП навіть написав, що звідти забрали майже всіх людей и перекинули на будівництво метро. Насправді ж на ПВМП залишилося людей стільки, скільки треба для того обсягу робіт, що там зараз виконується. Але, все ж частка істини в цих словах є: саме на Русанівських садах "АВТОСТРАДА" формувала посилені "бойові частини" для перекидання на різні дільниці метро на Виноградар. Які допомагали пришвидшити роботи по ПВМП. Тепер вони "вступають в бій" там, куди були призначені. І це одразу відчувається по зростанню темпу робіт.Багато спойлерити не буду. Скоро самі все побачите. Огляд охоплює дільницю 213, де будуються двоярусні тунелі. Також підготовчі роботи підбираються вже і до північних "штанів".