Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач
Añadido 14 jul. 2024

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач

@PavelAvdokushyn
Número de suscriptores: 2 525
Fotos: 1,830
Videos: 14
Enlaces: 2,040
Descripción:
ПАВЛО АВДОКУШИН: незалежний інфраструктурний оглядач. Україна. Огляди та новини будівництв та ремонтів соціально значущих об'єктів інфраструктури Канал: https://www.youtube.com/c/PavelAvdokushyn
Fuente

Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Черговий огляд справ та подій на будівництві лівобережних підходів Под...

Черговий огляд справ та подій на будівництві лівобережних підходів Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві: https://www.youtube.com/watch?v=LzW5Z0o_NscХоча від попереднього огляду минув лише тиждень, але, на диво, багато цікавих змін відбулось за цей час на Русанівських та Воскресенських садах. Найцікавіше: "АВТОСТРАДА" розпочала роботи зі спорудження нового заїзду на трамвайний насип біля естакади. Праворуч, якщо їхати з ПВМП на Троєщину. Відповідно і я в відео більш точно показую, де будуть які підпірні стіни і де як поїдемо. Доречі, порадив вам в огляді подивитися мапи Гугла, а як сам вдома вже передивився, то виявив, що Гугл невірно намалював нове перехрестя автівок із трамваєм. Отже, якщо хочете на мапі побачити, докуди буде зведена зовнішня стіна, то краще орієнтуйтеся на проїзд крізь старий "віаконівський" тунельчик під насипом. Він там позначений, а стіни обабіч насипу до нього трохи не доходять.Для тих, хто пише невдоволені коментарі про те, що немає сенсу відкривати ще дві смуги руху з ПВМП (тобто, загалом їх вже буде 2+2), які будуть вливатися в 1+1 смуги уздовж трамвайних колій, напишу своє припущення. Нова стінка, як і перша, з іншого боку трамваю, буде так само побудована із запасом по ширині, щоб потім там вмістилося три смуги майбутньої дороги (тобто 3+3). І коли будуть готові два заїзди на насип, то наступним етапом розвитку проекту в напрямку Троєщини, який не буде вже таким вартісним, цілком ймовірне розширення трамвайного насипу на існуючі "смуги відчудження" і добудова ще по 1-2 смуги з кожного боку. Ще одна новина - активна робота "АВТОСТРАДи" на насипах прямого проїзду між опорою 26, де закінчується естакада ПВМП, і Центральною Садовою. Там досипають ґрунт на низовій стороні, вже частково пересипали технологічний проїзд до недобудованих тунелів метро і жваво відсипають земполотно на розширення основного насипу на новий бічний технічний з'їзд. Також масштабно дороблюють зовнішню частину насипу з боку верхового технічного з'їзду. Того, який зараз працює для всіх автівок крім вантажних. Той з'їзд був побудований не в повному обсязі для запуску автобусного руху в 2023 році, а зараз, схоже, його доводять до повного проектного стану.По спорудженню нової тимчасової дороги від Центральної Садової до трамвайного тунелю і далі до нового заїзду поки що помітних зрушень немає. Але сам подвійний тунель під залізницею добудовують. Готові дві підпірні стіни з боку Русанівських садів, готують до бетонування останню стіну з боку Воскресенських. Стіни самих обох тунелів вже дообетонували. Значну частину обшили шумопоглинаючими панелями. Пандус поряд вже завершили в конструкціях та приступили до монтажу на ньому перильного огородження.На цьому достатньо спойлерів. Докладно побачити та почути про все те і про дещо інше ви зможете в запропонованому відео.